زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدار الکتریکی

ارسال:

Soheil پرسیده:

Information مدار الکتریکی

بچه‌ها پیشنهادتون واسه درس مدار الکتریکی چه کتابی هستش؟
خودم امسال پوران پژوهش (دکتر زرگر) رو خوندم مال رشته برق بود‌، خیلی سنگین بود نتونستم درست بخونمش!

۲
ارسال:

karostami پاسخ داده:

مدار الکتریکی

من در مورد مدار کلاس مهندس کهن رفتم. ایشون خیلی خوب توضیح می داد ولی من چیزی نمی فهمیدم چون یکی دوجلسه را نتونستم برم و تمرینها را حل نکردم.
با این همه از شواهد امر اینطور به نظر میاد که اگه آدمی باشید که از درسهای برقی خوشتون بیاد و البته اهل تمرین حل کردن باشید تستهاش راحتتر از طراحی الگوریتمه و بهتر می تونید بزنید. ولی واقعا انرژی و زمان می بره چون باید خیلی زیاد تمرین حل کنید. خوندن و درس چندانی نداره مدار ولی به جاش بسیار زیاد تمرین باید حل بشه. اگر به مباحث هوشی که چندان به دروس برقی احتیاج نداره مثل پردازش تصویر و... علاقمندید فکر نمی کنم ارزش سرمایه گذاری روشو داشته باشه ولی اگر رباتیکی هستید دنبالش کنید.

ارسال:

reyhaneh64 پاسخ داده:

RE: مدار الکتریکی

خیلی ممنون از پاسخ جامع و کاملتون.
۷ تا سوال فکر کنم واسه کنکور حداقل ارزششو داره...
(۱۴ مرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ)karostami نوشته شده توسط:  من در مورد مدار کلاس مهندس کهن رفتم. ایشون خیلی خوب توضیح می داد ولی من چیزی نمی فهمیدم چون یکی دوجلسه را نتونستم برم و تمرینها را حل نکردم.
با این همه از شواهد امر اینطور به نظر میاد که اگه آدمی باشید که از درسهای برقی خوشتون بیاد و البته اهل تمرین حل کردن باشید تستهاش راحتتر از طراحی الگوریتمه و بهتر می تونید بزنید. ولی واقعا انرژی و زمان می بره چون باید خیلی زیاد تمرین حل کنید. خوندن و درس چندانی نداره مدار ولی به جاش بسیار زیاد تمرین باید حل بشه. اگر به مباحث هوشی که چندان به دروس برقی احتیاج نداره مثل پردازش تصویر و... علاقمندید فکر نمی کنم ارزش سرمایه گذاری روشو داشته باشه ولی اگر رباتیکی هستید دنبالش کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۲
ارسال:

alamdar پاسخ داده:

مدار الکتریکی

سلام

بچه‌ها من میخوام مدار رو ۱۰۰ بزنم Big Grin

من چون رشتم سخت افزاره تا دلتون بخواد مدار خوندیم واسه همین خیلی افت داره همشو نزنم Big Grin

اما نمیدونم واسه تست چی بگیرم که همه مباحث ارشد رو پوشش بده و نرم سر جلسه تست های نا آشنا و غریب ببینم!!

چی بخرم برو بچ؟

راستی به نظر من اگر کسی منبع میخواد کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه‌ها نوشته ارنست کوه- چارلز دسو ترجمه پرویز جبه دار مارالانی انتشارات دانشگاه تهران شاید بهترین باشه

کتاب ۲ جلد هست که جلد ۱ رو واسه مدار ۱ و ۲ رو واسه مدار ۲ خوندیم ... راستی از هر دو توی کنکور سوال میاد یا فقط جلد یک؟؟؟

ارسال:

blackhalo1989 پاسخ داده:

(۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  سلام

بچه‌ها من میخوام مدار رو ۱۰۰ بزنم Big Grin

من چون رشتم سخت افزاره تا دلتون بخواد مدار خوندیم واسه همین خیلی افت داره همشو نزنم Big Grin

اما نمیدونم واسه تست چی بگیرم که همه مباحث ارشد رو پوشش بده و نرم سر جلسه تست های نا آشنا و غریب ببینم!!

چی بخرم برو بچ؟

راستی به نظر من اگر کسی منبع میخواد کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه‌ها نوشته ارنست کوه- چارلز دسو ترجمه پرویز جبه دار مارالانی انتشارات دانشگاه تهران شاید بهترین باشه

کتاب ۲ جلد هست که جلد ۱ رو واسه مدار ۱ و ۲ رو واسه مدار ۲ خوندیم ... راستی از هر دو توی کنکور سوال میاد یا فقط جلد یک؟؟؟

میدونید اگه شما این درصدایی که تو قسمتای مختلف این فروم گفتید رو بزنید رتبتون چند میشه؟

۱
ارسال:

karostami پاسخ داده:

مدار الکتریکی

مدار تمرین می خواد و لاغیر! اصل درس خیلی ساده است. ولی چگونگی حل مدارها را حتما با تمرین باید پیش برید. اگر طبق برنامه ریزی تون بقیه درسها را می تونید به راحتی تموم کنید و روزی ۲ ساعت وقت دارید حتما سرمایه گذاری کنید. به نظر میاد یک مقداری که روی مدار تسلط پیدا کنید از طراحی راحتتر می تونید بزنید(من که پیدا نکردم!)

۱
ارسال:

admin پاسخ داده:

مدار الکتریکی

اگه بتونید بخونید خیلی عالی می شه و حسابی روی رتبه اتون تاثیر مثبت خواهد داشت. اما در صورتی هم که وقت کافی رو ندارید به نظرم حذفش خیلی هم آسیب نمی رسونه چرا که سوالات این درس رو اکثر داوطلبین پاسخ نمی دن و کسایی هم که پاسخ می دن معمولاً سخت افزاری هستند. شما با تقویت درس هوش و الگوریتم می تونید از این رقیب‌ها جلو بیافتید. باز تاکید می کنم که بهتره بخونید چرا که معمولاً ۲ یا ۳ سوال این درس رو می شه به راحتی آب خوردن حل کرد و حیفه که از دستتون بپره این سوالات.

