زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۴۲۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه من رقیب میخوام...
کیا هوش هوش میخونن؟؟؟...دستا بالا [تصویر:  129260_1_1379088961.gif]

منم هوش میخوام شرکت کنمSmileبچه های هوش خیلی جلویییییییین؟میشه ما به شما برسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الهی به امید تو نه به امید خلق روزگار
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۴۲۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
ای بابا...ظاهرا ً رقبا ترکوندن...ینی واقعا ً هیچکی دور اولش تموم نشده؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۴۲۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای بابا...ظاهرا ً رقبا ترکوندن...ینی واقعا ً هیچکی دور اولش تموم نشده؟؟

آخرپاییز همچی معلوم میشه!....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , sir_ams
ارسال: #۴۲۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای بابا...ظاهرا ً رقبا ترکوندن...ینی واقعا ً هیچکی دور اولش تموم نشده؟؟
دور اولللللللللللللللللللللللل؟؟؟؟؟
واقعااااااااااااااااااااااااا
یعنی یه دور شما زدی؟Big Grin
پس بچه هایی که دارن رتبه میارن معلوم شدBig GrinTongue

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۴۲۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
سلام.منم ۲-۳ روز دباره راه افتادم شکر خدا!

یه رقیب میخوام که در درجه اول تا روز کنکور با هم دوست باشیم و به هم کمک کنیم تا بهتر و بهتر شیم!
اما روز کنکور میشیم رقیب! فقط برای همون یه روز! فقط برای همون ۳ ساعت! بعدشم دیگه با هم دوستیم!
کی هست حالا؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۴۲۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط Mehran.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای بابا...ظاهرا ً رقبا ترکوندن...ینی واقعا ً هیچکی دور اولش تموم نشده؟؟
دور اولللللللللللللللللللللللل؟؟؟؟؟
واقعااااااااااااااااااااااااا
یعنی یه دور شما زدی؟Big Grin
پس بچه هایی که دارن رتبه میارن معلوم شدBig GrinTongue
کارمون تمومه....

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام.منم ۲-۳ روز دباره راه افتادم شکر خدا!

یه رقیب میخوام که در درجه اول تا روز کنکور با هم دوست باشیم و به هم کمک کنیم تا بهتر و بهتر شیم!
اما روز کنکور میشیم رقیب! فقط برای همون یه روز! فقط برای همون ۳ ساعت! بعدشم دیگه با هم دوستیم!
کی هست حالا؟

حاضــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرHeart
۰
۰
ارسال: #۴۲۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط آرتا.)
به به ببین ما یه دو دیقه رفتیم درس بخونیم این هوش ها و آی تی ها چه اومدن و واسه هم دل میدن و قلوه میگیرن .

رفقای نرم افزاری ببپرین وسط بینم .

پ.ن : به جون تو این درختان قرمز و سیاه پیر آدم و درمیاره . ولی بالاخره پدرشو درآووردم Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , maryam.raz
ارسال: #۴۲۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)vida2012 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه من رقیب میخوام...
کیا هوش هوش میخونن؟؟؟...دستا بالا [تصویر:  129288_1_1379088961.gif]

منم هوش میخوام شرکت کنمSmileبچه های هوش خیلی جلویییییییین؟میشه ما به شما برسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم هوشم ولی خیلی جلو نیستم ولی اگه با شماها همراه شم میشه یه امیدی داشت Big Grin

بچه ها من همش صبح ها تا ظهرو خوابم هر کاری میکنم که پاشم نمیتونم شبا هم که تا ۲-۳ بیدارم به اندازه صبح تلاش نمیکنم میگید چیکار کنم خیلی دوست دارم صبح ها رو درس بخونم
۰
۰
ارسال: #۴۲۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ
خب شهریور هم کم کم داره تموم میشه
من تو شهریور شبکه پارسه + معماری پوران+ اجلالی + نصفه های هوش پوران + ۱/۳ دوره سیستم عامل پارسه رو تموم کردم Big Grin
ولی لاک پشتی می خونم با این گسسته هم خیلی مشکل دارمUndecided شاید حذفش کردم هی حس میکنم وقت گذاشتن برای گسسته بیخودیه . یه دور گسسته پوران رو خوندم ولی خوب نفهمیدم Exclamation نظر شما چیه دوستان ؟؟

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۴۳۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط رعنا.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام دوستان چرا هیچکس جواب نمیده؟
Sad
به نظره شما همه ۱۴ درس رو با توجه به تقسیم بندی های یکی از آزمون ها مثلاً پارسه پیش برم یا ۳ کتاب بگیرم دستمو تموم کنم و بعد برم سراغ ۳ کتابه دیگه و همینطور ادامه بدم تا همه دروس رو تموم کنم؟Huh

سلام رعنا جون نه باید موازی پیش بری مثل برنامه های پارسه و ... که همه دروسو تو هر آزمونش گنجونده اگه نمیتونی خودت برنامه ریزی کنی طبق همین برنامه پارسه یا نصیر پیش برو ولی حتما بهش عمل کن یعنی نباید عقب بمونی واسه هر آزمونش باید هم فصلا رو خونده باشی هم تستشو کار کرده باشی
من خودم طبق این برنامه ها پیش نمیرم چون بعضی درسا رو بلدم و نمیخونم و گذاشتم واسه مرور مثل منطقی پوران یا بعضی دزسا واسم راحته و زمان کمتری میبره مثل محاسبات و بعضی ها زمانبر مثل معماری و هوش و CLRS واسه همینه که تو برنامم بعضی درسا رو سریع پیش میرم بعضی ها رو کند و تصمیم دارم تا اخر شهریور ( که فکر نکنم برسم ) یا مهر حتما یک دورو با تست بزنم

