زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۴۷۱
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  داداش برو یه آمپول بزن زود خوب میشی اینقدر نزار طوللنی شه مریضیت.
نظر من اینه که بدن باید خودش در برابر بیماری مقاومت کنه...مثلا ً تب خودش یه مکانیسم طبیعی بدنه که باعث میشه با بالا رفتن درجه حرارت بدن سموم از طریق عرق دفع بشه!!
دارو برای زمانی لازمه که بدن به شدت ضعیف شده و بیماری خیلی شدید باشه!
اگه بدنم الآن نتونه در برابر یه آنفلانزا مقاومت کنه ، بعدا ً اگه بیماری بدتری بگیرم یه راست میرم بهشت زهرا...Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ozil
ارسال: #۱۴۷۲
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
سلام دوستان. خسته نباشید. یه سوال داشتم. دفتر چه زبان با بقیه سوالات جداست؟ یعنی نمیشه وقت زبانو به بقیه درسا اختصاص داد؟

تو مگو مارا بدان شه بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست.
"مولانا"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۴۷۳
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  بچه ها ۱نوع سوال داره نظریه زیاد هم ازش سوال میاد! این مدلیه که یه عبارت مثلا { a^n,b^m,c^n | n>0} (البته فرمش اینجوره عبارتش هرجوری میتونه باشه) میدن، و میگن این منظمه یا مستقل از متنه یا چیه؟ همشم تقریبا یه جوره تشخیصش برام مشکله کسی راه راحت و مشخصی داره راهنمایی کنه؟
خیلی موافقم...هر سال هم میاد لامصب..!!! Big Grin
فکر کنم از منظم با * و + قیاس میشه و توان ها نباید به هم ربطی داشته باشند. درست گفتم؟؟؟ (شک دارم )
...
جالب اینجاست که واحد درسی به نام نظریه زبان ها و ماشین ها جزو دروس هیچ دانشگاهی نیست ولی جزو دروس کنکور هست . وزارت علومه داریم؟؟

نظریه ؟ اتوماتا ؟
جز واحدای من بوده
ترم قبلی هم پاسش کردم
درس بس شیرینی بود
اما خب گاهی بعضی تستاش عصبیت میکنه

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahabkamali , mohammadali1990
ارسال: #۱۴۷۴
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط kati.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  دوستان شما صفحه مانشتتون عوض نشده؟ من صفحه سایت مانشت قاطی پاتی و یه جوری برام باز می شه عکسشو اپلود کردم . مشکل از سیستم من یا از سایت ؟؟؟؟؟

ببینین چه جورییه Sad(((( اقا چرا ؟؟؟

آره برای منم همین جوریه!!!! چرا این جوری شده؟؟؟؟
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , matin77
ارسال: #۱۴۷۵
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)shadiakbari نوشته شده توسط:  سلام دوستان. خسته نباشید. یه سوال داشتم. دفتر چه زبان با بقیه سوالات جداست؟ یعنی نمیشه وقت زبانو به بقیه درسا اختصاص داد؟

نه جدا نیست
آره میتونید

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
ارسال: #۱۴۷۶
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ
منم نظریه پاس کردم اتفاقاً ۱۹ هم گرفتم Big Grin
ولی خوب دیگه پاس کردن یه درس با خوندن کنکوری خیلی فرق می کنه!! درس شیرینیه منم دوسش دارم ولی تو تستا باید دقتت رو ۳-۴ برابر کنی!
موفق باشید

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
ارسال: #۱۴۷۷
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
سلام دوستان. خسته نباشید

بچه ها مشکل من اینه که آروم درس میخونم از مهر شروع کردم اما حالا که باید به ۵۰% برسم نرسیدم . خیلی عقبم... روزها میرم کتابخونه حدود ۸ ساعت. نمیدونم باید چکار کنم میخوام نت برداری هام رو کم کنم ولی میترسم کار اشتباهی باشه. کم کم دارم ناامید میشم به نظر شما ممکنه بتونم سر فصل رو تموم کنم....Confused

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۱
۰
ارسال: #۱۴۷۸
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط shadiakbari.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)shadiakbari نوشته شده توسط:  سلام دوستان. خسته نباشید. یه سوال داشتم. دفتر چه زبان با بقیه سوالات جداست؟ یعنی نمیشه وقت زبانو به بقیه درسا اختصاص داد؟

نه جدا نیست
آره میتونید
ممنون دوست من. موفق باشید.