البته راهنمایی بالا برای دوستان نرم افزاری بود که می خوان هوش خوب بشن. دوستان سخت افزاری اون رو جدی نگیرند.Smile

۱
ارسال:

karostami پاسخ داده:

مدار الکتریکی

من این کتاب را نخوندم ولی از اسمش به نظر میاد چندان مفید نباشه. ببینید چنانچه این کتاب برای درس مدارهای الکتریکی استفاده میشه شاید خوب باشد.
اگر مرجع می خواهید کتاب جبه دار می گن خیلی خوبه دیانی هم خوبه. جزوه پارسه هم برای ارشد مناسب است.

۱
ارسال:

delta پاسخ داده:

مدار الکتریکی

کتاب مدار الکتریکی فقط وفقط و فقط پوران پژوهش

ارسال: #۱۰

Masoud05 پاسخ داده:

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  کتاب مدار الکتریکی فقط وفقط و فقط پوران پژوهش

برای مبتدیا هم خوبه؟‌، نظرتون رفتن به کلاس برای این درس چیه؟

ارسال: #۱۱

Masoud05 پاسخ داده:

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  کتاب مدار الکتریکی فقط وفقط و فقط پوران پژوهش

منظورتون همونه که نویسندش " زرگر" هست‌، اونکه برا منی که مدار نخوندم از اولش چیزای سطح بالا گفته‌، در ضمن کتاب شادکام انور چطوره(گسترش علوم پایه)
راجع به رفتن کلاس هم بگید لطفاً

۱
ارسال: #۱۲

delta پاسخ داده:

مدار الکتریکی

بله همبنه.اون کتاب که گفتی من نمیدونم چیه نخوندمش .من خودم تو دانشگاه مدار را ۱۱ گرفتم پس ببینید که پایم ضعیف بود(تو دانشگاه ازاد که فکر کنم فقط ۵ درصد مطالبا گفته بودن) البته مدار ۲ هم ما داشتیم.اولش اینطوریه به قسمت تحلیل مدار که میرسی میبینی که چه جالب میشه.من که پایم ضعیف بود به کلاس احتیاج پیدا نکردم.حالا اگه میخوای بری کلاس با خودته.اگه الان میخونی بگی چه سخته و از این جور حرفا مطمئن باش میذاریش کنار پس برو کلاس ولی اگه پشتکارت خوب باشه سختیهاشا تحمل کنی بعدش لذت میبری من خودم میگفتم کاش برق شرکت کرده بودم شاید حتی دور اول کتابا که میخونی هیچی متوجه نشی ولی کم کم راه میفتی که حتما باید از الان شروع کنی اگه بذاری برا مهر وابان نمیرسی
موفق باشی

ارسال: #۱۳

Masoud05 پاسخ داده:

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  بله همبنه.اون کتاب که گفتی من نمیدونم چیه نخوندمش .من خودم تو دانشگاه مدار را ۱۱ گرفتم پس ببینید که پایم ضعیف بود(تو دانشگاه ازاد که فکر کنم فقط ۵ درصد مطالبا گفته بودن) البته مدار ۲ هم ما داشتیم.اولش اینطوریه به قسمت تحلیل مدار که میرسی میبینی که چه جالب میشه.من که پایم ضعیف بود به کلاس احتیاج پیدا نکردم.حالا اگه میخوای بری کلاس با خودته.اگه الان میخونی بگی چه سخته و از این جور حرفا مطمئن باش میذاریش کنار پس برو کلاس ولی اگه پشتکارت خوب باشه سختیهاشا تحمل کنی بعدش لذت میبری من خودم میگفتم کاش برق شرکت کرده بودم شاید حتی دور اول کتابا که میخونی هیچی متوجه نشی ولی کم کم راه میفتی که حتما باید از الان شروع کنی اگه بذاری برا مهر وابان نمیرسی
موفق باشی

دست شما درد نکنه‌، گرفتم.

۱
ارسال: #۱۴

delta پاسخ داده:

مدار الکتریکی

اگه پارسه را میخوای بخونی خوبه ولی خب چند بار بخونش به طور مطمئن میتونی به همه سوالات مدار جواب بدی چرا نصفش.اینکه میگم مدار پوران چون واقعا همه مباحثا خوب گفته جایی نیست که متوجه نشی پارسه هم خوبه ولی بعضی جاها را کم گفته که بایدچند باز بخونیش تا متوجه بشی چی گفته بعضی از مثالا هست که هم تو پارسه و هم تو پوران گفته شده بعد میبینی که چقدر پوران قشنگ گفته پارسه پوران کنارت باشه پارسه خوندی دیدی یه قسمتشا متوجه نشدی برو سراغ پوران .از پوران خوندی متوجه نشدی رجوع کن به پارسه

ارسال: #۱۵

SarahArshad پاسخ داده:

(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  اگه پارسه را میخوای بخونی خوبه ولی خب چند بار بخونش به طور مطمئن میتونی به همه سوالات مدار جواب بدی چرا نصفش.اینکه میگم مدار پوران چون واقعا همه مباحثا خوب گفته جایی نیست که متوجه نشی پارسه هم خوبه ولی بعضی جاها را کم گفته که بایدچند باز بخونیش تا متوجه بشی چی گفته بعضی از مثالا هست که هم تو پارسه و هم تو پوران گفته شده بعد میبینی که چقدر پوران قشنگ گفته پارسه پوران کنارت باشه پارسه خوندی دیدی یه قسمتشا متوجه نشدی برو سراغ پوران .از پوران خوندی متوجه نشدی رجوع کن به پارسه
ممنون دوست عزبز از راهنمایی که کردی .من پارسه رو دارم می خوام ویس هم براش بگیرم .پوران هم میگیرم فرمودید جلد اولش کافی؟
پوران فقط همین یه کتاب رو برا مدار داره احیانا نام مولف یادتون نیست؟؟
باز هم تشکر از وقتی که گذاشتید .

