زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن دسته جمعی انفورماتیک پزشکی - سال ۹۱ (کنکور ۹۲)

ارسال: #۱۲۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
کنکور انفورماتیک پزشکی
این سایت ثبت نام چرا اینجوریه!!
قربون سایت سنجش خودمون
صدتا اسکن میخواد
بعد اینجا کسی فهمید منظورش چیه
"افرادی که از طریق دانشگاه بصورت اینترنتی معرفی میشوند نیاز به ارسال این مدرک ندارند.
لذا در برگه ای مراتب را نوشته و اسکن آنرا ارسال کنند"
گفتن با ۲۳ وقت دارید اسکن کنید فرم کوفتیه شماره ۴رو!
دیگه چی رو تو برگه بنویسیم اسکن کنیم؟؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
RE: کنکور انفورماتیک پزشکی
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  "افرادی که از طریق دانشگاه بصورت اینترنتی معرفی میشوند نیاز به ارسال این مدرک ندارند.
لذا در برگه ای مراتب را نوشته و اسکن آنرا ارسال کنند"
حواستون باشه که کسانی از طرف دانشگاه به صورت اینترنتی معرفی میشن که لیسانس دانشگاه های علوم پزشکی و کلا دانشگاه های زیرمجموعه وزارت بهداشت باشن.
خب منی که مدرکم نگرفتم باید فرم شماره ۴ رو تا ۲۳ اسکن کنم بفرستم مگه نه؟
دیگه این جریان که تو یه برگه مراتب بنویسین و اسکن کنید چیه؟Huh

ارسال: #۱۲۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
maneshty نوشته شده توسط: پس یکی که مثلا نرم افزار خونده کدومو باید انتخاب کنه؟
مهندسی کامپیوتر رو باید انتخاب کنه. چون کنار فیلد رشته توی فرم ثبت نام نوشته بود که اون فیلد بر اساس اطلاعات جدول شماره ۱ (صفحه ۲۳) پربشه. توی اون جدول مدارک مورد پذیرش برای رشته انفورماتیک پزشکی رو ببینید.

(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خب منی که مدرکم نگرفتم باید فرم شماره ۴ رو تا ۲۳ اسکن کنم بفرستم مگه نه؟
دیگه این جریان که تو یه برگه مراتب بنویسین و اسکن کنید چیه؟Huh
ببینید اون جریان معرفی اینترنتی از طریق دانشگاه که اصلا مربوط به ما نمیشه، همون طور که دوستمون هم گفتند، شما الان باید، دانشنامه (اگه توش معدلت نوشته شده) یا گواهی موقت یا فرم شماره ۴ رو اسکن کنی و بفرستی. اسکن رو همین الان باید بفرستی، چون اگه اون فیلد خالی باشه مدارکت ناقص هست و ثبت نام انجام نمیشه. اون جریان برگه مراتب و ..... هم مربوط به لیسانس های علوم پزشکی هست.
کلا هم زیاد سخت نگیرد،ثبت نامش راحته، البته خودم اینو بعد یه هفته استرس و سردرگمی فهمیدم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , good-wishes , maneshty
ارسال: #۱۲۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
کنکور انفورماتیک پزشکی
من که با این وضعیت نمیتونم ثبت نام کنم
پارسال یه ثبت نام با تاخیر هم داشتن ۲۳ اسفند کاش امسال هم باشهUndecided

ارسال: #۱۲۵
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
کنکور انفورماتیک پزشکی
ساعت ۴ یا ۵ صبح دوباره امتحان کنید. البته من چهارشنبه ثبت نام کردم. و با توجه به اینکه فردا آخرین مهلت ثبت نام هست. شاید همون ساعت هم ترافیک سایت بالا باشه. ولی به امتحانش می ارزه. انشالا که بتونید ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۲۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)tesna نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  
گویا اینطور که یکی از دوستان گفتند آزمون انفورماتیک هم ۱۰ خرداد هست! و از طرفی در متن زیر گفته شده:
اقبالی در مورد زمان برگزاری آزمون ارشد آزاد سراسری ۹۲ گفت: این آزمون در ۹ ، ۱۰ و ۱۱ خردادماه سال ۹۲ برگزار می شود .

