زمان کنونی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش

ارسال: #۳۶۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
بچه ها عجب درصدای خفنی دارین
من زبان ۵۰
مشترک ۲۰
مدیریت ۱۳
تخصصی ۶۱
معماری ۱۳
بنظرتون زیر ۱۰۰ میشه رتبم؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ)شادی ۱۹۹۲ نوشته شده توسط:  زبان ۱۰
مشترک ۱۷
تخصصی ۶۶
معماری ۵۶
به نظرتون چی میشه؟میشه امید داشت؟!!

سلام
با توجه به درصدهایی که از بچه ها امسال دیدم، شما خوب زدین، حتما قبول میشین. شک نداشته باش. ایشالا تهران

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  بابا یکی هم به داد ما برسه
زبان حدودا ۱۰
مشترک ۲۵
تخصصی ۵۲
معماری ۲۲
به نظرتون بازه رتبه ام چند میشه
واقعا نیاز دارم بگید دوستان

سلام دوست عزیز. غصه نخور. خدم هستم
متاسفانه بچه هایی که جواب میدادن همه بیخیال شدن و رفتن.
باید خدمت شما عرض کنم، بنده آرزو داشتم درصدای شمارو داشته باشم،
البته این نظر بنده هست و شما اصلا نباید روش حساب باز کنی و فقط باید منتظر نظر سازمان سنجش باشی. ولی بنظر بنده رتبه شما می تونه بین ۷۰ تا ۱۲۰ باشه
موفق باشی

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  بچه ها شریف شبانه هم میگیره ؟
ترمی چقدر هستش شبانه ؟ خوابگاه هم میدن ؟

تا پارسال فکر نکنم. ولی به احتمال خیلی زیاد امسال شریف هم شبانه بگیره، البته ظرفیت ها هم قراره بیشتر بشه.

برادر میشه مال مارم بگی؟؟

زبان ۴۰

مشترک ۱۵

تخصصی ۵۹

معماری سفید

ارسال: #۳۶۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط Hamed90.)
دوستان اینم درصدای من نمیدونم چی میشه ؟!عملکردی واقعأ بد و غیر قابل انتظار:زبان٦٪#مشترک ١٥٪#مدیریت٦٧٪#تتخصصی٥٢٪#معمارى٠٪

نشد که بشه...

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  به نظر شما اگر کسی بخئاد روزانه قبول بشه داشتن دو تا درصد بالای پنجاه کافی نیست ؟کارنامه های سالهای پیش میگه خیلی از بچه هایی که اینجا میان درصداشون رو میگن یا اصلا کارنامه های پارسال رو ندیدند یا دنبال تعریف و تمجید بقیه هستند !!چی بگم شاید من اشتباه میکنم.

من یک سوال مهم داشتم آیا کسی هست که دفترچش b بوده باشه سوال ؟ اگر همچین کسی هست جواب سوال ۳۱ تو اون دفترچه چی میشه ؟ من یادم نیست محتوای گزینه ایی که زدم چی بود .

ممنونم.

سلام .قبلأ گفته بودم که تو اون دفترچه گزینه ٣(فقط سعید راستگو میشد) جواب بود.این طور که یادمه.در مورد درصداى من چی میشه گفت به جز بد بودن به نظرتون ؟ به نظر نمیاد این درصداى من کاری بتونن بکنن!!!
ارسال: #۳۶۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط parinaz_st70.)
یکی مال ما رو هم میگه ؟
زبان ۵۷
مشترک ۵
تخصصی ۴۲
معماری ۵۰

هر چقدرم بگیم که امسال میانگین مشترک پایین بوده با این مشترک به من یک کیلو پیاز هم نمیدن !
زیر پونصد میشه ؟
ارسال: #۳۶۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ
از من رو هم لطفا با دقت بیشتری بگید
خیلی دلم میخاد بدونم

زبان ۳۷
مشترک ۱۰
تخصصی ۲۸
معماری ۱۷
ارسال: #۳۶۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط shivap.)
اhamedجان آخه شما گفتی فکر کنم نگفتید مطمءنم!!اما درصدای شما خیلی خوبه.چرا آنقدر نا امید هستید؟!اگر شما روزانه قبول نشید بقیه باید چی کارکنند ؟!خواهش میکنم دوستان وقتیدرصداتون خوب هستند با بیان ناراحتی بقیه رو ناامید نکنید.ممنونم.

