زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۶۷۶
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من در یک اقدامی عجیب و ناباورانه گرایشم رو عوض کردم...
بعد از کلی مشورت و فکر کردن و بالا پایین کردن درسا به این نتیجه رسیدم که تغییر گرایش بدم....
دروس.......

به نظر من به هرچی علاقه داری فقط دنبال همون برو. اگه علاقه نداشته باشی، واسه ادامه تحصیل یه جا کم میاری. شک نکن
مرسی...خوشحالم که دوستای خوبی دارم
ایشالله امسال همه ی بچه های این تایپیک قبول و خوشحال باشند بعد از اعلام نتایج

I definitely will win
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , sara_sb92 , آلبالو
ارسال: #۶۷۷
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ
راستی ما آقای دانیال شیر افکن رو به کلی از یاد بردیم..............
۱
۳
ارسال: #۶۷۸
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
بچه ها من از نظریه هیچی نمی فهمم، می شه یه کتاب بهم بگین تا بخونم؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۷۹
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  راستی ما آقای دانیال شیر افکن رو به کلی از یاد بردیم..............
من فقط آقای شیرافکن رو میشناسم.دانیالش رو نمیدونمBig Grin

I definitely will win
۱
۱
ارسال: #۶۸۰
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)samereh نوشته شده توسط:  بچه ها من از نظریه هیچی نمی فهمم، می شه یه کتاب بهم بگین تا بخونم؟؟؟؟؟؟

کتاب ابراهیم اکبری- نشر علوم رایانه قیمتشم ۷ تومنه. ساده و روون گفته.بخونی را می افتی.هرجند کامل نیست ولی راه می افتی

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh
ارسال: #۶۸۱
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)samereh نوشته شده توسط:  بچه ها من از نظریه هیچی نمی فهمم، می شه یه کتاب بهم بگین تا بخونم؟؟؟؟؟؟
من کتاب پیتر لینز رو دارم...همه که از این کتاب تعریف میکنند...شما از رو چی میخونی؟

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh
ارسال: #۶۸۲
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
قبلا خونده بودم یه کتاب هست که که ابراهیم اکبری نوشته خوب توضیح داده ندیدمش!
اما من خودم با کارگهی دارم پیش میرم Undecided و لینز میخونم

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  راستی ما آقای دانیال شیر افکن رو به کلی از یاد بردیم..............

بله!! از بعد اون مشکلی که پیش آمده بود و اومدن مانشت دیگر ازشون ارسالی نیست!!؟
امیدوارم بخوبی بقیه راه رو طی کنند

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  به جای اینا( آمار و محاسبات و مدار و نظریه) بخونم....که مطمئنم تو مدار و نظریه میتونم مانور بدم...یکی از همکلاسی هام هم داره برای مهندسی نرم افزار میخونه هفته پیش یه تیکه ای بهم انداخت که بچه های تنبل میرن آی تی و از ریاضی میترسن...
و همه ی این عوامل دست به دست هم داد تا من رو مصمم کنه که این تصمیم رو بگیرم...
فقط من کتاب محاسبات عددی رو ندارم...احتمالا هفته بعد بگیرمش.کدوم کتاب خوبه...
من خودم فقط واسه همین موضوع میخواستم ای تی بخونم اما وقتی وضع ظرفیتش رو فهمیدم همچنین اون دروس حفظی Big Grin

گفتم عمرااااا همیشه به شوخی دوستایی که ای تی میخوندن میگفتم اخه چی میخونید شما به پای درسای ما که نمیرسه Tongue

واسه محاسبات : به نظرم راهیان ارشد مطالب مهم رو گفته زیاد شاخه و برگ نداره

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , samereh
ارسال: #۶۸۳
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
من یه کم با برنامه ها مشکل دارم بعضی جاهاشو

چیکار کنم؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۸۴
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)samereh نوشته شده توسط:  بچه ها من از نظریه هیچی نمی فهمم، می شه یه کتاب بهم بگین تا بخونم؟؟؟؟؟؟
من کتاب پیتر لینز رو دارم...همه که از این کتاب تعریف میکنند...شما از رو چی میخونی؟

