زمان کنونی: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۴۳۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای بابا...ظاهرا ً رقبا ترکوندن...ینی واقعا ً هیچکی دور اولش تموم نشده؟؟

ب غیر از شبکه و س داده و ط الگوریتم آره تموم شدش Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi
ارسال: #۴۳۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
سلام
یه کتب می خوام بگیرم برای آزمونای سالای گذشته نمیدونم چی بگیرم کدومشون بهتر جواب داده
لطفا راهنماییم کنید در ضمن کارشناسی نرم خوندم اما برای ارشد تصمیم دارم هوش شرکت کنم

مرسی
۰
۰
ارسال: #۴۳۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۰ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  سلام
یه کتب می خوام بگیرم برای آزمونای سالای گذشته نمیدونم چی بگیرم کدومشون بهتر جواب داده
لطفا راهنماییم کنید در ضمن کارشناسی نرم خوندم اما برای ارشد تصمیم دارم هوش شرکت کنم

مرسی

سلام دوست عزیز .

چند روز پیش یکی از بچه ها چند تا کتاب جامع تست واسه هدیه تو مانشت گذاشت یه نگاه بهشون بنداز کتابهای باحالی بودن.

البته اگه تا حالا تموم نشده باشن Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۳۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
وای ی ی ی ی باورم نمیشه دارم درس می خونم...
سیستم عامل فصل ۴ رو دارم میخونم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mahbanoo313 , pita
ارسال: #۴۴۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  وای ی ی ی ی باورم نمیشه دارم درس می خونم...
سیستم عامل فصل ۴ رو دارم میخونم

لووووولل .... ایول

۰
۰
ارسال: #۴۴۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ
ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر به تمامی دخترای کنکوری موفق و با اراده مثل خودم، مبارک ....

بچه ها ی کتاب یود اسمش یادم رفت دقیق: ۱۰۰۰ نکته برنامه سازی بود؟؟ واس برنامه سازی خوبه بخریم و از کیه؟

۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , jameshenas , maryam.raz , sara_sb92 , pita , mohammadali1990
ارسال: #۴۴۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ
صفحه بندی و قطعه بندی گیجم کردن :|
۰
۰
ارسال: #۴۴۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  صفحه بندی و قطعه بندی ........ :|

یادش بخیر این جمله ی شما منو یاده قدیما انداخت

وقتی داشتم از کتاب دکتر فهیمی می خوندم ، شاید ۵ یا ۶ بار این صفحه بندی و قطعه بندی رو خوندم یادمه از ۱۰ تا سوالش ۹ تاشو زدم فقط یکیش رو نزدم اونم از تننباوم اومده بود که من نخونده بودمش .

توی معماری پترسون هم کامل این موضوع بحث شده .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran
ارسال: #۴۴۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  صفحه بندی و قطعه بندی ........ :|

یادش بخیر این جمله ی شما منو یاده قدیما انداخت

وقتی داشتم از کتاب دکتر فهیمی می خوندم ، شاید ۵ یا ۶ بار این صفحه بندی و قطعه بندی رو خوندم یادمه از ۱۰ تا سوالش ۹ تاشو زدم فقط یکیش رو نزدم اونم از تننباوم اومده بود که من نخونده بودمش .

توی معماری پترسون هم کامل این موضوع بحث شده .

یکم خوندمش از کتاب مقسمی دارم استفاده می کنم ۱۰ صفحه مونده که این فصل رو تموم کنم . بعد میرم سراغ تست هاش به امید اینکه با تست کامل درک کنم مسئله رو....Undecided
بعد ساعت ۱۲ به بعد ببینم بین تست های نظریه یا شروع کردن به خوندن مدار منطقی یکی رو انتخاب کنمTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۴۴۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام.منم ۲-۳ روز دباره راه افتادم شکر خدا!

یه رقیب میخوام که در درجه اول تا روز کنکور با هم دوست باشیم و به هم کمک کنیم تا بهتر و بهتر شیم!
اما روز کنکور میشیم رقیب! فقط برای همون یه روز! فقط برای همون ۳ ساعت! بعدشم دیگه با هم دوستیم!
کی هست حالا؟
سلام چه گرایشی دوست داری؟
من شبکه میخونم یه دور مطالب رو خوندم البته تمرین حل نکردم فقط در حد اینکه بامطالب اشنا باشم امروز هم پارسه ثبت نام کردمSmile

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۴۴۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ
ی سوال مگه شماره شیارها از قسمت بیرونی از ۰ شروع نمیشه؟ پس چرا موسوی تو سیستم عامل الگوریتم scan رو که میخواد ب سمت شیارهای بیرونی بره با شماره های بزرگتر انتخاب کرده!!

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۴۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام.منم ۲-۳ روز دباره راه افتادم شکر خدا!

یه رقیب میخوام که در درجه اول تا روز کنکور با هم دوست باشیم و به هم کمک کنیم تا بهتر و بهتر شیم!
اما روز کنکور میشیم رقیب! فقط برای همون یه روز! فقط برای همون ۳ ساعت! بعدشم دیگه با هم دوستیم!
کی هست حالا؟
سلام چه گرایشی دوست داری؟
من شبکه میخونم یه دور مطالب رو خوندم البته تمرین حل نکردم فقط در حد اینکه بامطالب اشنا باشم امروز هم پارسه ثبت نام کردمSmile

منم هستم :دی

۰
۰
ارسال: #۴۴۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام چه گرایشی دوست داری؟
سلام
خوش به حالتون که یه دور خوندین! من هنوز درست و حسابی نخوندم! تازه این ترمم ۱۷ واحد دارم که ۳تاش رو حذف میکنم میشه ۱۴ تا ۴ روووووووووووووووووووز! اونم تو ساعت های پراکنده! تازه من شهرستانم هستم و دور از خونواده! مشکلات غذا و....
هنوز درسایی مثه پایگاه و نرم و مدیریت رو نخوندم! هوش هم که خودم ندارم Big Grin اما درسش رو این ترم دارم!
من اگه خدا بخواد تلاشم برای امنیت هستش!
من هنوز موندم آزمون کجا برم!!!! مهستان؟؟ پارسه؟؟ کجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــا؟(کش دار بخونید Big Grin)

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  منم هستم :دی
به به به به این همه رقیب!
خب مثه این که من از همه عقب ترم!
دعا میکنم که همه موفق باشیم

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Mahbanoo313
ارسال: #۴۴۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
تو رو خدا اسم دور اول و اینا نیارید!!!!!!! من فقط چند تا از کتابارو تموم کردم!!!!!! یک استرسی میگیرم که نگو و نپرس!!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , Mahbanoo313
ارسال: #۴۵۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  تو رو خدا اسم دور اول و اینا نیارید!!!!!!! من فقط چند تا از کتابارو تموم کردم!!!!!! یک استرسی میگیرم که نگو و نپرس!!

سارا جان اصلا استرس نگیر...Big Grin

من تازه امروز CLRS شروع کردم فقط هم تا فصل ۳ خوندم آخرش خیلی ریاضیاتی شد دیگه نتونستم تحملش کنم گذاشتمش واسه روز بعد!

راستی امروز یه تاپیک پیدا کردم از مانشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۵۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۱۰۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۶۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۰۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۸۹۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۴۶ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۵۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۶۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۰۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close