زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۴۰۶
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  خب من ام از امروز رسما شروع کردم برنامه ی شروع از شنبه رو ریخته بودم اما بخاطر تمرینهای سیستم عامل و ... دوشنبه شد
پیش به سوووووی موفقیت
پیش به سوی رتبه ی تک رقمی هوش
با تمام قوا دوی استفامت شروع!

خواهشن زیاد جوگیر نشید!!!
ما هم اسیر این جوگیری ها شدیمUndecidedAngry

برنامه یکسان لزوما برای همه جواب یکسانی نداره دوست عزیز. شاید من و شما اشکال کارمون جای دیگه ای بوده باشه. بهتر اینه که دلیل اسارتتون (Wink) رو بگید تا بقیه اون مسائل پیش نیاد براشون. دوستانی هستن توی همین مانشت که مصاحبشون رو خوندید و احتمالا همین الان به ذهنتون برسه که کیا رو میگم که میگفتن پایه ضعیفی هم داشتن اتفاقا و از اول تابستون و بعضیا از فروردین شروع به خوندن کردن. هر چند ممکنه به رتبه دقیق مورد نظرشون نرسیده باشن ولی رتبه ای که آوردن هم اتفاقا رتبه خوبی هست.
من این چیزا به ذهنم میرسه که بگم و اون اینه که اولا انگیزه و هدف مشخص و محکمی داشته باشید و ثانیا خیلی خودتون رو خسته نکنید و یه تفریح برای خودتون داشته باشید که انرژیتون ماه های آخر تحلیل نره و اگر هم کم شد و مثل خیلیا ناامید شدید و فکر کردید اونطوری که باید نخوندید و تلاش نداشتید اون هدف محکم به دادتون میرسه. البته بگم این ناامیدی که ازش اسم بردم یک ناامیدی و فکر کاذب هست که سراغ خیلیا میاد و باعث میشه سرد شن. شما از همین فرصت استفاده کنید و خودتون رو ثابت قدم نگه دارید تا از بقیه که دارن کم کم خودشونو میندازن جلو بیفتید

پ.ن بلننننند :
مرد چوب بری بود که تبر کندی داشت. هر روز با همین تبر کند با کلی زحمت چند تا درخت رو میبرید. و هر بار هم کلی خسته میشد. دوستی ازش پرسید چرا تبرتو تیز نمیکنی تا راحت تر کار کنی؟ چوب بر جواب داد من مگه وقت دارم که بخوام تبرمو هم تیز کنم. (اینو برای اون لزوم تفریح حین مطالعه گفتم)
موفق باشید

اینم متن کامل داستان بالا. من از ته اعماق ذهنم بیرونش کشیدم یکم به زبان مادری تر شده بود

به هیزم شکن ماهری کاری دریک تجارتخانه بزرگ چوب پیشنهاد شد و اون قبول کرد. حقوق پیشنهادی و همه شرایط کار فوق العاده بود و به همین خاطر هیزم شکن عزمش رو جزم کرد که تمام تلاشش رو بکنه و کار رو به نحو احسن انجام بده.
کارفرما یه تبر بهش داد و بعد هم اونو به محل کارش برد.
روز اول ۱۵ تا درخت رو انداخت. کارفرما برای کار خوبش ازش تشکر کرد و بهش گفت که همینطوری ادامه بده... این تشویق باعث شد هیزم شکن تو کارش انگیزه بیشتری پیدا کنه
روز بعد هیزم شکن بیشتر تلاش کرد ولی این بار ۱۰ تا درخت رو انداخت
روز سوم حتی از روز دوم هم بیشتر سعی کرد ولی فقط ۷ تا درخت رو تونست قطع کنه
هر روز که میگذشت تعداد درختها کمتر میشد
با خودش گفت حتما دارم قدرتمو از دست میدم
رفت پیش کارفرما و بهش گفت که چی شده و اینکه چقدر ناراحته
کارفرما گفت: آخرین بار کی تبرتو تیز کردی؟
هیزم شکن گفت: تیز؟؟؟ وقت نداشتم تیزش کنم! سرم گرم قطع کردن درختا بود!!!
گاهی تو زندگی لازمه که یه کم وایسیم و نگاهی به خودمون و داشته هامون بندازیم.. چیزایی که داریم همیشه کافی و کامل نیستن . کلید موفقیت اینه که هر چند وقت یه بار تبر وجودمونو تیز کنیم

