زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر

نظرسنجی: به نظر شما بهترین موسسه برای کنکور ازمایشی ارشد کامپیوتر است؟
کنکور ازمایشی پارسه
کنکور ازمایشی مدرسان شریف
کنکور ازمایشی سنجش
کنکور ازمایشی نصیر
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ
پارسه اصن مشخصه واسه درس هوش مصنوعی کسی رو نداره ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط heliya A.)
به نظرم بحث راجع به کتاب و ازمون همیشه بی نتیجه است هرکس معیارهای خودشو داره و نمیشه که به زور به دیگران نظر یا تجارب شخصی منتقل کنیم شاید راهی که ما رفتیم و نتیجه نگرفتیم برای یه نفر دیگه نتیجه بخش باشه . مثلا هدف من از ازمون جامعه اماری بالا- سوالات استاندارد - مدیریت زمان و استرس- رقابت با رقبا و خیلی فاکتورای دیگه است در کل برای ازمونی که فاکتورای مد نظرمو نداشته باشه وقت و هزینه نمیزارم . حالا برای یکی دیگه این فاکتورها مهم نیست و میخواد فقط یه جا باشه یه ازمونی بده این دیگه قابل بحث نیست . امیدوارم همگی تو ازمون های زندگی سربلند و موفق باشین وسالی پر از موفقیت پیش روتون باشه.
۱
۱
ارسال: #۴۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
RE: نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)heliya A نوشته شده توسط:  به نظرم بحث راجع به کتاب و ازمون همیشه بی نتیجه است هرکس معیارهای خودشو داره و نمیشه که به زور به دیگران نظر یا تجارب شخصی منتقل کنیم شاید راهی که ما رفتیم و نتیجه نگرفتیم برای یه نفر دیگه نتیجه بخش باشه . مثلا هدف من از ازمون جامعه اماری بالا- سوالات استاندارد - مدیریت زمان و استرس- رقابت با رقبا و خیلی فاکتورای دیگه است در کل برای ازمونی که فاکتورای مد نظرمو نداشته باشه وقت و هزینه نمیزارم . حالا برای یکی دیگه این فاکتورها مهم نیست و میخواد فقط یه جا باشه یه ازمونی بده این دیگه قابل بحث نیست . امیدوارم همگی تو ازمون های زندگی سربلند و موفق باشین وسالی پر از موفقیت پیش روتون باشه.

سلام.
شما درست میگید.
ولی من به نظرم کنکور ارشد خیلی سوال استاندارد وجود نداره(حداقل تو کامپیوتر).مثلا شما سوالای کنکور اصلی رو هم نگاه کنید خیلیش استاندارد نیست. تمام آزمون ها هم که وقتشون مثل کنکور هست و میشه مدیریت زمان کرد. ولی کنکور هم متاسفانه هر چند سال وقتش عوض میشه.
البته هر کی سلیقه ای داره و از یه موسسه ای بیشتر خوشش میاد ولی خوب نظر شخصی من اینه که خیلی فرق عظیمی بین موسسات شناخته شده نیست.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: heliya A , salam5
ارسال: #۴۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
نظرتون محترمه ولی اگه تحلیل ما این باشه که هیجا سوالات استاندارد وجود نداره کنکور هم نباید شرکت کنیم . من فکر میکنم جامعه اماری ملاک خوبی برای سنجش استاندارد بودن سوالات موسسات هست میشه نتیجه گرفت هر چی سطح سوالات یه موسسه استاندارد و بالا باشه جامعه آماری بالایی هم کسب میکنه . البته به قول شما هر کس سلیقه ایی داره انشالله بهترین ها انتخاب هممون باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza23108
ارسال: #۵۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ق.ظ
لام بچه ها کمک فوری نیازدارم.کسهایی که کلاس رفتن کمکم کنن.
موسسه پارسه بهتر یامهستان؟استادشون هردو یک نفر ولی هزینه های پارسه خیلی بیشترازمهستان.این تاثیری داره یافقط بخاطراسمش؟بین دکتر حقیقت ودکتر خلیلی فر برای درس سیستم عامل کدوم یک بهتر هستن؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط reza23108.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  لام بچه ها کمک فوری نیازدارم.کسهایی که کلاس رفتن کمکم کنن.
موسسه پارسه بهتر یامهستان؟استادشون هردو یک نفر ولی هزینه های پارسه خیلی بیشترازمهستان.این تاثیری داره یافقط بخاطراسمش؟بین دکتر حقیقت ودکتر خلیلی فر برای درس سیستم عامل کدوم یک بهتر هستن؟

