زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸

ارسال: #۹۱
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۳۶ ق.ظ
RE: کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸
دوستان گرایش نرم افزار
من هنوز منتظر یک ترتیب خوب در انتخاب رشته برای دانشگاههای شهر تهران هستم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  میشه لطفا کارنامه نهایی سال های قبل (به خصوص سال ۹۶) رو که توش تراز دانشگاه ها مشخص میشه رو بذارید اینجا، یا برای من بفرستید؟

اینو یکی از بچه ها اپلود کردن برای ۹۶ و ۹۷ هست Shy

سلام ببخشید این باز نمیشه
ارسال: #۹۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ)npour نوشته شده توسط:  سلام ببخشید این باز نمیشه
ممکنه بخاطر این باشه ک اسمش فارسیه. تغییرش بدین باز میشه
ارسال: #۹۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط el_moin.)
سلام
کسی نظری در مورد فرستادن رزومه برای اساتید قبل از مصاحبه نداره؟؟؟

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ)heliya نوشته شده توسط:  دوستان گرایش نرم افزار

من هم دقیقا همین مشکل را دارمHuh

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ)npour نوشته شده توسط:  سلام ببخشید این باز نمیشه
ممکنه بخاطر این باشه ک اسمش فارسیه. تغییرش بدین باز میشه

متاسفانه با تغییر نام هم باز نشد.
ارسال: #۹۵
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط nazanin2020.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ب.ظ)el_moin نوشته شده توسط:  متاسفانه با تغییر نام هم باز نشد.
حد نصاب برای دعوت ب مصاحبه
[تصویر:  467674_o1f_hadenesab.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: el_moin
ارسال: #۹۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط hadi_red.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ)manouchehr نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰ ق.ظ)hadi_red نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  به به مهندس، مبارکه
ایشالا به سلامتی

خیلی ممنون از شما. وقتی گفتی تراز هفت هزار و خورده ای داری و اینکه اصرار داشتی درصدهای رتبه یک رو بدونی، فهمیدم رتبه ۲ رو آوردی.
خیلی خیلی تبریک میگم. امیدوارم رزومه خوبی هم داشته باشی که تو بهترین دانشگاه از نظر خودت قبول شی.
من که فقط مدرس و علم و صنعت رو از تهران شرکت می کنم. به نظر شما کدوم رو اول بزنم؟ کدومش سطح بالاتری داره؟
رزومه متوسطی دارم که به شرح زیر هستش:
مدرک MSRT با نمره ۵۴
دو مقاله ISI الزویر با ایمپکت زیر ۱
دو مقاله کنفرانسی IEEE
چهار مقاله کنفرانسی بین المللی

والبته که شاغل و متاهلم و در پیام نور و غیرانتفاعی درس خوندم و به همین دلایل اصلا سمت شریف و امیرکبیر و ... نمیام که میدونم قبولم نمی کنن.

(۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ق.ظ)hadi_red نوشته شده توسط:  سلام دوستان من رتبم ۵ نرم افزار شد

دوستانی که تجربه دارن احتمال قبولی توی کدوم دانشگاه ها بیشتره؟؟؟

البته بگم متاسفانه ارشدم رو توی دانشگاه آزاد رشت خوندم متاسفانه!!!

تبریک میگم.
تو شهر ما درس خوندین که Big Grin
قبولی شما به رزومه تون و هزار تا قانون نانوشته دیگه بستگی داره.

(۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۴۲ ق.ظ)masooome نوشته شده توسط:  مبارکه. به سلامتی ، شما مگه پارسال ۱۶۰ نبودی ، چرا نرفتین ؟!!!!!
خیلی ممنون. چه خوب یادتونه؟ Big Grin
من فقط واسه روزانه اقدام میکنم. سال گذشته فقط مصاحبه فردوسی و یزد رو شرکت کردم که فردوسی رد شدم. ولی تو یزد نفر دهم شدم در حالیکه نفر نهم، آخرین فرد پذیرفته شده بود. یعنی با یک اختلاف بازی رو باختم.
هرچند یکی از قبول شده ها همون اول کار انصراف داد، ولی چون تکمیل ظرفیت دقیقا از سال پیش حذف شده بود، بنده نتونستم پذیرش بشم.

