زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۴۶۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  من رفیقم سهمیه شاگرد اولی کارشناسی ناپیوسته داره طفلی الان فهمید عجیب ناراحته
من خودمم اعصابم داغونه. کلی کارنامه تحلیل کرده بودم واسه خودم برنامه ریختم داشتم بهش عمل میکردم.واسه مدیریت کلی برنامه ریخته بودم همه دود شد رفت هوا
چند وقت پیش سنجش ۱ هفته کنکورو انداخت جلو یه بحثی تو مانشت را افتاد یکی گفت یه بار میبینی ۲ روز دیگه ضرایب هم تغییر میکنه یکی از مدیرا گفت شایعه درست نکنید تو ۱۰ سال پیش سابقه نداشته از این حرفا.فکر کنم سنجش اون پستو خوند یه حالی داد به ما بچه های فناوری اطلاعات.اتفاقا اون روزم بحث سر ضرایب آی تی بود.

ههههه --- میریم سر جلسه میبینیم تعداد سوالام مطمئنا تغییر کرده ---منم واسه مدیریت تا الان ۳تا کتاب ۵۰۰صفحه ای خوندم ---عب نداره نو پرابلم ----Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , H3NGAM3H , forouzan , sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۴۶۷
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
سلام بچه ها خسته نباشید
من تازه شروع کردم معماری بخونم امروز صدای جلسه اول نامور رو گوش دادم نمیدونم همین رو ادامه بدم یا برم سراغ کلاس یوسفی لطفا کمکم کنید....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan
ارسال: #۴۶۸
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  این ترم ۲۱ واحد دارم ، ترم سختی در پیش دارم ، شرایط محیطی هم برای خوندن اصلا مناسب نیست ، ببینیم آخرش چی بشه

روزی حدود ۴ساعت میخونم حداقل ، خوبه به نظرتون ؟ Sad

منم ۱۶ واحد دارم ----نگران نباش ---همینو ادامه بده ---هر هفته وقت درسیدنتو زیاد کن

شعار کنکوریای ۹۲:

سنجش دوســــــت داریــــــــم، سنجش تو دیگه کی هستــــــــی Smile

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , شاپری , esisonic , forouzan , hadirr , sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۴۶۹
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
معماری rtl از اون شکل گندها میدن،من میترسم بعضی از سوالاشو بزنم
میترسم روش فکر کنم بعد جواب غلط!!!
ای بابااااااااااااااااا
اون از سیستم
این از این!!!
افسردگی گرفتم
آخه میدونم درسشو میفهمم. اما سر جلسه همش میترسم جواب اشتباه بزنم

چرااا.... چرا....
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۴۷۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  من رفیقم سهمیه شاگرد اولی کارشناسی ناپیوسته داره طفلی الان فهمید عجیب ناراحته
من خودمم اعصابم داغونه. کلی کارنامه تحلیل کرده بودم واسه خودم برنامه ریختم داشتم بهش عمل میکردم.واسه مدیریت کلی برنامه ریخته بودم همه دود شد رفت هوا
چند وقت پیش سنجش ۱ هفته کنکورو انداخت جلو یه بحثی تو مانشت را افتاد یکی گفت یه بار میبینی ۲ روز دیگه ضرایب هم تغییر میکنه یکی از مدیرا گفت شایعه درست نکنید تو ۱۰ سال پیش سابقه نداشته از این حرفا.فکر کنم سنجش اون پستو خوند یه حالی داد به ما بچه های فناوری اطلاعات.اتفاقا اون روزم بحث سر ضرایب آی تی بود.

ههههه --- میریم سر جلسه میبینیم تعداد سوالام مطمئنا تغییر کرده ---منم واسه مدیریت تا الان ۳تا کتاب ۵۰۰صفحه ای خوندم ---عب نداره نو پرابلم ----Smile

آی تی میخواید امتحان بدید؟
سه تا کتاب مدیریت خوندید؟!!
من رو هم رفته ۱۰۰ص هم نخوندممممم

میگم بچه ها ، تاریخ آزمون آی تی مشخص نیست ؟ پارسال کی بود ؟ صبح یا بعدازظهر ؟ چندمین روز از اون سه روز؟

لطفا لبخند بزنید !
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , younes , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۴۷۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
سلام بچه ها میبینم که دارین پیج درو میکنین ، ایشالا درسا رو هم با انرژی دابل درو کنین.

ما هم هستیم البته به صورت نامحسوس با این سمند سفیدا Big Grin

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , forouzan , آرتا , ana_12345 , alone boy , sara_sb92
ارسال: #۴۷۲
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط zarei1991.)
دفترچه رو خوب بخونید...تو قسمت سهمیه رتبه اولی حرفی از کارشناسی ناپیوسته نیاورده....درسته؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۴۷۳
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
بچه ها شما سیستم حقیقت رو میخونید بعدش میتونید تست بزنید ؟؟؟
من تستا رو آموزشی میخونم اصلا نمیتونم تستا رو خودم حل کنم !!!!
البته بگم که سیستم رو خوب میخونم و خوبم میفهمم در حدی که میتونم آموزش هم بدم اما تست نمیتونم بزنم !!!!!

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۳
۰
ارسال: #۴۷۴
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط forouzan.)
(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  ضرایب نرم افزار تغییری نکرده ؟ چون میگفتن آی تی عوض شده

دفترچه اومده مگه ؟!

