زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه ی سهمیه شاگرد اولی

ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
سلام.
لطفا بفرمایید برای استفاده از این این سهمیه باید چه شرایطی رو داشته باشیم؟ ۸ ترمه و بدون ترم تابستونی؟

سپاس.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ق.ظ
RE: نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.
لطفا بفرمایید برای استفاده از این این سهمیه باید چه شرایطی رو داشته باشیم؟ ۸ ترمه و بدون ترم تابستونی؟

سپاس.

درکل ۸ترم(ترم تابستان جزء ترم درسی به حساب نمیاد چون کمتراز۱۰واحد هست،شرایطش توی دفترچه کامل نوشته شده).

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ
Re: RE: نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

سپاس.

درکل ۸ترم(ترم تابستان جزء ترم درسی به حساب نمیاد چون کمتراز۱۰واحد هست،شرایطش توی دفترچه کامل نوشته شده).

کدوم صفحه ی دفترچه؟

و اینکه برای استفاده از این سهمیه باید چیکار کنیم؟

ممنون.

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ
اصلا الان نیازی نیست کاری کنید،موقع انتخاب رشته آخر صفحه انتخاب رشتهخ یک برگه ای هست مخصوص شاگرد اولها که شما اونموقع میری دانشگاه خودت اون برگه را میبری وخودشون اسم تورا واردسایت سنجش می کنند وسنجش برات سهمیه شاگرد اولی را لحاظ میکنه.
باید بین هم ورودیهای خودت شاگرد اول شده باشی،هیچ ترمی مشروط نشده باشی و۸ترمه تمام کرده باشی ومعدلت هم باید بالای ۱۷باشه.
درهرصورت وهرشرایط اگه شاگرد اول ورودی خودت هستی موقع انتخاب رشته حتما فرم را ببر دانشگاه تا اسمت را وارد سایت سنجش کنند.
فقط هم یک سال باید از زمان فارغ التحصیلی ات گذشته باشه.بیشتراز اون را قبول نمیکنند.
موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , msn_issue , Mohammad WR10
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ق.ظ
Re: نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
چه خوب.

امید دارم پس...

درسته معدلم خیییییلی بالا نیست. اما این ترم از ۱۱۰ نفر فقط ۳۰ نفر فارغ التحصیل شدن. اونایی هم که معدلشون بالاست حداقل یه ترم تابستونی داشتن.

امیدوارم با معدل ۱۷/۵ بتونم این سهمیه رو بگیرم.

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
Question شیوه ثبت نام معدل الف ها در کنکور ارشد
با سلام به همه دوستانBlush
می خواستن بدونم زمان ارسال مدارک و تقاضای استفاده از سهمیه معدل الفی در کنکور ارشد امسال چه زمانی است؟!چون در فیلدهای ثبت نامی من چیزی ندیدم!
آیا باید در بعد از اعلام نتایج اولیه و هنگام انتخاب رشته تقاضای استفاده از سهمیه معدل الفی و ارسال مدارک رو داشته باشیم؟!

با تشکر از شما...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ
شیوه ثبت نام معدل الف ها در کنکور ارشد
پارسال بعد از اعلام نتایج کنکور ارشد باید فرم رتبه اولی داخل دفترچه ثبت نام را بعد از پر کردن به سازمان سنجش ارسال می کردیم که روی انتخاب رشته های ما تاثیر بزاره .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۱۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: شیوه ثبت نام معدل الف ها در کنکور ارشد
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)omidd1315 نوشته شده توسط:  پارسال بعد از اعلام نتایج کنکور ارشد باید فرم رتبه اولی داخل دفترچه ثبت نام را بعد از پر کردن به سازمان سنجش ارسال می کردیم که روی انتخاب رشته های ما تاثیر بزاره .

مرسی دوست عزیز در دفترچه دوم هستش فرم؟! چون من تو درفترچه اول چیزی ندیدم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
من نفر دوم شدم.و نمیتونم از این سهمیه استفاده کنم Sad
اما تا دوسال میشود از این سهمیه استفاده کرد.نه یک سال.و برای پیوسته ها باید بعد ۸ ترم و ناپیوسته بعد ۴ ترم و برای پیام نور بعد ۱۰ ترم فارغ التحصیل شده باشند.
من بند ح دفترجه ش ۲ سال ۹۰ رو خوندم.page:5

چون به دریا میتوانی راه یافت Heart سوی یک قطره چرا باید شتافت
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  من نفر دوم شدم.و نمیتونم از این سهمیه استفاده کنم Sad
اما تا دوسال میشود از این سهمیه استفاده کرد.نه یک سال.و برای پیوسته ها باید بعد ۸ ترم و ناپیوسته بعد ۴ ترم و برای پیام نور بعد ۱۰ ترم فارغ التحصیل شده باشند.
اگه ۷ ترمه شاگرد اول شی میتونی استفاده کنی ؟