مقسمی
۰
۱
ارسال: #۶۸۵
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط white bird.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)اوژن نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ)amir70 نوشته شده توسط:  من که دارم ناامید میشم. کسی اینجا هست که از اول مهر شروع کرده میشه یا همه از تابستون شروع کردن. آخه من از اول مهر شروع کردم خیلی هم خوشحال بودم که دارم خوب پیش میرم. الان مدار منطقی رو تموم کردم و تا ۴ روز دیگه هم سیستم عامل و معماری رو تموم میکنم آیا خیلی عقبم؟

با سرعت نور درس میخونی؟ :-) عقب نیستی اینطوری که میخونی خیلی هم خوبه
وای حالا خوبه از مهر شروع کردی...
داری درسارو درو میکنیBig Grin
یه چن تا هم بزار ما بخونیم...
سلام دوست عزیز.
چقدر خوبه که همه ما یاد بگیریم از همون چیزایی هم که داریم استفاده کنیم تا بهترین باشیم. آخه ما آدما عادت کردیم یـه چیزی که کم داریم دیگه همون رو بهونه میکنیم و توی همون جایی که هستیم متوقف میشیم.(مثل عقب موندن از بچه های که تابستون خوندن ) اما اگه به داشته هامون فکر کنیم(مثل پیشرفتی که از مهر تا حالا داشتی ) می بینیم خیــــــلی چیزا هست که تا حالا ازشون غافل بودیم! به هرحال مهم نیست اونجایی که انتظار داریم باشیم نیستیم ، مهم اینه که توی هر موقعیتی که هستیم بهترین باشیم... اگه اینجوری باشیم طبیعتاً پله پله پیشرفت میکنیم و به اونجایی هم که آرزو داریم می رسیم یـه روز ...
هر آنچه که هستی ، بهتریـنـش باش
حرفاتون بسیار زیباستRolleyes

اقای محسن خوبه که همچنان با تغییر گرایشتون به رتبه ۱ تا ۵ فکر می کنید
موفق باشید

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۸۶
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
سلام بچه ها بالاخره کتاب سیستم عامل دکتر حقیقتو پیدا کردم ، باور کنید تیکه پارش میکنم ، به خاک وخون میکشمش ،Big Grin اصلا قسم این کتابا رو خوردم مگه مفته من این همه نقشه واسه ارشد کشیدم و برنامه ریختم بعد نخونمشون ، فقط دستم به این ساختمان طورانی نرسه ، خدا میدونه چه نقشه ایی واسش دارم Big Grin الان چنتا کارگاه رو فرستادم دنبالش گیر بیارنش ، بعد دیگه فاتحش خوندس . فعلا Heart

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , mohammadali1990 , jameshenas
ارسال: #۶۸۷
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)اوژن نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ)amir70 نوشته شده توسط:  من که دارم ناامید میشم. کسی اینجا هست که از اول مهر شروع کرده میشه یا همه از تابستون شروع کردن. آخه من از اول مهر شروع کردم خیلی هم خوشحال بودم که دارم خوب پیش میرم. الان مدار منطقی رو تموم کردم و تا ۴ روز دیگه هم سیستم عامل و معماری رو تموم میکنم آیا خیلی عقبم؟

با سرعت نور درس میخونی؟ :-) عقب نیستی اینطوری که میخونی خیلی هم خوبه
وای حالا خوبه از مهر شروع کردی...
داری درسارو درو میکنیBig Grin
یه چن تا هم بزار ما بخونیم...
سلام دوست عزیز.
چقدر خوبه که همه ما یاد بگیریم از همون چیزایی هم که داریم استفاده کنیم تا بهترین باشیم. آخه ما آدما عادت کردیم یـه چیزی که کم داریم دیگه همون رو بهونه میکنیم و توی همون جایی که هستیم متوقف میشیم.(مثل عقب موندن از بچه های که تابستون خوندن ) اما اگه به داشته هامون فکر کنیم(مثل پیشرفتی که از مهر تا حالا داشتی ) می بینیم خیــــــلی چیزا هست که تا حالا ازشون غافل بودیم! به هرحال مهم نیست اونجایی که انتظار داریم باشیم نیستیم ، مهم اینه که توی هر موقعیتی که هستیم بهترین باشیم... اگه اینجوری باشیم طبیعتاً پله پله پیشرفت میکنیم و به اونجایی هم که آرزو داریم می رسیم یـه روز ...
هر آنچه که هستی ، بهتریـنـش باش
حرفاتون بسیار زیباستRolleyes

