زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج مخابرات اومد

ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
نتایج مخابرات اومد
بچه ها نتایج مخابرات اومد تبریک به همه اونایی که قبول شدن،وآرزوی بهترین ها برای همه اونایی که قبول نشدن وانشاالله موفقیت بالاتری کسب می کنند.
برای مصاحبه چی باید خوند وکی هست؟

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط diligent.)
نتایج مخابرات اومد
سلام. شما قبول شدین؟
تبریک میگم Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , انرژی مثبت
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
RE: نتایج مخابرات اومد
(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  بچه ها نتایج مخابرات اومد تبریک به همه اونایی که قبول شدن،وآرزوی بهترین ها برای همه اونایی که قبول نشدن وانشاالله موفقیت بالاتری کسب می کنند.
برای مصاحبه چی باید خوند وکی هست؟
سلام . تبریک می گم به شما. انشالله مصاحبه هم به خوبی پشت سر گذاشته بشه.
شاید مصاحبه به دوصورت برگزار بشه یکی تخصصی و یکی عمومی.
بصورت عمومی:
در باب مسائل اعتقادی، دینی و مذهبی لازمه هر آنچه رو که نمی دونید، بدونید.Big Grin
لازمه در مورد تحولاتی که در یکی دو هفته قبل از مصاحبه، در منطقه (یا حتی جهان) رخ میده رو دنبال کنید.
بصورت تخصصی:
سوالاتی در مورد شبکه های کامپیوتری، برنامه نویسی، حل مساله و از این قبیل "شاید" پرسیده شود.

این نکته رو هم بگم که داشتن ظاهری آراسته (منظورم حجاب توصیه شده Dodgy هست) برای مصاحبه موثر هست.
سعی کنید خودتون باشید، استرس به خودتون راه ندین، حرکت اعضای بدن (دست ها در هنگام صحبت)، استفاده نکردن از تکه کلام های زیاد و بیجا، رعایت احترام برای فرد مصاحبه گر، قاطعانه و محکم صحبت کردن، و ملایمت در جواب دادن میتونه خیلی مسمر ثمر باشه( مسمر ثمر رو درست نوشتم؟Huh).
به امید خبرهای خوب، همراه با شیرینی های مجازی .Smile
(امیدوارم فرضیه من از قبولی شما درست باشه) درسته؟Huh

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , amku , H3NGAM3H
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ق.ظ
نتایج مخابرات اومد
شیرینی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , انرژی مثبت
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ق.ظ
بچه ها ممنونم.کسی از دوستان قبول نشدن؟

۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ق.ظ
منم کارشناس فناوری قبول شدم
ولی نمی دونم شغل خوبی باشه یا نهHuh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ)strongxxx نوشته شده توسط:  منم کارشناس فناوری قبول شدم
ولی نمی دونم شغل خوبی باشه یا نهHuh
بهتون تبریک میگم،راستی مصاحبه زمانش کی وکجا هست؟

بچه ها راستش اینجایی که من شرکت کردم فقط یک نفر را میخواد والان فکر کنم دونفر دعوت به مصاحبه شدن که یکی آقا هست ویکی خانم(با مخابرات جایی که قبول شدم تماس گرفتم گفت)،راستش من امتحان از ۱۰۰تاسوال فقط ۷تاراکه مطمئن نبودم نزدم ومابقی را مطمئن بودم ومیدونستم لااقل مرحله اول قبول میشم،الان اگه برم مصاحبه وقبول بشم ونخوام برم آیا از نظر مخابرات ایراد داره؟واون نفردیگه میتونه بعدا به جای من بره؟الان درس خوندن برام توی اولویت هست وطبق ماده جدید امسال ارشد کارمندها باید از کار انصراف بدن یا نامه از محل کارشون بیارن.خیلی مردد هستم،لطفا اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره کمکم کنه.

۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
نتایج مخابرات اومد
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  الان اگه برم مصاحبه وقبول بشم ونخوام برم آیا از نظر مخابرات ایراد داره؟واون نفردیگه میتونه بعدا به جای من بره؟الان درس خوندن برام توی اولویت هست وطبق ماده جدید امسال ارشد کارمندها باید از کار انصراف بدن یا نامه از محل کارشون بیارن.خیلی مردد هستم،لطفا اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره کمکم کنه.
تبریک/نه ایرادی نداره(البته از نظر منSmile) ، چون اونقدر داوطلب هست که میتونن با یکی دیگه تماس بگیرن و اون رو دعوت به مصاحبه کنن/ منع ادامه تحصیل کارمندان ، جدید نیست و همیشه بوده (شاید یک سال یادشون بره توی دفترچه گوشزد کنند ولی همیشه این مورد بوده)/به نظر من شما اگر هم توی مصاحبه قبول بشید بازهم مدت زمانی طول میکشه تا دعوت به کار بشید(تا نتیجه گزینش و مصاحبه تون بیاد چند ماه طول میکشه)/نهایتش اینه که قبول میشید و چند ماه میرید سرکار ،اگر برای ادامه تحصیل همکاری نکردند بعد استعفا میدید و یک نفر دیگه رو به جای شما میگذارند.مشابه این مورد رو قبلا دیده بودم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , H3NGAM3H
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
نتایج مخابرات اومد
ادامه تحصیل با توجه به استخدام شدن در مکان های دولتی اگه اجازه بدن، خیلی خوبه. اما اگه مکان غیر دولتی باشه بسیار سخت خواهد بود. چندها مورد دیدم که کارمند ادارات پودن و به قول آقا فرداد تو مجازی ها و پیام نور ها مشغول تحصیل هستن، اما دانشگاه ازاد این بحران مشکلیت رو کاملا رفع کرده. خوندن تو دانشگاه آزاد همراه با کارمند بودن در اداره فکر نمی کنم زیاد سخت و مشکل (برای کارمند) باشه. در کل عارضم خدمتت که اگه کار برات مهمه که سعی کن از دست ندی فرصت استخدامی رو، بعد از اون باز می تونی شرکت کنی کنکور چه دولتی یا غیر دولتی می تونی مشغول به تحصیل بشی.
یادت باشه که این شتر استخدام هر چند دهه یک بار در خونه آدم می خوابه، حالا این شتره که خوابیده سعی کن نترسونیش!Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ق.ظ
نتایج مخابرات اومد
سلام

تا زمانیکه مخابرات خصوصی نشده بود می دونم که حداکثر همکاری و همراهی رو برای ادامه تحصیل کارکنانش انجام میداد و بطور کل مدیران با ذهن باز و بقولی لارج داشت.
حالا که خصوصی شده رو نمیدونم!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  بچه ها ممنونم.کسی از دوستان قبول نشدن؟

من هم کارشناس فناوری اطلاعات قبول شدمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۲
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ
تبریک میگم.ولی به نظر من اگه میخوای انصراف بدی اصلا واسه مصاحبه نرو.آخه تو شرایطش بود که موقع بستن قرارداد یه سفته ۵میلیونی میگیرن که اگه یه موقع انصراف بدی ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۳
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ق.ظ
سلام دوستان
بابا این مخابرات هم پوست ما رو کندن Angry کی می خوان روز مصاحبه رو تعیین کنن؟
یه سوال: به نظرتون باید در زمان مصاحبه اصل مدرک رو هم همراه داشته باشیم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۵۹,۸۵۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۲۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۵۳۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  درخواست زیر انجمن برای نتایج نهایی سال ۹۶ TRon ۴ ۲,۹۰۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close