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)milad.ir86@gmail.com نوشته شده توسط:  من نفر دوم شدم.و نمیتونم از این سهمیه استفاده کنم Sad
اگه ۷ ترمه شاگرد اول شی میتونی استفاده کنی ؟

کسی تو این مورد اطلاعی نداره ؟ آخه من میخوام ۷ ترمه تموم کنم !
فکر میکنم اینا حداکثرایی است که گذاشته میشه
مثلا حداکثر ۸ ترمه تموم شید
ولی اگه ۷ ترمه تموم شید بنظرم ایرادی وارد نباشه
به هرحال بهتره قوانینش رو مطالعه کنید و در صورت سوال از خود سنجش بپرسید

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
آقا من فقط یه نکته خیلی خیلی خیلی مهم بگم در مورد این سهمیه . نمیدونم میدونین یا نه تا سال پیش تاثیر این سهمیه به این نحو بود که شما باید ۸۰ درصد نمره پذیرش جایی را میاوردین بعد ۲۰ درصد کمکتون بود . تقریبا اگه حساب میکردین تاثیرش معادل یک سوم الی یک چهارم رتبه خودتون کار میکرد که خیلی خوب بود . اما الان تاثیرش شده ۹۰ درصد که اگه حساب کنین خیلی خیلی که کمکتون کنه یک دوم میشه رتبتون . اینا گفتم کسایی که این سهمیه را دارن حواسشون جمع باشه طبق مصوبه جدید وزارت علوم که تو دفترچه شماره یک ثبت نام امسال اومده بود تاثیر این سهمیه کم شده در حدف نصف قبل.

ولی مباحث دیگش سرجاشه . یعنی شما باید حداکثر تو ۸ ترم فارغ التحصیل بشین و ماکسیمم معدل را در بین هم ورودی های خودتون داشته باشین.
کسایی که ۷ ترمه فارغ شدن هم مشکلی ندارن اما برای استفاده از سهمیه تکلیفشون وقتی روشن میشه که هم ورودیهاشون تو ترم هشتم که فارغ شدن معدلشون از شما کمتر بشه و گرنه نمیتونین سهمیه را استفاده کنین. تو دانشگاه ما که اینطوری بود. اطلاعیه شاگرد اولی را اواخر خرداد میزنن پس اوایل تیر شما برای استفاده از این سهمیه باید مراجعه کنین دانشگاه که اگه شرایطش را داشته باشین یه فرم پر میکنین و اونا هم اسم شما را برای وزارت علوم رد میکنن .
اینم خلاصه کل قانونش . فقط حواستون به کم شدن تاثیرش باشه . خیلی خوشبینانه انتخاب رشته نکنین!

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Dark Knight , Mohammad WR10 , milad.fashi@gmail.com , mehr90 , aamitis
ارسال: #۱۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ ب.ظ
نحوه ی سهمیه شاگرد اولی
(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  مصوبه جدید وزارت علوم که تو دفترچه شماره یک ثبت نام امسال اومده بود تاثیر این سهمیه کم شده در حدف نصف قبل.
دوست عزیز با قضیه ۹۰% که فرمودید موافقم!اما از روی همین ۹۰% شما نتیجه گرفتید که سهمیه نصف شده یا جایی مطلبی دیگه خوندید!؟

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
با یه بررسی ساده حساب کنین تقریبا نصف سال پیش میشه چند تا ضرب و تقسیمه دیگه

ارسال شده از GT-I9300 با استفاده از تپاتالک ۲

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط ayubes.)
من پارسال یه دوستی داشتم که از سهمیه شاگرد اولی استفاده کرده بود کارنامه اولیش رتبه ش در گرایش ۱و۴ ای تی ۱۳۰۰و ۲و۳ ۱۶۰۰بود که در اخر دانشگاه خواجه نصیر مدیریت سیستم هاب اطلا عاتی روزانه قبول شد که ابن رشته اولیت اولش بود ودر کارنامه نهایی شبانه شریف و امیر کبیرنیز قبول شده بود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۶۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۰۳ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question نحوه دانلودpatent imsad88 ۲ ۵,۳۹۴ ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahramotieeyan
  نحوه مشخص کردن بیت‌های حافظه کنترل Erfan_Ekh ۰ ۱,۸۲۴ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Erfan_Ekh
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۲۹۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  سهمیه شاگرد اولی برای رشته ی دوم rezasys ۰ ۱,۷۰۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezasys
  سهمیه شاگرد اولی masoomeh_s ۷۹ ۴۲,۵۷۲ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: rezasys
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۲,۹۷۹ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close