زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر

نظرسنجی: به نظر شما بهترین موسسه برای کنکور ازمایشی ارشد کامپیوتر است؟
کنکور ازمایشی پارسه
کنکور ازمایشی مدرسان شریف
کنکور ازمایشی سنجش
کنکور ازمایشی نصیر
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال: #۶۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ق.ظ
کلاس رفتن برای آمادگی ارشد کلا" بنظر من کار غلط و اشتباهی است.
حتی اگر واقعا" در اون درس صفر مطلق باشید.

الآن بهترین ویسها و کتابها و جزوات هست. مطئنا" مطالبی که در یک کلاس گفته میشه فراتر از آموزش سطح اولیه نیست. یعنی پوسته درس را استاد میرسه بگه تو کلاس ارشد.
با سوالات این دوره های کنکور اینجوری نیست که کسی بره کلاس و یه جزوه ای برداره بعد همون را بخونه و بره سر کنکور و اون درس را موفقیت آمیز بزنه.
این جزوه را بشینید تو کتابخونه یا خونه تون بخونید. فایلهای صوتی و تصویری هم که تو نت مثل مکتبخونه هست.
کتاب تست هم که الی ماشائا... تو بازار ریخته.

این حسی که بعضی دارند که فکر میکنن تو کلاس کنکور یه چیزی میگن که تو کتاب یا جزوه نیست یا یه روشی یاد میدن که بقیه بلد نیستن شاید تصور ده سال پیش باشه . الآن دیگه معلمای کلاس کنکور چیز جدیدی واسه گفتن که تو بقیه کتابها یا جزوات نباشه ندارن.
کنکور آزمایشی هم واقعا" از نظر محتوای سوالات مفت نمی ارزه.
مشاور های کنکوری موسسات هم کلا" باید حواستون باشه که بعضیهاش ممکنه برعکس عمل کنه و یکسال بیشتر پشت کنکوئر نگهتون بداره.
کلا" بجز خوندن و تسلط هیچ راه میانبری وجود نداره. هر کی همچین سرابی را نشون میده میخواد جیبش را پر کنه.
ضمن اینکه بعضیها مکرر میپرسند فلان درس را از رو چی بخونیم.
جواب این سوال در حال حاضر اینه که از رو هر جزوه ای که راحت تری. و راحت تر می فهمی.
البته اگه جزوه ایت خیلی مقدماتیه بعدا" لازمت میشه یه کتاب سنگین تر هم بخونی. ولی اگه از اول اون سنگینه را بخوای بخونی ممکنه نتونی پیشرفت خوبی درش بکنی و هم وقت تلف کنی هم از اون درس زده بشی.
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۶۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ
RE: نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ق.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  واقعا همشون بیخودن! :| من خودم پارسه بودم و اصلا راضی نبودم.

شما که از پارسه راضی نبودین رتبه کنکورتون چند شد؟وچرا راضی نبودین؟
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط flowerirani.)
دوست عزیز این صدا رو گوش کن شما که دایه خوبی این موسسات رو دارین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم بعید میدونم مو.سسه ایی بدرد بخوره
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ب.ظ
دوستان کسی تفاوت بین آزمون آزمایشی همپا پارسه و تسلط سنجش رو نمیدونه؟
کدوم از این آزمون ها بهتره ؟
با بیان دلیل ممنونم از لطفتون
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  من خودم تابستون کل کلاس های پارسه رو کامل رفتم ولی هرگز این اشتباه رو نکنید ( کلا ورداری ارزون تر میفته ولی اشتباهه چون برخی اساتیدش واقعا خوب نبودند )
در مورد طراحی : دکتر یوسفی اصا رو دست ندارن ایشون عالیه و تسلط فوق العاده دارن
ساختمان: دکتر یوسفی عالیه بازم ولی در کنارش مهندس طورانی تو این درس از ایشون هم بهتر بودن خیلی عمقی درس میدادن و زیبا
سیستم : دکتر حقیقت حرف اول میزنه همواره تو این درس
گسسته : دکتر یوسفی بازم عالی بودن تو این درس البته دکتر سید جوادی تو این درس اگه قوی باشین بهتر درس میدن اگه پایه قوی داشتین
شبکه : هرگز این درس با دکتر حقیقت ورندارید که بد سرتون کلاه میره متاسفانه کل کلاس ایشون تو این درس پوچه( کلی خنده مسخره بازی هم داره حالا هیچ ) ولی فقط لایه های پاییندرس میدن خیلی هم زیبا درس میدن ولی سه ساله که رویکرد سوالات شبکه عوض شده و ۵ تا از لایه بالا میدن تو کنکور ۱ سوال اومد منم سر همین درس رتبم کم شد ۲۲۴ چون فقط ۱ سوالشو زدم که خونده بودم از لایه های پایین متاسفانه
در مورد اساتید درس پایگاه و هوش مصنوعی و نرم که میشناسیدشون هر سه ضعیف هستن زیاد به خصوص هوش مصنوعی
اگه خواستید پارسه برید چنتا بهتریناشو تحقیق کنید برین همیــــن کلا نرید یه موسسه پکیج وردارید بازم از دوتایی که موسسات دیگه رفتن بپرسی اگه از هرجا بهترینشو برین خیلی موفق تر هستین

مرسی دوست عزیز خیلی کمک کردین تو انتخاب کلاس ها
۱
۰
ارسال: #۶۶
۰۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۲:۵۴ ب.ظ
سلام ممنون از راهنمایی شما. شما گروهی میشناسید که بتونم بقول شما بهترین کتاب های هر موسسه رو پیدا کنم یا خود جنابعالی اطلاع دارید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۲ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۳۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close