زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۶۰۱
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بروبچ فردا ۲۵% رو میزنم...بعضی از درس ها مث مدیریت یا زبان نرسید به سهمیه شون...اگه بخام منتظر اونا باشم خیلی دیر میشه...
بچه ها ۲۵% اول شبکه برای پارسه...فصل اول و کودینگ هست....؟تو جزوه حقیقت میشه فصل اول و چهارم
درسته دیگه نه؟مگه جزوه و کتابش ترتیب فصولش تفاوت داره؟
بچه ها برام دعا کنین آزمون فردارو...Angel

اگه اشتباه نکنم ۴ فصل اول شبکه جزو ۲۵% اول هست

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990
ارسال: #۶۰۲
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بروبچ فردا ۲۵% رو میزنم...بعضی از درس ها مث مدیریت یا زبان نرسید به سهمیه شون...اگه بخام منتظر اونا باشم خیلی دیر میشه...
بچه ها ۲۵% اول شبکه برای پارسه...فصل اول و کودینگ هست....؟تو جزوه حقیقت میشه فصل اول و چهارم
درسته دیگه نه؟مگه جزوه و کتابش ترتیب فصولش تفاوت داره؟
بچه ها برام دعا کنین آزمون فردارو...Angel

اگه اشتباه نکنم ۴ فصل اول شبکه جزو ۲۵% اول هست
تو بودجه بندیش اینارو زده
--مفاهیم اولیه
--وظایف لایه های مختلف
--رسانه های انتقال
--آنالیز فوریه
--عوامل ایجاد خطا در شبکه
--کدگذاری مدولاسیون
--مالتی پلکسینگ
۴ فصل اول کتاب ایناست؟

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۶۰۳
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
بابا مگه من چی گفتم منفی خوردم؟؟؟؟ حالا میفهمم چرا فیسبوک دکمه ی Unlike نداره. چون میدونه خیلیا فرهنگ استفاده ازش رو ندارن. آقای mohammadali1990 اومده میگه : سلام بچه ها. چه خبر؟ طرف اومده بهش منفی داده!!!! واقعا متاسفم....
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , 5h4rk , maryam.raz , آلبالو , Mehran
ارسال: #۶۰۴
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  بابا مگه من چی گفتم منفی خوردم؟؟؟؟ حالا میفهمم چرا فیسبوک دکمه ی Unlike نداره. چون میدونه خیلیا فرهنگ استفاده ازش رو ندارن. آقای mohammadali1990 اومده میگه : سلام بچه ها. چه خبر؟ طرف اومده بهش منفی داده!!!! واقعا متاسفم....
من خودم بشخصه هر جا منفی میبینم یه مثبتم تنگش میذارمBig Grin
داداش ناراحت نشو...ما که اینجا نیومدیم منفی یا مثبت بگیریم هدف ما خیلی بالاتر از این حرف هاست..
حالا یه عده هم هستن و میان میبینن که عقبن یا کلا خوششون نمیاد...منفی میزنن...
خیالی نیستAngel

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , maryam.raz , آلبالو
ارسال: #۶۰۵
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  بابا مگه من چی گفتم منفی خوردم؟؟؟؟ حالا میفهمم چرا فیسبوک دکمه ی Unlike نداره. چون میدونه خیلیا فرهنگ استفاده ازش رو ندارن. آقای mohammadali1990 اومده میگه : سلام بچه ها. چه خبر؟ طرف اومده بهش منفی داده!!!! واقعا متاسفم....
من خودم بشخصه هر جا منفی میبینم یه مثبتم تنگش میذارمBig Grin
داداش ناراحت نشو...ما که اینجا نیومدیم منفی یا مثبت بگیریم هدف ما خیلی بالاتر از این حرف هاست..
حالا یه عده هم هستن و میان میبینن که عقبن یا کلا خوششون نمیاد...منفی میزنن...
خیالی نیستAngel

آره ظاهرا همینی هست که می فرمایید.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۶۰۶
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دوستان برای مدیریت چه کتابی مناسبتره آیا؟

من دارم مدیریت عمومی دکتر الوانی رو میخونم.

اما کتاب دکتر رضائیان و کتاب مبانی مدیریت رابینز هم خوبه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
سلام
من مدیریت رابینز دارم میخونم و مدیریت رضاییان و مدیریت انتشارات علوم پایه رو هم خوندم به نظرم همشون خوبن کتاب رابینز فقط زیاد توضیحات اضافی داره و همه ی مطالب و گفته و کتاب گسترش علوم پایه نکته کنکوری گفته.

واسه تست چی داری؟

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۶۰۷
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
سلام
یه بچه پرانرژی ودرس خون (تهران)میخوام که باهم حضوری درارتباط باشیم وبقیه مسیرروتاکنکورباهم طی کنیم،هرکی تمایل داره ایمیل بزنه بهم.فقط سریعتر
۱
۰
ارسال: #۶۰۸
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
کاش یه برنامه ریزی منظم داشتیم تا همه با هم میخوندیم و رقابت بالاتر بود.!!!!!!!!کاش..............
۳
۰
ارسال: #۶۰۹
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط poshtkar.)
سلام
یه بچه پرانرژی ودرس خون (تهران)میخوام که باهم حضوری درارتباط باشیم وبقیه مسیرروتاکنکورباهم طی کنیم،هرکی تمایل داره ایمیل بزنه بهم.فقط سریعتر

زودترجواب بدین دیگه زمان داره میگذره.کی پایه س؟
۱
۰
ارسال: #۶۱۰
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
من همیشه دقت میکنم به امتیازات اگه ببینم بیخودی منفی داده شده مثبت میدم که جبران بشه .

