زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به کلید سنجش - مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۷۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط Fot30.)
اعتراض به کلید سنجش
اصلاح کردم عکسو
دوستان به نظرم این سوال واضحه
بیشتر بحث کردن روش بی فایده است.
جواب پارسه هم جامع و کامله
دوستان هر نظری میدن محترم
اینای که گفتم نظر منه
اگر صحیح بود که چه بهتر
نبود اصلا مهم نیست
سعی میکنم از استاد قدسی هم بپرسم.از ۲ تا از اساتیدمون پرسیدم هر دو قطعا گزینه ۴ رو گفتن.
موفق باشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , saeed.rasouli , fatima.sr68
ارسال: #۷۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ
RE: اعتراض به کلید سنجش
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  اصلاح کردم عکسو

منم همینجوری فکر کردم زدم هیچکدام...نمیدونم سنجش چه جوری کلید داده
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۷۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
اعتراض به کلید سنجش
میشه بگین چرا سوال ۵۱ گزینه یک میشه؟ گزینه یک که میشه واسش میانوندی ساخت گزینه ۲ h داره نمیشه
ارسال: #۷۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
اعتراض به کلید سنجش
برای اعتراض تو سایت سنجش ، تو قسمتی که باید نوع اعتراض رو انتخاب کنیم، گزینه اشتباه وجود ندارد. چکار کنیم؟
ارسال: #۸۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)من او نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)من او نوشته شده توسط:  تو سوال ۱۰۰ اگه دقت کنید نوشته زمانی که یالی وجود نداره فقط ‌a[i,i] برابر صفر قرار میده - یعنی قطر ماتریسو - خب اگه اینکارو بکنید و به ماتریس دقت کنید بقیه ی جاها خالی میمونه - و اگه بی نهایت بگذاریم اونجاها درست میشه (که البته سوال اینو ذکر نکرده)
من پاسخی که پارسه گذاشته رو هم خوندم - خود ایشون مثال اولی که زدند درست در اومده و بعدش برای اینکه بگند سوال میشه گزینه چهار یه مثال دیگه آوردند که این مثالشون که به عنوان مثال نقضه اشتباه حساب شده و اونجایی که نوشتند در ماتریس فوق اون مورد صفر میشه صفر نمیشه و ایشون اشتباه حساب کردند(میتونید خودتون حساب کنید)دوستان اگه مثال نقضی هست با این اوصاف خوشحال میشم منم ببینم.

اینجوری که همه درایه ها صفر میشه،فکر کن دو تا ماتریسی که درایه های روی قطر اصلیش ۰ هست و سایر درایه هاش بینهایت هست رو با الگوریتم گفته شده بخوای در هم ضرب کنی، که به جای ضرب جمع بذاری (یعنی ۰ *۰ میشه ۰و بینهایت * بینهایت میشه بینهایت) و به جای جمع ،مینیمم بگیری،به ماتریسی میرسی که همه درایه هاش صفره

من که هر چی صفر و بی نهایت میذارم درست در میاد - حالا میشه یه مثال بزنید که اینی که شما میگید بشه- شاید من دارم اشتباه میکنم.

ماتریس مثال نقض جواب پارسه صحییه.فک کنم رو روش ضرب ماتریس شما مشکل داری.
شما از همون گراف استفاده کنی و دوباره رب کنید. اما اینبار متفاوت فکر کنید.

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)من او نوشته شده توسط:  تو سوال ۱۰۰ اگه دقت کنید نوشته زمانی که یالی وجود نداره فقط ‌a[i,i] برابر صفر قرار میده - یعنی قطر ماتریسو - خب اگه اینکارو بکنید و به ماتریس دقت کنید بقیه ی جاها خالی میمونه - و اگه بی نهایت بگذاریم اونجاها درست میشه (که البته سوال اینو ذکر نکرده)
من پاسخی که پارسه گذاشته رو هم خوندم - خود ایشون مثال اولی که زدند درست در اومده و بعدش برای اینکه بگند سوال میشه گزینه چهار یه مثال دیگه آوردند که این مثالشون که به عنوان مثال نقضه اشتباه حساب شده و اونجایی که نوشتند در ماتریس فوق اون مورد صفر میشه صفر نمیشه و ایشون اشتباه حساب کردند(میتونید خودتون حساب کنید)دوستان اگه مثال نقضی هست با این اوصاف خوشحال میشم منم ببینم.

