زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۵۱۱
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ق.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  نمیدونید چه روزایی و چه ساعتی و چه درسایی رو پخش میکنه؟...کلا یه اطلاعات جامع بدین،
من مایلم اقای مقسمی رو از نزدیک! ببینم Smile
منم مثل سایر دوستان virtual girl و Mahbanoo313 از خرداد ماه با برنامه آشنا شدم و رفتم پورتال صعود عضو شدم که اسمس میفرسته وگرنه ماهانی نیستم!!
برنامه هفته به هفته برنامه صعود
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه هااااا قاطی کردم !!!
این بحث گرافهای گسسته خیلی نکته قضیه نتیجه داره همه رو باهم قاطی کردم چیکار کنم Huh

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو
ارسال: #۵۱۲
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
نقل قول: بچه هااااا قاطی کردم !!!
این بحث گرافهای گسسته خیلی نکته قضیه نتیجه داره همه رو باهم قاطی کردم چیکار کنم

آره نکته و قضیه زیاد داره . بهترین را ه اینه که از این برگه رنگی های چسبی که هست از اونا بخر تمام فرمول هایی که بهم ربط دارن رو یه جا روی اونا بنویس بچسبون به کتابت موقع مرور اونا رو بخون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۵۱۳
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ)mohsen62 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها،من تازه به جمع شما اضافه شدم پارسال کنکور ازاد شرکت کردم البته زیاد وقت نذاشتم حدودا۲۰ روز و باینکه سال ۸۶ فارغالتحصیل شده بودم رتبه و ترازم خوب بود منتظر تکمیل ظرفیت بودم که دیروز نگا کردم دیدم قبول نشدم حالا میخوام شروع کنم و برا دولتی بخونم میشه یه نفر از دوستان به من بگه برا هر کدوم از درسا بهترین منبع کدومه که دیگه وقت من بیشتر از این تلف نشه البته من کارمند هم هستم و متاهل کارم خیلی سخته ولی میخوام خودمو امتحان کنم.
مهندسین نرم افزار گرامی بشتابید و یاری کنید .Heart

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۵۱۴
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سلام به همه
من از روزی نیم ساعت مفید (درس خوندن)شرو کردم تا ۳ساعت رسیدم(واقعا که خسته نباشم کشتمممممممم:دی)
اما من به دوستانیکه ترم آخرن می گم برای من خیلی پیش اومده این قضیه که هر وقت در فشار و شروع کاربودم و تعداد کارا زیاد بوده به نسبت کارارو بهترو با برنامه تر پیش بردم
اصلا انگار هرچی بیشتر تحت فشار باشم آرامش موقع درس خوندن و برنامه ریزیم بیشتر رو رواله و نتیجه بهتر گرفتم
خلاصه خیلی نگران نباشید تعدادمون زیاده:دی آخرش خوب تموم می شه
خداقوت هم به اونا که مثل من تنبل نبودن و خیلی خوب می خونن(ام شک نکنید من میرسم بهشونو می گذرم ازشون و اونا باید بیشتر بجنبن به ماها برسن:دی)
موفق و پیروز ببینمتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۵۱۵
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  چرا همه درسام پروژه دارن ای خدا.....همه دست به دست هم دادن ارشد قبول نشم...
پروژه چیه بابا...من این ترم شیوه دارم....Big Grin
کسی آماده چیزی داره بهم بده؟این جمعه باید تعیین کنم خودم وگرنه خودش یچیزی میدهSad

(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)mehdi.s.c نوشته شده توسط:  سلام به همه
من از روزی نیم ساعت مفید (درس خوندن)شرو کردم تا ۳ساعت رسیدم(واقعا که خسته نباشم کشتمممممممم:دی)
اما من به دوستانیکه ترم آخرن می گم برای من خیلی پیش اومده این قضیه که هر وقت در فشار و شروع کاربودم و تعداد کارا زیاد بوده به نسبت کارارو بهترو با برنامه تر پیش بردم
اصلا انگار هرچی بیشتر تحت فشار باشم آرامش موقع درس خوندن و برنامه ریزیم بیشتر رو رواله و نتیجه بهتر گرفتم
خداقوت هم به اونا که مثل من تنبل نبودن و خیلی خوب می خونن(ام شک نکنید من میرسم بهشونو می گذرم ازشون و اونا باید بیشتر بجنبن به ماها برسن:دی)
موفق و پیروز ببینمتون
پس منتظرتم بیای برسیBig Grin
دوستان من این هفته آزمون اول رو میزنم ۲۵% پارسه
کیا زدن؟یا میخان بزنن؟