۱
ارسال: #۱۶

fatima1537 پاسخ داده:

مدار الکتریکی

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  تاپیک فعلی رو خوندم به این نتیجه رسیدم که پارسه رو بخونم اما وقتی این تاپیک رودیدم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از پارسه و پوران که بد تعریف کردن کتاب تقوی هم که تازه چاپ شده. کسایی که پیششون کلاس میرفتن می تونن درباره این کتاب نظر بدن
توی این تاپیک که اشاره کردید گفته که کتاب پوران خوب نیست و راه حلهای طولانی و غیر تستی داره ، ولی بالعکس راه حلهاش خیلی خلاصه اند ، زیاد هم توضیح نداده فقط تست زیاد حل کرده و فرمولها و راهحلهای مهم را به طور مختصرو مفید گفته. کلا کتاب پوران خوبه برای تمرین. پارسه را هنوز نخواندم.

۰
ارسال: #۱۷

Nastaran. پاسخ داده:

من برای مدار کتاب پارسه رو خوندم.کتاب فوق العاده خوبیه.متن روون و قابل فهمی داره و اصلا خسته کننده نیست و در عین حال همه‌ی مطالب رو به خوبی پوشش می ده.می تونم بگم بهترین کتاب انتشارات پارسه هستش!

ارسال: #۱۸

HighVoltage پاسخ داده:

(۱۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ)Nastaran. نوشته شده توسط:  من برای مدار کتاب پارسه رو خوندم.کتاب فوق العاده خوبیه.متن روون و قابل فهمی داره و اصلا خسته کننده نیست و در عین حال همه‌ی مطالب رو به خوبی پوشش می ده.می تونم بگم بهترین کتاب انتشارات پارسه هستش!

کتاب پارسه عالیه منم پیشنهاد میکنم.
دوستم این کتاب رو خورده بود مدار امسال ۱۰۰ زد.

ارسال: #۱۹

hamidkhl پاسخ داده:

(۱۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ)Nastaran. نوشته شده توسط:  من برای مدار کتاب پارسه رو خوندم.کتاب فوق العاده خوبیه.متن روون و قابل فهمی داره و اصلا خسته کننده نیست و در عین حال همه‌ی مطالب رو به خوبی پوشش می ده.می تونم بگم بهترین کتاب انتشارات پارسه هستش!

این کتاب پارسه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ مولفش کیه؟
من خیلی دنبال یه کتاب خوب برای مدار الکتریکی هستم، هیج جا این کتابو پیدا نکردم، اگه میشه راهنمایی کنید تا دست ما هم به این کتاب برسه!

۰
ارسال: #۲۰

mahditorki پاسخ داده:

مدار الکتریکی

منم پارسه رو خوندم خیلی عالیه
البته بگم جزوه است نه کتاب
باید از بچه هایی که کلاسای پارسه رو رفتن قرض ب*****ی

۰
ارسال: #۲۱

Nastaran. پاسخ داده:

مدار الکتریکی

ببینید وقتی که شما برای ثبت نام به موسسه‌ی پارسه می رید یک سری کتاب بهتون می دن(در واقع برای هر درس یک کتاب) و این کتاب مدار الکتریکی هم جز اونهاست و برخلاف گفته‌ی اقای mahditorki دقیقا یک کتاب ۴۰۰ صفحه ای هست نه جزوه و لازم نیست کلاسهای پارسه رو برای بدست آوردنش رفته باشید.ثبت نام من فقط برای کتاب-آزمون بود و برای هیچ درسی کلاس نرفتم.می تونید از دوستانی که پارسال پارسه ای بودند بگیرید یا خودتون پارسه ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۲۲

montazer پاسخ داده:

سلام، من نیاز به راهنمایی دارم. من برای پارسال که خونده بودم، مدار رو نخوندم. از بین درسها مدار رو حذف کردم. استدلالم این بود که اگه تمرکزم رو بذارم رو ریاضی‌ها و مشترک‌ها در اینصورت اگه طراحی الگوریتم و هوش رو خوب بزنم دیگه جای نگرانی برای مدار وجود نداره. ولی متاسفانه رتبم خوب نشد. میخوام امسال طوری بخونم که حتما قبول شم( اگه خدا بخواد)
از اول تیر برنامه ریزی کردم که شروع کنم. میخوام امسال رفرنس‌ها رو خوب بخونم. الان به نظر شما منطقی‌تر چیه؟ اینکه مثل پارسال تمرکزم رو بذارم رو ریاضی‌ها و مشترک‌ها و مدار رو نخونم و یا اینکه مدار رو هم بخونم؟
به نظر شما خوندن مدار ارزششو داره اینکه وقتمو بذارم برای این درس یا اینکه بیشتر رو سایر دروس وقت بذارم؟
اگه بخوام برای مدار بخونم همین کتاب پارسه کافیه یا یه رفرنس هم بخونم، با توجه به اینکه دانشگاه مدار رو به ما کامل کامل نگفتن و پارسال هم نخوندم، فاصله افتاده.
در ضمن اینو باید بگم که من برای هوش میخونم نه نرم افزار و قبولی تو هوش برام اولویت داره.
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون

۰
ارسال: #۲۳

امیرعلی۲ پاسخ داده:

مدار الکتریکی

برا این درس جزوه پارسه خوبه اگه برا تست هم پوران پژوهش خونده بشه دیگه عالیه بعضی قسمتا را پوران خیلی قشنگ توضیح داده

۰
ارسال: #۲۴

mahditorki پاسخ داده:

مدار الکتریکی

من که جزوه پارسه رو دیدم نه کتابش اونم دو جلدی بود و حدود ۶۰۰ صفحه با شیوه ابتکاری و خلاق
حتی مسائل سیاسی هم بعضی جاهاش به چشم میخوره
البته شما فقط به درس توجه کنید نه به مسائل حاشیه ای اون...