دوست عزیز
ما هم دقت کردیم که نوشته A[i,i]=0
اما منظورش A[i,j]=0
بوده،اگر شما دوباره سوالو بخونید متوجه میشید که حرفی از بینهایت نیومده،پس نمیشه فرضی مبنی بر بینهایت گذاشتن گذاشت(خودتون هم گفتید).چرا که صفر بودن قطر بدیهی هستش. و تو سوال ذکر شده: " اگر یالی بین i,j وجود نداشته باشد قرار میدهیم A[i,i]=0 " این جمله حاوی معنی نیست، چرا که حرف از i,j میاره و تو ماتریس i,i میذاره. میبایست i,j باشه که غلط املائی داره.
کاملا مشخصه که ۱ اشکال تایپی بوده و فرض بینهایت بودن بی اساس و برای توجیه جوابه.
من قصد توهین نداشتم - فقط خواستم بگم اگر اینی که سوال نوشته را اجرا کنید حداقلش اینه که به یه ماتریسی میرسید که یه جاهاییش خالیه - پس نمیتونیم بگیم گزینه ی چهار درسته - حداقل نباید بزنیم - ولی در موردی که می فرمایید اشتباه تایپی بوده باید عرض کنم این یه الگوریتم معروفه و تنها مشکل سوال اینه که نگفته اگه جای قطر صفر بذاریم جای اونجاهایی که خالی هستند باید چی بذاریم - پس اشتباه تایپی در کار نیست - ولی در هر صورت گزینه ی چهار در نخواهد آمد - حتی اگه در نظر بگیریم که سوال قضیه ی بی نهایت و مطرح نکرده.

شما از این الگوریتم بعنوان الگوریتم معروفی یاد میکنید قبول،اسمش چیه ؟ چرا من ندیدمش تا حالا؟ چرا دوستان ما ندیدند؟ من تو clrs ندیدم.تو کتاب درس و تست آقای قدسی ندیدم.
نکته بعد شما درایه ماتریس رو اشتباه حساب میکنید.تو فایل پیوست شده درایه رو حساب کردم و ماتریس پارسه درست بوده و شما میگی اشتباهه.
و گزینه ۲و۳ با مثال نقض رد میشه. گزینه ۱ هم که همینطور و فقط ۴ میمونه که راهی جز انتخاب ۴ نیست.
حرف شما را بابته پارسه قبول کردم - من اشتباه محاسبه کرده بودم - ولی این در صورتیه که بتونیم جاهایی که سوال در مورد اونها صحبتی نکرده را صفر بذاریم -
در ضمن برادر من - من که با شما دعوا ندارم - هر الگوریتم معروفی اسم نداره که - الان خیلی از الگوریتم هایی که استفاده میشه حتی در clrs نیامده چه برسه به کتابهای کنکوری - بحث این جور کتابها سر مبانیه ولی الگوریتم های زیادی وجود دارند که استفاده میشند - این الگوریتم به نظرتون زیبا نیست ؟ این الگوریتم در مباحث زیادی استفاده میشه - من که قصد دروغ گفتن ندارم اونم برای بحثی که نه به درد من می خوره نه به درد شما - به هر حال سازمان سنجش هر کاری دلش بخواد میکنه - اینجا بحث علمی بود و من فقط چیزی که به نظرم اومدو گفتم - بابته اشتباهی که در مورد پارسه کردم عذر خواهی میکنم
ارسال: #۸۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
اعتراض به کلید سنجش
خواهش میکنم
منم دعوا ندارم
اما اینو قبول دارم که در سوال اشتباه تایپی بوده که A[i,j] صحیحه
که به اشتباه A[i,i] تایپ شده
موفق باشی دوست من
ارسال: #۸۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
منم دعوا ندارم
موفق باشی دوست من

خب بیاید فرض کنیم اشتباه تایپی بوده - اگه طوقه داشته باشیم باید چیکار کنیم؟؟؟سوال که نگفته طوقه را چیکار کنیم؟؟
ارسال: #۸۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  طبق کلید اولیه سنجش
من سوالهای
۵۸=جواب ۱۵۰۸ در گزینه نیست(حل پارسه غلطه)
۵۹=خودم درست زدم اما گفتم که بر عکس باید بشه.بنظرم به احتمال ۹۹ درصد تاثیر مثبت میذارند طبق تجربه پارسال سوالات داغون تر از این تاثیر مثبت شد چه برسه به این.
۶۱=این سوال خارج از سر فصل درس مدار های منطقی هستش و جای طرح این سوال در درس منطقی نیست و مربوط به الکترونیک دیجیتال و vlsi است

اینا رو باهات موافقم
در ضمن
سوال ۴۰ گزینه الف میشه
سوال ۵۰ فکر میکنم گزینه ج درست باشه Huh
سوال ۵۸ شکل مشکل داره و FF های دوم و سوم و چهارم اصلا کلاک ندارند
سوال ۶۱ عدم رعایت سرفصل هست و باید حذف شه

سوال ۱۱۲ پارسه گزینه الف گفته کلید سنجش گزینه د Huh
سوال ۱۱۷ گزینه ب درست هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , bahar1369
ارسال: #۸۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)hasna00 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
منم دعوا ندارم
موفق باشی دوست من

خب بیاید فرض کنیم اشتباه تایپی بوده - اگه طوقه داشته باشیم باید چیکار کنیم؟؟؟سوال که نگفته طوقه را چیکار کنیم؟؟

طوقه رو صفر میگیریم دیگه..از یک راس به خودش هزینه صفره
ارسال: #۸۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)hasna00 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
منم دعوا ندارم
موفق باشی دوست من

طوقه رو صفر میگیریم دیگه..از یک راس به خودش هزینه صفره

طوقه که حتما صفر نمیشه - سوال گفته وزن دار -
ارسال: #۸۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط reza6966.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  بچه ها میگن سال ۸۸ یک سوال از بی تری داده بودن به دلیل خارج بودن از سرفصل دکتر قدسی حذف کردن! سوال ۵۰ رو اعتراض بزنیم ؟!!