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , asusx59sr , younes , maryam.raz , آلبالو , Mehran
ارسال: #۶۱۱
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  [quote='virtual girl' pid='134724' dateline='1349521305']
نقل قول: ا

[quote='asusx59sr' pid='136610' dateline='1349975945']
بابا مگه من چی گفتم منفی خوردم؟؟؟؟ حالا میفهمم چرا فیسبوک دکمه ی Unlike نداره. چون میدونه خیلیا فرهنگ استفاده ازش رو ندارن. آقای mohammadali1990 اومده میگه : سلام بچه ها. چه خبر؟ طرف اومده بهش منفی داده!!!! واقعا متاسفم....

عب نداره - - - ب قول بچه هامون بنننننننندش نباش داداSmile

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  من همیشه دقت میکنم به امتیازات اگه ببینم بیخودی منفی داده شده مثبت میدم که جبران بشه .

عملی بس جوانمردانه و زیبا انجام میدین - - -تنکس آند لایکWink

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr
ارسال: #۶۱۲
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ)lopaki نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
خداقوت
من از مردادماه شروع به خوندن کردم روزانه [b]حداقل ۵ساعت میخونم[/b] اما دو روزه که اصلا نمیتونم درس بخونمSad خیلی ناراحتم همه رو استرس گرفته مارو بی خیالیHuh فقط جی برگامو مرور کردم تو این دو روز

به این فکر کنید که توی ماه مهر که خیلی ها اینجور میشن یک سوء استفاده کننده مثل من وجود داره که هفته تو ۶ روز ۶۵ ساعت درس خونده (مفید ها). اونموقع تازه میفهمی اینجوری پیش بره میبازی(دور از جونت)

ممنونمSmile
۰
۰
ارسال: #۶۱۳
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
دوستان عزیز و دوست داشتنی...
یک حرف به هممون یادآوری می کنم(به عنوان یه دوست کوچیک!)...هیچ وقت نباید اینرو فراموش کنیم که ((رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود...رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود...))
به استراحت و کسب انرژی هم اهمیت بدید...یه دونده اگه به فکر دور آخر نباشه و خیلی تند بدوه ممکنه به دور آخر نرسه...

همگی شاد و پرانرژی باشید...(این دنیا ظرفیت این رو داره که همه خوشبخت بشن...اگه ما یکم درکمون رو بالا ببریم دنیا بخیل نیست...)

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , jameshenas , 5h4rk , Mohammad-A , Mehran
ارسال: #۶۱۴
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
سلام به دوستان عزیز خودم Smile

الان فصل کارآیی معماری رو تموم کردم امروز شروع کرده بودمش البته اول از روی پترسون خوندمش ، پوران برخلاف فصل اول که از روی مانو گفته این فصل رو از رو پترسون گفته ولی اگه خواستین بخونین و قبلا باهاش آشنایی نداشتین یه نگا به قسمت کارآیی پترسون بندازین. من معتقدم پترسون همش لازم نیست خونده شه باید یه جاهایی رو که از رو پوران نفهمید از روی پترسون خوند. ولی خودمونیم فصل اول آمار پارسه خیییییییییلی واسم شیرین بود تستاشو هم زدم البته هنوز تستای احتمالو نزدم . ساختمان داده هم فصل ۳ پورانو تموم کردم .مدار منطقی پوران هم فصل ۴ رو تموم کردم رو تستام البته زدن همه تستای هر فصل واقعا زمان گیره ، من سعی میکنم مثلا از ۴۰ تا تست ۲۰ تاشو فعلا بزنم یعنی ۱/۲ تستا رو. ان شاالله همه مون قبول میشیم ، فقط باید اینو باور داشته باشیم ، من معتقدم آدم اگه ایمان داشته باشه میتونه هرکاری که میخواد رو انجام بده و موفق شه. به امید موفقیت Heart

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , samereh
ارسال: #۶۱۵
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط atti joon.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دوستان برای مدیریت چه کتابی مناسبتره آیا؟

من دارم مدیریت عمومی دکتر الوانی رو میخونم.

اما کتاب دکتر رضائیان و کتاب مبانی مدیریت رابینز هم خوبه.

سلام
من مدیریت رابینز دارم میخونم و مدیریت رضاییان و مدیریت انتشارات علوم پایه رو هم خوندم به نظرم همشون خوبن کتاب رابینز فقط زیاد توضیحات اضافی داره و همه ی مطالب و گفته و کتاب گسترش علوم پایه نکته کنکوری گفته.

واسه تست چی داری؟

انتشارات علوم پایه تستهای ازاد و سراسری سالهای پیش رو داره ک من اونو میخونم +تسهای کنکورهای ازمایشی.اگه شما واسه تست منبع بهتری داشتین حتما ب من بگید ها ممنونم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close