زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر

نظرسنجی: به نظر شما بهترین موسسه برای کنکور ازمایشی ارشد کامپیوتر است؟
کنکور ازمایشی پارسه
کنکور ازمایشی مدرسان شریف
کنکور ازمایشی سنجش
کنکور ازمایشی نصیر
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ
RE: نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mohandese javan نوشته شده توسط:  شما باسواد و تحصیل کرده هستین واقعا حرفاتون خیلی برام عجیبه !!!
شما میتونی به سایت موسسات یه نگاهی بندازی و تعداد نمایندگی هاشونو ببینی این کجاش دروغه الان؟ !!!!! هر چی تعداد نمایندگی ها بیشتر باشه جامعه اماری و شرکت کنندهاشونم مسلما بیشتر میشه و فرقی نمیکنه کارشناسی یا ارشد یا دکتری مهم اینه که در ازمون با شرکت کنندهای زیادی رقابت کنیم تا برامون شبیه سازی کنکور ایجاد بشه تا بتونیم تعیین سطح کنیم به نظر من ازمون بدون جامعه اماری مثل اینه که توخونه بشینی از خودت ازمون بگیری ( تنهایی تست بزنی ) و این دیگه اسمش ازمون نیست دوست عزیز .

شما مثل اینکه خیلی به ادبیات به نظرات هم احترام بگذاریم علاقه ای ندارید.
شما که به سایت های موسسات مراجعه کردی و تعداد نمایندگی هاشون رو می دونی چرا نمی گی که چه موسسه ای خوبه آقای تحصیل کرده؟؟ چرا فقط موسسه خوب رو توصیف می کنید؟؟ من ازتون خواهش می کنم اسم ببرید تا از نظر گهربار شما بقیه هم استفاده کنن.
۶
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۳۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mohandese javan نوشته شده توسط:  شما باسواد و تحصیل کرده هستین واقعا حرفاتون خیلی برام عجیبه !!!
شما میتونی به سایت موسسات یه نگاهی بندازی و تعداد نمایندگی هاشونو ببینی این کجاش دروغه الان؟ !!!!! هر چی تعداد نمایندگی ها بیشتر باشه جامعه اماری و شرکت کنندهاشونم مسلما بیشتر میشه و فرقی نمیکنه کارشناسی یا ارشد یا دکتری مهم اینه که در ازمون با شرکت کنندهای زیادی رقابت کنیم تا برامون شبیه سازی کنکور ایجاد بشه تا بتونیم تعیین سطح کنیم به نظر من ازمون بدون جامعه اماری مثل اینه که توخونه بشینی از خودت ازمون بگیری ( تنهایی تست بزنی ) و این دیگه اسمش ازمون نیست دوست عزیز .

شما که به سایت های موسسات مراجعه کردی و تعداد نمایندگی هاشون رو می دونی چرا نمی گی که چه موسسه ای خوبه آقای تحصیل کرده؟؟ چرا فقط موسسه خوب رو توصیف می کنید؟؟ من ازتون خواهش می کنم اسم ببرید تا از نظر گهربار شما بقیه هم استفاده کنن.

