زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب شبکه ۹۲

ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
کتاب شبکه ۹۲
با سلام.
دوستان خیلی در مورد خریدن کتاب شبکه تحقیق کردم ولی هر کسی به نظر خودش یک نظری داره ، حالا به نظرتون چکار کنم ؟؟؟ اخرش کدوم کتاب را بگیرم که بشه برای زدن تست روش حساب باز کرد ؟؟؟؟

دوستان ارشد بین زمین و اسمان گیر کردم .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ب.ظ
RE: کتاب شبکه ۹۲
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)hejran_ha نوشته شده توسط:  با سلام.
دوستان خیلی در مورد خریدن کتاب شبکه تحقیق کردم ولی هر کسی به نظر خودش یک نظری داره ، حالا به نظرتون چکار کنم ؟؟؟ اخرش کدوم کتاب را بگیرم که بشه برای زدن تست روش حساب باز کرد ؟؟؟؟

سلام من هم مثل توام و به قول تو هرکس یه چیزی میگه اما با توجه با اطلاعاتی که از کتابهای دکتر حقیقت پیدا کردم فک میکنم کتاب ایشون و کتاب دیگری که فک کنم اسمش "شبکه رویکرد فراز به فرود" هست بتونن مکمل هم باشن. صد البته برای تست هم ۳۰۰۰ مسئله دکتر فتحی و صفایی عالیه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)hejran_ha نوشته شده توسط:  با سلام.

سلام فقط فقط فقط پارسه اونم نوشته دکتر حقیقت کافیه چون دیگه نیاز به خوندن مرجع نداریچون کامل کامله

علی مظهر پیروزی در شکست است.

ما همیشه پیروزی را در پیروزی می شناسیم ، ولی علی [ علیه السلام ] درس بزرگی به ما داد و آن درس پیروزی در شکست است.
دکتر شریعتی
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Behzad TP
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ق.ظ
کتاب شبکه ۹۲
سلام.
دوستان این درسته که کتابای پارسه از جمله شبکه استاد حقیقت امسال تغییر میکنه؟کسی میدونه؟
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
کتاب شبکه ۹۲
دوستان کتاب فارسی برای بهروز فروزان هست؟
آخه اینطور که من از سرفصل های ویرایش ۴ ومش دیدم (البته ویرایش۵ومش هم اومده)کامله و دسته بندی خوبی داره (به نظرم از نظر دسته بندی از بقیه کتاب ها بهتره...
و کتاب گارسیا ترجمه فارسیش خوبه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
ببخشید کسی جزوه تحلیل و طراحی شی گرایی دﻛﺘﺮ راﻣﺎن راﻣﺴﻴﻦ شریف رو داره بتونه آپلود کنه؟
یا طوری شه دانشگاه شریف قرار بزاریم بگیرم ازشون ؟
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
لطفا تو موضوع بالا جواب بده بقیه هم استفاده کنن
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
کتاب شبکه ۹۲
من کتابش ک چاپ ۹۲ هستش رو گرفتم تغییری نکرده
یعنی قراره بازم ویرایش شه امسال؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من کتابش ک چاپ ۹۲ هستش رو گرفتم تغییری نکرده

من هنوز ندیدم کتاب ۹۲ رو ولی یکی از بچه هابه حقیقت میل زده بود جوابشو داده بود که تعقیر کرده
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ق.ظ
کتاب شبکه ۹۲
فقط پارسه + کتاب شبکه رویکرد فراز به فرود نوشته‌ی کروس.

ولاغیر.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dowlati99 , jahani
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط ana_12345.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  دوستان کتاب فارسی برای بهروز فروزان هست؟
آخه اینطور که من از سرفصل های ویرایش ۴ ومش دیدم (البته ویرایش۵ومش هم اومده)کامله و دسته بندی خوبی داره (به نظرم از نظر دسته بندی از بقیه کتاب ها بهتره...
و کتاب گارسیا ترجمه فارسیش خوبه؟

من براش ترجمه فارسی ندیدم اما فوق العاده روان هست و اصلا اختیاج به زبان خوب نداره . کاملا از پسش بر میاین اما یه کتاب مرجع فارسی هم داشته باشین که بتونین بهش مراجعه کنین "من تنن بام رو داشتم بدک نبود " و به همراهش پارسه . من فروزان رو فوق العاده پیشنهاد می کنم از همین الان شروع کنین که بتونین ازش خوب استفاده کنین .

دوستان من یه کتاب پارسه شبکه دارم اخرین چاپش هست مال پارسال دیگه . البته از روی کتاب اصلی دادم برام کپی کردن اما کتاب تمیز و خوبی . فقط توش یکم نکته هست . Smile اگه کسی خواست بهم پیام خصوصی بده بیاد بگیره . فقط باید اصفهان باشه .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
کتاب شبکه ۹۲
میشه بدید به من هزینه پستشو میپردازم

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
ارسال: #۱۱
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ
کتاب شبکه ۹۲
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من کتابش ک چاپ ۹۲ هستش رو گرفتم تغییری نکرده

شما تکی خریدین؟ با ۹۱ چقد فرق میکنه؟ شهرما ۹۲ نداره.۹۱ داره من موندم ۹۱ بخرم؟
ارسال: #۱۲
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  فقط پارسه + کتاب شبکه رویکرد فراز به فرود نوشته‌ی کروس.