شمام هر چند وقت یک بار تبر مطالعتون رو تیز کنید WinkIdea

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , hassan_alikarami , kader , vahid_sh@hotmail.com
ارسال: #۴۰۷
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط d_felfelak.)
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
دوستان از پاسخ و توجهی که تک تکتون نشون دادین سپاسگزارم Heart
بله بنظر من هم تفریح مهم هست بغضی وقتها یک تفریح کوچیک کلی ادم رو شاارژ میکنه و این تاثیرش به مراتب بیشتر از رمان صرف شده هست دقیقا مشابه تبری که مثال زده شد کلا مهم هست همیشه ادم شارژ باشه و با انرژی و تمرکز کامل یخونه
راجع به زود یا دیر شروع کردن: فکر و گمان میبرم که این موضوع کمی حالت فردی داره و از شخص تا شخص متغیر هست یغنی مثلا من چند سال هست برای مطالعه با این ساعت روزانه و ساعت بیدار شدن و خوابیدن پیش میرم و این برنامه رو مدت های خیلی طولانی هم اجرا کردم و مشکی پیش نیومده مثلا من عادت دارم صبح ها ساعت ۷ الی ۸ بیدار بشم! که خب مسلما برای خیلیها کار سخت و عحیبی هست
سالهای سالها و روزهاست من دارم به هدفم فکر میکنم انگیزه های خیلی زیاد و عمیقی دارم فکر میکنم اینکه حسرت و ای کاش برای کارهای انحام داده و نداده نداشته باشم روی روحیه ام تاثیر خوبی میذاره مخصوصا وقتی اوضاع بر وفق مراد نباشه
برای عمق هم: یه عده عادت دارند دفعه ی اول که یه مبحث رو میخونند کامل کامل از همه چیزش رو متوجه بشوند اما وقتی قرار هست یه مطلب چند بار فاصله ی زمانی خونده یشه و تست زده بشه میشه یه سری از جزییات رو به دفعه ی بعد منتقل کرد مثلا من همین صبح یکی دو تا از مثال ها یا رو که برایم خوب جا نیفتاد رو علامت زدم تا دفعه ی بعد قشنگ بخونم تجربه ی شخصیم نشون داده که این روش دومی از لحاظ زمان و اعصاب و ... کارامدتر هست
راستی من ترم شش هستم ترم هفت باید داشگاه برم! البته اکثز درسام مرتبط یا خود درسهای کنکورم هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۴۰۸
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)nasrin95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان منم هستم و از اول تیر شروع کردم.
راستی رتبه ۵۰۰ هوش ارشد ۹۳ هستم به خاطر مریضی نتونستم انتخاب رشته کنم بد شانسی ولی انشالله تک رقمی
از تبریز کسی نیست
سلام ، من هستم ولی من رشتم فناوری اطلاعات هست
به امید یه رتبه عالی همشهریSmile
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰۹
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سلام به همه ی دوستان ...تا اینجا خسته نباشید . بچه ها کسی از شما مشهدی هست که با هم درس بخونیم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۱۰
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ق.ظ
سلام
دوستان عزیز، از هر مرجع یا منبعی که از نظریه زبان ها و ماشین ها استفاده میکنید لطف کنید بگید
من خودم پوران + حل تمرین پیتر لینز و خود پیتر لینز رو دارم ، به نظرتون کدومشون رو بزارم توی اولویت؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید
با تشکر
Aurora، در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا منابع رو اینجا بحث نکنید. برای منابع بخش جداگانه ای وجود داره!

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۴۱۱
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط marjan sadat.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان عزیز، از هر مرجع یا منبعی که از نظریه زبان ها و ماشین ها استفاده میکنید لطف کنید بگید
من خودم پوران + حل تمرین پیتر لینز و خود پیتر لینز رو دارم ، به نظرتون کدومشون رو بزارم توی اولویت؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید
با تشکر
سلام، منبع اصلی که همون لینز و صد البته تمریناتش هستش و مکملش هم من کتاب پارسه قرار دادم زیرا همه سرفصل های لینزو پوشش میده ولی بازم میگم اصلی خود لینز هستش تمریناتشم به اندازه کافی زیاد است

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
ارسال: #۴۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ
به به خسته نباشید بچه ها ...
حال و هوای درس خوندنتون تو ماه رمضون چطوره ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۴۱۳
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  به به خسته نباشید بچه ها ...
حال و هوای درس خوندنتون تو ماه رمضون چطوره ؟

خیـــــلی سختـــــــــهConfused

........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503
ارسال: #۴۱۴
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ
من چرا صفحه ۲۹ واسم لود نمیشه؟؟؟؟؟ تا ۲۸ رو نشون میده Sad
۰
۰
ارسال: #۴۱۵
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ
آره ماه رمضون واسه منم سخته ، دیگه کم کم داره تموم میشه
چیا میخونید حالا ؟
واسه منم تا ۲۸ نشون میده فقط

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۴۱۶
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط kazhal@.)
من با گسسته و ساختمان و هوش و سیستم شروع کردم Big Grin

ولی این روزا تقریبا هیچـــــــــی نمی خونم . . . بعد از عید فطر دوباره شروع میکنم. . .

