زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۹۱
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  تازه الان فیلم The Expendables 2 رو دیدم، کلی روحیه گرفتم برای مبارزه با این همه درسهای زیاد و نابودکننده!ولی من شکستشون میدم!
منهم این فیلمو دارم شنیدم که فرانکی اخرش میمیره دیگه نگاه ش نکردم.
یه جمله هم در مورد این فیلم بذارین تا بچه روحیه بگیرن.

آخه تو فیلم آدم بدست --- میکشنش Smileانتقام دوستا و بقیه رو ازش میگیره اون یارو سیلوسترSmile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Payam92 , asusx59sr , sheyda , asiehmohammadian , mohandes-abedi
ارسال: #۹۲
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط atti joon.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ۲۰ روزه فقط تونستم یه ،۴،۵ فصل نظریه بخونم!!!!!!!!!!!!!!! یکیو دوس داشتم، یک سالو نیم بیشتر باهم بودیم،خوب صمیمی،مهربون.... مراقب هم، تا اینکه ۴،۵ ماهه از هم دورشدیم و هر بار با هم بحث میکردیم پشت تلفن کم کم بحث پیش میومد.........راحت یک ماه ازش خبری نشد.... وقتی زنگیدم جواب نداد با یک خط دیگه زنگیدم یکی ثانیه برداشت، گفت همه چی تموم شده، حرف نزنیم بهتره باز دعوا میشه... راحت قطع کرد....
دارم سکته میکنم..... دارم میمیرم...... قلبم داره از درد میگیره به خدا... یعنی دوری راه یعنی تمام شدن یک رابطه؟؟؟ خاک بر سرم شد... روحیم دیگه مرد..
چرا آخه؟ به خاطره که فکر میکنم..اصلا امروز برام معنی نداشت..... اصلا اون همه محبت و حرفا کشک بودش؟؟؟؟؟؟ کشک؟ مثل مشکل آقای mehran شدم ،درس پر..... ارشدم پرید... یه ماهه شده کارم گریه...فکر... وااااااااااااااااااای

الهییییییییییییییییییییییییییییی
عزیزم.غصه نخور خانومی.مطمئن باش صلاحت یه چیز دیگس.یا اصلا لیاقتت یه چیز بهتره.میفهممت سخته.اما باید این دوران رو تحمل کرد.میگذره.به بعد کنکور فکر کن که خودتیو خودت و افسوس خوردن.............
پس الان بچسب به درس بخون بعدم برو دانشگاه به امروزتم بخند عزیزم.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , m@hboobe , Amir V , tayebe68 , maneshty , asiehmohammadian
ارسال: #۹۳
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  دارم سکته میکنم..... دارم میمیرم...... قلبم داره از درد میگیره به خدا... یعنی دوری راه یعنی تمام شدن یک رابطه؟؟؟ خاک بر سرم شد... روحیم دیگه مرد..
چرا آخه؟ به خاطره که فکر میکنم..اصلا امروز برام معنی نداشت..... اصلا اون همه محبت و حرفا کشک بودش؟؟؟؟؟؟ کشک؟ مثل مشکل آقای mehran شدم ،درس پر..... ارشدم پرید... یه ماهه شده کارم گریه...فکر... وااااااااااااااااااای
هیچ وقت با افسوس روزهات رو نگذرون چرا گه فردا ها سریع میرسند و باز ...

مطمئن باش کسی که نتونه موقعیتت رو بشناسه و هزار حرف دیگه ... لیاقتت رو نداشته! به این فکر کن که شاید اون اینقدر شانس توی زندگیش نداشته که تو همراهش باشی!

دل به دست اوردن و شکستن آسونه! مهم اینه چطور درون خودت باهاش برخورد کنی...

یکی دو روز با خودت خلوت کن درست میشه دوست من Smile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahak.k , Payam92 , mohammadali1990 , Amir V , tayebe68 , avril22 , H3NGAM3H , maneshty , asiehmohammadian
ارسال: #۹۴
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
سلام بروبچه های مانشتی
دوستان کسی راه حلی برای مبارزه با خواب بعد از ظهر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
من خیلی با این قضیه مشکل دارم وقتی میخوابم،یعنی کلاًبیهوش میشمآآآآ.دقیقاًهم به مدت ۲ساعت کامل. نمیرسم به برنامم عمل کنم.
تورو خدا کسی راه حلی داره بده.Sadدعاش میکنم.Angel

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian
ارسال: #۹۵
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  سلام بروبچه های مانشتی
من خیلی با این قضیه مشکل دارم وقتی میخوابم،یعنی کلاًبیهوش میشمآآآآ.دقیقاًهم به مدت ۲ساعت کامل. نمیرسم به برنامم عمل کنم.

