زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۵۵۶
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
سلام دوستان
من برای زبان فقط ۲۰ درس کتاب ۵۰۴ خوندم اما شنیدم که برای آیتی اصلا جواب نمیده .به نظرتون با این فرصت کمی که مونده چه کنم ؟به نظرتون خوندن ۵۰۴ بی فایده ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۵۵۷
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام
جالبه این آزمون های موسسه مهستان (درس پایگاه داده ها) همش میگه کدامیک از عبارت a یا b درست هستند ، ولی هیچ کدوم از عبارات رو ننوشتند.TongueBig Grin

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
ارسال: #۵۵۸
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط Saoshiyant.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  کلا درسو بیخیال . با اوضاع پیش امده پیش به سوی ارسال دفترچه خدمت

چرا؟
همیشه کاری رو انجام بده که بیشتر ازش لذت می بری چون یه بار بیشتر زندگی نمی کنی

سربازی که لذت مذت سرش نمیشه . اجباره باید رفت

اخه مثه اینکه اگه اعزامم بیافته واس سال بعد ۲۴ ماه رو شاخش ، مهمتر از اون ی چند ماهی کسری دارم میپره . اینا عمر باید دو دستی چسبید
ارسال: #۵۵۹
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
دوستان گرامی این تاپیک ۱۵ روز در ابانماه بسته شد بخاطر اینکه افراد موضوعاتی که جای دیگه باید مطرح کنن را اینجا می پرسند و جواب میدن.
اگه میخواهید باز بماند نه سوال درسی و نه سوال منابع را اینجا نپرسید و جواب ندین. پستهاش را گاهی که گزارش میشه حذف میکنیم ولی اگه بقیه بخشهای مانشت منتقل بشه اینجا ، ناچاریم اینجا را ببندیم تا بقیه بخشها سر جایش بماند . دوستانی مثل خانم ندا هم که به تذکرات توجه نمیکنن نام کاربری شون میره در قرنطینه و بمدت یه هفته همه ارسالهاشون بعد از تایید مدیران نمایش داده میشه.
دوستانی هم که بی حد و حصر مشاوره درسی میدن بهتره اینکار را نکنن. چون در مانشت موضوعات درسی و مشاوره هاش در محل مشخصی انجام میشه و مدیران درسی هم ملاحظه میکنن. این دوستان هم ممکنه حس کنن دیگه هر چی پست میفرستند نمایش داده نمیشه و این معنایش همان قرنطینه معروف مانشت هست که پستها و تاپیکهایی که میفرستند برای مدیر بخش میره و نمایش داده نخواهد شد.
دوستان گرامی بقیه که از اینجا استفاده میکنن که نباید بخاطر اینکه شما براتون راحته همه چیز را اینجا بپرسید این تاپیک براشون بسته بشه. پس همکاری کنید.
سپاس از همکاری شما.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , kati , eh3an2010 , sand , tarane1992 , bahar1369 , Ehsan.Aboli , mohammad.ardeshiri , virtual girl
ارسال: #۵۶۰
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
سلام به همههه من تازه اومدم تو جمعتون...دمتون گرم همه رقبا اینجا جمعن :-)
دیگه دور آخره پپپپپپپپسسسس پاتونو از رو پدال بر ندارییین...با تمام سسسرعت به پیش...

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901 , ایزدی
ارسال: #۵۶۱
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
پایگاهم تموم شد. بشینیم آز فیزیک ۲ بخونیم فردا امتحان ترمه Big GrinBig Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال: #۵۶۲
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  سلام به همه عزیزان سخت کوش
امروز میخوام نرم افزار بخونم ۵۰٪ دوم کلا دست نخورده مونده برم ببینم چیکارش میکنم Smile
فقط یه درسم که حال نمیده خستم کنه میرم شبکه تست کار کنم Smile
شاد و موفق باشید

سلام
امروز عالی بود نرم افزار تقریبا تموم شد (تقریبا)Wink
خیلیم خوش گذشت باهاش خسته کننده نبود دوستش دارم Smile

میخوام تا آخر هفته هر چی که از ۵۰٪ دوم مونده تموم کنم
بعدش یه ماه تست کار کنم و بهمنم که مرور خلاصه ها و آزمون .....

(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  سلام به همههه من تازه اومدم تو جمعتون...دمتون گرم همه رقبا اینجا جمعن :-)
دیگه دور آخره پپپپپپپپسسسس پاتونو از رو پدال بر ندارییین...با تمام سسسرعت به پیش...