۰
ارسال: #۲۵

reyhaneh64 پاسخ داده:

با سلام به دوستان عزیز و تشکر ویژه از ادمین سایت
امسال میخوام هوش شرکت کنم
مدار الکتریکیو میخوام تابستون بخونمش
و هنوز تو شک قرار دارم که کلاس نیاز هست برم یا نه و اینکه اصلا اثری داره تو این درس؟

به نظر دوستان اگر من منابعی که معرفی کردنو خودم وقت بذارم بخونم نیازی به کلاس هست؟
و مهندس کهن استاد درس مدار موسسه نصیر درباره تدریس ایشون کسی چیزی میدونه؟
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

۰
ارسال: #۲۶

Fardad-A پاسخ داده:

مدار الکتریکی

سلام دوستان
من کتاب پوران رو جلد اولش رو خوندم. نسبتا" سنگینه ولی کامله. خصوصا" مثالهاش خیلی زیاده. بنظرم تستهاش واسه رشته برق طراحی شده. کتاب پارسه جلد اولش رو دیده‌ام . چون من پوران پژوهش رو خونده بودم بنظرم خیلی جدی نبود.شنیده‌ام که دکتر ملک محمد در نصیر خیلی خوب درس میده.

۰
ارسال: #۲۷

bahar پاسخ داده:

مدار الکتریکی

بچه‌ها کسی جزوه مدار از یه موسسه مثل پارسه یا نصیر رو نداره از بچه هایی که قبول شدن ..تقاضا دارم و متد خوندن مدار و بگن

ارسال: #۲۸

mamani پاسخ داده:

(۲۲ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی جزوه مدار از یه موسسه مثل پارسه یا نصیر رو نداره از بچه هایی که قبول شدن ..تقاضا دارم و متد خوندن مدار و بگن

من پارسه دارم

۰
ارسال: #۲۹

bahar پاسخ داده:

مدار الکتریکی

ببخشید بچه‌ها برای کسی که نمیخواد کلاس بره جزوه کهن خوبه یا جزوه پارسه ؟

ارسال: #۳۰

karostami پاسخ داده:

(۱۸ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  ببخشید بچه‌ها برای کسی که نمیخواد کلاس بره جزوه کهن خوبه یا جزوه پارسه ؟

کهن جزوه خاصی نداره. فقط سوالهای ارشد رو به بچه‌ها میده. ایشون بیشتر وقت کلاس را به حل تمرین میگذرونه. اگر می خواهید مدار بخوانید کتاب پارسه خوبه.
(۱۵ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از پاسخ جامع و کاملتون.
۷ تا سوال فکر کنم واسه کنکور حداقل ارزششو داره...
(۱۴ مرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ)karostami نوشته شده توسط:  من در مورد مدار کلاس مهندس کهن رفتم. ایشون خیلی خوب توضیح می داد ولی من چیزی نمی فهمیدم چون یکی دوجلسه را نتونستم برم و تمرینها را حل نکردم.
البته که ارزششو داره ولی به شرطی که مشکلی تو بقیه درسها نباشه. به نظر من ترتیب خوندن درسها تو هوش و معماری برخلاف نرم افزار اینجوریه: ۱-مشترک ۲- ریاضی ۳- تخصصی

۰
ارسال: #۳۱

javadjj پاسخ داده:

مدار الکتریکی

ببینید دوستان من خودم برا هوش رباتیک اصفهان دارم خودمو جر میدم و سال دومه و خیلی میترسم امسال هم هوش مصنوعی و طراحی الگوریتم رو خراب کنم خیلی مردد به خوندنش هستم و جزوه پارسه دستم رسیده جرات نمیکنم بازش کنم
کمک کنید البته فکر کنم وقتم زیاد باشه و بتونم روزی سه ساعت مطالعش کنم اما زمینه خیلی کمی در این درس دارم
به کلاس کنکور هم دسترسی ندارم راهنمایی میخوام؟؟؟کککککمممممممممممککککککککککک

۰
ارسال: #۳۲

ف.ش پاسخ داده:

مدار الکتریکی

واسه مدار فکر کنم این ۲ تا جزوه خوب باشه (توی یه سایت نوشته)،خودم نخوندم واسه بچه های برق!!!!!!!!!!!!

جزوه دستنویس مدار۱و۲:*دکترملک محمد (قدیمیترین وبهترین استاد مدارکنکورارشد مهندسی برق.استاد ماهان-کوثر- بینش-مهستان)*+ جزوه دستنویس مدارمهندس کهن (استاد نصیر).

۰
ارسال: #۳۳

SarahArshad پاسخ داده:

من نمی دونم چه کنم مدار رو حذف کنم یا بخونمش راستش موندم که چکار کنم چون به شدت ازش بدم میاد حذفش کنم یا نه ؟
دوستانی که برای هوش می خوندن پازسال شاید بتونن بهم کمک کنن شما پارسال که وضع منو داشتین چه کردین راستش من می تونم روزی ۲ ساعت بهش
وقت بدم ولی میترسم نتونم از این دو ساعت بهره برداری کنم وسر جلسه سوالاشو جواب بدم راستش تو دانشگاه همیشه به سختی‌اید درس رو پاس کردم منی
که طراحی الگوریتم ۲۰ گرفتم مدارو به زور ۱۰ می شدم اما می دونم کنکور فرق داره ولی نمی دونم چه کنم ؟
دوستان کاش با این آقای ذوالفقاری هم یه مصاحبه ای میشد دوستانی مث آقای سهیل یا همکلاسی هاشون که ه.ش قبول شدن میشه به من بگن چه کنم ؟
به نظرتون جزوه پازسه رو بگیرم و شروع کنم یا بی خیال بشم ؟
تیپ سوالای مدار در چند سال اخیر چطوریا بوده میشده با مباحث ساده‌تر حداقل به ۲-۳ تاش جواب داد؟ یا نه همش از مباحث سنگین بودن ؟

۰
ارسال: #۳۴

asemani پاسخ داده:

من یه کتاب مدار دارم (قطعات و مدارهای الکتریکی تالیف اشتاد نشلسکی ترجمه سپید نام )من جلد اولشو دارم. می خواستم بدونم این کتاب واسه کنکور خوبه؟ یا باید یه کتاب دیگه بخرم؟با ذکر این نکته که من تقریبا تو مدار صفرم .