خیلی ممنون نظر لطف تونه امیدوارم بتونه تاثیر گذاز باشه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۶۸۸
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط شاپری.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  [quote='amir70' pid='136858' dateline='1350109820']
من که دارم ناامید میشم. کسی اینجا هست که از اول مهر شروع کرده میشه یا همه از تابستون شروع کردن. آخه من از اول مهر شروع کردم خیلی هم خوشحال بودم که دارم خوب پیش میرم. الان مدار منطقی رو تموم کردم و تا ۴ روز دیگه هم سیستم عامل و معماری رو تموم میکنم آیا خیلی عقبم؟

حالم از آمار بهم میخوره................ چقدر فرمول!!!! سر کنکور چطور این همه فرمول یادم بیاد Sad

من منتظر نتیجه دانشگاه آزاد بودم...
تقریبا تازه شروع کردم. هیچیم تموم نکردم
از شمام عقب ترم
امیدم به خداست

چرااا.... چرا....
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۶۸۹
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ق.ظ، توسط آلبالو.)
چقدر شلوغ پلوغه! آدم یه روز نیاد دیگه از تاپیک جا میمونه.Smile
و اما....
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من در یک اقدامی عجیب و ناباورانه گرایشم رو عوض کردم...
نشان از اراده ی بالات هست
هر گرایشی که هستی موفق باشی
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  1-بین مقسمی و پوران کدوم واسه این درس بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲-کدوم فصل های آمار واسه زمان کمم مهمترن که بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از روی چه کتابی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علاوه بر تمرینای clrs ،مقسمی بخونی یه خرده روون تره از پوران.
مهم های آمار (به نقل از خود آقای طورانی) : ((مباحث براورد نقطه ای و آزمون فرض)) که میشه فصل ۵ آمار پارسه
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  حالم از آمار بهم میخوره................ چقدر فرمول!!!! سر کنکور چطور این همه فرمول یادم بیاد Sad
حالا مثلا ریاضی مهندسی خیلی شیرینه؟!
فرمولایی که بیشتر مشکل داری رو دسته بندی کن یه جا بنویس که خوندنش راحت تر باشه و البته تکرار و تکرار و باز هم تکرار.
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  دوستان هیچ کتابی مثل کتاب پارسه تالیف دکتر علی نوراله برای این درس کامل نیستش.
گسترش علوم پایه (مولف شریعت زاده و مقسمی): کتاب خوبی میشد اگه تو هر صفحه کمتر از ۱۰ تا غلط داشت!!!
من ۷-۸ کتاب مختلف نظریه دارم ولی انصافا پارسه خیلی خوبه واسه کنکور.
نظریه مقسمی اینقدها هم غلط نداره ها! کتاب خوبیه در کل.اگه با یه کتاب دیگه هم در کنارش خونده بشه(واسه جواب بعضی تستا)دیگه تکمیله.
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  کتاب ابراهیم اکبری-ساده و روون گفته.بخونی را می افتی.هرجند کامل نیست
واسه کسی که نظریه بلد نیست و میخواد شروع کنه به یادگیری، این بهترین کتابه

نهایتا هر کدومو که میخونی فقط از تمرینات لینز غافل نشو.

وای دیر شد! میرم بخوابم!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , m@hboobe , Mehran , jameshenas , samereh
ارسال: #۶۹۰
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ق.ظ
سلاممممممممممممممممممممممممم
دلم واستون تنگ شده بود
بابا با معرفتا اینجاکسی نمی گه این مهران چی شده مرده زندست کجاسـتتتتتتتتتت
الان خسته م فردا میام میترکونم
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۵۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۱۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۱۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۳۲۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close