من در شخصیت خودم نمیبینم که بخوام به کسی توهین کنم دوست عزیز برداشت شما باز هم غلط بود ...
در ضمن دوستان به قدری عاقل و بالغ هستن که بتونن تشخیص بدن کدوم موسسه براشون مناسبتره و انتخاب به عهده خودشونه .
بیشتر ازین مایل نیستم باهاتون بحث کنم شما هم بهتره بیشتر ازین با قضاوت های اشتباهتون نظم تاپیک رو به حاشیه نکشید.
۲
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: BENYAMIIN , heliya A
ارسال: #۳۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
سلام
من خودم پارسه شرکت می کردم و راضی هم بودم.به نظرم چندان مهم نیست که در چه موسسه ای شرکت می کنید و چه تعداد شرکت کننده دارند و حتی به هیچ وجه مهم نیست چه رتبه ای کسب می کنید.چرا که آزمون دادن فقط برای بالا بردن رتبه باعث می شه فقط نسبت به تبه حریص بشید و شاید رتبتون تو آزمون های آزمایشی بالا بره ولی تاثیر مثبتی در کنکورتون نداشته باشه.
به نظرم هر آزمونی که میدید مهم اینه که شرایط آزمون واقعی شبیه سازی می شه واستون و هم باید به دقت بعد از آزمون پاسخ ها رو بررسی و مو شکافی کنید و کل مباحثی رو که مشکل دارید براش برنامه ریزی داشته باشید.
در نهایت پشتکار و انگیزه ی خودتون ایشالا نتیجه ی خوبی رو واستون رقم میزنه.
۴
۳
ارسال: #۳۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ
مهندس جان همینکه وارد حاشیه ها نمیشین نشون میده شخصیت بالایی دارین متانت بیانتون نشون میده یه مهندس واقعی هستین دمتون گرم .
ممنون از اینکه تجربیاتتونو در اختیار من و سایر دوستان قرار دادین مسلما ازمون بدون جامعه اماری یعنی هدر دادن وقت و هزینه البته نظرات متفاوته و نظر همه محترمه ولی معقول به نظر نمیاد که بخوایم رو ازمونهای پارسه یا موسساتی که شرکت کننده انچنانی ندارن سرمایه گذاری کنیم ازون گذشته پارسه سوالات استانداردی هم متاسفانه ارائه نمیده تو ازموناش .
به نظر منم هدف از ازمون همینه که شما فرمودین تعیین سطح نظرتون کاملا با نظراتی که از رتبه های برتر در سایت میخوندم یکی بود شایستگی برتر بودن رو دارید مهندس جان
موفق و تندرست باشید
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandese javan
ارسال: #۳۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ)BENYAMIIN نوشته شده توسط:  مهندس جان همینکه وارد حاشیه ها نمیشین نشون میده شخصیت بالایی دارین متانت بیانتون نشون میده یه مهندس واقعی هستین دمتون گرم .
ممنون از اینکه تجربیاتتونو در اختیار من و سایر دوستان قرار دادین مسلما ازمون بدون جامعه اماری یعنی هدر دادن وقت و هزینه البته نظرات متفاوته و نظر همه محترمه ولی معقول به نظر نمیاد که بخوایم رو ازمونهای پارسه یا موسساتی که شرکت کننده انچنانی ندارن سرمایه گذاری کنیم ازون گذشته پارسه سوالات استانداردی هم متاسفانه ارائه نمیده تو ازموناش .
به نظر منم هدف از ازمون همینه که شما فرمودین تعیین سطح نظرتون کاملا با نظراتی که از رتبه های برتر در سایت میخوندم یکی بود شایستگی برتر بودن رو دارید مهندس جان
موفق و تندرست باشید
تشکر لطف دارید شما هم موفق و موید باشید

(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)sima111 نوشته شده توسط:  من خودم پارسه شرکت می کردم و راضی هم بودم.به نظرم چندان مهم نیست که در چه موسسه ای شرکت می کنید و چه تعداد شرکت کننده دارند و حتی به هیچ وجه مهم نیست چه رتبه ای کسب می کنید.چرا که آزمون دادن فقط برای بالا بردن رتبه باعث می شه فقط نسبت به تبه حریص بشید و شاید رتبتون تو آزمون های آزمایشی بالا بره ولی تاثیر مثبتی در کنکورتون نداشته باشه.
به نظرم هر آزمونی که میدید مهم اینه که شرایط آزمون واقعی شبیه سازی می شه واستون و هم باید به دقت بعد از آزمون پاسخ ها رو بررسی و مو شکافی کنید و کل مباحثی رو که مشکل دارید براش برنامه ریزی داشته باشید.
در نهایت پشتکار و انگیزه ی خودتون ایشالا نتیجه ی خوبی رو واستون رقم میزنه.

اصلا معلوم نیست شما کی هستین همچنین معلوم نیست که همین الان عضو شدیدو قصدتون تبلیغاته پارسه اس .... متاسفم .
۲
۶
ارسال: #۳۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ)mohandese javan نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mohandese javan نوشته شده توسط:  شما باسواد و تحصیل کرده هستین واقعا حرفاتون خیلی برام عجیبه !!!

من در شخصیت خودم نمیبینم که بخوام به کسی توهین کنم دوست عزیز برداشت شما باز هم غلط بود ...
در ضمن دوستان به قدری عاقل و بالغ هستن که بتونن تشخیص بدن کدوم موسسه براشون مناسبتره و انتخاب به عهده خودشونه .
بیشتر ازین مایل نیستم باهاتون بحث کنم شما هم بهتره بیشتر ازین با قضاوت های اشتباهتون نظم تاپیک رو به حاشیه نکشید.

