زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به کلید سنجش - مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۸۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
درسته و منم بخاطر همین اشتباه کردم. دیگه اینجا این جوری گفته که منحرفمون کنه دیگه.

البته در قسمت دیکودر باید متوجه می شدیم. چون درصورتی که ۲۸ خط آدرس بخواد. ۶۴ تا حافظه در یک ستون داریم و دیکودر ۶ به ۶۴ می خواد که تو گزینه ها نیست ولی من فک کردم که از دو سطح دیکودر ۳ در ۸ استفاده می کند.

دیگه حواسمون پرت شد و بی خیال!!!!!!( کاری نمیشه کرد)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
RE: اعتراض به کلید سنجش - مهندسی کامپیوتر
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  درسته و منم بخاطر همین اشتباه کردم. دیگه اینجا این جوری گفته که منحرفمون کنه دیگه.

البته در قسمت دیکودر باید متوجه می شدیم. چون درصورتی که ۲۸ خط آدرس بخواد. ۶۴ تا حافظه در یک ستون داریم و دیکودر ۶ به ۶۴ می خواد که تو گزینه ها نیست ولی من فک کردم که از دو سطح دیکودر ۳ در ۸ استفاده می کند.

دیگه حواسمون پرت شد و بی خیال!!!!!!( کاری نمیشه کرد)

ایشالا که کلید درست میشه ولی من هنوز معتقدم تحلیل پارسه درسته حالا شمام که مثل ما جواب دادی یه اعتراض بزن ایشالا که درست میشه و درصد جفتمون میره بالاتر ضرری که نداره Smile

در ضمن تو قسمت دیکدر هم نیاز به این نیست که دیکدر ۶ به ۴ داشته باشیم که ۴ خط بالای آدرسو میدیم به دیکدر که ۶۴ تا ماژول رو برا ما میسازه دو خط آدرس هم قرار میدیم که بتونه کلمه از اون ۴ گروهو مشخص کنه و ۲۲ خط آدرسم برا هر کدوم از ماژولای ۴mb در نظر میگیریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۱۸۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط Fot30.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
سوال معماری که گفته تعداد خطوط آدرس
اینجا ابهام داره
برا اینکه تعداد سیگنالی که پردازنده تولید میکنه واحد ادرس پذیرش بایت هست یا ۴ بایت.
یعنی وقتی پردازنده ۳۲ بیت دیتا رو خوند به کدام کلمه از این ۳۲ بیت میخواد دسترسی داشته باشه باید ۲ بیت اضافه داشته باشه میشه ۲۸ بیت.
اما اگر منظور طراح از سیکنال آدرس، خطوط سلکت حافظه باشه ۲۶ تا کافیه. یعنی ۲۶ تا حافظه رو سلکت میکنه و یک کلمه ۳۲ بیتی برداشته میشه،حالا اگه ۳۲ بیتی پردازش کنه حرفی نیست.
من سر جلسه اول زدم ۲۶ تا
بعدش فکر کردم گفتم تو سوال گفته ۲۵۶ مگا بایت.
گفتم حافظه اصلیش واحدش بایته،پس هر حافظه ای بخوایم بسازیم هم باید بتونه بایت آدرس دهی کنی واسه همین دوباره پاک کردم زدم ۲۸ تا!
واقعا من دقیقا متوجه منظور طراح نشدم تا حالا
هر دو طرف مخالف و موافق سوال به نحوی دارند درست میگن. باید دید نظر سنجش چیه.

ببخشید ولی شما درست نمی گی!!!

سوال رو بخون.

نوشته : . . . عرض داده ۳۲ بیتی . . .

نمی دونم چرا متوجه نمیشید!!! اگر قرار باشه که داده ها ۸ بیتی یا یک بایتی باشند، دیگه نمیان که چهار تا شو کنار هم بزارند.
شما نمی دونم چرا خودتون رو به اون راه می زنید!!!!