سلام خوش اومدین
شاد و پرانرژی باشید
موفق باشید دوستانSmile
ارسال: #۵۶۳
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان گرامی این تاپیک ۱۵ روز در ابانماه بسته شد بخاطر اینکه افراد موضوعاتی که جای دیگه باید مطرح کنن را اینجا می پرسند و جواب میدن.
اگه میخواهید باز بماند نه سوال درسی و نه سوال منابع را اینجا نپرسید و جواب ندین. پستهاش را گاهی که گزارش میشه حذف میکنیم ولی اگه بقیه بخشهای مانشت منتقل بشه اینجا ، ناچاریم اینجا را ببندیم تا بقیه بخشها سر جایش بماند . دوستانی مثل خانم ندا هم که به تذکرات توجه نمیکنن نام کاربری شون میره در قرنطینه و بمدت یه هفته همه ارسالهاشون بعد از تایید مدیران نمایش داده میشه.
دوستانی هم که بی حد و حصر مشاوره درسی میدن بهتره اینکار را نکنن. چون در مانشت موضوعات درسی و مشاوره هاش در محل مشخصی انجام میشه و مدیران درسی هم ملاحظه میکنن. این دوستان هم ممکنه حس کنن دیگه هر چی پست میفرستند نمایش داده نمیشه و این معنایش همان قرنطینه معروف مانشت هست که پستها و تاپیکهایی که میفرستند برای مدیر بخش میره و نمایش داده نخواهد شد.
دوستان گرامی بقیه که از اینجا استفاده میکنن که نباید بخاطر اینکه شما براتون راحته همه چیز را اینجا بپرسید این تاپیک براشون بسته بشه. پس همکاری کنید.
سپاس از همکاری شما.

شما مطمینید که کسی نگاه میکنه؟! من هفته پیش سوال پرسیدم و راهنمایی خواستم هنوز کسی جواب نداده. پ خ هم دادم باز هم جوابی ندیدم. البته فکر میکنم این روزا همه سرشون شلوغ باشه.
برخلاف نظر شما من فکر میکنم اینجا برای جواب دادن سوالای بچه ها، البته غیر از منبع و درسی، از بقیه جاها بهتر باشه چون اکثرا اینجا رو mark کردن و سریع تر جواب میدن. البته شما مدیر هستید و این فقط نظر منه.
این جواب هم فکر نکنم جاش تو این تاپیک باشه. اگه نیست حذف یا جابه جا کنید.
یا علی!

Fardad-A، در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اگه کسی جواب سوال شما را در جای دیگه نمیده دلیل نمیشه اینجا بپرسید.بگید کدام سوال بوده . قطعا" سوال در یه تاپیک خیلی بیشتر دیده میشه تا بین صفحات اینجا که داره روزی چند صفحه جلو میره.
اینکه شما فکر میکنید خوبه اینجا پرسیده بشه . نظر شماست و حتما" محترم هست و ما هم به نظر شما احترام میگذاریم ولی ما قانون خودمون را داریم. اگه شما هم قانون ما را ناقص یا دارای اشکال می بینید در انتقادات مطرح کنید و دلایل تون را بگید.
ببا عرض پوزش کسیکه اینجا سوال میکنه و یا جواب میده با عرض پوزش دفعه اول یه هفته ارسال مستقیم را از دست میده و دفعه دوم تا بعد کنکور امکان ارسال مستقیم را از دست خواهد داد.
ناچاریم پای قوانین مانشت بمانیم .
چون قانون بد ،در صورت بررسی ممکنه تصحیح بشه ولی خلاف قانونی که از اول گذاشتیم نمیتونیم رفتار کنیم.. تعدادی پشت پرده مانشت دارند برای این نظم زحمت میکشن و علاوه براین مکررا" بما گزارش میشه که بسیاری از پاسخها در این تاپیک کامل نیست یا اشتباه هست و ما اینجا را باز نکردیم که جوابهای غلط منتشر کنیم و دائم اعتراض بشه.
در بین این صفحات این تاپیک که دائم داره جلو میره کسی جوابها را نمی بینه. ما در مانشت سوال و جوابها را طبق قانون اینجا موظفیم بیاریم جلوی چشم همه. تا اگه کوچکترین اشکالی درش هست گفته بشه. حتی اگه یکماه ازش بگذره. بهر حال این اصل اولیه اینجا در سوال و جواب هست.حتی اگه سوال کننده بگه من راضی هستم که در بین صفحات این تاپیک بپرسم. ما بهش میگیم تو چت برید بپرسید یا توی سایت دیگری ولی اینجا خواستید بپرسید پایبند به قانون ما باشید.
اینجا هم اگه زیاد شود و حس کنیم نمیتونیم جلویش را بگیریم ناچار تاپیک را می بندیم.
امیدوارم در این جامعه کوچک مجازی همه مون رعایت حال همدیگه را بکنیم.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۵۶۴
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
سلام

امروز فصل مرتب سازی ساختمان و مرور وتست زدم.ادم تعجب میکنه فصل ب این شیرینی و اسونی چرا اینقده سوال میاد ازش؟

اخه طراحا اصرار دارن از فصلای سخت تست بدن؟؟؟؟

من ک راضی بودم....هی

یه نگاهم ب لایه کاربرد راس کردم.جالبو قشنگه فقط ادبیاتش یکم حال گیره...