میتونی از آلارم گوشیت استفاده کنی بهمراه ساعت زنگ دار صدای بلند یا ب کسی بگی بیدارت کنه - بیدار شدی سریع ی چایی بزن به بدن روشن میشی Big Grin

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ENGii , asiehmohammadian , ana_12345 , mohandes-abedi
ارسال: #۹۶
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
سلام به همه دوستان همیشه حاضر در صحنه
ای وای من! بابا جان امروز ۲ آذره چ خبره؟ این پیجا با سرعت نور میره جلو؟! Big Grin مرسی پشتکار
اول ج engii، دوست عزیز ایجاد انگیزه و هدف کنی حله. بعدم همون پشت میز روی کتابا ی ۱۵مین بخوابی خستگیتم در میره (نه اینکه بری رو تخت نرمو گرم بخوابی!) امتحان کن.مطمئنم ک میتونی
من ی سوال دارم درباره برنامم. و پیشاپیش از هرکس ک لطف میکنه و وقت میذاره و ج میده تشکر میکنم
برنامم موازیه و طی ۲ روز همه رو میخونم یعنی مثلا شنبه ۶تا درس/ بعد ۱شنبه ۶تا درس بعدی/ بعد دوباره ۲شنبه همون ۶تا درس دو روز قبل و.. این سیکل تا آخر هفته ست.و هر درسی هم باکسش ۲ساعته اس. میشه روزی ۱۱-۱۲ ساعت. حــــــــالا الان ۲روزه برنامم از دستم در رفته یعنی بعضی از درسا رو نمیشه محدود به زمان کرد مثل os ک معرف حضورتون هست دیگه، تستهای بعضی درسا هم ک تحلیلی تره و کل اطلاعاتت رو ب چالش میکشه و کلی وقت گیره. چ راهکاری دارید؟
من ب یکی از موسسات ارشد زنگیدم و با مشاورش حرف زدم گفت دیگه محدودیت زمانی رو بردار.و بگو تا آخر هفته از فلان درس x مقدار و.. بخونم اینطوری محدود کن و تا آخر هفته سعی کن برسونیشون. حرفش رو پذیرفتم و امروز اجراش کردم درس ایکس رو مبحث فلانش رو با تست بزنم و مبحثش رو ببندم بعد درس بعدی. ولی از صبح تا الان ک میخوندم تموم نشد! :| نمیدونم این چنج کردن الان درسته؟ نمیدونم چکار کنم؟ خیلی دلم با این برنامه نیست.
ممنون میشم دوستان مخصوصاً بچه های ک برنامشون موازیه و شبیه منه، ی راهکاری بدن
مطمئنم با کمک شما حتما ی راهی پیدا میکنم. منتظر جوابتون هستم. با تشکر

دورها آوایی است ک مرا می خواند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۹۷
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  میتونی از آلارم گوشیت استفاده کنی بهمراه ساعت زنگ دار صدای بلند یا ب کسی بگی بیدارت کنه - بیدار شدی سریع ی چایی بزن به بدن روشن میشی Big Grin

نمیشه!!!ادیگه کسی مسئولیت بیدار کردن منو قبول نمیکنه چون جوابگو نیست.....Sad
همه وقتی استرس میگیرن بیخواب میشن ولی من چی؟؟؟؟ هیچیAngryتا ۲ساعت تکمیل نشه بیدار بشونیستم که نیستم!!!!Dodgy

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۹۸
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ
سلام بچه ها من هر وقت بی حوصله میشم و درس خوندن رو شل میکنم میام به مانشت یه سری میزنم ببینم بقیه بچه ها دارن چیکار می کنند ؟وضعیت خوندنشون ؟ روحیشون چه جوریه؟و ...
خدایی وقتی روحیه بعضی از بچه ها رو میبینم خیلی مصمم و پر انرژی دارن درس میخونن حال میکنم(یه جورایی روحیه میگیرم)
ولی بعضی از بچه نمیدونم استرس زیادی دارن یا هرچی فاز منفی میدن و همش استرس ایجاد میکنند(یکی نیست بگه عزیزم به جای اینکه این همه داری فکر میکنی فلان درس رو عقبم و بقیه بیشتر خوندن و ... بشین بخون, مطمئن باش به بقیه میرسی تازه جلو هم میفتی).
بابا بخدا کنکور همچین هم که شما فکر میکنید نیست! اینقدر سختش نکنید
بشین بخون باور کن همون اولش یه خورده پیشرفت توی خوندن حس میکنی پایینه بعد یه مدت که تو درسا جلو رفتی میبینی همه درسا خیلی خوب دارن پیش میرن و تا چشم بهم بزنی یه دور همه رو خوندی.موقع درس خوندن کاری به بقیه نداشته باش چیکار میکنن چون شرایط هر کسی متفاوته پس بشین شرایطتو نگاه کن و خودت رو با خودت مقایسه کن اون وقته که حس بهتری پیدا میکنی بیشتر واسه خوندن امیداوار میشی.سعی کن از خودت پیشی بگیری نه دیگران!
اذر ماه مهمه ولی سعی کن این که همه میگن خیلی مهه رو روحیه ت اثر منفی نذاره.
فقط نکته برداری یادت نره که واسه بهمن خیلی لازمت میشه!
به امید موفقیت همه عزیزانی که تلاش خودشون رو واسه کنکور انجام میدن.

