زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب شبکه ۹۲

ارسال: #۳۱
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
RE: کتاب شبکه ۹۲
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها پیش نویس اولیه فصل آخر کتاب شبکه دکتر حقیقت رو میتونید از سایت خود ایشون به این آدرس بگیرین. البته خیلی خلاصه است ولی برای کسایی که وقت خوندن کتاب راس ندارن خوبه .فقط لایه کاربردی .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با سلام

دست گلتون درد نکنه ... خیلی خیلی ممنونم

فقط یه سوال : اینکه دکتر در سایتشون گفتن که لایه شبکه رو هم از رو کتاب راس بخونین واقعا" لازمه که این لایه هم از کتاب راس خونده

بشه؟؟؟

راستش سر کلاس به ما گفتن اگر وقت دارید لایه انتقال و کاربردی رواز کراس بخونید ولی اگر کتاب منو بخونید و این خلاصه که میدم هم بخونید کافیه حرفی از لایه شبکه نزدن . لایه شبکه کتاب پارسه حقیقت کافیه. حالا اگر بخواین من دوباره از ایشون سوال میکنم.

دستتون درد نکنه ... ممنونم

شرمنده , اگه زحمتی نیست و براتون مقدوره میشه ازشون بپرسین این لایه شبکه رو ؟؟؟

بازم دستتون درد نکنه ... ممنونم لطف می کنید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
من یه کتاب برای خوندن کتاب شبکه کامپیوتری ۱ می خوام یعنی طول ترم
ساده و روون توضیح داده باشه نمره بالا پاس بشم
ممنون پیشاپیش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  دوستان این نظر شخصی بنده است و به نظرم هز کسی با کتاب خاصی راحته:
من ۲تا لایه پایین رو (فیزیکی و پیوند داده) رو از روی حقیقت می خونم(فقط)
لایه های بالا رو اوا از کتاب حقیقت خوندم تا مباحث دستم بیاد چون کتاب روونیه و مطالب رو راحت می شه یاد گرفت در کنارش کتاب راهیان ارشد (فقط چاپ ۲) رو حتما می خونم
انتقال - شبکه - کاربرد هم حتما یه دور از روی راس می خونم
البته حل المسائل رو هم می زارم تو پاییز می خونم
من رویکرد این دوستمون رو توصیه میکنم با این تفاوت که کلا لایه ی فیزیکی رو خیلی درگیر نشید و فقط روخونی کنید. به نظرم نیازی به راهیان ارشد نیست .تو لایه های میانی خوندن کتاب حقیقت و روش های حل تستش به شدت توصیه میشه.لایه ی کاربرد و انتقال هم از راس بخونید و به حل المسائلش تکیه کنید. برای لایه شبکه هم که کلا کتاب حقیقت کافیه و بسیار مناسبهSmile
برای کتاب راس ترجمه خوب هست؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۲ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۴۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۹۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۳۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۲۴۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۴۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۶۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close