شاد باشین

درپناه خدا

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901
ارسال: #۵۶۵
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ
سلام به همه امروز یه ۴ ساعتی درس خوندم Huh فصل کاربرد شبکه تمومید اوایل انتقالم Dodgy در کل راضی نیستم نیستم نیستمDodgyAngryAngry

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli
ارسال: #۵۶۶
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  شما مطمینید که کسی نگاه میکنه؟! من هفته پیش سوال پرسیدم و راهنمایی خواستم هنوز کسی جواب نداده. پ خ هم دادم باز هم جوابی ندیدم. البته فکر میکنم این روزا همه سرشون شلوغ باشه.
یکی برا من پ خ زده بود بعد از یک ماه دیدم .. چرا ؟؟ چون سیستم اینجا طوری هست که وقتی پیام دریافت میکنی هیچ هشدار یا علامتی نمیده (مدیران عزیز لطفا اینو جدا رسیدگی کنید که حداقل کنار پیام بالا صفحه یک عددی چیزی مشخص بشه مبنی بر داشتن پیام)
==========================
در مورد درسا هم بگم شبکه و پایگاه که تستاشو زدم ... ساختمان هم تموم کردم
امروز هم هوش میزنیم ببینیم خدا چی میخواد
یه نقل از استیو جابز عزیز برا روحیه :
این یادتان نرود شما باید به یک چیز ایمان داشته باشید، به شجاعتتان، به سرنوشتتان، زندگی تان یا هر چیز دیگری.
این چیزی است که هیچ وقت مرا نا امید نکرده است و خیلی تغییرات در زندگی من ایجاد کرده است.

(حیف اون زمان که اینو میگفت من توی استنفورد نبودم .. ایشالا یه روز میرم استنفــورد Blush Undecided )

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۵۶۷
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من برای زبان فقط ۲۰ درس کتاب ۵۰۴ خوندم اما شنیدم که برای آیتی اصلا جواب نمیده .به نظرتون با این فرصت کمی که مونده چه کنم ؟به نظرتون خوندن ۵۰۴ بی فایده ؟

به نظر من دیگه ۵۰۴ روادامه نده به جاش essential words for Toefl روبخون...
خیلی از لغتاش تو کنکورا اومده...
ارسال: #۵۶۸
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
quote='dzzv_13' pid='231214' dateline='1387265606']
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  شما مطمینید که کسی نگاه میکنه؟! من هفته پیش سوال پرسیدم و راهنمایی خواستم هنوز کسی جواب نداده. پ خ هم دادم باز هم جوابی ندیدم. البته فکر میکنم این روزا همه سرشون شلوغ باشه.
یکی برا من پ خ زده بود بعد از یک ماه دیدم .. چرا ؟؟ چون سیستم اینجا طوری هست که وقتی پیام دریافت میکنی هیچ هشدار یا علامتی نمیده (مدیران عزیز لطفا اینو جدا رسیدگی کنید که حداقل کنار پیام بالا صفحه یک عددی چیزی مشخص بشه مبنی بر داشتن پیام)
==========================
در مورد درسا هم بگم شبکه و پایگاه که تستاشو زدم ... ساختمان هم تموم کردم
امروز هم هوش میزنیم ببینیم خدا چی میخواد
یه نقل از استیو جابز عزیز برا روحیه :
این یادتان نرود شما باید به یک چیز ایمان داشته باشید، به شجاعتتان، به سرنوشتتان، زندگی تان یا هر چیز دیگری.
این چیزی است که هیچ وقت مرا نا امید نکرده است و خیلی تغییرات در زندگی من ایجاد کرده است.

(حیف اون زمان که اینو میگفت من توی استنفورد نبودم .. ایشالا یه روز میرم استنفــورد Blush Undecided )
[/quote]
چرل بابا یه علامت قرمز میاد بالای صفحه وقتی پیام خصوصی دارید حتما توجه نکردین

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۵۶۹
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ
تازه الان از دانشگاه اومدم. هم امتحان دادم هم امتحان گرفتم. خوب امتحان دادم سخت امتحان گرفتم ۲ نفر درست حل کردن Big Grin
یکم استراحت کنم شروع کنم تست زدن ۲۵ درصد چهارم

- استیو جابز
ارسال: #۵۷۰
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ
با سلام
من برای هوش پوران خوندم اما تستاش خیلی کمه . برای دوره از رو چی تست بزنم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۶۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۸۱۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۴۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۸۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۵۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۸۸۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۲۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close