زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد فروش بن تخفیف آزمون های آزمایشی در انجمن

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان
بدلیل اینکه بعضی دوستان برای فرو ش بن های تخفیف مزایده میگذاشتند ،سال گذشته فروش اینگونه بنها را ممنوع کردیم. پیشنهاد کردیم دوستانی که قبول شدند به یک طالب واقعی بنها را واگذار کنند.
این قانون را همچنان بهش پایبندیم. بنظرم اهداء کنید بهتره.
ولی بعضی درخواست کرده اند چون فروش کتاب آزادهست ، فروش بن هم با تخفیف آزاد باشه.
اینکه موسسه ای به درصد تخفیف میده عملا" مشخصه که میخواد مشتری جذب کنه.
پیشنهاد من اینه که فروش با قیمت فیکس مثلا صد یا صد و پنجاه هزارتومان آزاد باشه.
(البته من نمیدونم قیمت اصلیش چنده و مثلا" تخفیف پنجاه درصد چقدر میشه؟؟؟)
اگه فکر میکنید این بنفع عدالت آموزشی است نظر بدین.

ولی تا وقتی رسما" این قانون عوض نشده ، فروش بن کما فی السابق ممنوع است.
دوستان فقط نظر بدین نه اینکه بگید مثلا" میخواهید بفروشید.این باز میشه نقض قانون.
هدف اینه که مکانیسمی ایجاد بشه که عدالت آموزشی ایجاد بشه و به مستحقش برسه.
بنابراین فقط نظرتون را بگید . اگه بن دارید و میخواهید بفروشید کمی صبر کنید و اعلام نکنید انشاء ا.. به یه منطقی رسیدیم.
اینم تو ذهن باید باشه که نمیخوایم تشویق به فروش کنیم. بعضی این بنها را اهدا کرده اند . نکنه موجب بشیم کسی که میخواد اهداء کنه تشویق بشه و بیاد بفروشه.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafsheh68 , mohammadali1990
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
نظر کاربران در مورد ممنوعیت فروش بن تخفیف آزمون های آزمایشی در انجمن
به نظر من، می تونین فروش اون ها رو با قیمت فیکس آزاد کنین ، در عوض یه درصد خیلی کم از هر معامله رو حالا با یه مکانیزمی که تضمین بشه فروشنده حتما پرداخت می کنه، برای هزینه های سایت دریافت کنین. بهرحال این سایت هزینه های خاص خودشو داره که کم هم نیستند
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ق.ظ
نظر کاربران در مورد ممنوعیت فروش بن تخفیف آزمون های آزمایشی در انجمن
بن چیه؟ اول اینو توضیح بدین فک کنم ما که دوریم خیلی از مرحله پرتیم
Fardad-A، در تاریخ ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

کسانیکه در کنکور آزمایشی بعضی موسسات کنکور شرکت میکنند و هزینه اون را پرداخت میکنند اگه رتبه خوبی در کنکور سازمان سنجش بیارن موسسه کنکور مذکور بخشی از پولی که داوطلبان پرداخت کردند را بهشون بر میگردونند ولی نه بصورت پول نقد. بلکه بن تخفیف شرکت در آزمونهای آزمایشی سال بعد را میدن تا آنها را قبولشدگان به متقاضیان کنکور آزمایشی سال بعد بفروشند و مبلغی از پولشون از این طریق برگرده. اینطوری موسسات کنکور آزمایشی هم پول نقد نداده اند. هم دارنده بن تخفیف را که در کنکور قبول شده تشویق میکنند تابرای رسیدن به پولش عملا" یک نفر دیگه را برای کنکور آزمایشی بفرسته باون موسسه.
حالا ما دنبال مکانیسمی هستیم که این بنهای تخفیف با یه قیمت مناسب برسه دست بچه های کنکوری و کسی نخره و دوباره بفروشه.

۳
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط banafsheh68.)
RE: بحث در مورد فروش بن تخفیف آزمون های آزمایشی در انجمن
من میخوام تمام آزمون های پارسرو ثبت نام کنم و تمایل به خرید بن دارم ، فقط اینکه من مشهد هستم چطوری به دستم میرسه؟
اون یک نفر که که شهرستان هستن، مشهد نیستن؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
من هم متقاضی هستم!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ
منم هستم

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ
منم متقاضی هستم خیلی هم نیاز دارم.ولی یکی از دوستان میگفت برای استفاده از بن ، خود صاحب بن باید با کارت ملی بره پارسه، درسته؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
سلام چه تاپیکه خوبی زدین کاش زودتر اقدام کرده بودین
برا فروش بن اگه تو شهر دیگه ای باشین دوتا راه حل وجود داره