منم دیدم نوشته عرض گذرگاه ۳۲ بیت.
شما گذرگاهت ۳۲ بیتی باشه هیچوفت نمیاید یک حافظه با عرض ۸ بیت بهش وصل کنید،مجبورید
اول عرض حافظه رو ۳۲ بیتی کنید که بشه بهش متصل بشه، بعد که دیتا ۳۲ بیتی رو خوندی اونوقت کلمه مورد نظر رو انتخاب میکنید.
در حالتی که شما گفتی عرض داده ۳۲ بیت باشه چرا حافظه ۸ بیتی استفاده نمیکنیم بخاطر اینکه با هر بار خوندن اطلاعات ۲۵% از گذرگاه اشغاله که حالت خوبی نیست و برای خوندن ۳۲ بیت نیاز به ۴ سیکله. اما تو این حالت تو یک سیکل به ۴ کلمه دسترسی میشه و ۱۰۰%گذرگاه مشغوله.
تو سوال به ما گفته حافظه رو به گذرگاه ۳۲ بیتی وصل کنید نگفته واحد پردازشی شما ۳۲ بایتی هستش.
آقا من خودمو به هیچ راه نمیزنم،این سوال رو چه صحیح زده باشم چه غلط ،برا خودم غلط حساب کردم.
این چیزای که شما میگید خاطرات دیروز ماست....
متوجه هم میشیم،شما کمی بیشتر مساله رو تحلیل کنید.
ارسال: #۱۸۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
اینجا ابهام داره
برا اینکه تعداد سیگنالی که پردازنده تولید میکنه واحد ادرس پذیرش بایت هست یا ۴ بایت.
یعنی وقتی پردازنده ۳۲ بیت دیتا رو خوند به کدام کلمه از این ۳۲ بیت میخواد دسترسی داشته باشه باید ۲ بیت اضافه داشته باشه میشه ۲۸ بیت.
اما اگر منظور طراح از سیکنال آدرس، خطوط سلکت حافظه باشه ۲۶ تا کافیه. یعنی ۲۶ تا حافظه رو سلکت میکنه و یک کلمه ۳۲ بیتی برداشته میشه،حالا اگه ۳۲ بیتی پردازش کنه حرفی نیست.
من سر جلسه اول زدم ۲۶ تا
گفتم حافظه اصلیش واحدش بایته،پس هر حافظه ای بخوایم بسازیم هم باید بتونه بایت آدرس دهی کنی واسه همین دوباره پاک کردم زدم ۲۸ تا!

سوال رو بخون.

نمی دونم چرا متوجه نمیشید!!! اگر قرار باشه که داده ها ۸ بیتی یا یک بایتی باشند، دیگه نمیان که چهار تا شو کنار هم بزارند.

شما گذرگاهت ۳۲ بیتی باشه هیچوفت نمیاید یک حافظه با عرض ۸ بیت بهش وصل کنید،مجبورید
اول عرض حافظه رو ۳۲ بیتی کنید که بشه بهش متصل بشه، بعد که دیتا ۳۲ بیتی رو خوندی اونوقت کلمه مورد نظر رو انتخاب میکنید.
در حالتی که شما گفتی عرض داده ۳۲ بیت باشه چرا حافظه ۸ بیتی استفاده نمیکنیم بخاطر اینکه با هر بار خوندن اطلاعات ۲۵% از گذرگاه اشغاله که حالت خوبی نیست و برای خوندن ۳۲ بیت نیاز به ۴ سیکله. اما تو این حالت تو یک سیکل به ۴ کلمه دسترسی میشه و ۱۰۰%گذرگاه مشغوله.
تو سوال به ما گفته حافظه رو به گذرگاه ۳۲ بیتی وصل کنید نگفته واحد پردازشی شما ۳۲ بایتی هستش.
آقا من خودمو به هیچ راه نمیزنم،این سوال رو چه صحیح زده باشم چه غلط ،برا خودم غلط حساب کردم.