منم درصدام و یکبار دیگه میگم یکیش اصلاح شددر کل پیشنهادی نظری دارید ممنونم میشم بدونم.
زبان ۲۳
مشترک ۱۲
مدیریت ۵۳
تخصصی ۷۰
ارسال: #۳۶۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط ka arman.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تخمین بزنید که حلالتون نمیکنماااا
فقط مشترک۲۱
بقیه صفر

یاد اون موقعی افتادم سوال شبکه داشتی و هی می گفتی حلالتون نمیکنمBig Grin

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)shivap نوشته شده توسط:  اhamedجان آخه شما گفتی فکر کنم نگفتید مطمءنم!!اما درصدای شما خیلی خوبه.چرا آنقدر نا امید هستید؟!اگر شما روزانه قبول نشید بقیه باید چی کارکنند ؟!خواهش میکنم دوستان وقتیدرصداتون خوب هستند با بیان ناراحتی بقیه رو ناامید نکنید.ممنونم.

منم درصدام و یکبار دیگه میگم یکیش اصلاح شددر کل پیشنهادی نظری دارید ممنونم میشم بدونم.
زبان ۲۳
مشترک ۱۲
مدیریت ۵۳
تخصصی ۷۰

قک کنم همکلاسی باشیم...Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66
ارسال: #۳۶۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ق.ظ
واسه خودتون خوب تخمین میزنیدا Big Grin
مگه کشکه بابا Big Grin قول میدم وقتی نتیجه ها بیاد همه سورپرایز شید. ظرفیتا زیاد شده همه قبولید Wink

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , ka arman , zoltrix_66
ارسال: #۳۶۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
تخمین بزنید زندگی دو روزه Big Grin ، از خوشحالیه بابا همه درصداشون خوبه نمیدونن چیکار کنن Big Grin

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman
ارسال: #۳۷۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  واسه خودتون خوب تخمین میزنیدا Big Grin
مگه کشکه بابا Big Grin قول میدم وقتی نتیجه ها بیاد همه سورپرایز شید. ظرفیتا زیاد شده همه قبولید Wink

باو قبولی داریم تا قبولی شبکه صنعتی همدان کجا و شبکه امیرکبیر کجا
(قصد جسارت به بچه های صنعتی همدان نبود)
ارسال: #۳۷۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط ka arman.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  واسه خودتون خوب تخمین میزنیدا Big Grin

هومن جان قول دادیاBig Grin
خدا مزد زحمتای همه رو میده و البته مزد بیشتری به اونایی بده که به بچه ها روحیه میدن...Rolleyes
ارسال: #۳۷۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط hoomanab.)
Re: RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  واسه خودتون خوب تخمین میزنیدا Big Grin

باو قبولی داریم تا قبولی شبکه صنعتی همدان کجا و شبکه امیرکبیر کجا
(قصد جسارت به بچه های صنعتی همدان نبود)

درسته. اما هرکس اندازه تلاشش نتیجه میگیره. خوب البته شانس هم دخیله. مثلا من ۳ تا مشترک، یکی زبان، یکی مدیریت جابه جا زدم تو پاسخبرگ.
اما هرچی که بشه راضیم چون کم نذاشتم

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  واسه خودتون خوب تخمین میزنیدا Big Grin

هومن جان قول دادیاBig Grin
خدا مزد زحمتای همه رو میده و البته مزد بیشتری به اونایی بده که به بچه ها روحیه میدن...Rolleyes

احسنت Big Grin

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال: #۳۷۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط shivap.)
من دانشجوی کردستان نیستم چون شما نوشتید کردستان هستید.اصلا دانشجو نیستم!!شش ماهی هست درسم تموم شده.فکر نکنم همکلاسی باشیم.

بچه ها دانشگاه مهم است.اما تهرانم هواش آلودس.هزار تا مرض داره آلودگی هوا!! آنقدر دنیاتون نشه دانشگاه های تهران.

جالب اینجاست این همه درصد میزنیم اما دریغ از یک تخمین!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۳۷۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)shivap نوشته شده توسط:  من دانشجوی کردستان نیستم چون شما نوشتید کردستان هستید.اصلا دانشجو نیستم!!شش ماهی هست درسم تموم شده.فکر نکنم همکلاسی باشیم.

بچه ها دانشگاه مهم است.اما تهرانم هواش آلودس.هزار تا مرض داره آلودگی هوا!! آنقدر دنیاتون نشه دانشگاه های تهران.

جالب اینجاست این همه درصد میزنیم اما دریغ از یک تخمین!!

منظورم سال بعد این موقع بودBig Grin
ارسال: #۳۷۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط sinaaaaa.)
سلام اقا مهدی
لطفا واسه منم یه پیش بینی کنید رتبه ام چند هزار میشه :">
زبان ۲۴
مشترک ۵
مدیریت ۶۶
تخصصی ۲۵
دست گلت درد نکنه

ShyCool

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۷۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۵۱۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۹۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۵۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۴۰۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۶۰۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۹۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۷۱۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۳۹۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۵۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close