........
۱
۰
ارسال: #۴۱۷
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط vahid_sh@hotmail.com.)
سلام دوستان
حتما بخونید
من امسال کنکورهای ازمایشی پارسه رو ثبت نام کردم
برای کسانی که به دلیل هزینه های بالا شاید نتونن ثبت نام کنن تصمیم گرفتم هر روزی که کنکور ازمایشی برگزار میشه از سوالات عکس بگیرم (چون اسکنر ندارم)تمام تلاشمو میکنم که با کیفیت باشه و تا اخر شب اون روز بزارم روی سایت و دوستانی که میخوان استفاده کنن طبق برنامه ریزی پارسه درس بخونن و به جای جمعه که ازمون ها برگزار میشه روز شنبه صبح مثل یک کنکور ازمایشی شرایط رو مهیا کنن و از خودشون ازمون بگیرن و منم روز شنبه ساعت ۲ ظهر پاسخ نامه رو میزارم روی سایت و ازمون خودشون رو تصحیح کنن
همچنین یک سری فایلهای صوتی جدید هم دارم اگر کسی که این فایلها رو بهم داده اجازه بده براتون میزارم رو سایت
حتی اگر یک نفر هم بدونم نیاز داره با افتخار هر چی دارم بهش میدم فقط به شرطی که دعام کنه
همه فایلها جدید هستن

اگر قرار باشه فایل های صوتی رو بزارم بکید کجا بزارم برای همه بهتر هست؟

اگر مدیر سایت هم اجازه بده شماره تلفنم رو میزارم روی سایت تا اگر خدایی نکرده یادم رفت روز های کنکور ازمایشی یاداوریم کنید تا سوالات رو روی سایت بذارم
مدیر سایت اجازه هست شمارمو بذارم؟
خاک پای همه بچه های سایتم
به امید قبولی تک تک دوستان در بهترین دانشگاه های ایران.

التماس دعا
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , EMAD.F , messi1991 , HamidRaga , Venus. , Ultra , nasrin95 , javad94 , elhamgh , NarimanN2 , احسان مومنی , salam8 , mahdi mobasher , tohidi4503 , rezapnub.it , mrsh1372 , kader , mahya abbasian , ha.n , jparisa , yegane_91 , neda.h , Mahmood sadati , IT.girll
ارسال: #۴۱۸
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ق.ظ
منم میخوام شروع کنم
۰
۰
ارسال: #۴۱۹
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ق.ظ، توسط vahid_sh@hotmail.com.)
سلام

یک فایل براتون میفرستم شاید به دردتون بخوره
بخونیدش ضرر نداره

فایل‌(های) پیوست شده
عادت غیر معمول افراد فوق العاده خلاق.pdf
اندازه فایل: ۱۹۸/۳۳ KB
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMAD.F , Venus. , Ultra , elhamgh , f2000 , pani*joon , rezapnub.it , mrsh1372
ارسال: #۴۲۰
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  سلام دوستان
حتما بخونید
من امسال کنکورهای ازمایشی پارسه رو ثبت نام کردم
برای کسانی که به دلیل هزینه های بالا شاید نتونن ثبت نام کنن تصمیم گرفتم هر روزی که کنکور ازمایشی برگزار میشه از سوالات عکس بگیرم (چون اسکنر ندارم)تمام تلاشمو میکنم که با کیفیت باشه و تا اخر شب اون روز بزارم روی سایت و دوستانی که میخوان استفاده کنن طبق برنامه ریزی پارسه درس بخونن و به جای جمعه که ازمون ها برگزار میشه روز شنبه صبح مثل یک کنکور ازمایشی شرایط رو مهیا کنن و از خودشون ازمون بگیرن و منم روز شنبه ساعت ۲ ظهر پاسخ نامه رو میزارم روی سایت و ازمون خودشون رو تصحیح کنن
همچنین یک سری فایلهای صوتی جدید هم دارم اگر کسی که این فایلها رو بهم داده اجازه بده براتون میزارم رو سایت
حتی اگر یک نفر هم بدونم نیاز داره با افتخار هر چی دارم بهش میدم فقط به شرطی که دعام کنه
همه فایلها جدید هستن

اگر قرار باشه فایل های صوتی رو بزارم بکید کجا بزارم برای همه بهتر هست؟

اگر مدیر سایت هم اجازه بده شماره تلفنم رو میزارم روی سایت تا اگر خدایی نکرده یادم رفت روز های کنکور ازمایشی یاداوریم کنید تا سوالات رو روی سایت بذارم
مدیر سایت اجازه هست شمارمو بذارم؟
خاک پای همه بچه های سایتم
به امید قبولی تک تک دوستان در بهترین دانشگاه های ایران.

التماس دعا

سلام واقعا ممنون از لطفتون خیلیییییییییی آقایی
فقط اگه شما عضو گروه تلگرام بچه های مانشت میشدید و اونجا کمکمون میکردید خیلی خیلی خیلی عالی میشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۰۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۸۵۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close