باشه ، شما درست می گی ، این قلبم تقدیم به تو و خاطراتت Heart
ارسال: #۱۸۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
اینجا ابهام داره
من سر جلسه اول زدم ۲۶ تا

سوال رو بخون.

باشه ، شما درست می گی ، این قلبم تقدیم به تو و خاطراتت Heart
بیخیال بابا مهم این نیست که ما چی میگجیم که مهم اینه که سنجش چی میگه و فعلا گفته حرف آقای رسولی درسته Big Grin
من که اعتراض نوشتم و امیدوارم درست باشه اعتراضم.اما اگه نبود هم مهم نیست حتما اشتباه کردیم.چرا باید الکی اعصاب خودمون رو خورد کنیم آخه Smile
ارسال: #۱۸۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ
فقط این ها رو هم به خاطراتت اضافه کن!!
تو دیدی که نوشته گذرگاه ۳۲ بیت؟؟؟ کجا دیدی؟؟ تو خاطراتت یا تو سوال؟؟ تو سوال که نوشته عرض داده ۳۲ بیت است نه گذرگاه

بعدم من گذرگاهم ۳۲ بیت نیست، گذر گاه کامپیوتر ۳۲ بیت است. من گذرگاهم بیتی نیست که ۳۲ بیت بخواد باشه!!!

کلاً این گذرگاه و کلاک و اینارو از تو خاطراتت آوردی؟ ما کاری به کامپیوتر و کلاکاش و گذرگاهش نداریم، حافظه با عرض ۳۲ بیت رو می خوایم با حافظه های ۸ بیتی بسازیم، لذا ۴ تا شو می زاریم کنار هم که بشه ۳۲ بیت!!!!!!!!!!!!

اگر گذرگاه کامپیوتر ۸ بیتی باشد، مریض است حافظه ۳۲ بیتی درست کند؟؟؟؟؟؟؟؟

گذر گاه کامپیوتر ۳۲ بیتی است که می خواهد حافظه ۳۲ بیتی درست کند.

واقعاً داستان این سوال خیلی با حال شد.

میشه یک کتاب خاطرات از توش در آورد.
ارسال: #۱۸۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط Fot30.)
Heartآفرین پسر خوب

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  فقط این ها رو هم به خاطراتت اضافه کن!!
تو دیدی که نوشته گذرگاه ۳۲ بیت؟؟؟ کجا دیدی؟؟ تو خاطراتت یا تو سوال؟؟ تو سوال که نوشته عرض داده ۳۲ بیت است نه گذرگاه

بعدم من گذرگاهم ۳۲ بیت نیست، گذر گاه کامپیوتر ۳۲ بیت است. من گذرگاهم بیتی نیست که ۳۲ بیت بخواد باشه!!!

کلاً این گذرگاه و کلاک و اینارو از تو خاطراتت آوردی؟ ما کاری به کامپیوتر و کلاکاش و گذرگاهش نداریم، حافظه با عرض ۳۲ بیت رو می خوایم با حافظه های ۸ بیتی بسازیم، لذا ۴ تا شو می زاریم کنار هم که بشه ۳۲ بیت!!!!!!!!!!!!

این چیزای که شما میگی برا من خاطره است عموجون... نگفتم تو کتاب خاطراتم هرچی شما بگی مینویسم.
من نگفتم "اگر گذرگاه کامپیوتر ۸ بیتی باشد، مریض است حافظه ۳۲ بیتی درست کند؟؟؟؟؟؟؟؟ "
نه مریض نیست. عرض داده یعنی داده ای که روی گذرگاه قرار میگیره ۳۲ بیتی هستش.پس نمیتونه حافظه ۸ بیتی بهش وصل بشه.شما کلا چسبیدی به حل خودت و بهش افتخار میکنی.آفرین افتخار کن.
نیاز به کتاب خاطرات ندارم،افتخار نگارششو میدم به خودت. البته اگه روزی خواستم کتاب خاطرات بنویسم حتما از شما یاد میکنم ...
داده رو گذرگاه قرار میگیره نه تو مشت که بخوان انتقالش بدن...
مشکل از منه که دارم با کسی که عرض داده و گذرگاه نمیدونه چیه بحث میکنم.
دیگه حوصله بحث ندارم،چون حس میکنم به درصد صحیح این سوال خیلی احتیاج داری که روش پافشاری میکنی،هر چی هم بگن شما میگه کلید سنجش و شما درست میگید،بقیه اشتباه میگن.
ارسال: #۱۸۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  Heartآفرین پسر خوب

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  فقط این ها رو هم به خاطراتت اضافه کن!!

