زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی غلط های کلید سنجش -IT

نظرسنجی: نظرسنجی درباره سوالات مورد اعتراض مربوط به رشته آی تی
سوال ۳۱
سوال ۳۴
سوال ۳۷
سوال ۴۳
سوال ۴۷
سوال ۴۸
سوال ۷۸
سوال ۸۴
سوال ۸۸
سوال ۹۱
[نمایش نتایج]

ارسال: #۲۷۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ق.ظ
RE: بررسی غلط های کلید سنجش -IT
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ)miss.hosseiny نوشته شده توسط:  ۶۳= ۲ این استعاره در مدیریت تغییر مطرح میشه و در مورد طراحی ساختار کاملا مصداق داره
۶۵= ۳ این سوال اصلا تکراری هستش و مطمئنم گزینه ۳ میشه اما همه و حتی سنجش از روی شکل نمودار فکر میکنن جواب اهداف میشه ولی کسانی که این مباحث رو مسلط باشن متوجه میشن که جواب درست چیه اگه بیسواد بودیم بهتر کنکور میدادیم
۷۰ = ۴
۷۳= ۲
دارم دیوونه میشم آخه این چه وضعیه آخه خدااااا

کاملا درسته
ای کاش این کلیدها اصلاح شه وگرنه عمرمو پای این کنکور لعنتی باختم

با توجه به کتاب مدیریت رابینز به نظر من سوال ۶۳ و ۶۵ گزینه سنجش درسته
ولی سوال ۷۰ رو منم فکر کنم گزینه ۴ صحیح باشه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ق.ظ، توسط hesamvazirii.)
RE: بررسی غلط های کلید سنجش--- دفترچه d -IT
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ق.ظ)miss.hosseiny نوشته شده توسط:  آقای حسینی که دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف هستید میشه شما با اساتید یا مسئولین دانشگاه صحبت کنید تا سوالات رو دونه به دونه حل کنن و پاسخهای درست رو مشخص کنن و به سنجش بدن تا به صورت جدی اصلاح انجام بشه
یعنی ازشون بخواید تا به صورت جدی این مشکل رو پیگیری کنن و با سنجش برخورد کنن
آخه گناه ما چیه که شدیم بازیچه دست این مسئولین بی مسئولیت و بی وجدان
ای خدااااااااااااااا فقط تو میفهمی که خستگیم به تنم موند...

امروز یکی از دوستان شریف رفته پیش مدیر گروه آی تی واسه بررسی سوالات
ایشون در کمال خونسردی فرمودن بنده نه علاقه ای به این کار دارم نه به من ربط داره
دوستان هیچ کس جز خودون نمیتونه حقمونو بگیره
اولین و بهترین راه رسانه ای کردنه

(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  سوال ۸۸ صحیح است؟؟؟
پوران گفته؟؟؟
من کل پوران رو حداقل ۵ بار خودنم واسه ارشد
ببخشید کجاش گفته "فعال سازی " میشه میان مدت؟؟؟؟؟
ببخشید اصلا میشه شما توضیح بدید فعال سازی یعنی چی؟؟؟؟
پاسخ دوست عزیز:
دوست عزیز تعلیق فرآیندها درکل مربوط به دیسک میشه و اونم میشه زمان بند میان مدت
[/quote]

دوست خوب من
بنده هم میدونم تعلیق مربوط به میان مدته
من دارم در مورد واژه ی فعال سازی صحبت میکنم
من میخوام بدونم فعال سازی تو چه منبعی گفته شده یعنی تعلیق یا رهایی از تعلیق ؟؟

تا حالا ۳۱ نفر گفتند ۴۸ غلطه
خواهشا یک نفرتون یه مثال نقض بیاره که گزینه سنجش رو رد کنه اونوقت من کلا تا آخر عمر دعاش میکنم.
دوستان بنده هم ۴۸ رو نزدم ۲ .زدم گزینه ۳
ولی خواهشا اگه کسی مثال نقض داره واسه گزینه ۲ بگه
چون من دارم یه لیستی از سوالات غلط با دلیل آماده میکنم تا بدم خدمت دکتر قدسی