۰
ارسال: #۳۵

ROZA پاسخ داده:

مدار الکتریکی

سلام
بچه‌ها به نظرتون مدار از اون درسهایی هست که کلاس رفتن بتونه کمک کنه یا باید خیلی تلاش کنی و فقط خودت تمرین کنی؟

ارسال: #۳۶

hamidkhl پاسخ داده:

(۲۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۰ ب.ظ)ROZA نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها به نظرتون مدار از اون درسهایی هست که کلاس رفتن بتونه کمک کنه یا باید خیلی تلاش کنی و فقط خودت تمرین کنی؟

من که تا الان تحلیل مدارهای مقاومتی رو خوندم، مشکل خاصی نبوده و به راحتی فهمیدم

۰
ارسال: #۳۷

asemani پاسخ داده:

بچه‌ها کسی جزوه مدار پارسرو داره ؟ اگه به صورت لینک هست تو قسمت مباحت عمومی موضوع مربوطش هست اونجا بزارین ممنونم

۰
ارسال: #۳۸

MIT پاسخ داده:

مدار الکتریکی

به نظرشما برای این درس برای کسی که رشته ITبوده و تاحالا مدار را حتی توی دانشگاه نداشته چه منبعی خوبه؟من الان ترم اخرم میتونم با استاد صحبت کنم که برم سر کلاسش؟بین مدار پارسه و پوران کدوم رو بخونم؟ پوران ۲ جلدی کدومش برا کامپیتر کافی هست؟ پارسه چه طوره؟

ارسال: #۳۹

Masoud05 پاسخ داده:

(۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۵ ب.ظ)MIT نوشته شده توسط:  به نظرشما برای این درس برای کسی که رشته ITبوده و تاحالا مدار را حتی توی دانشگاه نداشته چه منبعی خوبه؟من الان ترم اخرم میتونم با استاد صحبت کنم که برم سر کلاسش؟بین مدار پارسه و پوران کدوم رو بخونم؟ پوران ۲ جلدی کدومش برا کامپیتر کافی هست؟ پارسه چه طوره؟
مدار پارسه برای مبتدیا فوق العاده هست و هیچ کتابی به گردش نمیرسه اما در سطوح بالاتر پوران پزوهش خوبه . انتشارات گسترش علوم پایه هم یه کتاب خوب داره که فکر کنم ما باید دنبال کتاب کاردانی به کارشناسی( شادکام انور) باشیم که ساده‌تر گفته باشه

۰
ارسال: #۴۰

delta پاسخ داده:

مدار الکتریکی

پیشنهاد میکنم مدار الکتریکی پوران پژوهش بخونید این کتاب محشر جلد اولشم برا کامپیوتر کافیه .من همین کتابا خوندم(خیلی زیاد)به تمامی سوالات مدارم پاسخ دادم چون این کتاب تستهای رشته برقا داره سوالات مدار برق هم که خیلی سخت‌تر از کامپیوتر شما با خوندن این کتاب مطمئن باشید سوالات مدار کامپیوتر براتون مثل اب خوردن ولی نه اینکه این کتاب بذارید مثلا اذر شروع کنید به خوندن من از اول شهریور هر روز میخوندم.کتاب پارسه هم بد نیست ولی من از پوران خوشم میومد.چند فصل مدار پارسه توسایت پارسه بود.ببینید هنوز هست.ولی من کتاب پورانا تضمین میکنم.

۰
ارسال: #۴۱

امیدوار پاسخ داده:

مدار الکتریکی

مدار پارسه عالیه ولی به شرطی که سه چهار بار بخونی و تست های اخر هر فصل (که تست های کنکور برقه) رو خوب حل کنی من خودم امسال چهارتا مدار زدم

۰
ارسال: #۴۲

MIT پاسخ داده:

مدار الکتریکی

من پارسه رو از دوستم میتونم بگیرم ولی باید پوران رو بخرم. برای این میخواستم بدونم اگه پارسه گیرم بیاد باید پوران رو هم بخرم یا نه.در اصل برای این درس فقط میخوام یک منبع رو خوب ولی چند بار بخونم. بین این دو تا به نظرتون کدوم بهتره؟ماله پارسه۴۰۰ صفحه هست ولی پوران رو هنوز ندیدم. ممنون از دوستانی که پاسخ دادند

۰
ارسال: #۴۳

inteligentium پاسخ داده:

مدار الکتریکی

من مدارو از پارسه(االبته فقط چند فصل اول )خوندم،کتاب بدی نیست ولی یه جاهایی گنگه...تست های سالهای قبل رو که نیگا کنی میبینی معمولا نوع سوالا ثابته وکمتر توش سوالای متفاوت و عجیب غریب میبینی(مشترک امسال رو در نظر بگیر مثلا)...ضمنا یه کتاب سنگین هست که مرجع واقعا کاملیه واسه مدار:تحلیل مهندسی مدار ویلیام هیت که چون سنگینه بهتره فقط به عنوان مرجع ازش استفاده کنی...من یه صفحه هم فک کنم نخوندم ازش...با این یه ذره مداری که خونده بودم ۵ تا از ۷ تا رو زدم...درست هم زدم

ارسال: #۴۴

SarahArshad پاسخ داده:

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  من مدارو از پارسه(االبته فقط چند فصل اول )خوندم،کتاب بدی نیست ولی یه جاهایی گنگه...تست های سالهای قبل رو که نیگا کنی میبینی معمولا نوع سوالا ثابته وکمتر توش سوالای متفاوت و عجیب غریب میبینی(مشترک امسال رو در نظر بگیر مثلا)...ضمنا یه کتاب سنگین هست که مرجع واقعا کاملیه واسه مدار:تحلیل مهندسی مدار ویلیام هیت که چون سنگینه بهتره فقط به عنوان مرجع ازش استفاده کنی...من یه صفحه هم فک کنم نخوندم ازش...با این یه ذره مداری که خونده بودم ۵ تا از ۷ تا رو زدم...درست هم زدم
ممنون از راهمنایی تون به نظرتون میشه با با کتاب پارسه به تنهایی جند تا از تستهای مدار رو زد؟

۰
ارسال: #۴۵

Helmaa پاسخ داده:

بچه‌ها یه سوال دارم ،من این درس رو نداشتم اما میخوام بخونمش،دبیرستان ریاضی بوده رشته ام،این درس مدار الکتریکی همون مباحث فیزیک هست مقاومت،خازن،مدار و ....این چیزاBlush
ممنون میشم راهنمایی کنید.