این چیزای که شما میگی برا من خاطره است عموجون... نگفتم تو کتاب خاطراتم هرچی شما بگی مینویسم.
من نگفتم "اگر گذرگاه کامپیوتر ۸ بیتی باشد، مریض است حافظه ۳۲ بیتی درست کند؟؟؟؟؟؟؟؟ "
نه مریض نیست. عرض داده یعنی داده ای که روی گذرگاه قرار میگیره ۳۲ بیتی هستش.پس نمیتونه حافظه ۸ بیتی بهش وصل بشه.شما کلا چسبیدی به حل خودت و بهش افتخار میکنی.آفرین افتخار کن.
نیاز به کتاب خاطرات ندارم،افتخار نگارششو میدم به خودت. البته اگه روزی خواستم کتاب خاطرات بنویسم حتما از شما یاد میکنم ...
داده رو گذرگاه قرار میگیره نه تو مشت که بخوان انتقالش بدن...
مشکل از منه که دارم با کسی که عرض داده و گذرگاه نمیدونه چیه بحث میکنم.
دیگه حوصله بحث ندارم،چون حس میکنم به درصد صحیح این سوال خیلی احتیاج داری که روش پافشاری میکنی،هر چی هم بگن شما میگه کلید سنجش و شما درست میگید،بقیه اشتباه میگن.

خب تو که این همه خاطره داری چرا چاپش نمی کنی؟؟؟؟؟
از قسمت های دیگه کامپیوترم خاطره داری یا خاطره هات فقط مروبط به گذرگاه است؟؟؟
کاشکی من این سوال رو همون چیزی که سنجش اعلام کرده، زده بودم اما افسوس و صد افسوس!!!
تو که می دونی عرض داده و گذرگاه چیه، برای ما بگو بدونیم چرا نمیشه حافظه ۸ بیتی رو به گذرگاه ۳۲ بیتی وصل کرد؟؟؟
۸ بیت حافظه اول به خطوط ۰ تا ۷ وصل می شود، ۸ بیت حافظه دوم به خطوط ۸ تا ۱۵، ۸ بیت سوم به خطوط ۱۶ تا ۲۳ و ۸ بیت چهارم به خطوط ۲۴ تا ۳۱ .

میشه یکم از خاطراتت برامون تعریف کنی؟؟

الان از نظر تو گذرگاه چند بیتی است؟ ۸ بیتی؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
ارسال: #۱۸۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط Fot30.)
"تو که می دونی عرض داده و گذرگاه چیه، برای ما بگو بدونیم چرا نمیشه حافظه ۸ بیتی رو به گذرگاه ۳۲ بیتی وصل کرد؟؟؟
۸ بیت حافظه اول به خطوط ۰ تا ۷ وصل می شود، ۸ بیت حافظه دوم به خطوط ۸ تا ۱۵، ۸ بیت سوم به خطوط ۱۶ تا ۲۳ و ۸ بیت چهارم به خطوط ۲۴ تا ۳۱ ."
این حافظه و گذرگاهی که پیشنهاد دادی فوق العاده است.کلا ۱ نفر تو جهان هست که همچین گذرگاهی طراحی میکنه اونم شمایی.
یعنی الان واقعا به مرتبه ی یقین رسیدم که نظرم درست بود که گذرگاه و عرض داده نمیدونی چیه...

