زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۳۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۱ ب.ظ
Big Grin RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعد از گذشت سالها هنوزم این سوال برای من حل نشده که اگه کتاب دکتر قدسی رو از الان شروع کنم میرسم به کنکور یا نه؟!Angel
این تاپیک منو یاد سوال لاینحلم انداخت Big Grin

خخخخخخخخخخخخBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام به همه دوستان منم امسال کنکور شرکت کردم و از اونجایی که خیلی دیر شروع کردم (دوماه مونده به کنکور که یه ماهشم به خاطر عید و مخلفاتش پرید!) نتونستم نتیجه مطلوبو بگیرم.
اما از همین الان دارم خودمو برا کنکور ۹۸ آماده می‌کنم و امیدوارم بتونیم اینجا در کنار هم با انرژی پیش بریم.
شاید شماها یادتون نیاد ولی یه زمانی از بس داوطلبا اکتیو بودن، ما برای هر ماه یه تاپیک جداگونه ایجاد می‌کردیم (البته اون موقع من با یه نام کاربری دیگه فعالیت می‌کردم!) امیدوارم مانشت باز به نقطه اوج خودش برسه و ما بتونیم دوستای خوبی برای هم باشیم و بتونیم به همدیگه انگیزه بدیم چون میدونم قراره وسط راه دیشارژ بشیم و مطمئناً نیاز خواهیم داشت که ریشارژ بشیم.

یه مدتیه جو مانشت اینطوری شده که همه به مرض خود شاخ پنداری مبتلا شدن و به نظرم همین باعث شده که مانشت از روزای اوج خودش فاصله بگیره اما از دوستان خواهش میکنم تو این تاپیک از کسی ایراد نگیرید و به کسی طعنه نزنید. همه مثل شما شاخ نیستن! شایدم متواضع‌تر از این حرفان که بخوان با شاخا در بیفتن! به هر حال سعی کنیم برای هم دوستای خوبی باشیم چون ممکنه یه روزی باهم همکلاسی بشیم.

به امید موفقیت تک تک دوستان
یک خود شاخ نپندار امیدوار!
۷
۱
ارسال: #۳۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ق.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان منم امسال کنکور شرکت کردم و از اونجایی که خیلی دیر شروع کردم (دوماه مونده به کنکور که یه ماهشم به خاطر عید و مخلفاتش پرید!) نتونستم نتیجه مطلوبو بگیرم.
اما از همین الان دارم خودمو برا کنکور ۹۸ آماده می‌کنم و امیدوارم بتونیم اینجا در کنار هم با انرژی پیش بریم.
شاید شماها یادتون نیاد ولی یه زمانی از بس داوطلبا اکتیو بودن، ما برای هر ماه یه تاپیک جداگونه ایجاد می‌کردیم (البته اون موقع من با یه نام کاربری دیگه فعالیت می‌کردم!) امیدوارم مانشت باز به نقطه اوج خودش برسه و ما بتونیم دوستای خوبی برای هم باشیم و بتونیم به همدیگه انگیزه بدیم چون میدونم قراره وسط راه دیشارژ بشیم و مطمئناً نیاز خواهیم داشت که ریشارژ بشیم.

یه مدتیه جو مانشت اینطوری شده که همه به مرض خود شاخ پنداری مبتلا شدن و به نظرم همین باعث شده که مانشت از روزای اوج خودش فاصله بگیره اما از دوستان خواهش میکنم تو این تاپیک از کسی ایراد نگیرید و به کسی طعنه نزنید. همه مثل شما شاخ نیستن! شایدم متواضع‌تر از این حرفان که بخوان با شاخا در بیفتن! به هر حال سعی کنیم برای هم دوستای خوبی باشیم چون ممکنه یه روزی باهم همکلاسی بشیم.

موافقم مانشت دیگه مانشت قدیمی نیست.نه جواب سوالات را میدن نه راهنمایی میکنند.؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۴
۰
ارسال: #۳۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۱ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من ویدیو های خانوم سلیمانی رو از سایت مکتبخونه پارسال به سفارش یکی از استادام دانلود کردم. کاملا مثل همه ی کلاسهای دیگه یه کلیات مختصر میگه در حد آشنایی ساده به شدت وقت گیر و الکی. بقیه درسها رو نمیدونم چجوریه.
برای طراحی کامپایلر مکتب خونه چیز مفیدی داره؟

سلام برای درس طراحی کامپایلر بهترین منبعی که میتونین (استفاده کنین از نظر بنده)
کتاب دکتر شاپوری از انتشارات مهستان و ویس های کلاس ایشون هستش.
۳
۰
ارسال: #۳۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط noori759.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان منم امسال کنکور شرکت کردم و از اونجایی که خیلی دیر شروع کردم (دوماه مونده به کنکور که یه ماهشم به خاطر عید و مخلفاتش پرید!) نتونستم نتیجه مطلوبو بگیرم.