به مرکز آزمون دانشگاه آزاد هم تماس گرفتم ولی گفتند ۱۲ روز قبل از آزمون مشخص میشه!
بازم به عنوان آخرین شانس اولیه اگر بدونم یکی از این آزمون ها حتی در نوبیت صبح یا عصر و در ساعات مجزا برگزار میشه می تونه حداقل از استرس و بلاتکلیفیم کم کنه برای شروع و ادامه...
آیا بقیه بچه ها این مشکل رو ندارند؟
دوستان پیشنهاد خاصی یا اطلاعاتی دارید که کمکم کنه؟

منم همین مشکل رو دارم
دوستان اگه اکثریت همه با هم به دانشگاه ازاد و علوم پزشکی بیان کنیم (از طریق ایمیل یا تلفن)مطمئنم اثر می کنه و می تونیم تاریخ ازمونها رو تغییر بدیم که هر ۲تاش تو یه روز نباشهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۱۲۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
خواندن دسته جمعی انفورماتیک پزشکی
(۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  دیروز موسسه فاضل (شعبه مهستان در شیراز)یه همایش راجع به این رشته داشت به نظر بد نیست!
میشه بگین تو همایشی که شرکت کردین دقیقا راجع به چه مباحثی صحبت شد
مثلا بازار کار
یا هر اطلاعات به درد بخور دیگه ای Huh
ارسال: #۱۲۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
RE: خواندن دسته جمعی انفورماتیک پزشکی
(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  دوستان بالاخره این کنکور آزاد و انفو کنتاکت داره یا نه؟

بله تداخل داره،خیلی دوست دارم اینفو رو شرکت کنم ولی با تداخل آزاد موندم که چکار کنم و همینطور فرصت از دست میره...
ارسال: #۱۲۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)mehrshad_92 نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  دیروز موسسه فاضل (شعبه مهستان در شیراز)یه همایش راجع به این رشته داشت به نظر بد نیست!
میشه بگین تو همایشی که شرکت کردین دقیقا راجع به چه مباحثی صحبت شد
مثلا بازار کار
یا هر اطلاعات به درد بخور دیگه ای Huh
تا اونجایی که من اطلاع دارم از اون جهت که این رشته تازه اومده هنوز خیلی جا نیفتاده و بازار کارش اونقدر نیست البته کارشو هست تو بیمارستانها خیلی از کارها در واقع وظیفه ماست ولی یه سری رشته های دیگه اومدن کار رو برعهده گرفتن البته هرچی بگذره این رشته بیشتر جا میفته ولی رشته ایه که همیشه بهش نیاز بوده وهست
البته اولین دکتراهای این رشته تازه امسال فارغ التحصیل میشن به همین دلیل شنیدم واسه هیئت علمی بیشتر دانشگاه ها در به در میگردن
جوری که اگه ترم اول دکترای انفورماتیک باشی اگه بخوای سریعا میتونی جزء هیت علمی بشی

ارسال: #۱۳۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
از دوستانی که شرکت کردند در کنکور انفورماتیک میخوام یه سر به لینک زیر بزنن و درصداشون رو اعلام کنن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpool
ارسال: #۱۳۱
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
بابا همش که از رشنه انفورماتیک پرسیدین!!پس چرا هیچ صحبتی از شروع دسته جمعی نیست!!!..من رشتم فناوری اطلاعات سلامته؛ میخوام انفورماتیک شرکت کنم..نمی دونم واسه ساختمان داده چی بخونم؟!!میشه لطفا کمکم کنید...
ارسال: #۱۳۲
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)ghoncheh نوشته شده توسط:  بابا همش که از رشنه انفورماتیک پرسیدین!!پس چرا هیچ صحبتی از شروع دسته جمعی نیست!!!..من رشتم فناوری اطلاعات سلامته؛ میخوام انفورماتیک شرکت کنم..نمی دونم واسه ساختمان داده چی بخونم؟!!میشه لطفا کمکم کنید...

منابع برای ساختمان تو پیوست هست، این منابعیه که خود وزارت بهداشت پیشنهاد کرده!

فایل‌(های) پیوست شده

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
**وَلاَ تَمْشِ فِی الأَرْضِ مَرَحًا إِنَّکَ لَن تَخْرِقَ الأَرْضَ وَلَن تَبْلُغَ الْجِبَالَ طُولًا**
و در روی زمین به نخوت گام برمدار چرا که هرگز زمین را نمى‏توانى شکافت و در بلندى به کوهها نمى‏توانى رسید (۳۷) سوره مبارکه الإسراء
ارسال: #۱۳۳
۰۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط MaryaM-2013.)
سلام دوستان
من هم قصد دارم شروع کنم
فقط یه مسئله ای هست
کسی میدونه رشته انفورماتیک پزشکی سازمان علوم و تحقیقات و فناوری بهتره
یا انفورماتیک پزشکی وزارت بهداشت؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۱۳۴
۱۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)MaryaM-2013 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من هم قصد دارم شروع کنم
فقط یه مسئله ای هست
کسی میدونه رشته انفورماتیک پزشکی سازمان علوم و تحقیقات و فناوری بهتره
یا انفورماتیک پزشکی وزارت بهداشت؟؟؟؟؟؟

دوستان کسی نیست جواب بده؟؟؟
ارسال: #۱۳۵
۱۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ
مگه علوم تحقیقاتم انفورماتیک پزشکی داره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: mah5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۱۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۵۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۶ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۰۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۳۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  منابع رشته انفورماتیک Saman ۱۶ ۱۳,۴۸۲ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: toofan6080

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close