زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۴۹۶
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  منم دارم از رو مقسمی می خونم فکر نکنم اونقدر ساده باشه!!!! مثال هاش رو ساده بیان کرده ولی تو قسمت تست هاش ، تست های سختی رو به صورت تشریحی پاسخ داده.
در مورد فصل ۲ من هم راحت یاد گرفتم

آره دقیقا سوالشه که مشکله،وگرنه خود فصل ۲ که سخت نیس ،یعنی اصلا چیزی نداره

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۹۷
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
بچه ها من منطقی چی بخونم که خیلی رو تحلیل کردن مسلط بشم? پوران احساس میکنم واسه جمع بندی خوبه!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۴۹۸
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
منطقی راهیان در این مورد خیلی خوبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin724
ارسال: #۴۹۹
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
چرا همه درسام پروژه دارن ای خدا.....همه دست به دست هم دادن ارشد قبول نشم...
۰
۰
ارسال: #۵۰۰
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
سلام
ی سوال فنی ؟
همه کتاب انالیز عددی دکتر بابلیان را باید خوند؟!
۰
۰
ارسال: #۵۰۱
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
اینجا چه گروه خوبی تشکیل دادین خوش به حالتون.من هنوز شروع نکردم Sad( به خاطر کارای دانشگام ایشالا از هفته دیگه کتابارو میخرم و منم شروع میکنم Smile
ولی متاسفانه برنامه هم نریختم ،سردر گمم Sad
۰
۰
ارسال: #۵۰۲
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  چرا همه درسام پروژه دارن ای خدا.....همه دست به دست هم دادن ارشد قبول نشم...
منم همینطورم...بعضی وقت ها آدم اینجوری احساس میکنی...بهترین حالت اینه که به مشکلات اهمیتی ندی تا راحت و ساده حل بشن...اینجوری بهشون غلبه میکنی و پیروز میشی ( ارشد قبول میشی Big Grin)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۵۰۳
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  میگم این شبکه آموزش کلاس مقسمی خیلی باحال بود ، اگه بازم بهت اس دادن یه ما فقیر فقرا هم ندایی بدی Big Grin
خواهش قابلی نداشت Big Grin
اما اونجاش که تخته الکترونیکیشون قاط زده بود نمیدونم دقیقا مشکل از کجا بود Big Grin
امشب بی خواب شدمSad فکر کنم فردا وقت کم بیارمSad
نههههههههههه نمیخواممممممممم
مانشت شب بخیر برم!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۵۰۴
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ق.ظ
از درس خوندن خودم داره خندم میگیرهSmile)
بچه ها یه سوال دارم من مدار الکتریکی و محاسبات رو تو دانشگاه پاس نکردم
به نظرتون میشه این دوتا درس رو به صورت خودآموز با توجه به این وقتی که داریم بخونم یا اینکه برم کلاس ۲تا از استادهامون تو دانشگاه بشینم؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۰۵
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  میگم این شبکه آموزش کلاس مقسمی خیلی باحال بود ، اگه بازم بهت اس دادن یه ما فقیر فقرا هم ندایی بدی Big Grin
اما اونجاش که تخته الکترونیکیشون قاط زده بود!
نمیدونید چه روزایی و چه ساعتی و چه درسایی رو پخش میکنه؟...کلا یه اطلاعات جامع بدین،
من مایلم اقای مقسمی رو از نزدیک! ببینم Smile
۲
۰
ارسال: #۵۰۶
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  اینم از مزیت های عضو پورتال ماهان شدنه Big Grin

واسم اسمس داده ساعت ۹ شبکه آموزش آموزش طراحی الگوریتم توسط استاد مقسمیییییییییییی Big Grin