البته اینو هم بگم که:
-دو تا تالیف کتاب دارم
-یک طرح علمی پژوهشی داوری شده دارم
-ابلاغ کنفرانس ملی به عنوان دبیری علمی
-ابلاغ کنفرانس ملی به عنوان دبیر اجرایی
-ابلاغ داوری کنفرانس ملی رو دارم،
-ابلاغ دبیراجرایی کنفرانس بین المللی
-سابقه تدریس
-مقالات بالای ۱۰مورد در کنفرانس های ملی و بین المللی(پذیرش در قالب سخنرانی)

حالا با این شرایط و با در توجه به اینکه در مقطع ارشد رو در دانشگاه آزاد خوندم امکان قبولی در شریف و امیرکبیر وجود داره؟؟؟؟

دانشگاه آزادی رو به سختی تو شریف راه میدن، مثلا جایی مثل آزاد قزوین اگر روزمه تاپی داشته باشی و رتبتم تک باشه احتمالش هست شریف قبول بشی. خیلی بستگی داره، که کیا بیان مصاحبه دانشجوهای خودشون باشه که اصلا دانشگاه ازاد رو نگاه هم نمیکنن. یه مساله ای هم هست که اکثرا بچه های ازاد بخاطر تمکن مالیمیرن مقاله میخرن حواسشون به این موضوع هم خیلی جمعه

سلام دوستان
من معماری کامپیوتر امتحان دادم
تخصصی رو پنجاه هفت و نیم
استعداد بیست وپنج و نیم
زبان هم صفر بودم
رتبه ۶
مقاله صفر دونه
تدریس هم تو سایت فرادرس کلی اموزش دارم البته فک نکنم تاثیر مثبتی داشته باشه
ارشدم هم نرم افزار روزانه دولتی یک دانشگاه درپیت شهرستان بودم.
خلاصه رزومه داغونی دارم
بنظرتون یه جای داغون شهرستان روزانه قبول میشم؟

یعنی عین بی عدالتی...Sad
خب میتونن با سوال کردن و پیچوندن دانشجو سطحش رو بفهمن دلیلی نیس کسی که شریف میخونه نابغه باشه شاید افرادی بدلیل مشکل زندگی نتونستن درس بخونن و فقط رفتن دانشگاه آزاد... دلیل بر بی لیاقت های فرد نمیشه.
اگه بچه های آزاد بی لیاقت بودن رتبه ۱ کنکور دکتری دانشگاه آزادی نمیشد. خب رتبه یک از شریف میشد...
ارسال: #۹۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط nazanin2020.)
دوستان کسی اطلاع داره مصاحبه ها از چه تاریخی شروع میشن؟ و چه تاریخی تموم میشن
ارسال: #۹۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط Fot30.)
......
 سپاس‌گزاری شده توسط: heliya , khoofi66
ارسال: #۹۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ)heliya نوشته شده توسط:  دوستان گرایش نرم افزار
شریف، امیرکبیر، تهران، بهشتی، علم و صنعت، تربیت مدرس
 سپاس‌گزاری شده توسط: el_moin
ارسال: #۱۰۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط aliali256.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳ ب.ظ)manouchehr نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۶:۴۵ ب.ظ)hadi_red نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ)manouchehr نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰ ق.ظ)hadi_red نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از شما. وقتی گفتی تراز هفت هزار و خورده ای داری و اینکه اصرار داشتی درصدهای رتبه یک رو بدونی، فهمیدم رتبه ۲ رو آوردی.
خیلی خیلی تبریک میگم. امیدوارم رزومه خوبی هم داشته باشی که تو بهترین دانشگاه از نظر خودت قبول شی.
من که فقط مدرس و علم و صنعت رو از تهران شرکت می کنم. به نظر شما کدوم رو اول بزنم؟ کدومش سطح بالاتری داره؟
رزومه متوسطی دارم که به شرح زیر هستش:
مدرک MSRT با نمره ۵۴
دو مقاله ISI الزویر با ایمپکت زیر ۱
دو مقاله کنفرانسی IEEE
چهار مقاله کنفرانسی بین المللی

والبته که شاغل و متاهلم و در پیام نور و غیرانتفاعی درس خوندم و به همین دلایل اصلا سمت شریف و امیرکبیر و ... نمیام که میدونم قبولم نمی کنن.

تبریک میگم.
تو شهر ما درس خوندین که Big Grin
قبولی شما به رزومه تون و هزار تا قانون نانوشته دیگه بستگی داره.

