زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۱۰۰۶
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بلاخره کلاس های دانشگاه تموم شد..!!!...حالا میتونم مثل یه پسر خوب ( و البته خر خون ) بشینم واسه کنکور بخونم Big Grin ...!!!
آخیش تمومیدBig Grin درکت میکنم دانشجو و و و

I definitely will win
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۰۷
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط sir_ams.)
دوستان آذر ماه هم تموم شد!
شروع کنید به اعتراف!
من خودم اولین نفر:
کلا این ماه حدودا ۸۰-۹۰ ساعت خوندم!
از برنامه هام راضی ام! و مریض بودم و پروژه و .... بازم شکر خدا!
بفرمایید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , jameshenas
ارسال: #۱۰۰۸
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
بالاخره میان ترمام تموم شد از فردا میخام اساسی بخونم
بچها کسی با نرم افزار Rational Rose کار کرده؟
استاد مهندسی نرم افزارمون یه پروژه داده که ۳تا از نمودارهای آخر کتابو تو نرم افزار Rational رسم کنیم.اگه کسی یاد داره کمکم کنه...اصلا وقت ندارم
۱
۰
ارسال: #۱۰۰۹
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط mos_hos.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کدوم فصل سیستم عامل اینطوری پر نکته و خفنه؟
همش همینطوره!!! من که حتی اگه یه تستش رو هم بلد باشم با کلی ترس و لرز میزنمش و همش میترسم که نکنه نکته ای داشته باشه و من حواسم بهش نباشه!!!!
داش امیر حس nام خوبی داری!اسمهای زیادی با mos شروع میشن ولی زدی وسط خال!

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کدوم فصل سیستم عامل اینطوری پر نکته و خفنه؟
همش همینطوره!!! من که حتی اگه یه تستش رو هم بلد باشم با کلی ترس و لرز میزنمش و همش میترسم که نکنه نکته ای داشته باشه و من حواسم بهش نباشه!!!!

داش امیر حس nام خوبی داری!اسمهای زیادی با mos شروع میشن ولی زدی وسط خال!!

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , deh-ab
ارسال: #۱۰۱۰
۳۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
من آذرماه رو خوب خوندم وتونستم درسها رو یه دور بزنمRolleyes
حداقل بهتر از آبان بودConfused
امیدوارم با پشتکاری بیشتر از قبل به استقبال دی ماه بریم!
شب یلدای دوستان مانشتی هم مبارکHeart

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab
ارسال: #۱۰۱۱
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  [quote='deh-ab' pid='148695' dateline='1355351695']

دوستانی که لینک کنکورهای دیگه رو خواسته بودن میتونن از سایت زیر کنکور ارشد سالهای گذشته رو به همراه کلید سنجش واسه تمامی رشته ها دانلود کنن:

اگه جایی جواب تشریحی آی تی رو دیدم حتما لینکشو میزارم

من دانلود کردم ولی اینو!!
This server is in maintenance mode. Refresh this page in some minutes.

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۱۰۱۲
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
این سوال های کنکور عمرا یرانی ها طرح کنن ای نارو از خارج از ایران نیارن خصوصا سیستم عامل معماری
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۱۰۱۳
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط mos_hos.)
اوووووووووووووه ببین چی شده!!!!!!!!
نمیدونم چرا هرچی ارسال رو میزدم چیزی ارسال نمی شد حالا الان که اومدم میبینم مانشت خطای overflow داده!!!!!Tongue

آری خورشید ثابت کرد :
حتی طولانی ترین شب نیز با اولین تیغ درخشان نور به پایان می رسد ، حتی اگر به بلندای یلدا باشد ...
بیدار و امیدوار باش
خورشیدی در راه است ...

یلدای همه دوستان مبارک.
آذر ماه هم خیلی زود تموم شد و زودتر از اون چیزی که فکر میکنیم روز کنکور میرسه و دیگه اون موقع است که حسرت روزای از دست رفته رو میخوریم.یه جمله خیلی زیبا از هیتلر خوندم که میگه: "اشک هایی که پس از هر شکست ریختم همان عرق هایی بود که برای پیروزی نریختم"
دوستان بیاید یه کاری نکنیم که کار به حسرت خوردن بکشه.بیاید یه کاری کنیم که به جای اشک ریختن، خنده رو لب پدر و مادرمون بشینه.بیاید یه کاری کنیم که به داشتن همچین فرزندی افتخار کنند.دوستان وقت زیادی باقی نمونده و باید قدر ثانیه ثانیه این روز ها رو بدونیم.همین ۵۰ روز باقیمونده میتونه یه عمر سرنوشت همه ما رو عوض کنه. مگه خدا خودش توی قرآن نگفته: "سرنوشت هیچ قومی را تغییر ندادیم مگر به دست خودشان". پس چرا ما این کارو نکنیم؟! دوستان، ما وامثال ما هیچی از رتبه های تک رقمی کم نداریم و فقط اونها خواستند و توانستند. پس چرا ما نتونیم!
رفقا بیاین به هم قول بدیم که واسه رسیدن به هدفمون تمام تلاشمون رو کنیم
من امشب به همتون قول میدم که تمام تلاشمو واسه رسیدن به هدفم میکنم و قول میدم که دو رقمی بشم
هر کی مرد میدونه بسم الله
من اولین و آخرین بار که کنکور ارشد میدم ومیخوام یه طوری باشه که حداقل اگه نتونستم دیگه با خیال راحت سر رو بالش بزارم و عذاب وجدان نداشته باشم که چرا بیشتر تلاش نکردم

دوست دارم بعد از کنکور همتون رو خوشحال ببینم

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , deh-ab , رعنا
ارسال: #۱۰۱۴
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط tayebe68.)
کارنامه آذر هم بسته شد، چقدر سریع عمرمون میگذره...

امیدوارم یاد بگیریم که همواره به اهدافمون متعهد باشیم، چه برای کنکور و چه در زندگی...

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mhbftdb
ارسال: #۱۰۱۵
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
تاپیک بسته شد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۶۷۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close