جناب m@hboobe ، این آموزش طراحی الگوریتم استاد مقسمی پخشش تموم شد؟ یا هنوز داره پخش میشه؟
بعد اگه هنوز پخش میشه میشه بگین چه روزایی؟
مچکرم
۰
۰
ارسال: #۵۰۷
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ق.ظ
Big Grinسلام بچه ها امیدوارم همگی خوب باشید
منم به یاری حق از امروز تا خط پایان انشاالله همپای شما هستم،البته خیلی از همه شما عقبم ولی ناامید نمیشم ShySmileBig Grin

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , matin724 , jameshenas , dana12 , sara_sb92
ارسال: #۵۰۸
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط Mahbanoo313.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ق.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  میگم این شبکه آموزش کلاس مقسمی خیلی باحال بود ، اگه بازم بهت اس دادن یه ما فقیر فقرا هم ندایی بدی Big Grin
اما اونجاش که تخته الکترونیکیشون قاط زده بود!
نمیدونید چه روزایی و چه ساعتی و چه درسایی رو پخش میکنه؟...کلا یه اطلاعات جامع بدین،
من مایلم اقای مقسمی رو از نزدیک! ببینم Smile
این برنامه ها از خرداد ماه از شبکه آموزش پخش میشه . فعلا که هر شب ساعت ۲۱ برنامه پخش میشه . اسم برنامه صعود هست . توی سایتش که برید زمانبندی برنامه هاشو گذاشته و فکر کنم ویدئو های شب های قبل هم باشه . اگه بهشون پیامک بدین و رشته تون رو مشخص کنید برای برنامه هایی که مربوط به شما میشه بهتون پیامک میدن .
تا اون جایی که من دیدم همه رشته های ارشد رو دارن پوشش میدن اما کارشناس ها و مشاورینی که تشریف میارن همه مدرسین موسسه ماهان هستن .یعنی بابت این برنامه چقدر به صدا و سیما پول میدن ؟؟؟؟!!!!!

من عضو ماهان نبودم اما چون توی تابستون بهشون پیامک دادم برای برنامه هایی که مربوط به درسای ما میشه بهم پیامک میزنن.

تدریس آقای مقسمی هم به این صورت بود که چند تا تست این درس رو توضیح دادن و حل کردن و مباحث مهم طراحی الگوریتم که توی همه کتابای تست هست رو نام بردن .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , maryam.raz , jameshenas , آلبالو
ارسال: #۵۰۹
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ
از برنامه شبکه ۷ نگید که کلی منتظرش بودم آخرشم یادم رفت .... Sad انقدر خودمو دعوا کردم ... اعصابم داغون شد...
توی سایت soud.ir برنامه های شبکه ۷ رو برای رشته های مختلف زده اگه تو سایتش عضو بشین براتون پیامک میزنه میگه . هرشب ساعت ۹ پخش میشه...

از بچه های ماهان بیاید بودجه بندی دروس رو که توی سایت ماهان گذاشته با منابعی که داریم به خصوص پوران ست کنیم اینجا بذاریم ...
یه سوال ؟ چن تا از درسامو مثل سیستم و نرم و شبکه دارم مرجع رو میخونم کار درستیه به نظرتون ؟ آخه میگن واسه کنکور که مرجع نمیخونن ... وقت میکنم ؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , آلبالو
ارسال: #۵۱۰
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ
سلام بچه ها،من تازه به جمع شما اضافه شدم پارسال کنکور ازاد شرکت کردم البته زیاد وقت نذاشتم حدودا۲۰ روز و باینکه سال ۸۶ فارغالتحصیل شده بودم رتبه و ترازم خوب بود منتظر تکمیل ظرفیت بودم که دیروز نگا کردم دیدم قبول نشدم حالا میخوام شروع کنم و برا دولتی بخونم میشه یه نفر از دوستان به من بگه برا هر کدوم از درسا بهترین منبع کدومه که دیگه وقت من بیشتر از این تلف نشه البته من کارمند هم هستم و متاهل کارم خیلی سخته ولی میخوام خودمو امتحان کنم.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close