زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

n-hazrati
(nhaz)
nhaz
**

تاریخ ثبت نام: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۹ April 2024 , 06:11 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۰+
۱
۰

اطلاعات انجمن n-hazrati
آخرین بازدید: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۲۳ (۰/۰۱ ارسال در روز | ۰/۰۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۶ ساعت, ۳۳ دقیقه, ۳۷ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ n-hazrati
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به n-hazrati.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به n-hazrati.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی n-hazrati
مکان زندگی شما: تهران
رتبه کنکور ارشد؟: ۳۰
دانشگاه کارشناسی: تحصیلات تکمیلی زنجان
وضعیت: دانشجوی کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد: تهران
دانشگاه دکتری:
گرایش: تعیین نشده
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 n-hazrati (11 خرداد ۱۳۹۴ در ۰۴:۲۳ ب.ظ)
راستی یه چیز دیگه/ به نظرم بهترین زمان برای شروع به درس اوایل شهریوره. اونم تو کتابخونه.
من وقتی که میخوندم میانگینم تو یه هفته ۶۰ ساعت بود.
 n-hazrati (11 خرداد ۱۳۹۴ در ۰۱:۲۱ ق.ظ)
من از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان فارغ التحصیل شدم با معدل ۱۵/۰۷/
از معدلمم معلومه که دانشجوی معمولی بودم و زیاد درس نمیخوندم. ولی به درسای تخصصی مثل طراحی الگوریتم و این جور چیزا خیلی علاقه داشتم.
من از حدود اواخر مهر شروع کردم جدی درس خوندم. دو تا درس رو بخاطر وقت کم حذف کردم. گسسته و شبکه رو حذف کردم.
همه ی درسارو شروع کردم به خوندن تا یه آشنایی با همه درسا داشته باشم و ببینم کدوما چقدر وقت لازم دارن و کدوما عمیق ترن و باید بیشتر وقت بزارم.

به این نتیجه رسیدم که واسه درس مدیریت باید هر روز وقت بزارم. چون خیلی حجیمه. همچنین من برای درس مدیریت دو جلد کتاب پارسه رو خوندم. وقتی سر جلسه کنکور رسیدم به سوالای مدیریت گفتم یا خداااااااااااااااااااا. اینا چیه اومده تو کنکور. تو کتاب اینا نبود. شاید ۳۵ درصد از کتابای پارسه اومده بود. منم خیلی از سوالارو با اطلاعات عمومی زدم.۱۳ تا سوالو زدم که جمعا شد ۵۱ درصد. بعدا فهمیدم که منبع اصلی کتابای رابینزه.
برای درس زبان باید بگم ۸۰ درصد استعداده و ۲۰ درصد تلاش. با اینکه ضریبش یکه ولی چون امسال سوالای زبان خیلی سخت بود،هر کسی که زبانش خوب بود خیلی رو ترازش تاثیر گذاشت.
من واسه زبان عمومی کتابای ۵۰۴ و Essential words for ielts رو خوندم که نسبتا خوب بود ولی بازم کمه.
برای گرامر هم کتاب زبان عمومی مدرسان شریف خوبه. من نرسیدم کامل بخونم ولی چون تعداد تستاش زیاده واسه گرامر عالیه. یه توصیه دیگه هم دارم واسه گرامر که فیلم با زیرنویس فارسی ببینید چون گوش آدم به نحوه ی استفاده از افعال و ضمایر عادت میکنه.
برای زبان تخصصی کتاب پارسه رو خوندم. کتاب خوبی بود کمک کرد بهم.
برای درس گسسته من ۴ فصل پر سوال سالهای اخیر رو خوندم و رفتم سر جلسه دیدم سوالی ازشون نیومده. من واسه گسسته کتاب مقسمی رو خوندم واسه همون بهم کمک نکرد.Sad
برای درس طراحی الگوریتم باید بگم کنکور امسال نسبتا آسون ولی یکمی گمراه کننده بود. من کتاب مقسمی رو خوندم خیلی راضی بودم چون همه چیز رو به زبان ساده میگه. از ۶ سوال طراحی الگوریتم ۵ سوال رو زدم که ۴ تاش درست بود
البته برای درس طراحی الگوریتم کتابای بهتر هم هست ولی برای شروع برای کسی که پایه ضعیفی داره کتاب مناسبیه. بعدش اگه فرصت داشتید پرس و جو کنید کتابای قویتر رو بخونید. حدود ۳ دور طراحی رو خوندم با یک دور دوره یکروزه نزدیک کنکور.
در کل توصیه من اینه که چندبار خوندن یک کتاب خوب بهتر از یکبار خوندن چند تا کتابه.
برای درس ساختمان داده هم کتاب مقسمی رو خوندم و فکر میکنم حداقل برای من بهترین کتاب ممکن بود.
حتما این کتاب رو بخونید. چند بار هم بخونید. من ۵ تست از این درس رو زدم که همش درست بود.
کتاب پوران پژوهشم خوبه ولی من با مقسمی راحتتر بودم. حدود ۳ دور ساختمان رو خوندم با یک دور دوره یکروزه نزدیک کنکور.
در کل کتابهای مقسمی بخاطر تستای زیادشون و جمع کردن مطالب تو حجم کم مناسب هستن.
برای درس مهندسی نرم افزار من اول یه کتاب قدیمی انتشارات جلوه تالیف اسلام ناظمی رو گرفتم که تعریفش رو شنیده بودم. دو دور خوندمش و اصلا نمی تونستم حفظش کنم. چون کنکوری نگفته بود مباحث رو. بعدش دور سومو که شروع کردم دیدم هیچی یادم نمیاد. ۳ هفته مونده به کنکور کتاب مقسمی رو گرفتم و خوندم و خداروشکر ۴ تا سوال رو زدم که همگی درست بودند. نمیگم کتاب مقسمی خوبه ولی واسه وقتی که من داشتم عالی بود.
درس شبکه رو حذف کردم چون منابع مبوط به اون انگلیسی بودن. کتاب پارسه دکتر حقیقت رو خوندم و وقتی دیدم به دردم نمی خوره و وقتی برای کتاب عوض کردن ندارم کلا شبکه رو بیخیال شدم. تو کنکورم هیچ تستی رو نزدم.