منم موافقم بات اینجا خیلی سوت کور شده ! ! !

منم دارم خودمو برا کنکور ۹۸ اماده می کنم
انشا الله جای خوبی ۲ تای قبول شیم

۲
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  موافقم مانشت دیگه مانشت قدیمی نیست.نه جواب سوالات را میدن نه راهنمایی میکنند.؟؟؟
خب ماها هستیم که اعضای مانشتو تشکیل میدیم. من به نوبه خودم سعی میکنم هرکمکی از دستم بر بیاد دریغ نکنم.

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  منم موافقم بات اینجا خیلی سوت کور شده ! ! !

منم دارم خودمو برا کنکور ۹۸ اماده می کنم
انشا الله جای خوبی ۲ تای قبول شیم
امیدوارم که همه‌مون نتیجه مطلوبمونو بگیریم.
۲
۰
ارسال: #۳۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط noori759.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
البته به نظر من این که مانشت نسبت به قبل سوت کور شده.. دلایلش تو خود مانشت نیست ...دلایل اساسی دیگه داره ،
مثلا این که سنجش چند سال تقریبا رو مخه ، ۱ سال منابع رو عوض می کنه ، ۱ سال درسا رو عوض می کنه
۱ سال ضریب ها رو عوض می کنه ، ۱ سال اصلا کلا رشته رو حذف می کنه ، ۱ سال مثل امسال ظریف ها رو کلا عوض می کنه !!

بعد اشم این سختی کنکور اضافه کنید به شرایط اقتصادی و اجتماعی می بینید که واقعا اخرش نمی صرفه زخمت بکشی برا ارشد که
مثلا سراسری تهران قبول شی چون خیلی ریسک داره ! ! ! !

به خصوص چند وقتی هست شرایط رفتن و تحصیل در اروپا خیلی اسون شده ، مثلا تو دانشگاه ما بچه ها با یه رزومه خیلی معمولی
دانشگاه های خوب ایتالیا رفتن تاره با بورسیه ، خیلی کمتر زحمت می خواد تا مثلا شربف قبول شی ، تاره شریفی که حتی جزو ۵۰۰ دانشگاه
اولم تو خیلی از رنکبنگ ها نیست
برا همین الان خیلی به جای این که ۱ سال زمان بزارن و کلی تلاش و هرینه کنن ، ابن هزینه و تلاشون رو می زارن و می رن

دلیل اصلیش به نطرم اینه ! ! !
۳
۰
ارسال: #۳۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  البته به نظر من این که مانشت نسبت به قبل سوت کور شده.. دلایلش تو خود مانشت نیست ...دلایل اساسی دیگه داره ،
مثلا این که سنجش چند سال تقریبا رو مخه ، ۱ سال منابع رو عوض می کنه ، ۱ سال درسا رو عوض می کنه
۱ سال ضریب ها رو عوض می کنه ، ۱ سال اصلا کلا رشته رو حذف می کنه ، ۱ سال مثل امسال ظریف ها رو کلا عوض می کنه !!

بعد اشم این سختی کنکور اضافه کنید به شرایط اقتصادی و اجتماعی می بینید که واقعا اخرش نمی صرفه زخمت بکشی برا ارشد که
مثلا سراسری تهران قبول شی چون خیلی ریسک داره ! ! ! !

به خصوص چند وقتی هست شرایط رفتن و تحصیل در اروپا خیلی اسون شده ، مثلا تو دانشگاه ما بچه ها با یه رزومه خیلی معمولی
دانشگاه های خوب ایتالیا رفتن تاره با بورسیه ، خیلی کمتر زحمت می خواد تا مثلا شربف قبول شی ، تاره شریفی که حتی جزو ۵۰۰ دانشگاه
اولم تو خیلی از رنکبنگ ها نیست
برا همین الان خیلی به جای این که ۱ سال زمان بزارن و کلی تلاش و هرینه کنن ، ان هزینه و تلاشون رو می زارن و می رن

دلیل اصلیش به نطرم اینه ! ! !

بله دلایلی که شما می‌فرمایید متینه. اما کم نیستن کسایی که میخوان ارشدو ایران بخونن و دکترا رو برن! و خیلیا هم (مثل خودم) میان مانشت سر میزنن ولی به خاطر همون جوی که گفتم (خود شاخ پنداری بعضیا) اصلا تو بحثا مشارکت نمیکنن چون دغدغه مردم به قدری زیاده که نمیخوان بحث با یه عده خودشاخ پندار هم بهشون اضافه بشه! من خودم پارسال اومدم یکی دوتا پست گذاشتم بعضی از کاربران همیشگی مانشت (اسم نمیبرم) طوری برخورد کردن که انگار وارد حریم‌خصوصیشون شدم!