این نیز بگذرد
۰
۱
ارسال: #۲۷۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ق.ظ
این هم مبنای علمی جواب ۷۰ برای دوست عزیز________> مدیریت برر مبنای هدف و نتیجه در بخش دولتی (فن رایزنی در غرب) ،ترجمه: سید مهدی الوانی و فریده معتمدی،چاپ سوم
لطفا مفهومی مطالعه بفرمایید نه اینکه صرفا تیترها رو خوب به خاطر بسپارید مثل ۶۲/
۱
۱
ارسال: #۲۷۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ق.ظ، توسط SoheilGh.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  یک مثال برای درستی گزینه‌ی سوم (و البته دوم!) سوال ۴۸

در گرافی که مثال آورده شده، عدد گلوگاه برابر ۳ است. (به خاطر دو رأس BوC نمیتونه ۴ باشه).
اگر درخت فراگیر کمینه و بیشینه رو بدست بیاریم، خواهیم دید که این عدد در درخت فراگیر کمینه حضور دارد. نکته‌ی جالب این است که در درخت فراگیر بیشینه هم این عدد هست.
همینطور در شکل دوم (۶ رأسی) عدد گلوگاهی ۲ هست که هم در درخت فراگیر کمینه وجود داره و هم در بیشینه.

میشه این نتیجه رو گرفت که این عدد میتونه هم در درخت فراگیر کمینه و هم در درخت فراگیر بیشینه باشه. بهتر این هست که بگیم معمولاً فقط در درخت فراگیر بیشینه هست و در بعضی اوقات در درخت فراگیر کمینه.
اگر اشتباه می‌کنم ممنون میشم دوستان اصلاح کنند. اما در کل موافقم که گزینه‌ی دو میتونه درست‌تر باشه.

دوست عزیز یک گزینه اگه درست باشه باید همیشه درست باشه نه بعضی اوقات

یعنی اگه یال با وزن عدد گلوگاهی یکتا باشه ، باید در درخت کمینه باشه که اون مثالی که من آوردم این رو نقض کرد

اون سوال ۷۸ پایگاه داده :

به نظرم با توجه به این تخصیص کامل و مجزا است درسته و همون گزینه ۱ درست میشه . گزینه ۲ هم حشو داره (id) هم اینکه برای بدست آوردن اطلاعات یک زیر نوع مجبور به انجام عمل پیوند هستیم (صفحات ۵۱۲و ۵۱۳ مفاهیم بنیادی پایگاه داده - محمد تقی روحانی رانکوهی)

تکنیک۲

عکس از صفحات ۵۱۲و ۵۱۳ این کتاب

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۷۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ق.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  

به نظرم با توجه به این تخصیص کامل و مجزا است درسته و همون گزینه ۱ درست میشه . گزینه ۲ هم حشو داره (id) هم اینکه برای بدست آوردن اطلاعات یک زیر نوع مجبور به انجام عمل پیوند هستیم (صفحات ۵۱۲و ۵۱۳ مفاهیم بنیادی پایگاه داده - محمد تقی روحانی رانکوهی)

تکنیک۲
حالا تو این سوال فقط a صفت مشترک هستش اگه چند تا صفت مشترک بود مثل a1,a2,a3 ومثل گزینه اول همرو تو ۲تا جدول تکرار میکردیم که وضع خیلی افتضاح میشد، یعنی تکرار خیلی زیاد میشد. منظورم اینه که جواب سنجش در حالت کلی درست نیست.
در حالیکه اگر مثل گزینه ۲بنویسیم اولا صفات مشترک هر چند تا باشه فقط یکبار تو جدول پدر ظاهر میشه و فقط صفت id هستش که تو جداول فرزند تکرار خواهد شد
ثانیا گزینه ۱ در اعمال درج، حذف، و بهنگام سازی آنومالی داره؛ چون اگر بخواهیم مقدار صفت a رو تغییر بدیم یا حذف کنیم یا مقدار جدید اضافه کنیم باید تو هر دوتا جدول این کار رو انجام بدیم.که این یعنی تکرار و افزونگی
و اگر هم تغییرات رو تو هر دو تا جدول اعمال نکینم جامعیت از دست میره
واسه همین بنظرم گزینه ۲ بهتره!
۱
۰
ارسال: #۲۷۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط sama89.)
دوستان یه بار دیگه می پرسم