۰
ارسال: #۴۶

Helmaa پاسخ داده:

مدار الکتریکی

دوستان عزیز میگید مباحثش چیه؟؟

ارسال: #۴۷

Masoud05 پاسخ داده:

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  دوستان عزیز میگید مباحثش چیه؟؟
اونایی که گفتید‌، مقدمات کاره‌، بعدش تحلیل مدار مرتبه اول‌، دوم هست‌، مباحث تبدیل تونن و نورتن هست‌، تحلیل حالت سینوسی و ...

۰
ارسال: #۴۸

SarahArshad پاسخ داده:

دوستان این طور که معلومه شما برای معماری بخث می کنید میشه یه نفر در مورد مدار هوش بگه؟
پارسه کافیه؟یا باید منبع دیگه ای همراهش بشه.

ارسال: #۴۹

Masoud05 پاسخ داده:

(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان این طور که معلومه شما برای معماری بخث می کنید میشه یه نفر در مورد مدار هوش بگه؟
پارسه کافیه؟یا باید منبع دیگه ای همراهش بشه.
نه ماها درباره هوش حرف میزنیم

۰
ارسال: #۵۰

SarahArshad پاسخ داده:

ممنون از لطف شما .
می دونم که شاید اینجا جاش نباشه .اما چون فرمودید میپرسم برای ریاضی مهندسی به نظرتون برای شروع مدرسان بهتره یا مهندس کریمی؟

ارسال: #۵۱

delta پاسخ داده:

(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۶ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ممنون از لطف شما .
می دونم که شاید اینجا جاش نباشه .اما چون فرمودید میپرسم برای ریاضی مهندسی به نظرتون برای شروع مدرسان بهتره یا مهندس کریمی؟

منظورتون از شروع کلاس رفتن ؟اگه کلاس باشه من هیچ درسی را کلاس نرفتم نظری در موردش ندارم.ولی در رابط با کتابی که خوندم فقط کتاب و تست معتقدی پارسه را چندین بار خوندم همین به هیچ کتاب دیگه ای هم نیاز پیدا نکردم

۰
ارسال: #۵۲

Masoud05 پاسخ داده:

بچه‌ها‌، پوران یه کتاب مدار الکتریکی مخصوص بچه های کامپیوتر چاپ کرده که توش سوالات گرایش معماری و هوش هم هست در ضمن ۱ جلدیه( جلد ۲ نداره دیگه)

ارسال: #۵۳

Helmaa پاسخ داده:

(۲۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بچه‌ها‌، پوران یه کتاب مدار الکتریکی مخصوص بچه های کامپیوتر چاپ کرده که توش سوالات گرایش معماری و هوش هم هست در ضمن ۱ جلدیه( جلد ۲ نداره دیگه)

شما این کتاب رو تهیه کردین؟بین این کتاب و مدار پارسه کدوم یکی بهتره؟با تشکر.

۰
ارسال: #۵۴

alamdar پاسخ داده:

مدار الکتریکی

من امروز رفته بودم کتاب بخرم

کتاب مدار پارسه ۲ جلد داره ...مدار ۱ و ۲ ....برای گرایش هوش باید هر ۲شو بخرم یا فقط ۱ رو؟؟

و آیا بهتر از پارسه دیگه کتابی نیست؟

ن بیشتر کتاب نکته و تست میخوام چون ۲تا کتاب نظریه اساسی جبه دار رو دارم و خوندیم تو دانشگاه

ارسال: #۵۵

blackhalo1989 پاسخ داده:

(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  من امروز رفته بودم کتاب بخرم
کتاب مدار پارسه ۲ جلد داره ...مدار ۱ و ۲ ....برای گرایش هوش باید هر ۲شو بخرم یا فقط ۱ رو؟؟
و آیا بهتر از پارسه دیگه کتابی نیست؟
ن بیشتر کتاب نکته و تست میخوام چون ۲تا کتاب نظریه اساسی جبه دار رو دارم و خوندیم تو دانشگاه
پارسال که فقط یه کتاب واسه مدار به من دادن. یادم نیست کدومش بود.
من یه مقدار از کتاب پارسه رو خوندم و یه مقداری جبه دار رو. سوالای مدار هوش سادست. کتابه پارسه واسش کافیه. تا اونجائی که من یادمه سرفصل مدار تو ارشد فقط شامل جلد اول کتاب جبه دار بود.

۰
ارسال: #۵۶

alamdar پاسخ داده:

مدار الکتریکی

از کجا مطمئن شم؟

راستی شما الان هوش میخونی؟ چه رتبه ای ؟ کدوم دانشگاه؟

۰
ارسال: #۵۷

blackhalo1989 پاسخ داده:

(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  از کجا مطمئن شم؟
از چی مطمئن شید؟
نه. من ترم ۸ لیسانسم. ترم پیش کنکور دادم. رتبمو دانشگاهمو اینا هم تو پروفایلم هست اینجا هم هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۸

alamdar پاسخ داده:

(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  از کجا مطمئن شم؟
از چی مطمئن شید؟
نه. من ترم ۸ لیسانسم. ترم پیش کنکور دادم. رتبمو دانشگاهمو اینا هم تو پروفایلم هست اینجا هم هست:

از اینکه فقط از مدار ۱(جلد ۱ جبه دار) سوال میاد

۰
ارسال: #۵۹

blackhalo1989 پاسخ داده:

میشه سرفصل رو نگاه کرد ولی مطمئن ترین راه بررسی سوالات کنکوره.

