زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۵۱۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  بچه ها اگ کسی هست ک هوش زده بیاد درصد گرایش هوششو بگه

من ده درصد زدم
بقیه رو چند زدی؟
زبان ۴۵ ریاضی ۱۰مشترک هم ۲۰
افرین زبان خوب زدی من مشترک ۳۰ ریاضی ۱۵ زبان ۲ ولی هوشو خیلی بد کردم ۵ درصد. فک نکنم چیزی قبول شم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۱۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط linuxubuntu.)
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  بچه ها اگ کسی هست ک هوش زده بیاد درصد گرایش هوششو بگه

من ده درصد زدم
بقیه رو چند زدی؟
زبان ۴۵ ریاضی ۱۰مشترک هم ۲۰
افرین زبان خوب زدی من مشترک ۳۰ ریاضی ۱۵ زبان ۲ ولی هوشو خیلی بد کردم ۵ درصد. فک نکنم چیزی قبول شم
تو هم مشترک رو خوب زدی افرین درهرصورت باید امیدوار باشیم . من خودم حدس میزنم رتبم حدود ۷۰۰بشه . من زبان مهندسی رو روی ۷۰حساب کرده بودم ولی بعد که کلید ها اومد دیدم نصف ریدینگ ها رو اشتباه زدم در نتیجه زبانم شد ۴۵ .معماری کامپیوتر هم که روش حساب کرده بودم هیچی دیگه. با توجه به اینکه یدونه تست دروس مشترک خیلی رتبه رو جابجا میکنه من از معماری ضربه خیلی بدی خوردم.. الانم مگر اینکه معجزه بشه امسال که رتبه زیر ۴۰۰بیارم

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ)@zzzzzz نوشته شده توسط:  به نطر منم همین طوره اگه بخواییم دقیق بررسی کنیم ریاضی ۱ ۲ احتمال واقعا سخت بودن بقیه انالیز ها ماتریس و تا حدودی مبانی راحت بود منطق یه خورده سخت تر از پارسال و نظریه هم تقیبا سخت ترین نوع و شکل سوالا بود که قبلا سابقه نداشت ولی انصافا ساختمان و الگوریتم بی نهایت راحت بودن . یعنی به نظر تون کنکور به اندازه سال قبل سخت بود؟
کسی واسه کلید سنجش اعتراض داده؟

به نظر من کنکور علوم مثل پارسال سخت بود و رتبه ها هم باید مثل پارسال بشه
۰
۰
ارسال: #۵۱۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ق.ظ
ممنون میشم نظر دوستان رو در مورد سوال ۹۵ علوم و پاسخ سنجش بدونم؟ (تصمیم پذیری زبان های بازگشتی و غیر بازگشتی)

فایل‌(های) پیوست شده

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۰
۰
ارسال: #۵۱۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  ممنون میشم نظر دوستان رو در مورد سوال ۹۵ علوم و پاسخ سنجش بدونم؟ (تصمیم پذیری زبان های بازگشتی و غیر بازگشتی)

برای رد گزینه ۳ کافیه فقط یک مثال نقض ارائه کنی چون گفته هر زیرمجموعه. تهی رو یا یک رشته از زبان رو میتونی به عنوان زیرمجموعه در نظر بگیری یه ماشین تورینگ که تصمیم بگیره درست کنی. در درستی سایر گزینه ها مشکلی میبینی؟

ممنون از پاسخ شما. شاید من به اشتباه تصور می‌کنم که زبان بازگشتی زیر مجموعه زبان غیر بازگشتی هست. که گزینه ۱به نظرم گزینه اشتباه تری رسید.

۰
۰
ارسال: #۵۱۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ ق.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  ممنون میشم نظر دوستان رو در مورد سوال ۹۵ علوم و پاسخ سنجش بدونم؟ (تصمیم پذیری زبان های بازگشتی و غیر بازگشتی)