سلام.
دکتر حقیقت کتابهاشون برا کارشناسی ارشد خیلی خوبه و کم نقصه(متاسفانه بعضی جاها زیادی توضیح داده) و من هر کسی رو که دیدم استفاده کرده راضی بوده.
در مورد موسسه هم من تا حالا خیلی اسم مهستان رو نشنیدم ولی سالهای اخیر که سعی کردم جاهای شناخته شده رو پیگیری کنم بین اونا پارسه یکم بهتر بود ولی مهستان رو نمی دونم.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  لام بچه ها کمک فوری نیازدارم.کسهایی که کلاس رفتن کمکم کنن.

سلام.
دکتر حقیقت کتابهاشون برا کارشناسی ارشد خیلی خوبه و کم نقصه(متاسفانه بعضی جاها زیادی توضیح داده) و من هر کسی رو که دیدم استفاده کرده راضی بوده.
در مورد موسسه هم من تا حالا خیلی اسم مهستان رو نشنیدم ولی سالهای اخیر که سعی کردم جاهای شناخته شده رو پیگیری کنم بین اونا پارسه یکم بهتر بود ولی مهستان رو نمی دونم.
آخه استادشون یک نفر،استادیوسفی توی هردوموسسه تدریس میکنن.بعیدمیدونم نوع تدریسشون فرقی داشته باشه،ولی برای سیستم عامل کتاب وویس دکترحقیقت رو از یکی ازدوستام گرفتم برای همین گفتم بهتره که کلاسهای دکترخلیلی فر رو برم اینجوری از هردو استفاده میکنم
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  لام بچه ها کمک فوری نیازدارم.کسهایی که کلاس رفتن کمکم کنن.

سلام.
آخه استادشون یک نفر،استادیوسفی توی هردوموسسه تدریس میکنن.بعیدمیدونم نوع تدریسشون فرقی داشته باشه،ولی برای سیستم عامل کتاب وویس دکترحقیقت رو از یکی ازدوستام گرفتم برای همین گفتم بهتره که کلاسهای دکترخلیلی فر رو برم اینجوری از هردو استفاده میکنم

بنده امسال با آقای خلیلی فر کلاس مهندسی نرم و شبکه داشتم اصلا اصلا ایشون رو پیشنهاد نمی کنم

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
ارسال: #۵۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ق.ظ
با سلام و آرزوی موفقیت برای کسانی که کنکور ۹۵ شرکت میکنن. بیاین منطقی به این موضوع فکر کنیم مسلما کلاس کنکور و کنکور آزمایشی مزایا و معایبی داره ولی به برآیند اون نگاه کنین که نسبت به هزینه ای که میکنید چه نتیجه ای میگیرید. بنظر من دلیل موفقیت در کنکور تا حدود زیادی بستگی به نحوه مطالعه،منابع مناسب،پایه علمی،اعتماد به نفس و بویژه شرایط سر جلسه داره و آزمون آزمایشی در محموع نقش خیلی کمرنگی داره . یقین بدونید دلیل موفقیت افرادی که دانشگاههای خوب از نظر خیلی ها!!!(مثلا شریف،تهران و ... ) قبول میشن چیز دیگه ای غیر از کنکور آزمایشی هستش و اینو میتونید از مصاحبه رتبه های برتر هم متوجه بشید.حال قضاوت با خود شما! از ما گفتن و طبق معمول از تعداد کثیری از داوطلبین نشنیدن و خدای نکرده پشیمانی که سودی ندارد!
۰
۱
ارسال: #۵۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  لام بچه ها کمک فوری نیازدارم.کسهایی که کلاس رفتن کمکم کنن.