اگر یه سوال به نظرتون جوابش گزینه دیگه ای غیر از کلید سنجش باشه ،در فرم اعتراض به کلید کدام گزینه از قسمت توضیحات را تیک می زنید؟

ممنون میشم جواب بدید
۰
۰
ارسال: #۲۷۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ، توسط k_111.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ق.ظ)hamid_s206 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ق.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  

تکنیک۲
حالا تو این سوال فقط a صفت مشترک هستش اگه چند تا صفت مشترک بود مثل a1,a2,a3 ومثل گزینه اول همرو تو ۲تا جدول تکرار میکردیم که وضع خیلی افتضاح میشد، یعنی تکرار خیلی زیاد میشد. منظورم اینه که جواب سنجش در حالت کلی درست نیست.
در حالیکه اگر مثل گزینه ۲بنویسیم اولا صفات مشترک هر چند تا باشه فقط یکبار تو جدول پدر ظاهر میشه و فقط صفت id هستش که تو جداول فرزند تکرار خواهد شد
ثانیا گزینه ۱ در اعمال درج، حذف، و بهنگام سازی آنومالی داره؛ چون اگر بخواهیم مقدار صفت a رو تغییر بدیم یا حذف کنیم یا مقدار جدید اضافه کنیم باید تو هر دوتا جدول این کار رو انجام بدیم.که این یعنی تکرار و افزونگی
و اگر هم تغییرات رو تو هر دو تا جدول اعمال نکینم جامعیت از دست میره
واسه همین بنظرم گزینه ۲ بهتره!
ما به حالت کلی چیکار داریم؟ اینجا چون disjoin هست این روش درسته
شما هم اگر برید جزوه و کتاب و کتاب تست رانکوحی رو ببینید همین رو گفته

(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ)miss.hosseiny نوشته شده توسط:  ۶۳= ۲ این استعاره در مدیریت تغییر مطرح میشه و در مورد طراحی ساختار کاملا مصداق داره
۶۵= ۳ این سوال اصلا تکراری هستش و مطمئنم گزینه ۳ میشه اما همه و حتی سنجش از روی شکل نمودار فکر میکنن جواب اهداف میشه ولی کسانی که این مباحث رو مسلط باشن متوجه میشن که جواب درست چیه اگه بیسواد بودیم بهتر کنکور میدادیم
۷۰ = ۴
۷۳= ۲
دارم دیوونه میشم آخه این چه وضعیه آخه خدااااا

کاملا درسته
ای کاش این کلیدها اصلاح شه وگرنه عمرمو پای این کنکور لعنتی باختم
سئوال ۶۵ رو از نظر منطقی هم اگر فکر کنی تو کل مدیریت گفته شده تمام کارهای سازمان باید در جهت برآورده کردن اهداف آن باشد مثلا فرض کنید که یه سازمان میخواهد وارد تجارت جهانی بشه خوب طبق این هدف باید مثلا زبان کارکنان خودش رو قوی کنه اگر تا حالا هیچ دوره آموزشی نداشته یا فقط دوره ICDL داشته ارزیابی دوره های آموزشی پیشین چه ربطی میتونه به تعیین این نیاز داشته باشه؟
اگر یک سازمان تازه تاسیس باشه دوره آموزشی پیشین رو از کجا بیاره که بخواهد اونا رو ارزیابی کنه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sama89 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

ببخشید میشه راهنماییم کنید چطور اعتراضم رو اعلام کنم آخه گزینه هایی که سنجش گذاشته با مورد اعتراض من همخوانی نداره
مثلا اگر سوالی جواب درستش گزینه دیگه ای باشه شما کدام مورد از گزینه های سنجش را تیک می زنید؟

