زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل تعدد جزوات الکترونیکی و پیدا کردن راه حلی برای آن

ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط farhud.)
Question مشکل تعدد جزوات الکترونیکی و پیدا کردن راه حلی برای آن
من زیاد عادت ندارم کتابها رو به صورت ایبوک بخونم. سعی میکنم پرینت بگیرم جروه هامو. میدونم خیلیها هستن که مثل منن. اینطوری: پشت پی سی که میشینی حتما باید یه سر بزنی نت. همین خودش باعث میشه کلی وقتت تلف بشه. یهو نگاه میکنی وقتی که برای خوندن جزوه گذاشته بودی صرف کارهای دیگه شده که خیلی ضرورتی نداشتن. Big Grin

ولی حالا دیگه تعداد جزوه ها خیلی زیاد شده. نمیشه همه شونو پرینت گرفت. شاید راه بهتری باشه.Idea

نظرتون برای حل این مشکل چیه؟ به نظرتون استفاده از تبلت میتونه مناسب باشه؟ دوستانی که تبلت دارن مشکل هدر دادن وقت به طور ناخودآگاه مثل استفاده از اپ و سرگرمی و نت رفتن رو با تبلت هم دارید؟

تقاضا میکنم دوستانی که تجربه ای مثل من دارن و یا برای خوندن ایبوک از تبلت استفاده میکنن راهنمایی کنند.
با تشکر.
good-wishes، در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از بخش "سبک زندگی" به "مباحث عمومی" انتقال یافت
ممنون میشم دوستان به مکان ایجاد تاپیک دقت کنند چرا که مکان نامناسب ضریب پاسخ گرفتن شما رو به شدت کاهش میده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ
مشکل تعدد جزوات الکترونیکی و پیدا کردن راه حلی برای آن
خب ظاهرا غیر من هیچکس با چنین مشکلی مواجه نبوده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۳۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close