آره، حتما شما با ۶ تا ارسال و تاریخ عضویت اسفند ۹۳ بدون هیچ دلیلی نسبت به تاپیک ها و بچه ها دلسوزید.
من نگفتم شما برید به زور ثبت نامشون کنید که، گفتم موسسه مورد نظرتون رو بگید.این آزادی رو از هیچ کس نمی گیره.
من هدفم بحث با شما نبود چون می دونم که چه خبر هست. من فقط هدفم این بود که بچه هایی که کنکور دارند تا جایی که می تونم کمک کنم و بگم موسسه ای داریم که تعداد شرکت کننده شو زیاد می زنه، به نفرات اول پول میده تا بیان بگن تو اون موسسه بودن. خواستم گول نخورن فقط. من تو هیچ موسسه ای نه عضو بودم و نه تدریس کردم. فردی هم هستم که راست و دروغم قابل پیگیری هست.
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Nesyan , Sadi_gh , Aurora , faza , so@ , flowerirani
ارسال: #۳۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ
اصن به نظر من فقط کنکور آزمایشی سایر موسسات رو ثبت نام کنید. من خودم هم تو کنکور سایر موسسات شرکت کردم و خیلی راضیم. از وقتی با سایر موسسات آشنا شدم دیگه تقریبا هیچ نیازی به درس خوندن نداشتم و همین باعث شده که بتونم وقت بیشتری رو به خودم اختصاص بدم و در نتیجه روحیه من خیلی بهتر شده که توی روابط اجتماعی و روابطم با خانواده و اطرافیانم تاثیر مثبت زیادی داشته. به شما هم توصیه میکنم فقط یک بار امتحان کنید.
۳
۳
ارسال: #۳۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
دوستان متاسفانه
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ)mohandese javan نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  

آره، حتما شما با ۶ تا ارسال و تاریخ عضویت اسفند ۹۳ بدون هیچ دلیلی نسبت به تاپیک ها و بچه ها دلسوزید.
من نگفتم شما برید به زور ثبت نامشون کنید که، گفتم موسسه مورد نظرتون رو بگید.این آزادی رو از هیچ کس نمی گیره.
من هدفم بحث با شما نبود چون می دونم که چه خبر هست. من فقط هدفم این بود که بچه هایی که کنکور دارند تا جایی که می تونم کمک کنم و بگم موسسه ای داریم که تعداد شرکت کننده شو زیاد می زنه، به نفرات اول پول میده تا بیان بگن تو اون موسسه بودن. خواستم گول نخورن فقط. من تو هیچ موسسه ای نه عضو بودم و نه تدریس کردم. فردی هم هستم که راست و دروغم قابل پیگیری هست.

اقا ما نخوایم شما واسه ما دل بسوزونی و به ما کمک کنی باید به کی بگیم یه جور حرف میزنی انگار ما از پشت کوه اومدیم و فقط خودت حالیته اقا ما با عقل و شعور خودمون تصمیم میگیریم شما نگران نباش به زندگی خودت برس .
در ضمن سوءنیت شما نیازی به پیگیری نداره .
۲
۱۰
ارسال: #۳۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ
جالبه تمام کاربران محترمی که با کاربر reza23108 مخالفت می کنند دقیقا در روز ایجاد این تاپیک یا بعد از آن!! احساس تکلیف کردن و به عضویت مانشت در اومدن.یه نگاهی به تاریخ عضویت این دوستان بکنید خیلی چیزا دستتون میاد Smile
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , reza23108 , kibo , faza , Nesyan , hnarghani
ارسال: #۴۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  جالبه تمام کاربران محترمی که با کاربر reza23108 مخالفت می کنند دقیقا در روز ایجاد این تاپیک یا بعد از آن!! احساس تکلیف کردن و به عضویت مانشت در اومدن.یه نگاهی به تاریخ عضویت این دوستان بکنید خیلی چیزا دستتون میاد Smile
احساس تکلیف رو خوب اومدی جان داداش. Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
به نظرم بهتره هرکس اگر درآزمونی شرکت کرده ویا از اون آزمون اطلاعی داره بادلیل،خوب بودن یا بد بودنش روتوضیح بده تا بحث این شکلی پیش نیاد.این طوری که یکی بیاد تبلیغ کنه ویا به دیگران توهین کنه کمکی به هیچ کس نمیشه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۴۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Hamzeh-Soltanian نوشته شده توسط:  به نظرم بهتره هرکس اگر درآزمونی شرکت کرده ویا از اون آزمون اطلاعی داره بادلیل،خوب بودن یا بد بودنش روتوضیح بده تا بحث این شکلی پیش نیاد.این طوری که یکی بیاد تبلیغ کنه ویا به دیگران توهین کنه کمکی به هیچ کس نمیشه.

