زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی شیراز

ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
دانشگاه صنعتی شیراز
سلام بچه ها!
من قبلا این تاپیک و زده بودم اما از اونجایی که بچه‌ها در مورد این دانشگاه پرسیدن اطلاعات دقیق تری می ذارم !امیدوارم به دردتون بخوره!
دانشگاه صنعتی شیراز در واقع قبلا دانشگاه صنعت الکترونیک دانشگاه شیراز بود که سال ۱۳۸۳ تبدیل به دانشگاه صنعتی شیراز شد!
تو مقطع کارشناسی فقط دو رشته‌ی برق و ای تی می گیره(البته تا حالا) و رشته‌ها‌ی ارشد هم به صورت باکتریایی هر سال در حال رشد هستند! رشته‌ی ارشدی که توی این دانشگاه هست و به ما مربوط می شه ارشد شبکه است که اولین ورودی های اون ورودی های سال ۸۹ هستند!گویا از کنکور ۹۰ هم قراره چند نفر نرم افزار هم بگیره!
استادایی که به بچه های ارشد درس میدن ۴ نفرن(اگر اشتباه نکنم)

دکتر کشتگری دکتراشون و از شریف گرفتن(فکر کنم درسای تخصصی شبکه با ایشون هست!!)
دکتر بوشهریان که دکترای نرم از دانشگاه علم و صنعت هستند (نمی دونم چه درسی و با ارشدا دارن)
دکتر احمد زاده دکترا شون و از دانشگاه ناتینگهام انگلستان گرفتن(تنها استادی که اینجا می شه روش حساب کرد البته نه از نظر نمره!!)
دکتر؟؟ خوارزمی(علامت سوال واسه اینه که مطمئن نیستم اصلا دکترا داشته باشن)Big Grin

البته شاید استادای جدید هم بهشون اضافه شن تو مهر ماه!البته هیئت علمی جدید قراره دو نفر از اساتید باشن که امسال دکترا می گیرن و الانم دارن توی دانشگاه درس می دن!اما فکر می کنم فقط به کارشناسی ها!

با اضافه شدن رشته های ارشد امکانات جدیدی به دانشگاه اضافه نشده!!حداقل ما که ندیدیم!شاید زیر پوستی اضافه شده!!Big Grin

این از نظر علمی!
از نظر خوابگاه و ... هم که اگرچه وضع بد نیست اما به دلیل اینکه دانشگاه قراره محلش تغییر کنه(که به ما نمی رسه و واسه نوه نتیجه های ماست) دیگه واسه خوابگاه‌ها خرجی نمی شه!البته اوضاع واسه خوابگاه آقاییون بسیار عالیه!
خانوما هم تا اونجا که من می دونم ارشدا بهشون اتاق های سه نفره می دن!اگرچه خوابگاه دخترا امکاناتش کم‌تر از خوابگاه پسرا ست!!
از نظر موقعیتش توی شهر هم یه کم از مرکز شهر دوره!اما برای خرید های جزئی و روزانه مشکلی پیدا نخواهید کرد!

اینم آدرس سایت دانشگاه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم اگر سوالی بود من در خدمتم!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , polarisia , babakab110 , Helmaa , aram_kurd , parinaaz.m , sina_bhh , maryam88 , alirrrrrr , Payam92
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شیراز
راستی یه ساعت پیش که سر جلسه‌ی امتحان بودیم من از استادمون شنیدم که داشت به یکی از بچه های کنکوری که می خواست انتخاب رشته کنه می گفت دانشگاه ما از دانشگاه تبریز سطحش بالاتره!!نمی دونم حرفش تا چه اندازه می تونه درست باشه!
باز هم انتخاب با شما ست!توی انتخابتون دقت کنین!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , polarisia , aram_kurd
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شیراز
خیلی ممنون بابت سریع جواب دادن و در اختیار گذاشتن این اطلاعات مفید.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
RE: دانشگاه صنعتی شیراز
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  خیلی ممنون بابت سریع جواب دادن و در اختیار گذاشتن این اطلاعات مفید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۴,۰۱۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۵۱ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۱۳۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۶۷ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۲۲۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۷۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close