۰
ارسال: #۶۰

alamdar پاسخ داده:

مدار الکتریکی

دوستان کسی هست هم مدار پارسه چاپ جدید و هم مدار پوران رو دیده باشه و بتونه یه مقایسه ای بکنه؟

ضمنا پارسه ۲ جلده ...هر دوش واسه هوش لازمه؟
راستی من نمیخوام مدار رو درس داده باشه ...بیشتر دنبال نکته و تستم

ارسال: #۶۱

محسن هنرمند پاسخ داده:

قابل توجه دوستان طبق سوالی که از یکی از دوستام پرسیدم (رتبه (۱) مجموعه مهندسی برق گرایش
مخابرات)پوران پژوهش یک کتاب ۲ جلدی داره برا بچه های برق که نوشته کارو زگره و باز همین آقا از همین انتشارات یک کتاب دیگه داره به نام مدارهای الکتریکی ویژه دانشجویان مهندسی کامپیوتر
که در کل هدف نویسندش روان سازی مطالب کتاب جبه دار بوده و یه سری مسائل تالیفی اون دو جلدی رو اصلا لازم نیست بچه های کامپیوتر بخونن(ولی توصه میشه برا بچه های زیر گروه مهندسی برق چون این درس ضریب ۴ داره)
نکته دوم تاکید ایشون و رتبه ۱۰۰ هوش مصنوعی خوندن کتاب آقای جبه دار بود.
نکته سوم‌: توی جزوه تالیفی انتشارات سنجش تکمیلی (پکیج هوش) واقعا مدار الکتریکی رو خیلی ساده و رون توضیح داده اینم از توصیه رتبه ۱۳ هوش(اگر کسی از بچه های شیراز این پکیجو میخواد در تماس باشه با من تا بهش بدم کپی بزنه)
نکته چهارم بارها مشاهده شده که مثال های کتاب آقای جبه دار به عنوان سوالات کنکور بوده

۰
ارسال: #۶۲

alamdar پاسخ داده:

مدار الکتریکی

برای هوش جلد ۱ جبه دار کافیه یا ۲ رو هم باید بخونیم؟

۰
ارسال: #۶۳

Hosein_2003 پاسخ داده:

من تو دوره کارشناسی هم جبه دار رو خوندم‌، هم ویلیام هیت
برای کنکور هم جزوه پارسه رو خوندم، هم کتاب پوران و هم کلاس دکتر ملک محمد(البته تو مهستان)
اول بگم پوران کتابی مخصوص کامپیوتر نداره‌، همون برقه که باید بعضی از سرفصلاشو نخونی .
ضمنا جالبه بدونید تو کنکورهای سراسری از ۸۰ تا الان هرسال حداقل ۲ تا سوال واسه کامپیوتر اومده که جزو سرفصل های ما نیست‌!
به همه دوستانی که میخوان این درس رو تو کنکور بزنن توصیه میکنم به هیچ عنوان سراغ مرجع مثل جبه دار و .. نرن‌! دلیل:
حجم این درس واقعا از همه دروس کنکور بیشتره حتی از Vlsi ما هم بیشتره‌، به خصوص اگه پایه نداشته باشد‌، باید چند ماه هر روز روش وقت بذارید‌، نمیشه کنتراتی بخونی بره . ضمنا اگه قرار باشه وقت دفترچه تخصصی مثل پارسال ۱۰۰ دقیقه باشه واقعا این درس حیفه‌! ۵ تا تو معماری و ۶ تا تو هوش ازش سوال میاد !
نتیجه منطقی‌: به نظر من این درس رو حتما کلاس برید‌، چون واستون زیاد سوال پیش میاد و خسته کننده هم است . ضمنا اگه فکر میکنید که فقط با کلاس یا خوندن خود درس ۱ دونه تست میتونید بزنید اشتباه میکنید Angel

نتیجه اخلاقی‌: برا کسایی که پایه قوی تو مدار ندارن:
کلاس( یا جزوه کلاسی خوب) + تمرین روزانه = ۸۰% تست های سراسری Big Grin

۰
ارسال: #۶۴

matin724 پاسخ داده:

مدار الکتریکی

سلام
بین کتاب پوران پژوهش و کتاب پارسه کدومش بهتره؟

۰
ارسال: #۶۵

shervinrs پاسخ داده:

مدار الکتریکی

نقل قول: دوستان من چه کتابی باید تهیه کنم تا بتونم تست های مدار رشته هوش رو حل کنم
والا من هیچی از بار مثبت و منفی هم نمی دونم این کتاب پارسه هم دانلود کردم ولی مثل اینکه فقط بدرد برقی ها میخوره کسی اگه کتاب یا جزوه خوب داره اطفا بذاره اینجا تادانلود کنیم.
کتاب Engineering Circuit Analysis از William Hayt رو من تا حدودی خوندم، کتاب خوبیه و از صفر شروع کرده، اما تا جایی که می دونم فقط زبون اصلی داره که تو اینترنت پیدا میشه. (انقلاب هم هست، اگر تهران باشید)
کتاب Electric Circuits از Nilsson هم هست که شبیه کتاب بالاست.
ضمنا
هم بصورت تصویری از سایت دانشگاه MIT هست. کتاب اون فردی هم که داره درس میده دوباره تو اینترنت هست.
کتاب های بالا در سایتی مثل
پیدا میشن.

برای شروع از پایه منبع فارسی (توصیه شده ای) ندیدم. حتما هست اما چیزی یادم نمیاد.

۰
ارسال: #۶۶

fateme66 پاسخ داده:

مدار الکتریکی

یه سوال از دوستانی که مدار الکتریکی رو خوندن.
یه جایی تو همین مانشت خوندم که مدارالکتریکی کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف هم خوبه،
هر چی دنبال مطلبش میگردم که مطمئن بشم و اسم مولفش رو بردارم نمیدونم کجا بوده.
اگر دوستان اطلاعی از این موضوع دارن ممنون میشم کمک کنن.

