زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند

ارسال: #۴۶
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ)pelican66 نوشته شده توسط:  اتفاقا اونیکه که میگه من هیچی نخوندم یا کم خوندم آخرش برگ برنده را رو میکنه.
الآن نمیدونی چه روحیه ای بهم دادی Big Grin
دمت گرم!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
Re: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند
سلام.
من امروز یه دور کل درسها رو خوندم تست هم زدم.
مش غلام زُمبه این اگه فک کنین خالی بستمTongue
آقا بیخیال چیکار به حرف مردم دارین! ما باید درسمونو بخونیم.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , esisonic
ارسال: #۴۸
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
منم مش غلام سگارو هستم!!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۹
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط شاپری.)
بچه ها کلید کردینا
بیخیال شین دیگه!
هرچی هرقدر خوند، به ما چه!! توان هرکس یه اندازس ( جدا از خالی بندی ها) Big Grin
رو تاپیک های دیگه متمرکز شین و درس بخونین که چیزی به ۲۰ بهمن نمونده هاااااااااااااا
به امید قبولی همه مانشتی ها

من که خیلی میخونم Big Grin هه هه Big Grin شریف واسم نامه داد قبولی دیگه، نخون ، بسه Big Grin

چرااا.... چرا....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۵۰
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
خب دیگه فکر کنم همه دوستان به این نتیجه رسدیند که تو این زمان باقی مونده بهترین کار اینه که به درسهای خودشون برسن و کاری به بقیه نداشته باشن Smile

خوشحالیم که دوستان همه حواسهاشون جمع هست Smile

پس دیگه همه سر درس !! Big Grin Tongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , شاپری , Engineer
ارسال: #۵۱
۲۹ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
من یکی از اونام که تو کنکور سراسری هر روز معمولا ۱۴ ساعت درس میخوندم!! واقعا هم میخوندم و به خاطر رقابت با بقیه و تشویق نکردن بقیه به درس خوندن مثل خودم و از این حرفا به هیچ کسی هم نمیگفتم که این همه درس میخونم!دانش آموز فوق العاده درسخوانی هم بودم رتبه برتر آزمون های آزمایشی هم بودم خیر سرم!! اما نتیجه ای که گرفتم واقعا جالب بود..یه سال پشت کنکوری وسال بعد قبولی تو یه دانشگاه غیرانتفاعی!!! :|
همین چند روز پیش تو یه امتحان همین بلا سرم اومد پنج دور جزوه رو خوندم ولی حتی یه کلمه نتونستم بنویسم !! درحالیکه شاید فقط نصف روز واسه ش وقت میذاشتم میتونستم یه نمره خوبی بگیرم!
(و نگرانم تو ارشد هم همین اتفاق بیفته واسه م !! Sad )
دلیل هم داره. اونی که زیادتر از حد معمول میخونه چون از خودش انتظار ِ صد درصدی داره و میخواد به همه سوالا درست جواب بده دچار استرس میشه و نتیجه ای که میگیره به مراتب بدتر از همه کساییه که شاید ربع اون ها هم تلاش نکردند!!
اما اونی که نرمال میخونه مثلا روزی شش ساعت یا حتی پنج ساعت اون مقداری که میخونه رو چون میدونه زمان کمی برا درس صرف میکنه با دقت میخونه اون مباحث رو و خودش رو هم مجبور نمیکنه به همه سوالا جواب بده و دچار استرس هم نمیشه !
پس به جای اینکه توجه بشه به بقیه که آره فلانی این همه میخونه من این همه بهتره با خودمون رقابت کنیم که امروز چند ساعت و یا حتی چند دقیقه بیشتر از دیروز خوندم و آیا کیفیت مطالعه هم مطلوب بود یا نه؟!!
بهتره با خودمون رقابت کنیم نه با کسایی که شرایط روانی و تحصیلیشون با ما متفاوته.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , aatwo , nana2010 , sheyda
ارسال: #۵۲
۰۶ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ
حق با شماست ولی ممکنه جنبه ی دیگری هم داشته باشه و اون اینه که بقیه هم تلاششون رو بیشتر می کنن و سرعتشون میره بالاBig Grin

ما می توانیمBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۹۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۷۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۰۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۷۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۶۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close