(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)shadiakbari نوشته شده توسط:  سلام دوستان. خسته نباشید. یه سوال داشتم. دفتر چه زبان با بقیه سوالات جداست؟ یعنی نمیشه وقت زبانو به بقیه درسا اختصاص داد؟

نه جدا نیست
آره میتونید
ممنون دوست من. موفق باشید.

تو مگو مارا بدان شه بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست.
"مولانا"
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990
ارسال: #۱۴۷۹
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  بچه ها ۱نوع سوال داره نظریه زیاد هم ازش سوال میاد! این مدلیه که یه عبارت مثلا { a^n,b^m,c^n | n>0} (البته فرمش اینجوره عبارتش هرجوری میتونه باشه) میدن، و میگن این منظمه یا مستقل از متنه یا چیه؟ همشم تقریبا یه جوره تشخیصش برام مشکله کسی راه راحت و مشخصی داره راهنمایی کنه؟
فکر کنم از منظم با * و + قیاس میشه و توان ها نباید به هم ربطی داشته باشند. درست گفتم؟؟؟ (شک دارم )
...
جالب اینجاست که واحد درسی به نام نظریه زبان ها و ماشین ها جزو دروس هیچ دانشگاهی نیست ولی جزو دروس کنکور هست . وزارت علومه داریم؟؟

نظریه ؟ اتوماتا ؟
جز واحدای من بوده
ترم قبلی هم پاسش کردم
درس بس شیرینی بود

نظریه جزو سرفصل اصلی نیست به ما درس داده شد اما در قالب مباحث ویژه
۱
۱
ارسال: #۱۴۸۰
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط maneshty.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ببخشید...حالم اصلا ً خوب نیست...
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ...جالب اینجاست که واحد درسی به نام نظریه زبان ها و ماشین ها جزو دروس هیچ دانشگاهی نیست ولی جزو دروس کنکور هست .
دومی، اولی رو تایید میکنه Smile
۱
۲
ارسال: #۱۴۸۱
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
...

نظریه ؟ اتوماتا ؟
جز واحدای من بوده
ترم قبلی هم پاسش کردم
درس بس شیرینی بود

نظریه جزو سرفصل اصلی نیست به ما درس داده شد اما در قالب مباحث ویژه

برای ما که جز سرفصل اصلی بود
یعنی همه دانشجویان پیام نور این درس رو با همین عنوان میگذرونن
بچه های دانشگاه آزاد بوشهر هم همین درس رو دقیقا همین عنوان میگذرونن

لطفا لبخند بزنید !
۱
۱
ارسال: #۱۴۸۲
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
سلام بچه ها خسته نباشید،من یه راهنمایی می خواستم... ،پارسال واسه کنکور خوندم کم هم نخوندم اما دیر افتادم رو دور،رتبمم ۱۵۰۰ شد Sad فقط بین الملل قبول شدم که نرفتم.الان توی تکمیل ظرفیت مجازی رشت IT قبول شدم امااز اول آبان شروع کردم به خوندن ،رتبه ی پارسم ۱۵۰ شد واسه ۲۵%دوم،البته کم خونده بودم، به نظرتون اینو برم یا بازم بخونم؟ قبل از اینکه شروع کنم بخونم گفتم من هرگز دیگه نمیتونم این درسارو بخونم اما شد نمیدونم چیشد که شدSmile مجازی بدیش اینه که کلاسش اینترنتیه اما شاید خوب باشه آدم میتونه بره سر کار، میشه راهنماییم کنید.ممنونم
۲
۰
ارسال: #۱۴۸۳
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ب.ظ
من خیلیییییییییی کند پیش میرم.حمعه آزمون دارم.ولی اون قسنتایی که نرسیدم واسه ۲۵% اول بخونم رو بازم نرسیدم.هرچی میخونم تموم نمیشه توروخدا راه حل بدید چجور سرعتمو ببرم بالا.میرم کتابخونه بشتر از ۸ ساعت و فکرم هم متمرکزه و وقت هم تلف نمیکنم.ولی واسه هر صفحه نیم ساعت میمونم تا خوب بخونمش.
واسه همین به تست ها نمیرسم که خیلی بده.
کلا من فوبیای تست دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , H3NGAM3H
ارسال: #۱۴۸۴
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
سلام.خسته نباشید همهگی
جواب خودازمایی های پارسه خصوصا سیستم عامل موجوده ?

Sent from my A500 using Tapatalk HD
۰
۰
ارسال: #۱۴۸۵
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ
دو روزه درس نخوندم. کلی عقبم خوشبحالتون بچه ها
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۹۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۱۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۳۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۱۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۱۱۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۸۸۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close