زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی

ارسال: #۶۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ به نظر بنده گزینه ۴ هم میشه.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم.منطقم اینطور میگه که وقتی سوال میگه کدام نادرست است و گزینه ۴ میگه هر ۳ موارد بالا غلط هستند درصورتی که فقط یک گزینه نادرست است این گزینه هم اشتباه میشه.بحث این نیست که من چی زدم یا شما چی زدید.من از سر تعصب حرف نمیزنم و الا ۴ هم بشه رتبه من تفاوتی نمیکنه.
اگه که مثال نقضی دارید بگید من برم چک کنم.
اون سوال شبکه هم من اعتراض میزنم هرچند که میدونم بی نتیجست.اعتراض میزنم چون سر جلشه بزرگتر از ۶ بدست آوردم و ۷ رو زدم.زورم میگیره اینطور سوال غلط بزنم.اگه که از روی نادانی یا نداشتن علم سوال غلط میزدم مساله ای نبود اما اینجا یه بحث دیگست و طراح محترم باید بفهمه اینجور سوال نده که هر کس بنا به تحلیل خودش جواب سوال رو بده
با شما در مورد سوال ۳۷ موافقم.Big Grin

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ
باز هم میگم .. سوال ۳۷ گزینه ۴ را نباید به صورت یک گزاره در نظر بگیرید که بگید این گزاره خودش غلطه ... گزینه ۴ میگه ۳ گزینه فوق غلطه که نیست تمام شد دیگه نباید انتخابش کرد .. این خودش یه گزاره نبود که بررسی کنیم
بیخیال بحث نکنیم بهتره

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan
ارسال: #۶۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  باز هم میگم .. سوال ۳۷ گزینه ۴ را نباید به صورت یک گزاره در نظر بگیرید که بگید این گزاره خودش غلطه ... گزینه ۴ میگه ۳ گزینه فوق غلطه که نیست تمام شد دیگه نباید انتخابش کرد .. این خودش یه گزاره نبود که بررسی کنیم
بیخیال بحث نکنیم بهتره

داداش چرا خون خودتو کثیف میکنی؟!ما که نمیخوایم نظرمون رو بهت تحمیل کنیم.
ایشالا که شما درست بگی و ما غلط...من الان میرم سوالا رو نگاه میکنم ببینم چه سالی مشابه این تست اومده.اگه پیدا شد که همینجا به بچه ها میگیم حق با شما بوده.

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۶۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  باز هم میگم .. سوال ۳۷ گزینه ۴ را نباید به صورت یک گزاره در نظر بگیرید که بگید این گزاره خودش غلطه ... گزینه ۴ میگه ۳ گزینه فوق غلطه که نیست تمام شد دیگه نباید انتخابش کرد .. این خودش یه گزاره نبود که بررسی کنیم
بیخیال بحث نکنیم بهتره

منم با شما موافقم و استدلال شما درسته ، اما چه کنیم که شبیه همین شکل سوال زیاد دیده شده و طراحان توجه نمیکنند

راستشو بخوای من هم گزینه ۴ رو زدم اما جواب درست به درستی ۲ است
ارسال: #۶۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط رتبه۱سال۹۴.)
یک نفر از دوستان مانشتی راه حل سوال ۸۵ هوش رو لطف کنه بذاره.Shy

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  باز هم میگم .. سوال ۳۷ گزینه ۴ را نباید به صورت یک گزاره در نظر بگیرید که بگید این گزاره خودش غلطه ... گزینه ۴ میگه ۳ گزینه فوق غلطه که نیست تمام شد دیگه نباید انتخابش کرد .. این خودش یه گزاره نبود که بررسی کنیم
بیخیال بحث نکنیم بهتره

منم با شما موافقم و استدلال شما درسته ، اما چه کنیم که شبیه همین شکل سوال زیاد دیده شده و طراحان توجه نمیکنند

راستشو بخوای من هم گزینه ۴ رو زدم اما جواب درست به درستی ۲ است

سرنوشت یک نفر به همین یک دونه سوال بنده خب .سوالا و گزینه ها رو واضح بذارن .با سرنوشت بقیه بازی نشه.Angryیعنی انقدر سخته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
ارسال: #۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)n-hazrati نوشته شده توسط:  ما آخر سر از کجا بفهمیم کدوم سوالا حذف شدن، کدوما جوابشون تغییر کردن؟
وقتی که کارنامه ها میاد همراه باهاش کلید نهایی هم میاد.
اونجا مشخص میشه

لطف می کنن.
ارسال: #۶۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
و سوال ۴۵ ساختمان گزینه ۲ درسته، پارسه درست حل کرده و دلیلش منطقی هست
[/quote]