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , H3NGAM3H , asiehmohammadian , zeitun , nina69 , mohammadali1990 , mahak.k , Shady205
ارسال: #۹۹
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
بچه ها کسی آزمون اینترنتی پرسه رو داد؟چه جوریه ؟من میخام الان بدم
رتبه و درصد داره؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۰۰
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  از صمیم قلب از خداوند میخوام تمام دوستانی که الان دارن زحمت میکشن جوابشون رو بگیرن و بعد از کنکور و نتایج از خوندنشون پشیمون نشده باشند
ااااا چه جالب!!! بالاخره من تو مانشت یه هم دانشگاهی پیدا کردم.(دانشگاه کرج) Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , matin77
ارسال: #۱۰۱
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ۲۰ روزه فقط تونستم یه ،۴،۵ فصل نظریه بخونم!!!!!!!!!!!!!!! یکیو دوس داشتم، یک سالو نیم بیشتر باهم بودیم،خوب صمیمی،مهربون.... مراقب هم، تا اینکه ۴،۵ ماهه از هم دورشدیم و هر بار با هم بحث میکردیم پشت تلفن کم کم بحث پیش میومد.........راحت یک ماه ازش خبری نشد.... وقتی زنگیدم جواب نداد با یک خط دیگه زنگیدم یکی ثانیه برداشت، گفت همه چی تموم شده، حرف نزنیم بهتره باز دعوا میشه... راحت قطع کرد....
دارم سکته میکنم..... دارم میمیرم...... قلبم داره از درد میگیره به خدا... یعنی دوری راه یعنی تمام شدن یک رابطه؟؟؟ خاک بر سرم شد... روحیم دیگه مرد..

عزیزم
نصیحت کاری از پیش نمیبره خودت به خودت کمک کن/
مطمئن باش چیز بهتری در پیش رو داری/ هرگز رو حکمت خدا پافشاری نکن/ چون یه چیز بهتر توشه که منو تو درکش نمیکنیم. کسی که به این دلایل دل یکی رو میشکونه لیاقت نداره که عمرتو با هم صحبتی با اون تلف کنی!
ایشالا با یه آدم با لیاقت خاطرهای آیندت ساخته شهHeart
به هدفت فکر کن
با غصه با گریه چی عایدت میشه؟ جز هدر دادن روزات؟
هر چی بهش فکر کنی باز افکار بدتر میاد جلوروت
خودتو با درسات مشغول کن
توکل به خدا و دوستی با خدا و رازو نیاز با خدا حلال مشکل توست/ چون خدا همیشه دستتو میگیره و هیچوقتتتتتتتت دلتو نمیشکونه / و همیشه هم به حرفات قشنگ گوش میده/ از خدا بخواه دلت آروم شه
یه بار از ته دلت امتحان کن

بازم میگم/ بستگی به خودت داره عزیزم
تو این شبای عزیز رازو نیاز یادت نره

چرااا.... چرا....
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , jameshenas , avril22 , H3NGAM3H , asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۲
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ
MS.rezvan عزیز اول از راهنمایی تون تشکر!!فردا این روش رو امتحان میکنم ببینم خدا چی بخواد!!!
دوم اینکه شما در روش قبلی برای هر روزتون تعدادی مشخص از صفحات یا مباحث تعیین می کردید؟؟

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , MS.rezvan
ارسال: #۱۰۳
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  MS.rezvan عزیز اول از راهنمایی تون تشکر!!فردا این روش رو امتحان میکنم ببینم خدا چی بخواد!!!
دوم اینکه شما در روش قبلی برای هر روزتون تعدادی مشخص از صفحات یا مباحث تعیین می کردید؟؟
مطمئنن میتونی. ی برنامه بلند مدت هم بریزی ها دیگه حله. از استرس اون همه حجم مطالب کاملا ب هوش میایی
ممنونم از اینکه بالاخره یکی ج منو داد. ی برنامه برای مباحث داشتم ک سعی میکردم بهشون برسم ولی اصولا عقب می افتاد. درکل سعی میکنم کیفی باشه حتی اگر تموم نشه. ولی الان دیگه از دستم در رفته چکارش کنم؟

دورها آوایی است ک مرا می خواند
۲
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  
منهم این فیلمو دارم شنیدم که فرانکی اخرش میمیره دیگه نگاه ش نکردم.
یه جمله هم در مورد این فیلم بذارین تا بچه روحیه بگیرن.

Big Grin
فیلمش زیاد مناسب روحیه های حساس نیست ولی نگران نباشین فرانکی نمرد
دیالوگش هم فکرکنم بهتر نذارم تا خودتون انگیزه پیدا کنین فیلم رو ببینید وبیاین برای بچه ها نکته هاشو بگین!

[تصویر:  ahr.jpg]
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , maneshty , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۵
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط zeinab.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  سلام بروبچه های مانشتی

مگه صبح ساعت چند بیدار میشی شما؟؟ شب تا چه ساعتی میخونی؟ کلا چند ساعت در روز میخونی؟ این ها رو در نظر بگیر بعد اگر با توجه به اینا کم میخونی بعد ۲ ساعت ظهر زیاده وگرنه که زیاد نیست!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۰۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close