۱-برا اون شخص تو شهر خودتون ثبت نام کنی بعد انتقالش بدین شهر مورد نظر
۲-کارت تخفیف پارسه رو بهمراه مشخصات خودتون(رتبه قبولی) بفرستین واسه شخص مورد نظر تا خودش ثبت نام کنه
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
آقا فرداد تصمیم گرفتن که بچه ها به طور مستقیم از طریق همین لینک بن هاشونو خرید فروش کن اما بدون واسط .
من ۲ تا بن ۲۰۰ تومنی به اسم خودم دارم ، کسانی که تمایل دارن بهم پیام بدن .
ساکن تهران هم هستم.
Fardad-A، در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

البته گفتم بهمه دوستان یه پیامی بفرستید . ولی حالا که اعلام میکنید قیمت فروش ، شهر و اینکه چجوری بدستشون برسه را هم بگید که باز مزایده نباشه. یه قیمت اعلام کنید تا همه بدونند. ممنون

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط bitbit.)
منم یه دونه کارت ۲۰۰ت دارم
الان تهران هستم ولی میتونم بفرستم شهر شما

فکر میکنم پ.خصوصی سایت مشکل پیدا کرده
۶۶bitbit@gmail.com
قیمت ۱۸۰ت
Fardad-A، در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

البته گفتم بهمه دوستان یه پیامی بفرستید . ولی حالا که اعلام میکنید قیمت ، شهر و اینکه چجوری بدستشون برسه را هم بگید که باز مزایده نباشه. یه قیمت فروش اعلام کنید تا همه بدونند و نخواهند تک تک بپرسند. ممنون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۱۱
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط esi.)
من هم قیمتم برای ۲ عدد بن ۲۰۰ تومنی جمعا ۳۵۰ تومن می باشد
ساکن تهران هم هستم
هر کسی قصد خرید داشت بهم پیام خصوصی بده می تونیم به توافق برسیم

۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط sinohe.)
منم یه دونه ۲۰۰ دارم. ۱۵۰ تومن هم می فروشمش.
تهران یا مشهد.

روی بن من نوشته بود ثبت نام تا اخر ابان با بن انجام میشه اگه اشتباه نکنم.
کارت ملی هم لازم نیست فقط اسم و رتبه صاحب بن رو باید بدونند.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط arixooo.)
اینا بن هدیه است...میدن به شما که هدیه بدید به دوستانتون...اگه دوستی ندارید که بهش بدید خوب یه کم ارزونتر بدید...مثلا توی تهران از این سر شهر بلند شی بری اونور شهر واسه ۵۰ تومن تخفیف؟؟
تازه بعضی از دوستان میخوان جفتشو ۳۵۰ بدن...هر نفر میتونه از یکیش استفاده کنه...یعنی میشه ۲۵ تومن تخفیف...من باشم ۱۰۰ سال نمی خرم..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۱
ارسال: #۱۴
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط esi.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  اینا بن هدیه است...میدن به شما که هدیه بدید به دوستانتون...اگه دوستی ندارید که بهش بدید خوب یه کم ارزونتر بدید...مثلا توی تهران از این سر شهر بلند شی بری اونور شهر واسه ۵۰ تومن تخفیف؟؟
تازه بعضی از دوستان میخوان جفتشو ۳۵۰ بدن...هر نفر میتونه از یکیش استفاده کنه...یعنی میشه ۲۵ تومن تخفیف...من باشم ۱۰۰ سال نمی خرم..
من واقعا دوستی برای آزمون ارشد پیدا نکردم که بنو بهش بدم.
نمیشه اینطوری قضاوت کرد، هیچ بی عدالتی هم در کار نیست، واقعا اگه دوست نزدیکی داشتم حتما هدیه می کردم اما واقعا ندارم که بخواد آزمون شرکت کنه با یک نیازمند واقعی هم پیدا نکردم.
منم دو کارتو ۳۰۰ تومن هم میدم تا انصاف هم رعایت شه.
اون شخصی هم که الان بن داره سال پیش ۴۹۰ تومنه داده واسه آزمون، یادت نره، درسته هدفش این هدیه نبوده اما یه اثر جنبی Side Effect Big Grin می تونه باشه (نرم افزاریش کردیم Tongue )
اما معرفتتون قابله تحسینه انصافا .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۱۵
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط bitbit.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  اینا بن هدیه است...میدن به شما که هدیه بدید به دوستانتون...اگه دوستی ندارید که بهش بدید خوب یه کم ارزونتر بدید...مثلا توی تهران از این سر شهر بلند شی بری اونور شهر واسه ۵۰ تومن تخفیف؟؟
سلام دوست عزیز
تو مقایسه کنکور ۵۰هزار تومان قیمت دو سه تا کتاب خوبه

ضمنا من قیمتم رو عوض میکنم ۱۷۰

امیدوارم همینجا یه دونه بن من و دوستان فروش بره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۸۲ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۴ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  فروش کتابهای ارشد کاملا نو و تمیز Fatemeh-Arshad ۳ ۲,۷۶۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedmohsenee
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۷۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۶۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close