زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟

ارسال: #۱۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
.
بین الملل با پردیس کلی فرق داره

بین الملل فقط حق پذیرش دانشجویان خارجی و دانشجویان ایرانی که قبلا در خارج تحصیل میکردن رو داره

شهریه ش هم خیلی بیشتر از پردیس هست...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  فکر نکنم فرقی داشته باشه هزینه ... پردیس علوم تحقیقات زیر نظر دانشگاه آزاد همون شهر هستش نه اینکه زیرمجموعه علوم تحقیقات تهران باشه ...
درباره هزینش هیچ چیزی تو نت من پیدا نکردم ..

اینجارو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیدم اینو ... ولی درباره هزینه چیزی ننوشته .. و اینطور که میگن مشکل مدرکش رو هم حل کردند !!

اینجارو ببین

گفت وگوی صریح با محمدحسین امید، رئیس پردیس بین المللی دانشگاه تهران

میزان شهریه چقدر است؟
میزان شهریه برای دانشجویان متفاوت است چون از هر مدرک کارشناسی می توانند در هر رشته ای برای کارشناسی ارشد شرکت کنند اما باید پیش نیارهایی را بگذراند. اگر دوساله تمام کنند برای رشته های علوم انسانی هر نیمسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و رشته های مهندسی و فنی دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شهریه ثابت است، شهریه متغیر هم بستگی به تعداد واحدها دارد. بنابراین شهریه پردیس در حد دانشگاههای معتبر کشورهای پیشرفته دنیا است و در این ۵ سال اخیر هم رشد شهریه نداشته ایم.

من فکر میکنم منظورشون پردیس بین الملل بوده یعنی اون دانشگاهیی که در کشورهای دیگه هستش نه این پردیس های علوم تحقیقات

مرکز آموزش بین الملل کیش ، قشم ، تهران ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
.
.

لیست زیر ، لیست پردیس ها هست که میتونید راحت جواب همه ی سوالات خودتون رو بگیرید::

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا حق
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: frzn
ارسال: #۱۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
من با دانشگاه علوم و تحقیقات البرز(واقع در کرج) تماس گرفتم و در مورد پردیس سوال کردم اونا هم چیزی نمیدونستن.گفتن اینجا واحد علوم و تحقیقات البرز هست و نمیدونیم پردیس علوم و تحقیقات البرز کجاست؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  فکر نکنم فرقی داشته باشه هزینه ... پردیس علوم تحقیقات زیر نظر دانشگاه آزاد همون شهر هستش نه اینکه زیرمجموعه علوم تحقیقات تهران باشه ...
درباره هزینش هیچ چیزی تو نت من پیدا نکردم ..

اینجارو ببینید

عزیزم معلومه که زیر مجموعه ی علوم تحقیقات تهران نیستن ، اما اون خبر به نقل از رئیس دانشگاه بین الملل علوم و تحقیقات تهران بود

ضمنا هزینه واحدهای بین الملل ( کیش ، قشم و ....) بیشتر از پردیس های دانشگاهی هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid
ارسال: #۲۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
فقط یه اسم هستش همین ! شهریش هم با دانشگاه آزاد یکی است

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
[quote='yasemi' pid='131157' dateline='1348476027']