به هر حال خواستم به اون دوستان به اصطلاح خودشاخ پندار توصیه‌ای کرده باشم که اینجا خیلیا به اندازه‌ی کافی باهوش هستند و ممکنه تو کنکور هم نتایجی بهتر از اونا بگیرن برا همین جوگیر نشن و فکر نکنن حالا که مثلا دو سال زودتر از بقیه ارشدو تموم کردن دیگه آخرشن و خیلی خفنن!!
۵
۰
ارسال: #۳۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۱۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
با این ظرفیت ها باید رسما بیخیال کنکور شد قشنگ بجا اینکه انگیزه بدن تخریب میکنن ، هر چقدر انگیزه داشتم قشنگ نابود شد
۱
۰
ارسال: #۴۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۱۹ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  با این ظرفیت ها باید رسما بیخیال کنکور شد قشنگ بجا اینکه انگیزه بدن تخریب میکنن ، هر چقدر انگیزه داشتم قشنگ نابود شد

تازه سال دیگه کمترم می شه
چند هفته پیش داشت اخبار می گفت که وزارت علوم گفته برا سال ۹۸ ظرفیت ها کمتر می شه ! ! !
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

چند شدی داداش ؟ رشتتون چی بوده ؟ آیتی ظرفیتش کم شده
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام بچه ها
من یه سوالی داشتم هرکسی میتونه ممنون میشم راهنمایی کنه
من الان ترم۶ هستم و با کاراموزی و پروژه ۲۶ واحد از درسم مونده...یکی از استادهام توصیه میکرد که چون کنکور دارم این۲۶ واحد رو تو دو ترم بخونم طوری که ترم پاییز کمترین واحد و سبکترین درسها رو بردارم و بقیه ش رو بذارم برای ترم زمستون
منتها من میخواستم ۷ ترمه تموم کنم و دیگه از دی به بعد وقتم کاملا ازاد باشه برای کنکور..به این صورت که ۲۰ واحد درسارو بردارم و کاراموزی و پروژه رو بذارم ترم زمستون بردارم که از بعد کنکور که بیکارم برم دنبالشون و تا تابستون تحویل بدم..الان درسای تخصصی خاصی واقعا برام نمونده بیشتر اختیاری ها و آزمایشگاه ها مونده..حتی یکی از دوستان میگفت که چون میشم ترم اخر یه سری درسارو میتونم معرفی به استاد بگیرم و سرکلاس نرم فقط برم امتحان بدم..حالا موندم چیکار کنم و کدوم راه منطقی تره..حتی به اینکه تابستون ۷ ۸ واحد بردارم هم فکر کردم
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط ya3ya6.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
بچه ها یه تجربه واستون بگم :
من کلا شب امتحانی بودم و سر کلاس ها نمیرفتم، هدفم هم ادامه تحصیل نبود، واسه همین واسه کنکور نمیخوندم. همینطوری امتحان میدادم با روشهای مهندسی معکوس و روشهای تستی، و یکم پیش زمینه ای که از درس ها یاد گرفته بودم. سال اول حدود ۱۵۰ هوش شد رتبه ام، سال بعد حدود ۳۰۰، امسال هم کلا چیزی از درسها یادم نمونده بود دیگه، ولی یه هفته مونده به کنکور ارشد وقت گذاشتم تست های پر تکرار رو همون مباحث رو خوندم(فیلم های آموزشی که به صورت تشریحی سوال رو حل میکردند و بعضا آموزش میدادند مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو دیدم و همون ها رو تمرین کردم)، با اینکه سر جلسه کلا مدیریت زمان از دستم در رفت و وقت کم اوردم، ۱۴۰ هوش شدم.
حالا هدفم چیه از گفتن این؟ اینکه آنالیز سوال های سال های قبل که ببینید کدوم هاش پر تکرار بوده و ... مهمه، روشهای تستی خیلی مهمه، جزوه یا فیلم آموزشی خوب داشتن خیلی مهمه (مثلا مدار های الکتریکی رو حدود ۱۰ تا جزوه از اینترنت سرچ کردم فقط یکی شون قابل خوندن بود، اونم فقط ۲۰۰ تا اسلاید، درحالیکه کتابهای ارشد صد ها صفحه کتابه که قابل فهم نیست و آخر سر آدم نمیرسه تمرین کنه.)، تمرین کردن خیلی خیلی مهمه(مثلا وقتی یه فرمول حفظ میکنی، باید ۱۰ تا مسئله حل کنی، بدون تمرین اگه هم یاد بگیری کوتاه مدته)، چند تا آزمون تستی زدن واسه اینکه مدیریت زمان یاد بگیرین خیلی خیلی مهمه(کاری که من نرسیدم).
در ضمن درصد سال قبلی ها رو هم ببینید حتما، مثلا من دیدم توی هوش پارسال کسی که همه درس ها رو حدود ۲۰-۳۰ درصد زده بود(غیر از زبان)، رتبه اش ۱ تا ۳۰۰ شده، این یعنی ۲ تا ۳ تا تست از بین ۱۰ تا تست، یعنی شما لازم نیست مباحثی که چند ساله سوال نیومده رو روش وقت بگذارید.