سلام دوستان چرا کسی سوال ۴۵ را اعتراض نمیزنه ؟ برای اینکه در صورت سوال ذکر کرده rear به عنصر بعد از آخرین عنصر اشاره می کنه
سوال ۹۲ هم میبایست تعداد قاب را می دادند و سوال ۵۹ چون گفته حداقل پس گزینه ۶ صحیح است.
(با اینکه غلط زدیم باید حق را پذیرفت)
ارسال: #۶۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)aseman1.zr نوشته شده توسط:  و سوال ۴۵ ساختمان گزینه ۲ درسته، پارسه درست حل کرده و دلیلش منطقی هست

مابه ۴۵ اعتراض زدیم شما هم وارد سایت سازمان سنجش شوید و اعتراض بزنیدBig Grin

سلام دوستان چرا کسی سوال ۴۵ را اعتراض نمیزنه ؟ برای اینکه در صورت سوال ذکر کرده rear به عنصر بعد از آخرین عنصر اشاره می کنه
سوال ۹۲ هم میبایست تعداد قاب را می دادند و سوال ۵۹ چون گفته حداقل پس گزینه ۶ صحیح است.
[/quote]
ارسال: #۶۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
بچه ها سوال معماری ۹ میشه جوابش اعتراض بزنید من از دیشب ۳ بار دیگه حلش کردم

سپاس‌گزاری شده توسط: فانوووس
ارسال: #۷۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)aseman1.zr نوشته شده توسط:  و سوال ۴۵ ساختمان گزینه ۲ درسته، پارسه درست حل کرده و دلیلش منطقی هست

[/quote]

پاسخ سوال ۴۵ درسته و در صفحات قبل دلیلشو ذکر کردم.سوال سیستم عاملم به نظر بنده قابل حل بوده هرچند که اطلاعات سوال ناقص بوده.و سوال شبکه با توجه به سلیقه ی طراح ۶ درسته ولی پتانسیل اعتراضو داره سوال سیستم عامل هم همینطور.
در نهایت میگم که اعتراض بزنید هر سوالیو دلتون خواست.تیریه تو تاریکی یهو دیدید اثر کرد و نتیجه داد خدا رو چه دیدی Big Grin

ارسال: #۷۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط flowerirani.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  به نظر من پاسخنامه امسال کاملا صحیح هست و هیچی نیاز به تغییر نداره جز اون سوال شبکه با اینکه خودم ۶ زدم ولی به نظرم ۷ هم باید جواب در نظر بگیرن و اون سوال معماری هم ۹ میشه جوابش .. اون سوال LRU هم با اینکه خودم نزدم به نظرم حق دارن حذف نکنن ... ولی خوب اینم باید در نظر گرفت یکی مثل من که سیستم عامل درس میدادم تا صورت رو خوندم گفتم ناقصه و رد کردم ... کنکور که جای آزمون خطا نیست
سوال ساختمان داده هیچ مشکلی نداره باز هم میگم و نمونش رو آخر هفته میزارم همونطور که گفتم

========
دوست عزیز نظرتون کاملا اشتباهه
من سوال پایگاه زدم ۱ درستم هست بخدا طبق کلید اما این کلید غلطه شما روی چه منطقی میگین کاملا درسته کلید؟ چون مطابق نظر شما ست؟
یا اینکه اقایون طراح معصومن واشتباه نمیکنن؟
به هرروی سیستم پایگاه شبکه خصوصا هوش۳تا سوال میریت ۱الگوریتم حداقل ۶ تا ۸مورد سوال کاملا واضح ومورد دار وجود داره لطفا اعتراضی ندارین اعتراض نزنین چرا به بقیه دستور میدین من مخالف شمام اما نظرتون محترمه من با دلیل میگم سوال ۱پایگاه رابطه ۱-۱ اصلا غلط است مگر توجیه داشته باشد اگر توجیه داشت باید حتما قید بشه کدوم اجباری وکدوم اختیاری هست که نگفته و من دانشجو بایدتو جلسه استنباط کنم کدومش درسه یا الگوریتم گرادیان خود تپه نوردی هست که به جای سود میزان هزینه محاسبه میشه
روی چه منطقی میگید کلیدها درسته؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi , shamim_s
ارسال: #۷۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  به نظر من پاسخنامه امسال کاملا صحیح هست و هیچی نیاز به تغییر نداره جز اون سوال شبکه با اینکه خودم ۶ زدم ولی به نظرم ۷ هم باید جواب در نظر بگیرن و اون سوال معماری هم ۹ میشه جوابش .. اون سوال LRU هم با اینکه خودم نزدم به نظرم حق دارن حذف نکنن ... ولی خوب اینم باید در نظر گرفت یکی مثل من که سیستم عامل درس میدادم تا صورت رو خوندم گفتم ناقصه و رد کردم ... کنکور که جای آزمون خطا نیست
سوال ساختمان داده هیچ مشکلی نداره باز هم میگم و نمونش رو آخر هفته میزارم همونطور که گفتم