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.s.c
ارسال: #۵۱۶
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  چرا همه درسام پروژه دارن ای خدا.....همه دست به دست هم دادن ارشد قبول نشم...
کسی آماده چیزی داره بهم بده؟این جمعه باید تعیین کنم خودم وگرنه خودش یچیزی میدهSad

موفق و پیروز ببینمتون
کیا زدن؟یا میخان بزنن؟
سلام میشه لطف کنی بگی جریان این ازمون پارسه چیه؟چه جوری باید ثبت نام کرد؟الان دیگه نمیشه؟
۰
۰
ارسال: #۵۱۷
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)mohsen62 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  چرا همه درسام پروژه دارن ای خدا.....همه دست به دست هم دادن ارشد قبول نشم...

اما من به د...
موفق و پیروز ببینمتون
کیا زدن؟یا میخان بزنن؟
سلام میشه لطف کنی بگی جریان این ازمون پارسه چیه؟چه جوری باید ثبت نام کرد؟الان دیگه نمیشه؟
برو سایت پارسه ثبت نام یا نمایندگیش تو شهرتون...

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۵۱۸
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
دوستان میخوام یه حالی بهتون بدم.Smile توی لینک زیر میتونید تمرینهایی از CLRS که توی حل المسائل رسمی MIT نیست رو ببینید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همچنین حل المسائل چند کتاب دیگه هم اونجا هست.

از اونجایی که خیلی بهتون حال دادم اجازه بدید یکم حالتونو بگیرم Wink . وقتی بر روی لینک بالا کلیک نمایید به صفه ی peyvandha.ir راهنمایی خواهید شد. خودتون زحمت ف.ش رو بکشید.

این وبلاگ لابد خلاف فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ست. واااااای حل المسائل خطرناکه مواظب باشید از راه به در نشید.Big Grin
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , jameshenas , dana12 , esisonic , maryam.raz , maedeh , Payam92
ارسال: #۵۱۹
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  پروژه چیه بابا...من این ترم شیوه دارم....Big Grin
اخ اخ اسم پروژه و نیارید که من همینجور گذاشتمش تحویلش ندادم !!!

آقا محسن اگر ای تی نبودید یه موضوع عالی داشتم واستون که تا حالا کم ارائه شدهBig Grin
شیوه ای که من داشتم در باره آشنایی با MVC.NET بود Cool
به سایت
سری بزنید شاید بتونید چیزی پیدا کنید

بحث اویلری و هاملیتنی و هامنی گسسته سر یه برگه خلاصه نوشتم اینجوری بهترهBig Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۵۲۰
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
امروز ۱۸ مهر بود و فردا میشه ۱۹/دقیقا ۴ ماه دیگه...
Hurry up!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: dana12 , younes , maryam.raz
ارسال: #۵۲۱
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  امروز ۱۸ مهر بود و فردا میشه ۱۹/دقیقا ۴ ماه دیگه...
Hurry up!

۱۹ بهمن کنکور ؟ConfusedConfusedConfusedConfused
کنکور بدم بدو بدو میرم سربازی فرار می کنم
همیشه تو مانشت بعد کنکور موجی از سربازهای جدید به راه میوفتن امسال یکشون منم :دی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , mohammadali1990
ارسال: #۵۲۲
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
بچه ها یه سوأل...تو مدار الکتریکی...مبحث آپ امپ هم تو کنکور میاد یا نمیاد؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۱
ارسال: #۵۲۳
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط asusx59sr.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  امروز ۱۸ مهر بود و فردا میشه ۱۹/دقیقا ۴ ماه دیگه...
Hurry up!

چرا استرس میدی؟؟؟
آآآی خسته شدم امروز ۱۱ ساعت خوندم. چشام در اومد
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , Mehran , fas
ارسال: #۵۲۴
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  امروز ۱۸ مهر بود و فردا میشه ۱۹/دقیقا ۴ ماه دیگه...
Hurry up!

چرا استرس میدی؟؟؟
آآآی خسته شدم امروز ۱۱ ساعت خوندم. چشام در اومد
باریک اللهBig Grin
۱۱ ساعتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتAngel
خدا بیشترش کنهBig GrinTongue

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr
ارسال: #۵۲۵
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  پس منتظرتم بیای برسیBig Grin
کیا زدن؟یا میخان بزنن؟
من جمعه هفته آینده میزنم

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close