درس پایگاه داده ها تو کنکور امسال سخت اومده بود. من بازم مقسمی رو خوندم. موقعی که دنبال کتاب تو اینترنت می گشتم همین کتاب رو معرفی میکردند. اگه کتابشو بخونی میبینی که کلی نکته تو کتاب هست و همچنین تو تستا. من نکته داخل تستارو میاوردم تو متن دستی مینوشتم که موقع خوندن متن هم یاداوری بشه برام.من ۳ تا تست پایگاه رو زدم که سه تاشم درست بودن. اگه وقتم بیشتر بود میتونستم یکی دیگه هم بزنم.
پایگاه آسونترین و شیرین ترین درس آیتیه. اگه عالی بخونیش واقعا قشنگه ولی به تمرین زیادی نیاز داره تا کاملا با اعتماد به نفس بری سراغ تست.
درس هوش تو کنکور امسال سوالای گمراه کننده داشت. کلا درس هوش سوالایی داره که به نظر میاد آسونه ولی نکته توشون زیاده. من کتاب راهیان ارشد رو خوندم که بهترین کتاب هوش برای کنکور سراسریه. بهتر از این کتاب به نظر من وجود نداره الان. کتاب هوش پوران پژوهشم به خوبی راهیان ارشد نیست. من همه فصولشو خوندم. فصلای آخر رو خیلی خوب گفته. من ۶ تا سوال هوش رو زدم که ۵ تاش درست بود و ۱ اشتباه لپی.
این کتاب رو هم حدود ۳ دور خوندم با یک دور دوره دو روزه نزدیک کنکور.
درس سیستم عامل درس خوبیه ولی باید دقیق و کامل خونده بشه. چون نخوندن فصلای اول یا سرسری خوندنشون باعث میشه فصلای بعدی رو کامل متوجه نشی.
من تو سیستم عامل خوب بودم ولی سر کنکور وقت کم آوردم و نتونستم رو تستای فصل مدیریت حافظه وقت بزارم. برای سیستم عامل کتاب پارسه دکتر حقیقت بهترن کتابه. همچنین اگه تونستید کلاسششو برید بهتره. من کلاسی نرفتم ولی اگه کلاسای سیستم عامل دکتر حقیقت رو میرفتم حتما رتبم بهتر میشد.
کلا ۳ تست زدم که ۲ تاش درست بود. ۳ دور هم کتاب رو خوندم.یه تست رو هم که زده بودم حذف شد.
درس معماری رو هم نزدم.
 n-hazrati (10 خرداد ۱۳۹۴ در ۰۹:۰۰ ب.ظ)
سلام
مرسی ممنون
ایشالا واسه شما
همه رو مینویسم تا فردا میفرستم حتما
 v.i.d.a (24 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۵:۳۹ ب.ظ)
تبریک میگم. انشاالله همیشه موفق باشی.
من داوطلب کنکور ارشد سال ۹۵ هستم. میشه درباره منابع و نحوه مطالعتون توضیح بدین. اینکه از کی شروع کردین.
چون من میخوام کتابارو تو همین زمان نمایشگاه تهیه کنم.
پایه درسیون چطور بوده؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید..

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close