زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پایگاه داده_مقسمی

ارسال:

SSMAE پرسیده:

پایگاه داده_مقسمی

سلام به همه دوستان

من یه پی.دی.اف از اینترنت گرفتم. میگفتن مال مقسمیه.
۲۷۵ صفحه است.(فقط متن درسش ۲۷۵ صفحه است). ۳/۵۹ مگ هم حجمشه.

میخواستم از کساییکه این کتابو دارن بپرسم این خود کتاب مقسمی هستش یا اینکه جزوه است؟
اگه اصل کتاب نیست، کسی کتاب داره؟ حتی اگه دست دوم، فقط خیلی سریع میخوامش.Confused

ممنون میشم جوابم بدین.

(اگه لازمه، اولین جمله اش اینه:
در این نسل رسانه خارجی معمولا نوار بوده است. این نسل را می توان نسل بی نرم افزار واسط نیز نامید. مشخصات کلی این نسل عبارتند از

این هم آخرین جمله اش:
نکته : نرمال سازی یعنی تجزیه یک رابطه به تعدادی رابطه دیگر که از نظر منطقی جدا از هم هستند و نه الزاما به صورت فایلهای ذخیره شده جدا از هم.)
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

teacherpc پاسخ داده:

پایگاه داده_مقسمی

سلام
بله این کتاب مقسمی هست
متن کتاب کامله ولی تست ها رو حذف کردن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

SSMAE پاسخ داده:

RE: پایگاه داده_مقسمی

(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  متن کتاب کامله ولی تست ها رو حذف کردن

ممنونم از پاسخ سریعتون
فقط چیزی که برام عجیبه اینه که مگه حق چاپ و نشر مخصوص ناشر نیست؟ پس چرا به وفور تو اینترنت پیدا میشهHuh
اینطوری اگه جناب مقسمی راضی نباشن که حرام میشه بر ما!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

adel28 پاسخ داده:

پایگاه داده_مقسمی

(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  منم اوایل خیلی از کتاب مقسمی خوشم اومده بود و اینکه تعریفش همه جا که غوغا کرده
ولی بعدن کتاب اقای حق جو(که دوجلد هست ) رو دیدم دیدک خیلی جاهاش کپی هست البته خوده مقسمی تو مقدمه سیستم عامل کاردانی میگه یکی از کتاب سیستم عامل من کپی کرده و کلی بهش تیکه میندازه .....(خواستید سال چاپش هم میگم) ولی تو کتاب پایگاه چیزی در مورد اجازه از اقای حق جو ذکر نکردند حتی تو فهرست منابع هم ذکر نکرده!!! حتی بعضی مثالهاش عینن کپی هست
ولی تو متن تستها جاهایی اشاره میکنه به کتاب حق جو میکنه

پایگاه حق جو همونی هست که تقریبا آبی و زرد هست و روش نوشته "بانک اطلاعات علمی - کاربردی" تالیف: دکتر حق جو
؟

۰
ارسال:

adel28 پاسخ داده:

پایگاه داده_مقسمی

(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  واسه من بنفشه Big Grin ;-)
بله همون هست دو جلد هست ج ۱ کافیه واسه کنکور تست هم داره

جلد ۲ مباحث اش چی هاست؟
برای کنکور لازم نیست؟

۰
ارسال:

teacherpc پاسخ داده:

پایگاه داده_مقسمی

دوسال پیش ج دو این کتاب رو دیدم یادم نیست چی بود مباحثش فقط یادمه مباحثی عجیبی توش بود(تمام مباحث موردنیاز کنکور تو ج ۱ هست) اون موقع ج ۲ برام جالب نبود نخریدمش ولی ج ۱ دارم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

csharpisatechnology پاسخ داده:

پایگاه داده_مقسمی

(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  فقط چیزی که برام عجیبه اینه که مگه حق چاپ و نشر مخصوص ناشر نیست؟ پس چرا به وفور تو اینترنت پیدا میشهHuh
اینطوری اگه جناب مقسمی راضی نباشن که حرام میشه بر ما!
جناب مقسمی خودشون لطف کردند از کتاب های آقای روحانی و استاد علم و صنعت بدون اجازه کپی پیست کردن و حتی در مواردی غلط کپی پیست کردند.
من در این آخری ها که مقسمی رو شناختم چقدر راحت غلط دروس رو منتقل میکنه سعی کردم از کتاب روحانی که قبلا هم خونده بودمش استفاده کنم
مخالفم

پایگاه دو تا کتاب رو بخون:
مقسمی+محمد کریم سهرابی(پوران)

۰
ارسال:

teacherpc پاسخ داده:

پایگاه داده_مقسمی

راست میگن تو مقدمه ذکر کردند اخه ما همش واسه منابع میریم اخر کتاب!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۲۱ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۶۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۰۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۷۲۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۳۰۳ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۶۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۹۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close