ولاغیر.
همین طورکه امیر گفت ۹۱ حقیقت رومیتونید بخونید ولی خوب برای لایه های انتهایی به کتاب کروس مراجعه کنید. البته اینو در نظر بگیرید که طراحان کنکوری رو کتاب حقیقت یه کم حساس شدند و امسال انگار سوالها یه جوری طرح شده بود که هر کی شبکه حقیقت رو میخوند نتونه جواب سوالها رو بده. خلاصه این مسائل هم هست دیگه:پی طراحا هم ادم هستند و ممکنه با هم لج کنند و یا بخوان حال یکی دیگه رو بگیرند. برای همین معمولا کتابهایی که یهو گل میکنند و جواب میدن بعد یکی دو سال دیگه جوابگو نیستند. مثل اتفاقهایی که برای کتابهای مقسمی افتاده. ولی باز من حقیقت رو لااقل برای روشهای حل بسیار خوبش برای تستهای سالهای گذشته توصیه میکنم. برای لایه های انتهایی هم میتونید به کتاب کروس و حل المسائل اون مراجعه کنید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
ارسال: #۱۳
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  فقط پارسه + کتاب شبکه رویکرد فراز به فرود نوشته‌ی کروس.

ولاغیر.
همین طورکه امیر گفت ۹۱ حقیقت رومیتونید بخونید ولی خوب برای لایه های انتهایی به کتاب کروس مراجعه کنید. البته اینو در نظر بگیرید که طراحان کنکوری رو کتاب حقیقت یه کم حساس شدند و امسال انگار سوالها یه جوری طرح شده بود که هر کی شبکه حقیقت رو میخوند نتونه جواب سوالها رو بده. خلاصه این مسائل هم هست دیگه:پی طراحا هم ادم هستند و ممکنه با هم لج کنند و یا بخوان حال یکی دیگه رو بگیرند. برای همین معمولا کتابهایی که یهو گل میکنند و جواب میدن بعد یکی دو سال دیگه جوابگو نیستند. مثل اتفاقهایی که برای کتابهای مقسمی افتاده. ولی باز من حقیقت رو لااقل برای روشهای حل بسیار خوبش برای تستهای سالهای گذشته توصیه میکنم. برای لایه های انتهایی هم میتونید به کتاب کروس و حل المسائل اون مراجعه کنید.

حرفتو کاملا قبول دارم مثل یه کتاب دیگه از موسسه پارسه که خوبه و طراحا بهش حساس شدن! ( وجدانا کار درستی نیست که کسی بیاد یه کتاب رو ببینه چیه درس داده دقیقا سوال رو طوری طراحی کنه که افرادی که اون کتاب رو خوندن جواب ندن اصلا انسانی نیست !)
ولی بازم من فکر نمیکنم همچین اتفاقی افتاده باشه و طراحی اینکارو کنه کما اینکه امسال با کتاب دکتر حقیقت میشد ۳ تا تست رو زد !

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۴
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  فقط پارسه + کتاب شبکه رویکرد فراز به فرود نوشته‌ی کروس.

ولاغیر.

حرفتو کاملا قبول دارم مثل یه کتاب دیگه از موسسه پارسه که خوبه و طراحا بهش حساس شدن! ( وجدانا کار درستی نیست که کسی بیاد یه کتاب رو ببینه چیه درس داده دقیقا سوال رو طوری طراحی کنه که افرادی که اون کتاب رو خوندن جواب ندن اصلا انسانی نیست !)
ولی بازم من فکر نمیکنم همچین اتفاقی افتاده باشه و طراحی اینکارو کنه کما اینکه امسال با کتاب دکتر حقیقت میشد ۳ تا تست رو زد !
به هر حال قشنگ معلوم بود هدفشون چی بوده از طراحی سوال. حالا اینکه یکی حقیقت میخوند میتونست بزنه خیلی ها هم حقیقت خونده بودند نتونسته بودند بزنندSmile ولی باز منم حقیقت رو بین همه کتابهای کنکوری ترجیح میدمSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۵
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)amh1366 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)hejran_ha نوشته شده توسط:  با سلام.

سلام من هم مثل توام و به قول تو هرکس یه چیزی میگه اما با توجه با اطلاعاتی که از کتابهای دکتر حقیقت پیدا کردم فک میکنم کتاب ایشون و کتاب دیگری که فک کنم اسمش "شبکه رویکرد فراز به فرود" هست بتونن مکمل هم باشن. صد البته برای تست هم ۳۰۰۰ مسئله دکتر فتحی و صفایی عالیه.

من با نظر شما ١٠٠٪ موافقم

هیج وقت دیر نیست
........................!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۲ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۴۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۹۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۳۸۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۵ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۲۴۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۴۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۶۸ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close