منم رو همین سوالاتی که اینجا بحث شده اعتراض دارم

بچه ها این مورد چطوری اعتراض میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جواب درست گزینه دیگه ای باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا سوال ۸۴ هوش چطور اعتراض میزنید؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۲۷۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ق.ظ)miss.hosseiny نوشته شده توسط:  سوال ۳۸ رو من هم خیلی وقت گذاشتم و با مثال هر ۴ مورد رو حل کردم و فقط یکی از اونا مرتب نمیکرد و با نهایت اطمینان گزینه ۳ رو زدم اما حالا میبینم که هر کی یه چیزی میگه و سنجش هم یه چیز دیگه میگه
واقعا حیف از عمر و زندگی و سلامتیم که به خاطر این کنکور کذایی حروم شد
دوست دارم انقد داد بزنم که بمیرم
حالم خیلی بده...

منم مث شما سرجلسه رو این سوال خیلی وقت گذاشتم و دوبار با یه آرایه ۶عنصری تست کردم و ۲مورد در نهایت صعودی مرتب شدن و با اطمینان کامل گزینه ی ۳ رو انتخاب کردم
دوستان میگن مثال نقض هست من با چند نمونه حل کردم همشون همین جور شدن حالا....Huh
منکه برا این سوال اعتراض زدم

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۰
۰
ارسال: #۲۸۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sama89 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

ببخشید میشه راهنماییم کنید چطور اعتراضم رو اعلام کنم آخه گزینه هایی که سنجش گذاشته با مورد اعتراض من همخوانی نداره
مثلا اگر سوالی جواب درستش گزینه دیگه ای باشه شما کدام مورد از گزینه های سنجش را تیک می زنید؟

منم رو همین سوالاتی که اینجا بحث شده اعتراض دارم

بچه ها این مورد چطوری اعتراض میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جواب درست گزینه دیگه ای باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا سوال ۸۴ هوش چطور اعتراض میزنید؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

من اون گزینه ای که نوشته سوال فاقد گزینه صحیح است رو میزنم
بعد تو اون قسمت توضیحات، توضیح میدم که منظورم چیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۲۸۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط M@A.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ق.ظ)hamid_s206 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ق.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  سلام
دوستای عزیزی ک دارن سوالای غلط آی تی رو مشخص میکنن تا دوستان تو فرم اعتراض وارد کنن میشه یه لطفی کنن ببین سوال ۷۷ پایگاه داده مشکل داره در واقع دو گزینه صحیح داره هم جواب سنجش هم گزینه ی اول تعداد ابر کلیدها..
آخه باتوجه به فرمول بدست آوردن تعداد ابر کلیدا تو این سوال تعداد ابر کلیدها ۳۲ نمیشه پس گزینه ی یک هم غلط میشه و فرم دوم هم نیست
خواهشا دوستان یه نگاهی بندازن...
سوال ۳۸ هم ۲ مورد در نهایت صعودی مرتب میشن من سرجلسه خ وقت رو این سوال گذاشتم و دوبار امتحان کردم و ۲ مورد از چهار مورد صعودی مرتب شدن اما سنجش یه مورد رو انتخاب کرده .....

سوال ۷۷ درسته
DGH کلید کاندید هستش و پنج تا صفت دیگه داریم (A,B,C,E,F) که هر کدوم دو حالت دارند که میتونند تو ابر کلید باشند یا نباشند که ۲ به توان ۵ میشه ۳۲تا ابر کلید.
البته وقتی هم که هیچ کدوم نباشند به همون کلید کاندید میرسیم ولی دقت کنید که کلید کاندید هم نوعی ابرکلید هستش که خاصیت کمینه بودن رو داره.

