زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۳۱
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به به چه صبح قشنگی(ساعت ١٢)
اینجا هوا تو مشهد بدجور بوی زمستون میده.
روز اول آبان که اینجوری شروع شه تهش چی میشه ه ه ه.

ما هم که اینجا دیروز استارت بخاری ها رو زدیم.
ولی انصافا خودمونیم درس خوندن توی هوا سرد و بارونی پایه بخاری یه چیز دیگست.
الان باورتون نمیشه تا شعاع یک متریم کتاب و دفتر و برگه ریخته Big GrinTongueWink

شما هم ان شالله هوای شهرتون سرد بشه مث من بشینید پای بخاری این کتابابا رو ...

پ.ن : بریم بریم بخونیم که یواش یواش داره کنکور .............
ما که خیلی وقته بخاری گذاشتیم
ولی درس خوندن تو این هوا و فصل خیلی میچسبهShy

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , mohammadali1990 , jameshenas , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۳۲
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  امروز با ۵۰۴ شروع کرد چقدر لغت داره اگه نمیتونید لغت حفظ کنید اول درک مطلبو بخونید اینجوری لغات راحتتر میره تو ذهنتون.. یادتون نره که از اول تا آخر این کتاب با گرامر و لغات اضافه بر ۴۲ درس باید خونده شه
دیشبم CLRS خوندم یعنی بیشتر تمرین حل کردم حتما تمرینا رو حل کنید خیلی جالبن.. ساختمان داده پارسه هم از CLRS یرداشت شده اگه مرجع واستون مشکله اول اونو بخونید به پوران هم حتما یه نگاهی بندازید بعضی جاها رو خوب توضیح داده مثل قضیه اصلی که یکم متفاوت با CLRS گفته

وای من اصلاً حوصله نمی کنم زبان بخونم!!!! نخونده یه ۳۰-۴۰ درصدی می زنم شاید کلاً نخونم! آخه یکم دیره واسه زبان!
در کل موفق باشید....Heart

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۳۳
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه ها...من نمیدونم کیه با من لجه تو هر تاپیکی من پست گذاشتم منفی داده...
برای آخرین بار بهش اخطار میدم...الکی به من منفی نده!!!
مگه IP طرف رو گیر نیارم...
خلاصه که من میدونم اون!!!

من که اول که میام میگردم ببینم کی منفی گرفته که مثبتش کنم
نکنه کار مدیرای سایته Big Grin .. واللللله.. اینجوری که رسیدگی نمی کنن Idea
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ADELZX , mohammadali1990 , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۳۴
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
راستی بچه ها من تازه مانشت عضو شدم!!
:-؟؟ هوم؟! منفی مثبت چیه؟!! من بلد نیستم! نکنه من دستم خورده؟! ولی من به چیزی دست نزدماااااااا
:دی
پیش میاد رفیق سخت نگیر... زندگیه :دی یه روز منفی می خوریم یه روز مثبت...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , ADELZX , mohammadali1990 , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۳۵
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
سلام سلام من اومدم بچه ها اینجا هم هوا سرده یکی نیست بخاری برای ما بزاره،همه رفتن مسافرت من طفل معصوم رو تنها گذاشتن
من از ۲۵درصد رو که کامل نکردم ولی این ماه تلاشمو خیلی زیاد می کنم
خدا رو شکر استرس ندارم و میدونم می تونمWink

من امسال قبول میشم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , jameshenas , asiehmohammadian , white bird , sara_sb92
ارسال: #۳۶
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط آرتا.)
سلام .

توی این دو تا فایلی که آپلود کردم هر درس رو بصورت تفکیکی موضوعی تعداد تست هایی که از سال ۸۵ توی کنکور سراسری اومده تقسیم بندی کرده گفتم بد نباشه بزارم دوستان هم استفاده کنن.
فک کنم واسه روزایی که در پیش داریم و باید دیگه مباحث مهمتر رو بشناسیم بد نباشه.
اولین فایل واسه موسسه پارسه هستش که اول کتابچه خلاصه هاست ببخشید دیگه با موبایل عکس گرفتم شاید یه کم ریز باشه. متاسفانه زمانی که من واسه ثبت نام رفتم همه ی دروس رو نداشت و فایل زیر فقط شامل دروس (گسسته،آمار،مدار منطقی،سیستم عامل،نظریه زبان،معماری) هستش . حالا بعدا هم یه سر میرم شاید بقیه دروس رسیده باشه. اگه از دوستان کسی بقیشون رو داره لطفا آپلود کنه . اینم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل زیر رو یکی از دوستان واسم فرستاده، توی این فایل دیگه تمام دروس وجود داره و تفکیکش هم خیلی جزئی تره البته اینم از سال ۸۵ در نظر گرفته که روند تستا داره تغییر میکنه و البته خیلی هم سختر میشن.
متاسفانه یه کم فقط فک کنم دقیق نیست و توی بعضی از سال ها تعداد سوالات هر درس رو اشتباه گفته. ولی فک کنم اگه خودتون یه کم زحمت بکشین میتونید اصلاحش کنید.