من پارسال هم موسسه پارسه رو امتحان کردم هم مهستان. مهستان خیلی بهتر بود پارسه فقط دنبال پوله. استاد یوسفی همون مطالبی که پارسه تدریس می کنند مهستان هم تدریس میکنند. با این تفاوت که ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو باهم میگن و خیلی بهتره اینجوری. من خودم کلاس داده و الگوریتمشون رو رفتم و کنکور از هر درس ۴تا درست زدم.
شبکه و سیستم عامل هم کلاس دکتر خلیلی فر رو رفتم عالیییی بود خیلی راضی بودم.
کلا جزوه های دکتر خلیلی فر با کتابای حقیقت قابل مقایسه نیست متن کتابای دکتر خلیلی فر خیلی روون و قابل فهمه من خودم با کلاس و جزوه دکتر خلیلی فر همه تستای OSکنکور و درست زدم.
مزیت مهمی که کلاسای دکتر خلیلی فر داره اینه که سر کلاساشون مباحث مشاوره ای هم مطرح میکنن و خیلی انرژی و انگیزه میدن.
میتونید یه بار همایش های رایگانی که در آموزشگاه مهستان برگزار می کنند رو برید و خودتون از نزدیک با ایشون آشنا بشنید.
ضمن اینکه کلاسای تست پارسه توسط خود اساتید برگزار نمیشه دانشجوهاشون میان برای حل تست ولی مهستان خود استاید تست میزنن
دکتر خلیلی فر که تمام تست هارو میزنه تست بدون حل باقی نمی ذارن

کلا من از مهستان خیلی راضی بودم و نتیجه هم گرفتم.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۵۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط flowerirani.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ ب.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  لطفا در نظر سنجی شرکت کنید

================
هیچکدوم بدرد نمیخوره باورکنین دوستان شک دارین من یه تاپیکی زدم با عنوان اینکه چرا این موسسات به درد نمیخورند برید صداشو گوش کنین ایشون خودش طراح سوالات بودنت سالها بعد شاوت کنید
ضمنا شما گزینه هیچکدام رو نذاشتین من به اون رای دادم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ)dorna70 نوشته شده توسط:  

من پارسال هم موسسه پارسه رو امتحان کردم هم مهستان. مهستان خیلی بهتر بود پارسه فقط دنبال پوله. استاد یوسفی همون مطالبی که پارسه تدریس می کنند مهستان هم تدریس میکنند. با این تفاوت که ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو باهم میگن و خیلی بهتره اینجوری. من خودم کلاس داده و الگوریتمشون رو رفتم و کنکور از هر درس ۴تا درست زدم.
کلا جزوه های دکتر خلیلی فر با کتابای حقیقت قابل مقایسه نیست متن کتابای دکتر خلیلی فر خیلی روون و قابل فهمه من خودم با کلاس و جزوه دکتر خلیلی فر همه تستای OSکنکور و درست زدم.
مزیت مهمی که کلاسای دکتر خلیلی فر داره اینه که سر کلاساشون مباحث مشاوره ای هم مطرح میکنن و خیلی انرژی و انگیزه میدن.
میتونید یه بار همایش های رایگانی که در آموزشگاه مهستان برگزار می کنند رو برید و خودتون از نزدیک با ایشون آشنا بشنید.
ضمن اینکه کلاسای تست پارسه توسط خود اساتید برگزار نمیشه دانشجوهاشون میان برای حل تست ولی مهستان خود استاید تست میزنن

مرسی بابت راهنماییتون،خودمم نظرم به مهستان هستش.استاد که یکیه،سرفصلهاهم ک مشخص دیگه بقیه ش ب خوددانشجوبستگی داره.قیمتهای پارسه توی هردرس۲برابر مهستان.فقط بخاطراسمش.ازکسایی که کلاسهای استادحقیقت رورفتن پرسیدم،گفتن خیلی مسلط هستن و عالیه فقط زمان زیادی ازوقت کلاس صرف شوخی وخنده میشه ک من اینجوری دوس ندارم.کتاب دکتر حقیقت همراه باکلاس استاد خلیلی فر فکرکنم خوب باشه.
۰
۰
ارسال: #۵۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ)dorna70 نوشته شده توسط:  

