زمان کنونی: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۵۷۱
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
[quote='fahime_h91' pid='235467' dateline='1389096384']
من چرا فصل حافظه معماری و یاد نمیگیرم Sad(((( چیکاااار کنمم ؟؟؟؟
[/quote]
چیزی نداره من امروز تستاشو زدم ولی خودمونیم یه ۷روزی وقتمو گرفت اگه پوران میخونین من فکر میکنم تو قسمت سایست خواندن و نوشتن یه جاهایی رو خیلی بد گفته یه چهارتا درخته که اگه اونا رو در بیارین تمامه تستاش راحت میشه
اما تو کتاب بد گفته
خلاصه تلاش کنین مثل مردم حذفش نکنین Big Grin

[quote='izadan11' pid='235448' dateline='1389089590']
امروز دیگه محاسبات رو تموم می کنم
(امروز به این نتیجه رسیدم محاسبات اگه با دقت خونده شه دیگه کاملا حفظی نیست از فرمول های بد فرم نباید نترسید)
فردا احتمالا آمار رو ادامه بدم
در مورد چند از ۱۰
۴ از ۱۰ شریف قبول میشی(احتمال زیاد)
۶ از ۱۰ نفر اول میشی
۳ از ۱۰ دانشگاه خوب قبول میشی
[quote='explorer' pid='235340' dateline='1389031645']
یعنی خداوکیلی هرکی داره به عشقه شبکه این معماری رو میخونه خدا بهش صبر بده. باید به احترام این افراد، ۱۳/۱۸ دقیقه سکوت کرد.
Big Grin

اوه اوه قضیه به پنالتی کشید ۰ از ۱۰ کجا قبول میشیم ؟ (خلاصه آدم باید به اندازه توانش تصمیم بگیره دیگه)Big Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , fahime_h91 , ایزدی
ارسال: #۵۷۲
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ
دوستان این بسته جمع بندیی ماهان ارزش خریدن داره؟!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , neda_Network
ارسال: #۵۷۳
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط zoltrix_66.)
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا راجع به بسته های جمع بندی ماهان هم نظر بدین.میخوام بخرم.
ببینید شرایطم اینطوریه که به خاطر شاغل بودن اونقدها هم نشد که خیلی خوب درس بخونم چون هدفم یکم بالاست!! و رتبه ی خوب میخوام.از طرفی تا هفته ی دیگه هم باز کار شروع میشه به نظر شما برای من خوبه که این بسته ها رو تهیه کنم؟

سلام.جزوه های ماهان زیاد تعریفی نداره.پوران پژوهش بهتره.

طراحی الگوریتم موندهConfused حاضرم ۵۰۰ تا معماری و هوش تست بزنم اما اینو نخوونم.مخصوصا برنامه ریزی پویا....
اینو گسسته بگی نگی درسای نچسبی هستنBig Grin

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , neda_Network , Riemann
ارسال: #۵۷۴
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)fahime_h91 نوشته شده توسط:  من چرا فصل حافظه معماری و یاد نمیگیرم Sad(((( چیکاااار کنمم ؟؟؟؟

اگه میتونی جزوه + ویس دکتر اجلالیو پیدا کن به نظرم با اون دیگه مشکلی برات نمیمونه...
یه چیز تو مایه های هلو میشه براتون ... Big GrinBig GrinBig Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , izadan11 , fahime_h91
ارسال: #۵۷۵
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)fahime_h91 نوشته شده توسط:  من چرا فصل حافظه معماری و یاد نمیگیرم Sad(((( چیکاااار کنمم ؟؟؟؟

اگه میتونی جزوه + ویس دکتر اجلالیو پیدا کن به نظرم با اون دیگه مشکلی برات نمیمونه...
یه چیز تو مایه های هلو میشه براتون ... Big GrinBig GrinBig Grin

موافقم.خیلی خوب تدریس میکنند

دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۵۷۶
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
هوش مصنوعی رو خوندم تست هم زدم ولی نمیدونم چرا حس میکنم خیلی عمیق که وجدانم راضی بشه نیست نمیدونم چیکار کنم . Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , neda_Network
ارسال: #۵۷۷
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط zoltrix_66.)
دعا میکنم برا همه کنکوریها مخصوصا مانشتی ها ی عزیز
Heart

دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar1369 , kh.jafarzade , Good! , izadan11 , nazanin_sh , Mänu , neda_Network , dzzv_13 , ایزدی
ارسال: #۵۷۸
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
بچه هااااااااااااااااااااا
ما مینونیییییییییییییییییییییییییییم مگه نه؟Smile

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Mänu , zoltrix_66 , bahar1369 , kh.jafarzade , neda_Network
ارسال: #۵۷۹
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ
سلام دوستان من این روزها خیلی خوشحالم اخه تو این ازمون رتبم کاملا نصف شد بد جوری روحیه گرفتم دعا کنید تا اخرش همین جوری بمونه

به امید موفقیت همه بچه های خوب مانشتBig GrinBig Grin

باور داشته باش تو مرکز دنیای درون وبیرون خود هستی
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , nazanin_sh , bahar1369
ارسال: #۵۸۰
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرای محاسباتم
وقتی اسم قضیه ی هیون رو دیدم نیم ساعت می خندیدم[تصویر:  235510_81628_eskelet_54.gif]
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  قضیه این ۴ از ۱۰ ۶ از ۱۰ ۳ از ۱۰ اینا چیه؟ Huh
یعنی اگه همه ی درسا رو ۴۰ بزنی با توجه به کنکور های سال قبل شریف قبول میشی (البته ثابت نیست و زیاد بالا پایین میشه نسبت به سختی کنکور)
پارسال با میانگین ۲۸ درصد دانشگاه شیراز قبول میشدی
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  اوه اوه قضیه به پنالتی کشید ۰ از ۱۰ کجا قبول میشیم ؟ (خلاصه آدم باید به اندازه توانش تصمیم بگیره دیگه)Big Grin
پادگان ۰۵ ارتش (سربازی)[تصویر:  235510_75538_eskelet_6.gif]
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی رو خوندم تست هم زدم ولی نمیدونم چرا حس میکنم خیلی عمیق که وجدانم راضی بشه نیست نمیدونم چیکار کنم . Huh
هوش مصنوعی یه کتاب کافی نیست منم همین حس رو داشتم رفتم راهیان رو هم خوندم (اول پوران رو خوندم) چون مطالب تکراری هست زود تموم شد

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , sand
ارسال: #۵۸۱
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ب.ظ
ای بابا تو این موقعیت خواستگار رو کوجای دلم بزارم..... همه چی قاطی شده بهمAngry
اقایون موقع امتحانات و کنکور و اینا سعی کنید خواستگاری نرید که اعصاب طرف حسابی بهم میریزه وبعدا اگه خراب بشه حتما شما رو عامل اصلی میدونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , Mänu , sand , remove , neda_Network
ارسال: #۵۸۲
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  دوستان این بسته جمع بندیی ماهان ارزش خریدن داره؟!
نه اصلا"

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
ارسال: #۵۸۳
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط kh.jafarzade.)
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااااااااااا
ما مینونیییییییییییییییییییییییییییم مگه نه؟Smile

بر منکرش نعلت Big Grin
مشکل اینجاس که همه ماها باهم میخوایم که بتونیییم Big GrinBig GrinBig Grin مگه اینکه بعضیا داوطلب بشن که نخوان Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  ای بابا تو این موقعیت خواستگار رو کوجای دلم بزارم..... همه چی قاطی شده بهمAngry
اقایون موقع امتحانات و کنکور و اینا سعی کنید خواستگاری نرید که اعصاب طرف حسابی بهم میریزه وبعدا اگه خراب بشه حتما شما رو عامل اصلی میدونه

یه رقیب کمتر... Big GrinBig Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , Riemann , Mänu , sand , tarane1992 , nazanin_sh
ارسال: #۵۸۴
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Mänu.)
دانشمندای عزیز من این اجباری -اختیاری بودن رابطه نمودار ERD (پایگاه داده)رو قاطی میکنم
لطفا یه کمکی بکنید

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۵۸۵
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ
چرا؟
من لیست کامل رو توی تاپیکی گذاشتم یعنی این بسته ای که توی تبلیغات برنامه صعود حرفی ازش بود بیشتر برنامه ریزی و از این حرفاست!!! و انگار یه کتاب جامع هم داره که سرفصل های مهم و پرتکرار رو گفته و قیمتش هم ۵۰ هزار تومن بیشتر نی.
باز هم نمیدونم خوبه یا نه؟
من هنوز نمیدونم سفارش بدم یا نه؟

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۴۹۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۶۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۲,۷۶۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۶,۶۵۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۸۹۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close