ویرایش : دفنرچه رو دانلود کردم

از کجا دفترچه را دانلود کردید؟
رفتم سنجش دانلود کردم مرسی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۴۷۵
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
آقای (mohammadali1990) الان بحث اصلی سر اینه که شما ۳ تا کتاب مدیریت خوندی ی ی ی ی ی ی ی ی ی؟؟؟؟؟ که ظریبش ۱ه؟؟
بعد ایشالا واسه مهندسی نرم افزار و شبکه که ظریبش ۴ه چند تا کتاب خوندید؟؟؟ ۳*۴=۱۲ !!!!!!
دمت گرم....
شوخی کردم ایشالا هر چند تا کتاب که می خونید موفق باشید و بهترین نتیجه رو بگیرید...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , younes , forouzan , nina69 , H3NGAM3H , zarei1991 , sara_sb92
ارسال: #۴۷۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  

آی تی میخواید امتحان بدید؟
سه تا کتاب مدیریت خوندید؟!!
من رو هم رفته ۱۰۰ص هم نخوندممممم

میگم بچه ها ، تاریخ آزمون آی تی مشخص نیست ؟ پارسال کی بود ؟ صبح یا بعدازظهر ؟ چندمین روز از اون سه روز؟

آره فقط آیتی میدم ____۲جلد پارسه و ۱ کتاب تئوری مدیریت حسان و پرگان --درس خوندنی خ دوس دارم -بقیه رو نخوندم البته فعلا :دی

زمانشو متوجه شدی ب منم پیام بده--مرسی

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , H3NGAM3H , white bird , sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۴۷۷
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
حالا این تغییر ضریب آی تی خوبه؟ بده؟ تاثیر نداره؟ یه کارشناس خبره بیاد یکم برامون توضیح بده ببینیم بدبخت شدیم رفت یا روزنه ی امیدی هست؟؟
هرچند بالاخره شرایط برای همه یکیه و هر تاثیری داشته باشه خوب یا بد برای همه هستش.
آخه گروهبندی سیستم و هوش و پایگاه ، دسته بندی مزخرفیه!!!!!!! ای خدااااا!!!!!!!!!!!!
از دست این سازمان رنجش! حالا نمیشد همون جوری بمونه؟؟؟
پارسال رفتیم کنکور نرم افزار بدیم گفتن سوالات اختصاصی عجیب کم میشه! آخرش دو تا یا سه تا سوال کامپایلر دادن واسه ماه ها درس خوندن و کلی تلاش...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۰
ارسال: #۴۷۸
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها شما سیستم حقیقت رو میخونید بعدش میتونید تست بزنید ؟؟؟
من تستا رو آموزشی میخونم اصلا نمیتونم تستا رو خودم حل کنم !!!!
البته بگم که سیستم رو خوب میخونم و خوبم میفهمم در حدی که میتونم آموزش هم بدم اما تست نمیتونم بزنم !!!!!

سیستم ، اگه درسو خوب متوجه بشین که تستاش آسونه ، مث درسای دیگه زیاد سخت نیست. البته بستگی داره تستای کدوم فصلو بگین. در کل تا جایی که من خوندم البته از روی مقسمی خوندم ولی خوب تستاش تستای کنکور بود ، راحت حل میکردم تا فصل حافظه ها خوندمش.با تستا.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , fatemenp , sara_sb92
ارسال: #۴۷۹
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  آقای (mohammadali1990) الان بحث اصلی سر اینه که شما ۳ تا کتاب مدیریت خوندی ی ی ی ی ی ی ی ی ی؟؟؟؟؟ که ظریبش ۱ه؟؟
بعد ایشالا واسه مهندسی نرم افزار و شبکه که ظریبش ۴ه چند تا کتاب خوندید؟؟؟ ۳*۴=۱۲ !!!!!!
دمت گرم....
شوخی کردم ایشالا هر چند تا کتاب که می خونید موفق باشید و بهترین نتیجه رو بگیرید...

واسه مهندسی نرم: پرسمن ، و الانم خلاصه سامرویل و چندتا pdf , ...

شبکم فصل۷ پارسه ام ---

ضریبش ۱ هست ولی چون راحته و خوندنی دوس دارم بیشتر وقت بذارم ک لااقل بتونم اینو بزنم تو کنکور --- از هیچی بهتره ---وگرنه ما ک مرده زدن تستای طراحی و سیستم نیستیم Smile

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  حالا این تغییر ضریب آی تی خوبه؟ بده؟ تاثیر نداره؟ یه کارشناس خبره بیاد یکم برامون توضیح بده ببینیم بدبخت شدیم رفت یا روزنه ی امیدی هست؟؟
هرچند بالاخره شرایط برای همه یکیه و هر تاثیری داشته باشه خوب یا بد برای همه هستش.
آخه گروهبندی سیستم و هوش و پایگاه ، دسته بندی مزخرفیه!!!!!!! ای خدااااا!!!!!!!!!!!!
از دست این سازمان رنجش! حالا نمیشد همون جوری بمونه؟؟؟
پارسال رفتیم کنکور نرم افزار بدیم گفتن سوالات اختصاصی عجیب کم میشه! آخرش دو تا یا سه تا سوال کامپایلر دادن واسه ماه ها درس خوندن و کلی تلاش...

خلاصه و مفید:

خ خــــــــــوب شد Smile ---- البته ب جز سیستم Smile

ولی بنظر دوست خوبمون مهندس مازیــــــــــار سیستم واسه آیتیا آسونتر میاد ،پس کلا خوب شدش---- در کل نگران نباشید و استرس کاذب ب دلتون راه ندیـــــــــــــــــــــــــد Smile

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۴۸۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  شعار کنکوریای ۹۲:

سنجش دوســــــت داریــــــــم، سنجش تو دیگه کی هستــــــــی Smile
[تصویر:  515919_129fs2705461.gif]

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۵
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۲۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۶۴۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۶۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close