زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرفصل های درس مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات

ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان. کسی میدونه سرفصل های درسی مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات چیه؟ کسی هست که توی این رشته در حال تحصیل باشه؟ راستش من تو انتخاب بین هوش و این رشته مرددم.Huh هر دو رو هم دوست دارم.
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
راستش من اصلا متوجه نشدم منظور شما چیه؟؟؟؟

سر فصل مهندسی گرایش فناوری اطلاعات؟؟ ای تی یه رشته جداس واسه خودش!!! ربطی به مهندسی نداره که! بعد متوجه نشدم واسه ازمون دکتری بین انتخاب هوش و ای تی مشکل دارید یا واسه ارشد منظورتونه (دومی رو بیشتر احتمال میدم!! ولی چون تو بخش دکتری هست گفتم شاید منظور اولیه!)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
RE: سرفصل های درس مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات
(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  راستش من اصلا متوجه نشدم منظور شما چیه؟؟؟؟

سر فصل مهندسی گرایش فناوری اطلاعات؟؟ ای تی یه رشته جداس واسه خودش!!! ربطی به مهندسی نداره که! بعد متوجه نشدم واسه ازمون دکتری بین انتخاب هوش و ای تی مشکل دارید یا واسه ارشد منظورتونه (دومی رو بیشتر احتمال میدم!! ولی چون تو بخش دکتری هست گفتم شاید منظور اولیه!)

با عرض پوزش از این همه تاخیر. یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر برای دکتری فناوری اطلاعاته کدشم ۲۳۵۸ هست. من منظورم دکتراس. هرچی برای سرفصل هاش جستجو کردم چیزی پیدا نکردم. البته دیگه مهلتش تموم شد و منم هموم ۲۳۵۸ رو ثبت نام کردم
ممنونم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close