صحبتای شما درست....اما اگه میشه کتاب پایگاه داده روحانی رانکوهی ویراست سوم رو نگاه کنید صفحه ۲۹۸ :
Nتعداد سوپر کلیدهارابطه R از درجه n داریم:
[tex]1<= N < 2^n - 1[/tex]

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۰
۰
ارسال: #۲۸۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ
کسی در مورد سوال ۹۰ سیستم عامل چیزی نگفت؟
من در مورد گزینه ای که سنجش گفته نظری ندارم شاید اون هم درست باشه ولی مطمئن هستم که گزینه ۱ هم درسته. هم در کتاب پوران هم پارسه نوشته کاهش اندازه صفحه سبب کاهش نقص صفحه نمی شه چون بیشتر زمان آوردن صفحه از دیسک به حافظه اصلی صرف جستجو و تاخیر چرخشی می شه بنابراین زمان آوردن یک صفحه کوچک تقریبا برابر با زمان آوردن یک صفحه بزرگ است.
اون دوستمون هم که درمورد زمان بند میان مدت مشکل داشتن و می گفتن که فعال سازی مربوط به زمان بند میان مدت نیست باید بگم که در کتاب پوران صفحه ۵۶ شکلی که کشیده دقیقا تغییر حالت از معلق به آماده را فعال سازی نوشته و تغییر حالت از اماده به اجرا هم میشه اعزام یا اجرا.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۸۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط alireza6660.)
در بخش پایگاه داده و سیستم عامل به نظر بنده کلیدها کاملا صحیح است .
دوستان کمی با دقت باید سوالات رو پاسخ می دادن و تست هایی رو هم که در این ۲ در س میگن اشتباه کافیه به کتب مراجعه کنند و به سادگی متوجه می شوند که سنجش درست زده .
ممنون
۲
۳
ارسال: #۲۸۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوستانی که درباره‌ی سوال ۷۹ اعتراض دارند، این دو موضوع به عنوان دلیل میتونه مطرح باشه ـهرچند فکر میکنم گزینه بهتر ۱ باشه)

۱: تغییر در دید بدون تغییر در جدول اصلی:
REPLACE VIEW view_name AS
SELECT column_name(s)
FROM table_name
WHERE condition

۲:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست عزیز view یک فرمولی هست که در سیستم ذخیره میشه و در زمان نیاز از جدول اصلی داده استنتاج میکنه(نه زمان تعریف)
تو این لینکی که شما دادید این فرمول رو تغییر داده نه داده جدول اصلی رو
۱
۰
ارسال: #۲۸۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
سلام
دوستان من تا صفحه ی ۱۲ در جریان بحث بودم ولی الان وقت ندارم تمام صفحه هارو بررسی کنم. به عنوان جمع بندی کسی لطف میکنه درباره ی این سوالا نظر بده؟ که اعتراض نهایی رو ارسال کنم برای سنجش
سوالاتی که واضحا غلط هستن که هیچی. درباره ی اینا چی؟ :

۹۲/ من میگم ۱/ کسی نقل قولی از منبعی داره برای پاسخ سنجش؟
۹۳/ من میگم ۲گزینه صحیح داره. هم ۲ هم ۴/ اصلا ۲و۴ معادلن. کسی نظری مخالفش داره؟
۹۹/ من میگم داده های مربوط به شکل(نمودار) ناقص است. روی آخرین پیکان یا باید نوشته باشه "دریافت داده" یا "آماده برای داده". طراح نوشته "داده آماده"!! خدا وکیلی این جمله یعنی چی؟؟ من بخاطر همین جمله ی مسخره این تست رو نزدم! گفتم طراح یه حیله ای داره،لابد خواسته دولبه حرف بزنه! چمیدونم!طراحن دیگه، داوطلبو فریب می دن. منم نزدم. الانم میخوام به جمله ی نمودار اعتراض بزنم. کاش بقیه هم بزنن.
۷۸/ کلید خارجی افزونگیش کمتر از گزینه ایه که سنجش گفته.
۱۰۳/ اگر گزینه ی سنجش هم درست باشه، پس میگم ۲گزینه صحیح وجود داره. گزینه ۳ هم درسته.
۱۰۴/ که توی پست های قبلی هم گفتم. ۲کلاک میشه. یعنی گزینه ۲/

درباره ۵۶، ۵۹، ۷۶، لطفا بگید کسی مشکلی باهاشون نداره؟ ایم ۳سوال مشکلی ندارن؟؟
من توی هیچ نمونه سوال کنکوری و کتاب خودم نمونه ی اداده های سوال ۵۶ رو ندیدم!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۲۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۱۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۶۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۹۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۴۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۷۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close