من خودم پارسه شرکت کرده بودم.
به عینه یه سوال تو چند تا از آزمونها میاوردن. حالا بعضی از درساش بد نبود ولی بعضی از درسا واقعا با سطح ارشد فاصله زیادی داشتن.
سوالات اشتباه و دو گزینه درست هم توشون بودن ولی اصلا هیچکدومو بررسی نمیکردن.
درسی مثل الگوریتم رو گلابی طراحی میکردن و مدار الکتریکی رو خیلی سخت.
تو سوالات ریاضیشوون اشتباهات تایپی زیاد بود.
البته نمیشه از نکات مثبتش گذشت : مثلا سعی میکردی هرطور شده به برنامه ریزیش برسی و درسها رو دوره کنی. البته درس زبانش خوب طراحی میشد ولی خوب سوالات کنکور امسال بخش زبان رو خیلی سخت تر طراحی کرده بودن البته زمان هم کمتر شده بود.
آمار نفراتش هم : تو اولین آزمونش تعداد شرکت کننده ها ۶۷۰ نفر بود و تو آزمون آخرش نزدیک ۹۰۰ نفر.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
سلام
منم امسال پارسه رشته آیتی شرکت کردم.
اتفاقا برای ما هم مثلا برای درس پایگاه تو هر آزمونش از مبحث حساب رابطه ای سوال میومد و خیلیا اینجا شاکی بودن ولی خب تو کنکورم ازش سوال اومد. و در کل به نظرم سوالای مشابه کنکور امسال، توش زیاد بود(مخصوصا آزمونای جامع)
ولی خب سوالای غلط یا پاسخنامه غلط و یا سوالای مشابه خود کتابای پارسه هم توش کم نبود.
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
سلام
من خودم هم قبل اینکه بخوام شروع کنم به درس خوندن واسه کنکور تحقیق کردم راجع به این موسسات ، هرکدوم معایب و مزایای خودشون رو دارن
اما دیگه آخرا میفهمید که مهم نیس کدوم موسسه ، چون حتی در حالت ایده آل اگه موسسه ای هم باشه که هیچ معایبی نداشته باشه و خود فرد نتونه به درستی ازش استفاده کنه بی فایدست. مهم طرز استفاده خود شخص هست.
من خودم اگه ثبت نام نمیکردم قطعاً به این نتیجه ای الان دارم نمیرسیدم و فوق العاده برنامه ریزیش موثره .
وقتی چهارچوب کار مرحله به مرحله و دقیق باشه به راحتی میتونید به همه درس ها و سرفصل ها برسید.
درباره آزمون و نتیجش هم بستگی به نگرش خود آدم داره.
بعد هر آزمون که خراب میکردم هفته بعدش انگیزم دوبرابر میشد و به نتایج بالاتر راضی نمیشدم.انقد که سه تا آزمون آخرم زیر بیست شدم و اگه بازم آزمون داشت انگیزه داشتم که بهتر شم.
ولی خب کسایی هم بودن که با یه بار خراب کردن آزمون سرد میشدن و بجای تلاش فقط فکر میکردن!!
درکل : همه چی به خودت بستگی داره.و بقیه ملاک ها وابسته به خودت هستن.
ایشالا که موفق باشید

[تصویر:  11.png]
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
به عنوان یک تجربه معمولی در رابطه با کلاس ها و آرمون ها گفتم من هم نظرم رو گفته باشم برای دوستان خالی از لطف نیست .
من به شخصه تابستان اکثر کلاس های پارسه رو رفتم .
اشتباهی که من کردم این بود که همه درس ها را پارسه نوشتم (البته این کار حدود یک کلاس یا شاید بیشتر را برایتان مجانی می کند)
می تونم بگم در درس های سیستم عامل و شبکه استاد حقیقت واقعا تدریس زیبایی داشتند . کلاس طراحی الگوریتم دکتر یوسفی و ساختمان داده استاد طورانی هم فوق العاده بود . اما از درس هایی مثل هوش مصنوعی واقعا ناراضی بودم .....
در مجموع این اساتیدی که گفتم به نظر من هر جا که باشند ( مهستان - پارسه - مدرسان) سعی کنید کلاساشون شرکت کنید البته اگر قصد شرکت در کلاس دارید ! . چون معمولا هر استادی در چند موسسه تدریس می کند . مثلا دکتر یوسفی در مهستان با قیمت کمتری هم کلاس دارد .
در رابطه با آزمون ها هم من پارسه شرکت کردم . اینو باید بدونید که جامعه آماریش از مدرسان کمتر . مثل همه جای دیگه ای هم سوال غلط داره . سوال های آبکی هم داره ! اما می تونم بگم قبل کنکور نسبتا راضی بودم اما بعد کنکور کاملا . در رابطه نوع سوالات و میزان سختی سوالات مدرسان هم زیاد اطلاعات زیادی ندارم . به طور خلاصه اگه خواستید کلاس برید همه رو یه موسسه نرید . قبلش حسابی امار اساتید در آرید که چه جوریه ! مثل هوش مصنوعی من به فنا نرید ! آزمونا هم که آنچنان فرقی ندارند که حالا اگر اینو برم عالی یا اگه اینو برم خیلی بد . اصلا اینطوری نیست . به نطر من هدف اصلی نطم دادن به مطالعتونه (البته غیر از مدسان یا پارسه جای دیگه ای ترجیحا نرید که حداقل یک رقابتی هم کرده باشید ) موفق باشید .
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۲ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۰۱ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close