زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به آزاد تهران جنوب

ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ق.ظ، توسط mdunicorn.)
سلام دوستان
این تاپیک رو برای دانشجویان جنوب تهران ایجاد کردم تا دوستان راهنمایی کنند.
در ابتدا خودم دو سوال دارم:
۱- در قسمت پذیرش اینترنتی ورودی های جدید زمانی که کد داوطلبی و کد ملی را می زنم پیغام نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نمیباشد را می دهد. ماشاالله این تلفن هایی که اعلام کردن هم اصلا جواب نمیده. به نظرتون چه کار باید بکنم؟
۲-با توجه به اینکه من کارمند هستم و شهرستان زندگی می کنم میشه درس ها رو توی یک روز گرفت؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
RE: مسائل مربوط به آزاد تهران جنوب
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mdunicorn نوشته شده توسط:  سلام دوستان
۱- در قسمت پذیرش اینترنتی ورودی های جدید زمانی که کد داوطلبی و کد ملی را می زنم پیغام نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نمیباشد را می دهد. ماشاالله این تلفن هایی که اعلام کردن هم اصلا جواب نمیده. به نظرتون چه کار باید بکنم؟
۲-با توجه به اینکه من کارمند هستم و شهرستان زندگی می کنم میشه درس ها رو توی یک روز گرفت؟

................................................................................​................................................................................​..................
سلام دوست عزیز
لطف میکنید کارنامتونو بذارید ببینم واحد تهران جنوب تا چه ترازی واسه نرم افزار گرفته؟
تراز و درصدهای شما برای تکمیل ظرفیت به من کمک میکنه.ممنون
۰
۱
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
دوستان کسی میدونه نرم افزار واحد تهران جنوب قوی تر هستش یا تهران مرکز؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط byb.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه نرم افزار واحد تهران جنوب قوی تر هستش یا تهران مرکز؟
تهران جنوب.
شما ترازتون چنده؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه نرم افزار واحد تهران جنوب قوی تر هستش یا تهران مرکز؟
تهران جنوب.
شما ترازتون چنده؟

۶۶۷۰ به نظرتون قبول میشم؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  ۶۶۷۰ به نظرتون قبول میشم؟
نمی دونم..من ۶۸۶۱ بودم سری اول قبول نشدم.
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
نمره آخرین نفر انتخاب اول ۶۹۷۷ هست
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط sogol67.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mdunicorn نوشته شده توسط:  سلام دوستان

گزینه دانشکده رو باید تحصیلات تکمیلی انتخاب کنین . تو یک روز بستگی داره ترمی چند واحد بخواین بردارین شاید بشه این کارو کرد ولی احتمالش که . تو دوروز می تونین بردارین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mdunicorn

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۱۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۲۰۱ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close