من به نظرم همون گزینه سه که سنجش گفته درسته . چون مثلا فرض کن بستار ستاره a کلا زیر مجوعه یه زبان غیر بازگشتی باشه در صورتی که خودش زبانی منظم رو تشکیل میده .
۰
۰
ارسال: #۵۱۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ ق.ظ
انگارنه‌انگار سوال طرح می‌کنن توانایی داوطلب رو بسنجن. تو سوال داوطلب رو فریب می‌دن که نمره منفی بزنه و اونی که مبحثی رو خونده، درصدش بدتر از اونی که نخونده می‌شه. یکی نیست به اینا حالی کنه آقاجان نمره منفی واسه شانسی نزدنه نه فریب داوطلب.
تو پایگاه داده هم که بعضی از مسائل رو نه خونده بودیم نه تو کتابا بود. واقعا گند زدن با این سوال طرح کردنشون. من همیشه پایگاه داده رو نزدیک به صد میزدم ولی امسال نمره منفیاش کمرمو شکست. سوالای سخت تقسیم میدادن بهتر از این بود که داوطلب رو گول بزنن نمره منفی بیاره.
۰
۰
ارسال: #۵۱۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط anyone.)
خب طبق تعریف زبان های منظم، مستقل از متن و .... زیر مجموعه زبان های بازگشتی هستند.
چطور میشه هیچ زیر مجموعه ای از زبان بازگشتی تصمیم پذیر نباشد اما زیر مجموعه زبان های غیر بازگشتی تصمیم پذیر باشند. خود سوال به نظر خیلی متناقص می یاد.

تصویر دوم تعریفی است از ویکی پدیا.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۵۱۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۳۲ ب.ظ
[/quote]

تخصصی نزدین؟
[/quote]

چرا ولی اونم کمتر از ۲۰ !!!

بچه ها واقعا از بچه های دانشگاههای خوب خبر نداره کسی که چجوری شده درصداشون ؟؟؟ ببینیم چقد اختلاف تراز داریم Sad(((
۰
۰
ارسال: #۵۱۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
نه به نظر بنده "هر" در اینجا ابهام ایجاد کرده همونطور که میشه با یک مثال نقص رد کرد که حداقل یک زبان غیر بازگشتی تصمیم پذیر وجود دارد.
همینطور می توان نقص کرد که حداقل یک زبان بازگشتی وجود دارد که تصمیم پذیر است.

در گزینه سوم هر به معنای حداقل یک تفسیر شده است.
اما در گزینه اول به معنای تمام تفسیر شده است.

ابهام بنده بیشتر در برداشت از خود سوال هست.

۰
۰
ارسال: #۵۲۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ب.ظ
بچه ها یه نفر گفته بود کنکور ۹۳ هم سخت بوده ! صحت داره ؟ یعنی میتونه معیار برا سنجش رتبه باشه حدودا ؟راستی میدونین ضرایب دروس مث الان بوده اون سال یانه (از پیشکسوت ها و ارشدا ) ؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecided
۰
۰
ارسال: #۵۲۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
ممنون از پاسخ شما. بنده دیروز یک اعتراض ثبت کردم و همون دیروز به وضعیت پاسخ داده شده رفت و در جواب چنین جمله ای دریافت شد.
اعتراض شما ثبت گردید ، پس از بررسی در صورت درست بودن کلید سوالات اصلاح می گردد

با این وضعیت بعید می دونم اعتراض ها همانند سالهای گذشته به نتیجه ای برسن! مگر اینکه اساتید پیگیری کنن. سیستم اعتراض سنجش خیلی ناکارمد به نظر میاد.

۰
۰
ارسال: #۵۲۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط @zzzzzz.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
نه اتفاقا باید این کارو انجام داد فردا کارنامه اومد دستمون به جایی بند نیست که .ما حداقل تلاش خودمونو انجام میدیم منم واسه سوال ۱۰۹ اعتراض ثبت کردم
۰
۰
ارسال: #۵۲۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۰۰ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
بله باید ثبت کرد بنده هم ثبت کردم ولی اگر تهران یا شریف در حال تحصیل هستید و از طریق استادتون اقدام کنید شدنی تره.
بنده در گذشته هم تجربه اعتراض از این سیستم رو داشتم و شانس اصلاح خیلی پایین است.بعد از اعلام نتایج احتمال اصلاح چنین اشتباهاتی از جانب سنجش به ۰ می رسد چون به معنی تغییر کل نتایج است و شدنی نیست.

۰
۰
ارسال: #۵۲۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ب.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  سوال ۴۵ ای تی درس طراحی الگوریتم جوابشو زده الگوریتم جانسون
من تو منبع ای که استفاده می کردم این الگوریتم ندیدم شما تو منبع هاتون این الگوریتم داشتید؟
و همین طور سوال ۴۹ درس نرم افزار من ندیدم
و سوال ۶۵ مگه جوابش ۲ نمیشه؟

کسی جواب سوال اول منو می دونه؟ بیشترتون که طراحی الگوریتم خوندید لطفا جواب بدید
۰
۰
ارسال: #۵۲۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سوال ۶۳ نظریه رو یه استاد میگه حذفه..استاد دیگه میگه حذف نیست! یعنی چی واقعا؟ نه سر جلسه کنکوره نه هیچی‌..موندن خودشون!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۷۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۶ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۶۵۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۱۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۴۸۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۰۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۴ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close