کسی نظری نداره؟

اگر بتونی ثابت کنی خارج از سر فصل هست که عالیه ...

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  برای اعتراض تو سایت سنجش ، تو قسمتی که باید نوع اعتراض رو انتخاب کنیم، گزینه اشتباه وجود ندارد. چکار کنیم؟

این سوال من هم هست
ارسال: #۸۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ
اعتراض به کلید سنجش
سوال ۵۱ ساختمان داده ها جواب صحیح گزینه ۲ هستش (دفترچه A) صددرصد مطمئنم.
اصلا توگزینه ۲ گره h اومده که در صورت سوال تو پیش ترتیب h نداریم !!!! ، در ضمن گزینه های ۱و ۳و ۴ کاملا درستند
اینم حلش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تورو خدا اعتراض کنید حقی ناحق نشه
ارسال: #۸۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  سوال ۵۱ ساختمان داده ها جواب صحیح گزینه ۲ هستش (دفترچه A) صددرصد مطمئنم.
اصلا توگزینه ۲ گره h اومده که در صورت سوال تو پیش ترتیب h نداریم !!!! ، در ضمن گزینه های ۱و ۳و ۴ کاملا درستند
اینم حلش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو گزینه یک رو اشتباه نوشتی، تو پیمایش پیش ترتیب که تو سوال نوشته اول گره b بررسی میشه و بعد گره e

اما در نموداری که تو رسم کردی اول گره e پیمایش میشه و بعد گره b

البته می تونی به عنوان این که گزینه دو غلط املایی داره اعتراض کنی!! که من این کار رو کردم!!
ارسال: #۸۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط mmamadi49.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  سوال ۵۱ ساختمان داده ها جواب صحیح گزینه ۲ هستش (دفترچه A) صددرصد مطمئنم.
اینم حلش

تو گزینه یک رو اشتباه نوشتی، تو پیمایش پیش ترتیب که تو سوال نوشته اول گره b بررسی میشه و بعد گره e

البته می تونی به عنوان این که گزینه دو غلط املایی داره اعتراض کنی!! که من این کار رو کردم!!
دوست عزیز برای رسم درخت با داشتن پیش ترتیب و میانترتیب ابتدا به پیش ترتیب نگاه میکنیم و به ترتیب گره ها رو با توجه به میان ترتیب در جای خودشون قرار می دیم در گزینه ۱با توجه به پیش ترتیب بعد از گره a (ریشه)،در سمت چپ g قرار میگیره و مابقی سمت راست ،بعد با دیدن c در پیش ترتیب با توجه به میانترتیب ، b در سمت چپ c قرار میگیره و مابقی سمت راست و................ کاملا درسته، کتاب مدرسان دقیقا چنین چیزی داره

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)amirali.68 نوشته شده توسط:  میشه بگین چرا سوال ۵۱ گزینه یک میشه؟ گزینه یک که میشه واسش میانوندی ساخت گزینه ۲ h داره نمیشه
کاملا موافقم و من حلشم گذاشتم همینجا میشه گزینه ۲ و واسه سه گزینه دیگه رسم کردم
ارسال: #۹۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  سوال ۵۱ ساختمان داده ها جواب صحیح گزینه ۲ هستش (دفترچه A) صددرصد مطمئنم.
اینم حلش

دوست عزیز برای رسم درخت با داشتن پیش ترتیب و میانترتیب ابتدا به پیش ترتیب نگاه میکنیم و به ترتیب گره ها رو با توجه به میان ترتیب در جای خودشون قرار می دیم در گزینه ۱با توجه به پیش ترتیب بعد از گره a (ریشه)،در سمت چپ g قرار میگیره و مابقی سمت راست ،بعد با دیدن c در پیش ترتیب با توجه به میانترتیب ، b در سمت چپ c قرار میگیره و مابقی سمت راست و................ کاملا درسته، کتاب مدرسان دقیقا چنین چیزی داره

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)amirali.68 نوشته شده توسط:  میشه بگین چرا سوال ۵۱ گزینه یک میشه؟ گزینه یک که میشه واسش میانوندی ساخت گزینه ۲ h داره نمیشه
کاملا موافقم و من حلشم گذاشتم همینجا میشه گزینه ۲ و واسه سه گزینه دیگه رسم کردم

دلبندم، این چیزایی که شما میگید برای زمانی هست که می خوای درخت رو رسم کنید. اما حالا شما برای درختی که رسم کردید، پیمایش پیش ترتیب انجام بدید، میشه این :
acdfebg

عزیز دل برادر اما در سوال این رو نوشته : acdfbeg

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۲ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۴۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۵۰ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close