۰
ارسال: #۶۷

marysimaa پاسخ داده:

مدار الکتریکی

من بجز کتاب مدرسان ، بقیه کتابایی که دوستان معرفی کردن رو خوندم ولی بنظرم فقط وقتم رو تلف کردم. با خوندن کتابایی مثل کتاب پوران و کتاب جبه دار و ... نمیشد تست زد. تقریبا تنها چیزی که در نهایت باعث شد از مدار خیلی عالی جواب بگیرم، جزوه مدار دکتر تقوی (استاد پارسه) بود که اونم مجبور شدم برم کلاسش.

ضمنا کی گفته فقط از مدار ۱ سوال میاد؟!!! فرکانس طبیعی ، ترانس ، تبدیل لاپلاس و ... اینه مال مدار ۲ میشه !!! یعنی جلد ۲ جبه دار !

۰
ارسال: #۶۸

fateme66 پاسخ داده:

مدار الکتریکی

دوستان یه بحثی هم در مورد مدارالکتریکی تو بخش

شده، بد نیست یه نگاهی بهش بندازید

۰
ارسال: #۶۹

پرهام پاسخ داده:

سلام،
این کتاب پارسهٔ مدار الکتریکی که می‌گید برای رشتهٔ کامپیوتر نوشته شده یا رشتهٔ مهندسی برق؟
من کتابی تهیه کردم با این نام: «مدارهای الکتریکی ۱» نوشتهٔ «نوشین واثقی-علی عبدالعالی» جلد سیاه‌رنگی داره. روش نوشته «مهندسی برق»!
من رشته‌ام کامپیوتره و می‌خوام برای هوش مصنوعی امتحان بدم. همین کتاب رو باید بخونم یا این پارسه‌ای که می‌گید کتاب دیگری‌ست؟

۰
ارسال: #۷۰

Masoud05 پاسخ داده:

پارسه برای کامپیوتر یه کتاب ۱ جلدی داره که خیلی هم روونه اما این درس بنظرم اگه پاس نکردید حتما برید کلاس . این درس ، درسیه که کلاس میخواد مثل سایر دروس نیست.

۰
ارسال: #۷۱

nomad:D پاسخ داده:

مدار الکتریکی

دوستان!
کتاب مدرسان شریف همه فصولش جز سر فصلهای کنکور هست؟ یا بعضی ها رو نباید بخونیم؟

۰
ارسال: #۷۲

Fardad-A پاسخ داده:

مدار الکتریکی

سر فصلهاش را بذارید تا بشه گفت.
ولی معمولا" ۶-۷ فصل اول یعنی تا پایان تجزیه تحلیل حالت دائمی سینوسی هست.

۰
ارسال: #۷۳

مدار الکتریکی

فصل هایی رو مینویسم که شک دارم هست یا نه:
مدارهای سه فازه
القاکنائی متقابل
شبکه های دو دریچه ای
آیا این ها جزء سرفصلهای کنکور هست؟

۰
ارسال: #۷۴

Fardad-A پاسخ داده:

مدار الکتریکی

چه اسمایی.
مدارهای سه فاز معمولا" ازش سوال در کامپیوتر ندیدم. اگر چه سخت هم نیست و تعریف ولتاژ و جریان موثر و نحوه محاسبه توان در مدارات سه فاز با اتصالات ستاره و مثلث را میکنه ولی بنظرم لازم نیست بخونید. این فصل بیشترین کاربردش برای برقی ها ست. در کامپیوتر معمولا" سه فاز نداریم.
القا کنایی منظور مدارهای تزویج هست. معمولا" اخرین سرفصل مدار یک هست. نکات این فصل نسبتا" زیاده. بهتره بخونید ولی چون الآن مطمئن نیست سوالات برق را دیدم یا کامپیوتر که درش بود می بینم بعد میگم.
شبکه های دو دریچه ای منظور دو قطبی هاست. این فصل معمولا" بهمراه قضایای مدار آخرین دو فصل از مدار ۲ در مهندسی برق هستند. معمولا" در سرفصلهای کامپیوتر نیست.

ارسال: #۷۵

Xilinx پاسخ داده:

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  چه اسمایی.
مدارهای سه فاز معمولا" ازش سوال در کامپیوتر ندیدم. اگر چه سخت هم نیست و تعریف ولتاژ و جریان موثر و نحوه محاسبه توان در مدارات سه فاز با اتصالات ستاره و مثلث را میکنه ولی بنظرم لازم نیست بخونید. این فصل بیشترین کاربردش برای برقی ها ست. در کامپیوتر معمولا" سه فاز نداریم.
القا کنایی منظور مدارهای تزویج هست. معمولا" اخرین سرفصل مدار یک هست. نکات این فصل نسبتا" زیاده. بهتره بخونید ولی چون الآن مطمئن نیست سوالات برق را دیدم یا کامپیوتر که درش بود می بینم بعد میگم.
شبکه های دو دریچه ای منظور دو قطبی هاست. این فصل معمولا" بهمراه قضایای مدار آخرین دو فصل از مدار ۲ در مهندسی برق هستند. معمولا" در سرفصلهای کامپیوتر نیست.

Fardad جان تزویج هم یادم نمیاد توی کنکور کام داده باشنWink

۰
ارسال: #۷۶

مدار الکتریکی

ممنون از کمکتون

۰
ارسال: #۷۷

mamani پاسخ داده:

مدار الکتریکی

کتاب مدار پارسه عالیه منم دارمش میفروشم

۰
ارسال: #۷۸

pouri_sb پاسخ داده:

مدار الکتریکی

دوستان برای مدار کتاب دکتر تقوی بهتره یا پارسه یا پوران؟

تاپیک فعلی رو خوندم به این نتیجه رسیدم که پارسه رو بخونم اما وقتی این تاپیک رودیدم:

از پارسه و پوران که بد تعریف کردن کتاب تقوی هم که تازه چاپ شده. کسایی که پیششون کلاس میرفتن می تونن درباره این کتاب نظر بدن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۲۵ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۸۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۰۲ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۰۱ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۱۵ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۷۸ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۹۰۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  مدار منطقی طراحی شمارنده bcd ,با فلیپ فلاپ d Yousefi.parisa70@gmail.com ۰ ۲,۵۹۲ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Yousefi.parisa70@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close