مرسی بابت راهنماییتون،خودمم نظرم به مهستان هستش.استاد که یکیه،سرفصلهاهم ک مشخص دیگه بقیه ش ب خوددانشجوبستگی داره.قیمتهای پارسه توی هردرس۲برابر مهستان.فقط بخاطراسمش.ازکسایی که کلاسهای استادحقیقت رورفتن پرسیدم،گفتن خیلی مسلط هستن و عالیه فقط زمان زیادی ازوقت کلاس صرف شوخی وخنده میشه ک من اینجوری دوس ندارم.کتاب دکتر حقیقت همراه باکلاس استاد خلیلی فر فکرکنم خوب باشه.
برای درس سیستم استاد خلیلی فر هم خوب درس میده ولی به پای حقیقت نمیرسه، درسته که سر کلاس خیلی شوخی می کنه ولی اونقدر نیست که بخواد به تایم شما اسیب بزنه.
استاد خلیلی فر نرم و خوب درس می دن و کتاب ها ی خوب و به زبون ساده می نویسن و دلیل نمیشه تو همه دروس متخصص باشن.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ق.ظ، توسط ali0281.)
من خودم تابستون کل کلاس های پارسه رو کامل رفتم ولی هرگز این اشتباه رو نکنید ( کلا ورداری ارزون تر میفته ولی اشتباهه چون برخی اساتیدش واقعا خوب نبودند )
در مورد طراحی : دکتر یوسفی اصا رو دست ندارن ایشون عالیه و تسلط فوق العاده دارن
ساختمان: دکتر یوسفی عالیه بازم ولی در کنارش مهندس طورانی تو این درس از ایشون هم بهتر بودن خیلی عمقی درس میدادن و زیبا
سیستم : دکتر حقیقت حرف اول میزنه همواره تو این درس
گسسته : دکتر یوسفی بازم عالی بودن تو این درس البته دکتر سید جوادی تو این درس اگه قوی باشین بهتر درس میدن اگه پایه قوی داشتین
شبکه : هرگز این درس با دکتر حقیقت ورندارید که بد سرتون کلاه میره متاسفانه کل کلاس ایشون تو این درس پوچه( کلی خنده مسخره بازی هم داره حالا هیچ ) ولی فقط لایه های پاییندرس میدن خیلی هم زیبا درس میدن ولی سه ساله که رویکرد سوالات شبکه عوض شده و ۵ تا از لایه بالا میدن تو کنکور ۱ سوال اومد منم سر همین درس رتبم کم شد ۲۲۴ چون فقط ۱ سوالشو زدم که خونده بودم از لایه های پایین متاسفانه
در مورد اساتید درس پایگاه و هوش مصنوعی و نرم که میشناسیدشون هر سه ضعیف هستن زیاد به خصوص هوش مصنوعی
اگه خواستید پارسه برید چنتا بهتریناشو تحقیق کنید برین همیــــن کلا نرید یه موسسه پکیج وردارید بازم از دوتایی که موسسات دیگه رفتن بپرسی اگه از هرجا بهترینشو برین خیلی موفق تر هستین
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: BaHar1 , nazanin1
ارسال: #۶۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  من خودم تابستون کل کلاس های پارسه رو کامل رفتم ولی هرگز این اشتباه رو نکنید ( کلا ورداری ارزون تر میفته ولی اشتباهه چون برخی اساتیدش واقعا خوب نبودند )
در مورد طراحی : دکتر یوسفی اصا رو دست ندارن ایشون عالیه و تسلط فوق العاده دارن
ساختمان: دکتر یوسفی عالیه بازم ولی در کنارش مهندس طورانی تو این درس از ایشون هم بهتر بودن خیلی عمقی درس میدادن و زیبا
سیستم : دکتر حقیقت حرف اول میزنه همواره تو این درس
گسسته : دکتر یوسفی بازم عالی بودن تو این درس البته دکتر سید جوادی تو این درس اگه قوی باشین بهتر درس میدن اگه پایه قوی داشتین
شبکه : هرگز این درس با دکتر حقیقت ورندارید که بد سرتون کلاه میره متاسفانه کل کلاس ایشون تو این درس پوچه( کلی خنده مسخره بازی هم داره حالا هیچ ) ولی فقط لایه های پاییندرس میدن خیلی هم زیبا درس میدن ولی سه ساله که رویکرد سوالات شبکه عوض شده و ۵ تا از لایه بالا میدن تو کنکور ۱ سوال اومد منم سر همین درس رتبم کم شد ۲۲۴ چون فقط ۱ سوالشو زدم که خونده بودم از لایه های پایین متاسفانه
در مورد اساتید درس پایگاه و هوش مصنوعی و نرم که میشناسیدشون هر سه ضعیف هستن زیاد به خصوص هوش مصنوعی
اگه خواستید پارسه برید چنتا بهتریناشو تحقیق کنید برین همیــــن کلا نرید یه موسسه پکیج وردارید بازم از دوتایی که موسسات دیگه رفتن بپرسی اگه از هرجا بهترینشو برین خیلی موفق تر هستین
سلام مرسی از راهنمایی و کمکتون.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۲ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۰۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close