زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۶۹۱
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ق.ظ
Re: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
این مهران کجاست؟؟

مرده یا زندس؟؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۶۹۲
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  این مهران کجاست؟؟

مرده یا زندس؟؟

شیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره . خدایی نگاه با من هماهنگ میکردی که پستم رو پاک کنم بعد پست تو بذارم Smile)
۱
۱
ارسال: #۶۹۳
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  این مهران کجاست؟؟

مرده یا زندس؟؟

شیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره . خدایی نگاه با من هماهنگ میکردی که پستم رو پاک کنم بعد پست تو بذارم Smile)

قرار بود فردا بیای!

نه ساعت ۳ شب :دی

There is no there there.
۱
۱
ارسال: #۶۹۴
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ق.ظ
سیستم عامل چه کتابی تستی براش خیلی خوبه؟
مثلا مدرسان شریف و.......
تعجب نکنید الان دارم کتاب تست میپرسم اخه تازه تصمیم گرفتم که امسال ازمایشی کنکور بدم!
پس کمکم کنید.فقط یسوال دیگه!اینکه من چون یهووووووووووو تصمیم گرفتم و قرار هم هست که برای فوق تغییر رشته بدم و برم ای تی(الان علوم کامپیوترم)خب یکسری از درسارو خوندم یکسری رو نخوندم که باتوجه به اینکه میخوام ازمایشی بدم همونایی که خوندم رو گفتم خوب بخونم و برم تستاشو بزنم.ولی از درسای ریاضی و عمومی اینا چی میاد تو کنکور؟اخه من تو لیستی که از پارسه دارم فقط زبان عمومی و تخصصی و از ریاضی که مشترکه ساختمان گسسته رو داره!
۰
۰
ارسال: #۶۹۵
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من در یک اقدامی عجیب و ناباورانه گرایشم رو عوض کردم...
بعد از کلی مشورت و فکر کردن و بالا پایین کردن درسا به این نتیجه رسیدم که تغییر گرایش بدم....
دروس مشترک مثل(ساختمان و سیستم و طراحی )و هوش رو خوب خوندم
درس مهندسی نرم از پوران تابستون یه دور زدم+پرسمن چند فصل اول که احساس کردم هیچی بلد نیستم و تو تست هاش واقعا افتضاح بودم..درس مدیریت پارسه گرفتم که با اینکه کتاب خوبیه ولی پر حجم..اونم۲جلدی بسیار قطور و وقت گیر بود و
معیاری که باعث شد من تغییر گرایش بدم>>من هوش رو خوب بلدم و مطمئنم خوب میزنمش..سر کلاس هوش(این ترم دارمش) به خودم میگفتم چقد درس باحالیه ای کاش هوش میخوندم برا کنکور ولی آی تی دارم میخونم بیخیال... و مدار منطقی خوب بلدم و مطمئنم که بالا میزنم چون سابقه اش رو دارم....با خودم کلنجار رفتم که من میخام۲جلد مدیریت پارسه بخونم+پایگاه بخونم+مهندسی نرم بخونم و..

ههه حالا من فک کردم احتمالاهمشهری هستیم میخواستم برای برنامه ریزی آی تی ازتون راهنمایی بخوام !

۰
۰
ارسال: #۶۹۶
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
سلام
کسی هست که معماری پوران وخریده باشه؟
قیمتش چنده؟
یکی هست کتاب ۲ سال پیشش و میفروشه ۶۰۰۰ تومن بخرم ؟ خوبه ؟

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۹۷
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط farhadk.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام
کسی هست که معماری پوران وخریده باشه؟
قیمتش چنده؟
یکی هست کتاب ۲ سال پیشش و میفروشه ۶۰۰۰ تومن بخرم ؟ خوبه ؟

چاپ بهار ۹۰ هست ۶۴۰۰

افتادگی آموز اگر طالب فیضی
............................................ هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۶۹۸
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
خیلی خوبه واسه برنامه ای که مینویسیم تا بهش عمل کنیم یه روز جبران باشه!! اینجور زیاد نگران نمیشیم که وقت کمه و فشار و زیاد به خودمون بیاریم/ البته باید حواسمون باشه زیادی راحت نباشیمTongue

به نظرتون آمار بعد از خوندن فصل ۲ پارسه برم فصل ۵ رو که مهم تره بخونم بعد برم واسه بقیه فصول ؟!! فصل اخر رو میبینم یک دلهره ای میگیرم که نگووووو

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۶۹۹
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)اوژن نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من در یک اقدامی عجیب و ناباورانه گرایشم رو عوض کردم...
بعد از کلی مشورت و فکر کردن و بالا پایین کردن درسا به این نتیجه رسیدم که تغییر گرایش بدم....
دروس مشترک مثل(ساختمان و سیستم و طراحی )و هوش رو خوب خوندم
درس مهندسی نرم از پوران تابستون یه دور زدم+پرسمن چند فصل اول که احساس کردم هیچی بلد نیستم و تو تست هاش واقعا افتضاح بودم..درس مدیریت پارسه گرفتم که با اینکه کتاب خوبیه ولی پر حجم..اونم۲جلدی بسیار قطور و وقت گیر بود و
معیاری که باعث شد من تغییر گرایش بدم>>من هوش رو خوب بلدم و مطمئنم خوب میزنمش..سر کلاس هوش(این ترم دارمش) به خودم میگفتم چقد درس باحالیه ای کاش هوش میخوندم برا کنکور ولی آی تی دارم میخونم بیخیال... و مدار منطقی خوب بلدم و مطمئنم که بالا میزنم چون سابقه اش رو دارم....با خودم کلنجار رفتم که من میخام۲جلد مدیریت پارسه بخونم+پایگاه بخونم+مهندسی نرم بخونم و..
به جای اینا( آمار و محاسبات و مدار و نظریه) بخونم....که مطمئنم تو مدار و نظریه میتونم مانور بدم...یکی از همکلاسی هام هم داره برای مهندسی نرم افزار میخونه هفته پیش یه تیکه ای بهم انداخت که بچه های تنبل میرن آی تی و از ریاضی میترسن...
و همه ی این عوامل دست به دست هم داد تا من رو مصمم کنه که این تصمیم رو بگیرم...
فقط من کتاب محاسبات عددی رو ندارم...احتمالا هفته بعد بگیرمش.کدوم کتاب خوبه...