خیلی ممنون. چه خوب یادتونه؟ Big Grin
من فقط واسه روزانه اقدام میکنم. سال گذشته فقط مصاحبه فردوسی و یزد رو شرکت کردم که فردوسی رد شدم. ولی تو یزد نفر دهم شدم در حالیکه نفر نهم، آخرین فرد پذیرفته شده بود. یعنی با یک اختلاف بازی رو باختم.
هرچند یکی از قبول شده ها همون اول کار انصراف داد، ولی چون تکمیل ظرفیت دقیقا از سال پیش حذف شده بود، بنده نتونستم پذیرش بشم.

البته اینو هم بگم که:
-دو تا تالیف کتاب دارم
-یک طرح علمی پژوهشی داوری شده دارم
-ابلاغ کنفرانس ملی به عنوان دبیری علمی
-ابلاغ کنفرانس ملی به عنوان دبیر اجرایی
-ابلاغ داوری کنفرانس ملی رو دارم،
-ابلاغ دبیراجرایی کنفرانس بین المللی
-سابقه تدریس
-مقالات بالای ۱۰مورد در کنفرانس های ملی و بین المللی(پذیرش در قالب سخنرانی)

حالا با این شرایط و با در توجه به اینکه در مقطع ارشد رو در دانشگاه آزاد خوندم امکان قبولی در شریف و امیرکبیر وجود داره؟؟؟؟

دانشگاه آزادی رو به سختی تو شریف راه میدن، مثلا جایی مثل آزاد قزوین اگر روزمه تاپی داشته باشی و رتبتم تک باشه احتمالش هست شریف قبول بشی. خیلی بستگی داره، که کیا بیان مصاحبه دانشجوهای خودشون باشه که اصلا دانشگاه ازاد رو نگاه هم نمیکنن. یه مساله ای هم هست که اکثرا بچه های ازاد بخاطر تمکن مالیمیرن مقاله میخرن حواسشون به این موضوع هم خیلی جمعه

سلام دوستان
من معماری کامپیوتر امتحان دادم
تخصصی رو پنجاه هفت و نیم
استعداد بیست وپنج و نیم
زبان هم صفر بودم
رتبه ۶
مقاله صفر دونه
تدریس هم تو سایت فرادرس کلی اموزش دارم البته فک نکنم تاثیر مثبتی داشته باشه
ارشدم هم نرم افزار روزانه دولتی یک دانشگاه درپیت شهرستان بودم.
خلاصه رزومه داغونی دارم
بنظرتون یه جای داغون شهرستان روزانه قبول میشم؟

یعنی عین بی عدالتی...Sad
خب میتونن با سوال کردن و پیچوندن دانشجو سطحش رو بفهمن دلیلی نیس کسی که شریف میخونه نابغه باشه شاید افرادی بدلیل مشکل زندگی نتونستن درس بخونن و فقط رفتن دانشگاه آزاد... دلیل بر بی لیاقت های فرد نمیشه.
اگه بچه های آزاد بی لیاقت بودن رتبه ۱ کنکور دکتری دانشگاه آزادی نمیشد. خب رتبه یک از شریف میشد...

با اینکه خودم دوبار رتبه زیر ده شدم، پارسال ( که مصاحبه نرفتم) و امسال،
اما اصلا این روال پذیرش دانشجو دکتری درست و حسابی نیست، با حفظ کردن چندتا نکته میشه رتبه خوب شد حتی رتبه یک شد، هر درس یکسری نکات داره که موسسات کنکور اونها رو به قیمت گزاف به داوطلبان میفروشن ، اکثر کسانیکه تو نرم افزار و هوش امسال رتبه خوب شدن فقط ساختمان داده و الگوریتم جواب دادن اونم با اتکا بر نکات کنکوری یک موسسه خاص . بنظر من دکتری باید تشریحی باشه و هر دانشگاه خودش چند تا درس پایه ای ارشد معرفی کنه و امتحان بگیره بعد از اون روال پذیرش براساس اطلاعات دانشجو و اینکه دانشجو پقدر سواد داره، یکسری مقالات خاص هم اگر کسی داشت بهش نمره بدن ، نه هر مقاله ای،
درباره دانشگاه ازاد هم با احترام زیاد باید عرض کنم سطح دانشگاه ازاد واقعا در حد ضعیفترین دانشگاه سراسری هم نیست این یک واقعیته، حالا مقایسه شریف و دانشگاه ازاد دیگه نهایت بی انصافیه. و البته انگشت شمار افرادی هم هستند که در دانشگاه ازاد (مثلا قزوین) تونستن خودشونو نشون بدن و حتی شریف هم قبول شدن ( یه نفر که تو حوزه محاسبات نرم چندتا مقاله خوب داشت). صحبتهای بنده کلی بود و قطعا کسانی از ازاد هستند که این حرفا رو نقض میکنند.