دوست عزیز فقط یه اسم نیست ، پردیس های دانشگاهی مجوز ندارن در اصل نیت اصلی دانشگاه تو تکمیل ظرفیت امسال پر کردن این پردیس های دانشگاهی بود که این بی عدالتیه چون تراز بعضی ها خیلی خوبه و واقعا حیفه که برن پردیس
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
یه سوال برام پیش اومده .... اینا گفتن بر اساس تراز میان میسنجن داوطلب رو ... خب ترازی یکی تو گرمسار امتحان داده با تراز یکی که تو قزوین امتحان داده اصلا قابل مقایسه نیست .... مثلا تراز ۶۳۰۰ گرمسار درصداش از تراز ۶۳۰۰ قزوین خیلی کمتره ولی رتبش بهتره چون تراز آخرین فرد قبولی در قزوین حدود ۷۰۰۰ هست ولی در گرمسار فک کنم حدود ۶۵۰۰ .....ولی تو تکمیل ظرفیت شانسون برای قبولی در علوم تحقیقات برابر میشه !!!؟؟ به نظرتون این اتفاق قراره بیفته ؟!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط رنگین کمان.)
دوستان عزیز شهریه پردیسها با بقیه واحدهای دانشگاهی یکیه فقط مراکز آموزشی بین المللی شهریهشون بیشتره.
اونا پردیسهای بین المللی وزارت علوم هستن که شهریهشون ۳تومن میشه با پردیسهای آزاد فرق میکنن.شایعه پراکنی نکنید لطفاً.
درمورد تفاوت پردیسها با واحدها به سایت علوم وتحقیقات تهران مراجعه کنید اطلاعات کاملی هستش.چکیده اش اینه:تاسال پیش پردیسها مجوز نداشتن اما امسال قراره این مراکز که نمی تونن به اندازه یه واحد دانشگاهی باشن تحت نظارت واحد تهران باشن و صدور مدارکشون روهم تهران انجام میده ومشکل مجوزشون به این ترتیب حل شده؛بقیه خودشون مثل واحدهای دانشگاهی دیگه مستقل هستن ونیازی به نظارت واحدتهران ندارن.من فکر میکنم تفاوت چندانی هم بینشون نباشه سایت پردیس قزوین رو دیدم اساتید همون اساتید خود دانشگاه قزوین هستن من خودم با چندتاشون درس داشتم.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrhanieh , آرمین
ارسال: #۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  دوستان عزیز شهریه پردیسها با بقیه واحدهای دانشگاهی یکیه فقط مراکز آموزشی بین المللی شهریهشون بیشتره.
اونا پردیسهای بین المللی وزارت علوم هستن که شهریهشون ۳تومن میشه با پردیسهای آزاد فرق میکنن.شایعه پراکنی نکنید لطفاً.
درمورد تفاوت پردیسها با واحدها به سایت علوم وتحقیقات تهران مراجعه کنید اطلاعات کاملی هستش.چکیده اش اینه:تاسال پیش پردیسها مجوز نداشتن اما امسال قراره این مراکز که نمی تونن به اندازه یه واحد دانشگاهی باشن تحت نظارت واحد تهران باشن و صدور مدارکشون روهم تهران انجام میده ومشکل مجوزشون به این ترتیب حل شده؛بقیه خودشون مثل واحدهای دانشگاهی دیگه مستقل هستن ونیازی به نظارت واحدتهران ندارن.من فکر میکنم تفاوت چندانی هم بینشون نباشه سایت پردیس قزوین رو دیدم اساتید همون اساتید خود دانشگاه قزوین هستن من خودم با چندتاشون درس داشتم.
وایییییییی ممنووووووون

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)frzn نوشته شده توسط:  [quote='yasemi' pid='131157' dateline='1348476027']

دوست عزیز فقط یه اسم نیست ، پردیس های دانشگاهی مجوز ندارن در اصل نیت اصلی دانشگاه تو تکمیل ظرفیت امسال پر کردن این پردیس های دانشگاهی بود که این بی عدالتیه چون تراز بعضی ها خیلی خوبه و واقعا حیفه که برن پردیس
دوست عزیز مجوز دارن الان !!! اتفاقا وقتی مج.ز نداشتن بهتر از الان بودن چون قبلا زیر نظر علوم و تحقیقات تهران بودن الان دیگه نیستن !!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
من هم با علوم تحقیقات گیلان تماس گرفتم قسمت امور مالی.گفت هیچ فرقی نداره.هم شهریه هم مدرک
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrhanieh
ارسال: #۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  یه سوال برام پیش اومده .... اینا گفتن بر اساس تراز میان میسنجن داوطلب رو ... خب ترازی یکی تو گرمسار امتحان داده با تراز یکی که تو قزوین امتحان داده اصلا قابل مقایسه نیست .... مثلا تراز ۶۳۰۰ گرمسار درصداش از تراز ۶۳۰۰ قزوین خیلی کمتره ولی رتبش بهتره چون تراز آخرین فرد قبولی در قزوین حدود ۷۰۰۰ هست ولی در گرمسار فک کنم حدود ۶۵۰۰ .....ولی تو تکمیل ظرفیت شانسون برای قبولی در علوم تحقیقات برابر میشه !!!؟؟ به نظرتون این اتفاق قراره بیفته ؟!!!!
تراز سراسری محاسبه میشه...اون تراز آخرین فرد قبولیه که تو هر واحد دانشگاهی بر اساس سطح علمی افراد شرکت کننده فرق داره..
رتبه ها به صورت استانی محاسبه میشه که ملاک سنجش برای تکمیل طرفیت نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: miladonline , bahado
ارسال: #۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)frzn نوشته شده توسط:  [quote='yasemi' pid='131157' dateline='1348476027']

دوست عزیز مجوز دارن الان !!! اتفاقا وقتی مج.ز نداشتن بهتر از الان بودن چون قبلا زیر نظر علوم و تحقیقات تهران بودن الان دیگه نیستن !!

میشه بگید کجا خوندید که مجوزهاشون صادر شده ، با ذکر منبع

ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۵۵۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  یو اس اس دی چیست؟ nolw0932 ۰ ۲,۱۸۸ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nolw0932
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۱۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۲,۹۷۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۴ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۱۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close