========
من سوال پایگاه زدم ۱ درستم هست بخدا طبق کلید اما این کلید غلطه شما روی چه منطقی میگین کاملا درسته کلید؟ چون مطابق نظر شما ست؟
به هرروی سیستم پایگاه شبکه خصوصا هوش۳تا سوال میریت ۱الگوریتم حداقل ۶ تا ۸مورد سوال کاملا واضح ومورد دار وجود داره لطفا اعتراضی ندارین اعتراض نزنین چرا به بقیه دستور میدین من مخالف شمام اما نظرتون محترمه من با دلیل میگم سوال ۱پایگاه رابطه ۱-۱ اصلا غلط است مگر توجیه داشته باشد اگر توجیه داشت باید حتما قید بشه کدوم اجباری وکدوم اختیاری هست که نگفته و من دانشجو بایدتو جلسه استنباط کنم کدومش درسه یا الگوریتم گرادیان خود تپه نوردی هست که به جای سود میزان هزینه محاسبه میشه

نه من اون سوال پایگاه رو نزدم در مورد اون نظری ندارم ... ببخشید که حرف کلی زدم حرف شما درسته منظورم سوالاتی بود که زده بودم !!! شرمنده بازم حرف شما درسته ...
در مورد گرادیان , گرادیان تپه نوردی با بیشترین شیب صعودی هست ولی تپه نوردی منظور تپه نوردی تصادفی هست به نظرم گرادیان کند تر هست و این گزینه اشتباهه اینم الان دیدم و روش فکر کردم ببخشید

سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۷۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  به نظر من پاسخنامه امسال کاملا صحیح هست و هیچی نیاز به تغییر نداره جز اون سوال شبکه با اینکه خودم ۶ زدم ولی به نظرم ۷ هم باید جواب در نظر بگیرن و اون سوال معماری هم ۹ میشه جوابش .. اون سوال LRU هم با اینکه خودم نزدم به نظرم حق دارن حذف نکنن ... ولی خوب اینم باید در نظر گرفت یکی مثل من که سیستم عامل درس میدادم تا صورت رو خوندم گفتم ناقصه و رد کردم ... کنکور که جای آزمون خطا نیست

========
شما کدام گزینه مدنظرتونه؟گزینه ۲ و ۳ که صد درصد غلطه.بین ۱ و۴ یکی جوابه(شایدم هر ۲)دقیق یادم نیس کدومو زدم.بررسیش میکنم الان.

من به نظرم هر ۲ گزینه جوابه.ولی تو صورت سوال گفته که کدام صحیح تره.این یعنی بیایم تحلیل کنیم که کدوم رابطه اختیاری و کدوم اجباریه.هر دانشکده ای حتما یک استادی به عنوان رییس داره ولی هر استادی لزوما ریاست یک گروه رو به عهده نداره به همین دلیل ۱ درسته

سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۷۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
دوستان سوال ۸۳ ( سوال دوم هوش) کلید سنجش غلط نیست ؟؟! کسی هست از روی مرجع جواب این سوال رو داشته باشه ؟

Work hard in silence, let your success make the noise
ارسال: #۷۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط flowerirani.)
من سوال هوش امشب با ۲تا از اساتید مشورت میکنم و ۳تا سوال گرادیان بیز و متغییر جانشینی + سوال اول پایگاه حتما اعتراض میزنم
سوال شبکه هم نزدم ولی اعتراض میزنم
سیستم عاملم دکتر حقیقت وقتی میگن غلطه من کی ام حرف بزنم
توصیه میکنم روی هوا اعتراض نزنین تک تک نظراتتونو با دلیل بگین
سوال اول پایگاهم باید گزینه ۱-۴ ۲کلیدی بشه و شک نکنین ۲کلیدی میشه
چون بین موجودیت استاد وگروه ذکر نکره کدوم یکی اجباری و اختیاریه
بقیه سوالات رو باید بررسی کنیم بعد اعتراض بزنیم لطفا شما هم کمک کنین نظراتتونو بنویسین یا مثل بچه های کامپبوتر واسه هر درسی یه تاپیک بزنیم؟

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۸۳ ( سوال دوم هوش) کلید سنجش غلط نیست ؟؟! کسی هست از روی مرجع جواب این سوال رو داشته باشه ؟

=====
والا من دارم دنبالش میگردم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۷۰۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۵۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۹۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۳۴ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۸۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۹۸ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۲۰۰ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۵۸ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۶۸ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close