آقا من قصد کردم کتاب خاطرات رو بنویسم.یعنی با این چیزایی که میگی ،من اگه تو کتابم بنویسم مطمئنم مشهور ترین نویسنده جهان و برترین طنز پرداز علوم کامپیوتری میشم...

۱ پیشنهاد بهت میدم،اگه مایلی چند تا لطیفه دیگه هم بگو،در مورد ماشین تورینگ،همریختی،فرکانس شمارنده،و.... میخوام یک مجموعه چاپ کنم.اسمتم بعنوان نویسنده دوم میارم.قول میدم.
من دارم میخوابم
عصر بخیر
ارسال: #۱۹۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
چرا فرار می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بزار برات از خاطراتم بگم خب، تا تو کتابت ازشون استفاده کنی؟؟!!!

صحنه رو ترک کردی؟؟؟؟ ترسیدی؟؟؟؟؟؟ لرزیدی؟؟؟؟؟؟

نگفتی از نظر تو عرض گذرگاه چقدره؟؟؟

اگر فکر می کنی من دارم اشتباه می کنم خب برام توضیح بده!!

این چیزی که برات گفتم و گفتی که فقط من تو دنیا(البته بهمراه سنجش) این طور طراحی می کنم، خب بگو اشکالش چیه و چرا غلطه

من رو از گمراهی نجات بده!!!!

مگه نمی خوای واست لطیفه بگم؟؟ پس چرا می خوای بری بخوابی؟
ارسال: #۱۹۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ ب.ظ
ساختمان داده ها
سئوال ۵۱
گزینه دو اشتباه تایپی داره
به جای f تو گزینه دو h تایپ شده
من اینو تو سنجش اعتراض دادم، که یا هر دو گزینه ۱و۲ صحیح باشه یا این سئوال حذف بشه
با این کاراشون می خوان ما یه سال هم پشت کنکور باشیمAngryAngryAngryAngry

امضا که ندارم، انگشت هم نمی زنم، آخه انگشتم کثیف میشهIdea
good-wishes، در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ادغام شد

فایل‌(های) پیوست شده

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
ارسال: #۱۹۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ
بچه ها ۵۶ مگه ۳ نمیشه؟؟
بابا تابلوعه که ۲ تاش مستق از متنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , bahar1369
ارسال: #۱۹۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  بچه ها ۵۶ مگه ۳ نمیشه؟؟
این تاپیک رو از اینجا تا آخرش بخون... منم مثل شما فکر میکردم ولی اشتباه میکردم!Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , mahshidq
ارسال: #۱۹۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  بچه ها ۵۶ مگه ۳ نمیشه؟؟
این تاپیک رو از اینجا تا آخرش بخون... منم مثل شما فکر میکردم ولی اشتباه میکردم!Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
-ممنون از راهنماییتون
-بچه ها با اون وضع سوالای طراحی الگوریتم ،گرایش هوش من منفی شد Sad
-فکر کنم امسال اولین سالیه که دکتر حقیقت و داوطلبین سر سوالای سیستم عامل حرص نخوردن Big Grin اما به جاش سر درسای دیگه کلی حرصمون دادن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Amoojan
ارسال: #۱۹۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سلام .من تمام گزینه هایی که شما اعتراض گذاشته اید را مثل شما ها زده ام وآلان درصدهایم همه بین ۱۰ تا ۱۵ درصد شده اند و حتی مجاز هم نمی شم ولی اگر اعتراض ها پذیرفته شوند با این همه سؤال دارای اعتراض درصدهایم بالای ۳۰ می شوند ومی توانم به دانشگاههای خوب فکر کنم. وحالا این سؤال در ذهنم هست که کسانی که درصدهایشان را اعلام کرده اند اگر این همه سؤال دارای اعتراض پذیرفته شود درصدهایشان چه تغییری می کند؟ با این همه سؤال دارای اعتراض ؟ رشته کامپیوتر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , saeed.rasouli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۰۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۸۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۰۹۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۶ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۲۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۳۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۳۰ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close