زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم-کنکور ۹۱

ارسال: #۳۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم
منم پردیس علوم تحقیقات دماوند قبول شدم...شهریه پردیس ها با واحدها فرق داره؟؟؟؟کسی میدونه حدودا چقدر میشه ترم اول؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
من خبر نداشتم دوباره گفتن تکمیل ظرفیت کنید الان فهمیدم ترازم ۵۴۸۰ بود. کسی از نرم افزار هست که ترازش کمتر از من باشه و این مرحله قبول شده باشه؟ اگه هست ترازش و جایی که قبول شده را برام بنویسه
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
من با ۵۲۳۶ معماری آشتیان قبول شدم. علاقه ای هم ندارم به این گرایش به نظرتون میشه یک ترم رفت و خوند و تغییر رشته داد به نرم یا هوش؟
و کلاس ها در واحد آشتیان چه روز هایی برگزار میشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  من خبر نداشتم دوباره گفتن تکمیل ظرفیت کنید الان فهمیدم ترازم ۵۴۸۰ بود. کسی از نرم افزار هست که ترازش کمتر از من باشه و این مرحله قبول شده باشه؟ اگه هست ترازش و جایی که قبول شده را برام بنویسه

دوست عزیز اکثرا با ترازای بالای ۵۰۰۰ به عنوان ذخیره در انتخاب اولشون پذیرفته شدن

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
توروخدا یکی به من بگه با تراز ۵۴۸۰ می شد یکی از واحدهای رشته ترم افزار قبول شد یا نه؟من شرکت نکردم و کارنامه و ترازها رو ندارم
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
بچه ها کسی میدونه دانشگاه ِ بروجرد چجوریه؟!
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  توروخدا یکی به من بگه با تراز ۵۴۸۰ می شد یکی از واحدهای رشته ترم افزار قبول شد یا نه؟من شرکت نکردم و کارنامه و ترازها رو ندارم

یکی از دوستام با ۵۳۲۰ نرم افزار بویین زهرا قبول شده
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ
بچه ها این ترازهایی که گفتین مال سهمیه عادی بود؟چون من سهمیه ام عادی هست ترازم ۵۴۸۰ بود رشته نرم افزار.توروخدا یکی بگه تو کدوم واحد ها می تونستم قبول شم؟که من شنبه برم سازمان مرکزی .من داداشم فوت کرده بود ۲ تا بچه کوچیک داره ۲ هفته رفتم ژیششون اصلا خبر دار نشدم تکمیل دومی هم هست برا همین ثبت نام نکردم.توروخدا اگه جایی قبول میشم بگین شنبه برم تهران بلکه کاری کنم؟من بابلم بعد فوت داداشم دیگه دل و دماغ کنکور ندارم از طرفی قبولی در ارشد برام مهمه.توروخدا یکی تراز واحد هارو بهم بگه
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط mehdi67ma.)
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  من بافت معماری قبول شدم کسی اونجا قبول شده

تبریک میگم . من اونجا قبول شدم البته تکمیل ظرفیت سری قبلی. ترازم ۵۹۱۰ بود.سری جدید تا تراز چند گرفته؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
نمره کل ۵۶۰۰
سهمیه بسیج
قبول در انتخاب اول واحد علوم و تحقیقات خوزستان
۱
۶
ارسال: #۴۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  بچه ها این ترازهایی که گفتین مال سهمیه عادی بود؟چون من سهمیه ام عادی هست ترازم ۵۴۸۰ بود رشته نرم افزار.توروخدا یکی بگه تو کدوم واحد ها می تونستم قبول شم؟که من شنبه برم سازمان مرکزی .من داداشم فوت کرده بود ۲ تا بچه کوچیک داره ۲ هفته رفتم ژیششون اصلا خبر دار نشدم تکمیل دومی هم هست برا همین ثبت نام نکردم.توروخدا اگه جایی قبول میشم بگین شنبه برم تهران بلکه کاری کنم؟من بابلم بعد فوت داداشم دیگه دل و دماغ کنکور ندارم از طرفی قبولی در ارشد برام مهمه.توروخدا یکی تراز واحد هارو بهم بگه

دوستام با تراز کمتر از شما شیراز - کرمان - بافت قبول شدن
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط javank20.)
تراز دماوند چند بوده؟

نجف اباد تا ۵۴۵۰ گرفته
تهران تا ۵۸۰۰ خورده ای

خوزستان ۵۵۰۰خورده ای

خدا رحتشون کنه..توکل کنید به خدا هرچی خیره
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط leila_s.)
ممنون دوستان از پاسختون.به نظر شما اگه برم سازمان مرکزی بگم تو تکمیل ظرفیت دوم نتونستم شرکت کنم ولی ترازم برای قبولی تو بعضی واحد ها میرسه.به نظرتون ترتیب اثر می دن؟نمی دونین چقدر گریه کردم به این شانس بدم.و چقدر حسرت می خورم بر این بی خبریم.

دوستان کسی می دونه سهمیه عادی رشته نرم افزار واحد مازندران گیلان و دماوند تراز آخرین فرد قبول چند بوده؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ ب.ظ
چرا اینطوری شد
من انتخاب های بعدیم ۱۰۰٪ قبول بودم که
اول شهر خودمو زدم اونم شدم ذخیره
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
دوستانی که نرم افزار مازندران و گیلان و دماوند قبول شدن توروخدا بگن تراز آخرین فرد قبول در اون شهر ها چقدر بود؟برام خیلی مهمه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۶۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۱۵۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67
  فروش کتابهای ارشد کامپیوتر دست دوم و نو moni69 ۷ ۶,۳۲۵ ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sevda_z13
  سهمیه شاگرد اولی برای رشته ی دوم rezasys ۰ ۱,۷۰۶ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezasys
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۳۵۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۲,۹۷۵ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  هیورستیک gaschnig / آزمون پارسه / جامع دوم masoud67 ۵ ۶,۰۸۶ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: paradise73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close