بچه ها به نظرتون بین آزمون های نصیر و سنجش و دانش کدومو شرکت کنم میخوام سوالاتش به آزمون اصلی نزدیک تر باشه

سلام،استاده ما میگفت سوالات سنجش و دانش خیلی به کنکور نزدیک تره

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)vida2012 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه من رقیب میخوام...
کیا هوش هوش میخونن؟؟؟...دستا بالا [تصویر:  129300_1_1379088961.gif]

منم هوشم و تقریباً صفر کیلومتر،خوشحال باشین رقیبای درس خونمBig Grin

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , esisonic
ارسال: #۴۳۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)kerm نوشته شده توسط:  خب شهریور هم کم کم داره تموم میشه
من تو شهریور شبکه پارسه + معماری پوران+ اجلالی + نصفه های هوش پوران + ۱/۳ دوره سیستم عامل پارسه رو تموم کردم Big Grin
ولی لاک پشتی می خونم با این گسسته هم خیلی مشکل دارمUndecided شاید حذفش کردم هی حس میکنم وقت گذاشتن برای گسسته بیخودیه . یه دور گسسته پوران رو خوندم ولی خوب نفهمیدم Exclamation نظر شما چیه دوستان ؟؟
ایولBig Grin
منم هنوز گسسته شروع نکردم ببینم چه پیش آید...یعنی خوندم ها ولی کتابم کتاب نیسBig Grin
فردا میرم انقلاب راهیان ارشد بگیرم و جن تا جزوه پرینت کنمTongue

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kerm
ارسال: #۴۳۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون بین آزمون های نصیر و سنجش و دانش کدومو شرکت کنم میخوام سوالاتش به آزمون اصلی نزدیک تر باشه

میشه لطفا بقیه هم نظراتشونو بگن؟ کلا این دو رو از نظر تمامی مزایایی که در اختیار داوطلبان قرار میدن میشه با هم مقایسه کنید؟
۰
۰
ارسال: #۴۳۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ
منم هم مشکل شما رو داشتم....چن تا مطلب دارم خوب بهش فک کن...
۱-سوالات پارسه و برنامه ریزیش خوب ولی گروننننننننننننننننننننن که براش راه حل دارم
۲-سوالات مهستان عالی...میگن چن تا مشابه داشته تو کنکور....
۳-مدرسان که کلا من بیخیالشم چون الکی گرونه نه آزمون خب و نه سوال خوب فقط شاید آدم های آزمونش زیاد باشن...
۴- آزمون های تسلط سنجش...که سوالاش آسونه+برنامه آزمونیش۱/۳ هست و بقیه موسسات۱/۴
حالاااااااااااااااااااا ما باید چیکار کنیم که پول مفت نداریم بدیمBig Grin
من از سایت مانشت آزمون های پارسه+مهستان+و.... برای پارسال رو دانلود کردم برای خودم شبیه سازی کنم+شرکت در آزمون های سنجش که در سراسر کشور هم هست و از همشون ارزونتره ۱۶۷ تومن و فقط و فقط هم بخاطر حضور در جلسه و زمانبندیش شرکت میکنم.... + امسال هم سوال های پارسه رو بچه ها میزارن برای دانلود میگیریمBig Grin+یکی از دوستام مدرسان هم میره و ازش میگیرم خودم بزنم و تو سایت مانشت هم می زارمBig Grin
دیگه سوالی میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemenp , *farnaz* , parisa68 , Mahbanoo313 , sir_ams , white bird , zarei1991
ارسال: #۴۳۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون بین آزمون های نصیر و سنجش و دانش کدومو شرکت کنم میخوام سوالاتش به آزمون اصلی نزدیک تر باشه

میشه لطفا بقیه هم نظراتشونو بگن؟ کلا این دو رو از نظر تمامی مزایایی که در اختیار داوطلبان قرار میدن میشه با هم مقایسه کنید؟
این نظر منه ، هیچکدوم... اینها با آزمونهای زیاد باعث میشن که در آخر هم استرس بگیری هم گیج شی! وقتی یکی تو یه آزمون ۵۰% به بالا میزنه و کلی حال میکنه تو آزمون بعدی که بیشتر هم خونده میبینه ۳۰% یا پایین تر زده هم گیج می شه و هم روحیش خراب میشه. به نظر من با تست های خود کتابها جلو بری بهتر و سوالهای آزمون ۹۰ و ۹۱ رو بزار کنار واسه ماه آخر . و ماه آخر با همین سوالات سال قبل از خودت یه کنکور آزمایشی بگیر. همینها کافیه بیشتر باعث سر در گمی میشه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۴۳۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
گاهی میام اینجا انرژی میگیرم گاهی ذوقم کور میشه....
بماند که الان در چه حالم!

اما رقیبای نرم افزاری بدونن
من تازه امروز صبح CLRS گرفتم و دارم میخونمش (البته با پیش زمینه ساختمان داده)
و معماری مانو دیروز از فصل ۴ خوندم خیلی برام جالب بود یه مطالبی ازش کشف کردم که اصلا تاحالا بهشون اهمیت نمیدادم!

کی اینا تموم میشن.... خدا داند؟!

یه سوال همین طور موازی خوندنم خلاصه نویسی کنم خوبه؟! یا اینکه همون مطالبی که کتابای تستی دارن کافیه!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۷۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۱۷۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۵۰۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۸۴ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۷۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۷۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close