خلاصه اگه با برنامه پیش برید میتونید راحت یکی دو ماهه هم به نتیجه برسید. اصلا منظورم این نیست که بذارید واسه دو ماه آخر، ولی منظورم اینه که یکم از این حالتی که بعضی ها دارند و میشینن یه کتاب ۵۰۰ صفحه ای رو با کلی زور زدن میخونند و بعد نمیتونن یه سوال مفهومی که تو کنکور میاد رو هم حل کنن در بیاین(اگه همچین حالتی دارید).
من خودم فیلم های آموزشی استاد یوسفی یا بقیه اساتید رو ندیدم، ولی چون حل کردن سوالهای ارشد رو خوب توضیح میدادند، به نظرم واسه شروع یه تستی بکنید و یه دونه درس رو فیلم آموزشی از هر استادی رو بخرید و امتحان کنید، بجای اینکه یه ست کتاب بخرید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Computer92 , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط amir95.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۱۹ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  با این ظرفیت ها باید رسما بیخیال کنکور شد قشنگ بجا اینکه انگیزه بدن تخریب میکنن ، هر چقدر انگیزه داشتم قشنگ نابود شد

تازه سال دیگه کمترم می شه
چند هفته پیش داشت اخبار می گفت که وزارت علوم گفته برا سال ۹۸ ظرفیت ها کمتر می شه ! ! !

نمیفهمم چرا رشته های دیگه ثابته اما رشته ما که میشه کلی تو کارافرینی و اشتغال زایی ازش استفاده کرد انقدر بهش ضربه میزنن حداقل میخوان محدود کنن ورود غیر کامپیوتری ها رو محدود کنن نمیدونم اون دنیا چی میخوان جواب بدن
it واقعا فاجعه شده به نظرم بهتره گرایش های نرم بخونیم ، یسری دانشگاه ها مثل علم و صنعت دست و باز میزارن تو انتخاب موضوع پایان نامه و حتما لازم نیست مثلا اگه شبکه میخونیم تو فیلد شبکه کار کنیم و این خودش کمک میکنه زیاد نگران گرایش نباشیم و بریم سمت علاقه مون
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من یه سوالی داشتم هرکسی میتونه ممنون میشم راهنمایی کنه
من الان ترم۶ هستم و با کاراموزی و پروژه ۲۶ واحد از درسم مونده...یکی از استادهام توصیه میکرد که چون کنکور دارم این۲۶ واحد رو تو دو ترم بخونم طوری که ترم پاییز کمترین واحد و سبکترین درسها رو بردارم و بقیه ش رو بذارم برای ترم زمستون
منتها من میخواستم ۷ ترمه تموم کنم و دیگه از دی به بعد وقتم کاملا ازاد باشه برای کنکور..به این صورت که ۲۰ واحد درسارو بردارم و کاراموزی و پروژه رو بذارم ترم زمستون بردارم که از بعد کنکور که بیکارم برم دنبالشون و تا تابستون تحویل بدم..الان درسای تخصصی خاصی واقعا برام نمونده بیشتر اختیاری ها و آزمایشگاه ها مونده..حتی یکی از دوستان میگفت که چون میشم ترم اخر یه سری درسارو میتونم معرفی به استاد بگیرم و سرکلاس نرم فقط برم امتحان بدم..حالا موندم چیکار کنم و کدوم راه منطقی تره..حتی به اینکه تابستون ۷ ۸ واحد بردارم هم فکر کردم

ببینید موقعیت شما رو میشه با دو حالت فرض کرد: ۱- ترم پاییز رو سبک بردارید و تا بهمن خوب بشینید برا ارشد بخونید (که اگه تابستون رو هم حساب کنیم میشه حدوداً ۸ ماه) و بعدشم که عید رو هم میتونید بخونید ۲- ترم بهمن رو سبک بردارید و بعد از امتحانات شروع کنید به خوندن (که میشه حدودا دوماه و نیم). که به نظر من حالت اول بهتره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۷۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۱۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۱۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۷,۳۸۲ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۲۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۸ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close