tozie mozui.pdf
اندازه فایل: ۲۱۰/۵۴ KB
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ADELZX , nilia , mohammadali1990 , *farnaz* , m@hboobe , Payam92 , 8Operation , maryam.raz , asiehmohammadian , Adel01 , white bird , Shiny , sara_sb92 , Engineer , shobair87 , najwa
ارسال: #۳۷
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  بذار اینقد بذاره ک جونش دربیاد ... حساسیت بخرج نده داداش Smile
بسی موافقم برادر!!
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  من که اول که میام میگردم ببینم کی منفی گرفته که مثبتش کنم
نکنه کار مدیرای سایته Big Grin .. واللللله.. اینجوری که رسیدگی نمی کنن Idea
یکی نیست آقای دکتر تنهایی رو صدا کنه؟؟...اون خودش باشه همه چی حل میشه!
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  راستی بچه ها من تازه مانشت عضو شدم!!
:-؟؟ هوم؟! منفی مثبت چیه؟!! من بلد نیستم! نکنه من دستم خورده؟! ولی من به چیزی دست نزدماااااااا
:دی
پیش میاد رفیق سخت نگیر... زندگیه :دی یه روز منفی می خوریم یه روز مثبت...
مثبت همون علامت دستیه که شصتش بالاست و سبز رنگه...منفی هم بقلیشه...با این ها میتونی به اشخاص امتیاز بدی
درسته که یه روز مثبت میخوریم و یه روزی منفی...ولی نه به ناحق...اینجا یکی هست که احتمالا ً شیزوفرنی حاد داره...ییهو به یکی گیر میده و همهی پستاشو منفی میزنه!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۳۸
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  توی این دو تا فایلی که آپلود کردم هر درس رو بصورت تفکیکی موضوعی تعداد تست هایی که از سال ۸۵ توی کنکور سراسری اومده تقسیم بندی کرده گفتم بد نباشه بزارم دوستان هم استفاده کنن.
در این پست توزیع موضوعی تمامی دروس از سال ۸۵ تا ۹۰ موجوده که واسه پارسه هست. فقط تعداد تست از هر بخش زده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در فایل پیوست شده هم تحلیل کنکور ۹۱ هست از ماهان

فایل‌(های) پیوست شده
Computer tahlil 1.pdf
اندازه فایل: ۲۰۹/۰۶ KB

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , jameshenas , Payam92 , 8Operation , maryam.raz , mohammadali1990 , *farnaz* , asiehmohammadian , Adel01 , Shiny , sara_sb92 , virtual girl , Engineer
ارسال: #۳۹
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  در این پست توزیع موضوعی تمامی دروس از سال ۸۵ تا ۹۰ موجوده که واسه پارسه هست. فقط تعداد تست از هر بخش زده

سلام .
دست گلت درد نکنه محبوبه خانوم که این تالار رو معرفی کردی . مرسی از آقای farazin
این دقیقا دیگه فایل کامله همون عکس هایی که گذاشتم .

بازم مرسی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , *farnaz* , mohammadali1990 , ADELZX , asiehmohammadian
ارسال: #۴۰
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ
سلام دوستان....خوش بحالتون...امیدوارم همگی موفق باشید...منم هستم ولی انگار نیستم....خودتون که خبر دارید درسای ترمم همه پروژه دارن و استادام هم هر هفته کوییز....(منم که دنبال سهمیه شاگرد اولیم و رقیبام هم زیاده تو کلاس....پس باید واسه ترمم بخونم)
یه چیز برام جالبه:به استادام میگم استاد ارشد داریم میشه کلا کلاسارو نیایم و آخر ترم بیایم امتحان بدیم؟استاد هم میگن که نه اصلا امکان نداره....تازه با یه نگاه تمسخر آمیز که انگار خودشون مثل ما دانشجو نبودن...می خواستم بگم آخه مگه من چیم از شما کمتره که نتونم برم ارشد؟؟؟!!!خلاصه منم تلاشمو میکنم هر چند خیلی کم ولی از خدا می خوام امسال نشد حتما سال بعد ارشد قبول شم و به استاد ثابت کنم که من میتونم...راستی اسم اتاقمونو تو خوابگاه گذاشتن پسران ارشد...چون فقط منو دوستم درس میخونیم....خدایا کمکم کن....همین...ببخشید سرتون رو درد آوردم...امیدوارم همگی موفق باشید...
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , H3NGAM3H , mohammadali1990 , asiehmohammadian , younes , sara_sb92
ارسال: #۴۱
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
من هستم ، با قدرت !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , asiehmohammadian , white bird , sara_sb92
ارسال: #۴۲
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
سلام به همه
خدا قوت
از خدا میخوام کسانی که واقعا تلاش می کنند در راه رسیدن به هدفشون ،کمکشون بکنه.کم و کیفش زیاد مهم نیست مهم اینه که اون بخواد و اون وقتی خواهد خواست که شما بخواهید!!
من خودم هم که کارشناسی ریاضی داشتم و از تیر ماه شروع به خوندن اساسی کردم خدا رو شکر تا این مرحله خوب اومدم.
درس های سیستم عامل و ساختمان داده و گسسته و مدار رو زیاد می خونم چون دوستشون دارم!!
بقیه رو متوسط.
یا حق

پی سی کلوب
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , 8Operation , mohammadali1990 , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۴۳
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
سلام دوستان.وقتتون بخیر...کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت ار کدوم انتشاراته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اهواز پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟
پیشاپیش از جواباتون ممنونم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۴
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ
سلام
کسی علوم کامپیوتر هست که ازمون شرکت کرده باشه؟
با تشکر

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۵
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.وقتتون بخیر...کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت ار کدوم انتشاراته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اهواز پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟
پیشاپیش از جواباتون ممنونم
خواهش از جواب پیشاپیشBig Grin
کتاب سیستم حقیقت از انتشارات پارسه هستش
البته جزوه کنکوریش رو از همین سایت یا سایت یادمانه میتونید دانلود کنید که خلاصه شده و نکات مهم رو داره

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92 , kimiya_496

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۸۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۸۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۲۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۲۸۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۱۳۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۴۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close