سلام دوست عزیز

کاری که شما انجام دادید در واقع از ترس باران،به داخل برکه آب جهیدن هستش (فرار کردن )!

بنظرم اون جمله در مورد تصمیم ایشون درست نیستUndecided!!!!! فرار نکرد ، از ریسک قبول نشدن جلوگیری کرد

بچه های آیتی تو قبولی آیتی موندن
چه برسه به کسی که هنوز دانشجو هست و رشتشم نرم افزارهو ۲ ۳ روز در هفته کلاس میره و میخواد همین امسال قبول شه! و شبکه هم به بچه های نرم افزار زیاد جالب درس نمیدن... مدیریتم نخونده.. نرم هم که ماشالاBig Grin
این نکته مهمه ( میخواد حتما امسال قبول شه ) پس نباید ریسک کرد!
منم رشتم نرم افزاره به بنظرم شرکت در آیتی برای من ریسکه! شاید ۲ ۳ سال پشت کنکور بمونم بتونم، اما من توان این کارو ندارم! پس توانمندی هرکس مهمه.
هرکس باید به علاقه و توانمندی هاش توجه کنه ، رویائی نمیشه تصمیم گرفت که من علاقه دارم ،بعد توانمندی اون رشته رو نداشته باشم چیزی جز ضرر و پشیمونی و از دست دادن وقت نیست!!!
هر کس خودشو خوب میشناسهآقای jameshenas علاقه و توانمندیتون تو هر گرایشی بالاتره همونو ادامه بدین ، حالا هر رشته ای هست یا آیتی یا هوش یا نرم افزار . فقط زود بجنبین..
موفق باشین

چرااا.... چرا....
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , jameshenas , MS.rezvan , sara_sb92
ارسال: #۷۰۰
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
سلام دوستان

این ترم ۱۶ واحد دارم - کنکورم ک میخام بدم -واسه درس موضوع پروژه نرم ۲ مون تحلیل و پیاده سازی آژانس مسافرتی هستش -

کسی میدونه از کجا میتونم پروژه آماده شو تهیه کنم؟

لینک ی دارین یا هرچی ...

ی دنیا ممنون

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۱
ارسال: #۷۰۱
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
سلام
من همش استرس داشتم که درسا رو تموم نکنم ولی وقتی اومدم مانشت تلاش بچه ها رو دیدم دوباره انرژی گرفتم واقعا خیلی جای خوبیه چون میدونم خیلی رقیب دارم و تلاش بیشتری می کنم
۰
۰
ارسال: #۷۰۲
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  خیلی خوبه واسه برنامه ای که مینویسیم تا بهش عمل کنیم یه روز جبران باشه!! اینجور زیاد نگران نمیشیم که وقت کمه و فشار و زیاد به خودمون بیاریم/ البته باید حواسمون باشه زیادی راحت نباشیمTongue

به نظرتون آمار بعد از خوندن فصل ۲ پارسه برم فصل ۵ رو که مهم تره بخونم بعد برم واسه بقیه فصول ؟!! فصل اخر رو میبینم یک دلهره ای میگیرم که نگووووو

منم توی یکی از مصاحبه ها خونده بودم که گفته بودن یه روز در هفته رو برنامه نمیذاشتن واسه جبران درسی که احیانا عقب می افته... منم خوشم اومد و همین کارو کردمBlush بنظرم خوبه
منم با آمار مشکل دارم .. مهماش فقط فصل ۵ هست؟
از فصل ۱ فکر کنم همیشه یه سوال میادUndecided
من تازه فصل یک هستم... از تمام عالمو آدم عقب ترمRolleyes

چرااا.... چرا....
۱
۱
ارسال: #۷۰۳
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط farahani7.)
برای زبان
۵۰۴خوبه نه؟

شده ستاره ی سهیل!
اگه تو انقلاب نمیفروشن پس از کجا بخریم!
من از یکی از اشناهام چاپ قدیمشو دارم!حدود ۱۰ سال پیش!!!!!بنظرتون اگه گیر نیارم به همین اکتفا کنم؟؟
تازشم تست نداره و توضیحه
۲
۱
ارسال: #۷۰۴
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

این ترم ۱۶ واحد دارم - کنکورم ک میخام بدم -واسه درس موضوع پروژه نرم ۲ مون تحلیل و پیاده سازی آژانس مسافرتی هستش -

کسی میدونه از کجا میتونم پروژه آماده شو تهیه کنم؟

لینک ی دارین یا هرچی ...

ی دنیا ممنون

فک کنم سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو بشناسید یه سرچ بزن ببین داره یا نه

۰
۰
ارسال: #۷۰۵
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
سیستم عامل دکتر حقیقت منظورم بود البته
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۷۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۹۲۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۱۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۵۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۳۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۹۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close