سلام،
من فقط درباره این جمله که گفتید دانشگاه آزاد در حدضعیف ترین دانشگاه سراسری هم نیست باید بگم که شاید قبلا اینطور بوده ولی الان به جرعت می توان گفت دانشگاه آزاد بعضی از واحد هاش واقعا از بعضی دانشگاه های دولتی بهتر عمل می کنند و اگه بحث هزینه نبود قطعا خیلی از دوستان واحد های خاص دانشگاه آزاد(منظور واحدهای مرکز بعضی از استان ها) را به دانشگاه های دولتی ترجیح می دادند. البته دانشگاه های مطرح داخل تهران مثل دانشگاه تهران، شریف و ... داستان های خودشون رو دارند چون حمایت بیشتری می شوند...

مثل قضیه برند موبایل میبونه که مثلا میگن اپل کلاس داره و از همه جهات خوبه ....

خلاصه اش اینه که بعضی از دوستان اشاره کردند، دانشگاه را دانشجویانش و اساتیدش میسازن نه اسمش! شما بیا تمام دانشجو ها و اساتید دانشگاه تهران را منتقل کن به دانشگاه آزاد ببین بعدش کسی دانشگاه تهران میره؟
ارسال: #۱۰۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۵:۵۶ ب.ظ
سلام به همه دوستان
این دو دوست تک رقمی که آبروی همه ما کامپیوتری ها رو بردن!
انتظار بزرگواری از بچه های باهوش و برتر میره
درسته نکات کنکوری هست تو همه مقاطع ولی طرف باید یه حداقل هوشی داشته باشه تا بتونه ازونا استفاده کنه
ضمنا به عنوان مثال در حل تستهای دکتر یوسفی کسی اگه درس رو نفهمیده باشه هیچی از حل تستها نمی‌فهمه و خود دکتر هم یه جاهایی میگه که توضیح نمیدم و اونایی که درس رو بلدن خودشون میفهمن چی شد.
این دو بزرگوار هم توی عصبانیت یه جوابهایی دادن و حتما خودشون از حرفاشون پشیمون هستن. امیدوارم دیگه هیچ‌ جوره ادامه ندن
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima178
ارسال: #۱۰۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۱:۲۵ ق.ظ
سلام
کسی درمورد علوم فنون اطلاعی داره که چطوری هست؟ از مدرس بهتره یا بدتر؟
ارسال: #۱۰۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۲۲ ق.ظ
حقتونه یه اسکرین‌شات از صحبت‌هاتون به استادایی که قرار هست باهاتون مصاحبه کنند بفرستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , The BesT , aliali256
ارسال: #۱۰۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۵:۵۶ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
درسته نکات کنکوری هست تو همه مقاطع ولی طرف باید یه حداقل هوشی داشته باشه تا بتونه ازونا استفاده کنه
ضمنا به عنوان مثال در حل تستهای دکتر یوسفی کسی اگه درس رو نفهمیده باشه هیچی از حل تستها نمی‌فهمه و خود دکتر هم یه جاهایی میگه که توضیح نمیدم و اونایی که درس رو بلدن خودشون میفهمن چی شد.
این دو بزرگوار هم توی عصبانیت یه جوابهایی دادن و حتما خودشون از حرفاشون پشیمون هستن. امیدوارم دیگه هیچ‌ جوره ادامه ندن
یوسفی لیسانس سخت افزار شریف داره، دکتر نیست.Big GrinConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۱۰۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ)kakashir نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۵:۵۶ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
یوسفی لیسانس سخت افزار شریف داره، دکتر نیست.Big GrinConfused

من براساس گفته های خودشون و اطلاعات توی نت گفتم دکتر. صحتش رو اطلاعی ندارم. هرچند گرفتن دکترا از یه جایی الان اصلا سخت نیست ولی داشتن لیسانس شریف قابل تحسینه. در هر صورت کتابهای ایشون به نسبت سایر کتابهای کنکور کتابهای بهتریه البته به نظر من و ممکنه نظر بقیه چیز دیگه ای باشه که قابل احترامه سایر نظرات.
 سپاس‌گزاری شده توسط: damash

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۶۸۵ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۳۸۸ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close