زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد

ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
[تصویر:  153491_safar.jpg]
به گلها بگویید به اشک ژاله، رخ بشویند و بلبلان را به نوحه خوانی بخوانید که پیامبر باران، امشب دیگر نمی خندد.

رحلت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) و امام حسن مجتبی(علیه السلام ) و
آفتاب هشتم امامت حضرت علی ابن موسی الرضا(علیه السلام) تسلیت باد .

التماس دعا .....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , irisadaf , nina69 , Eternal , Fardad-A , banafshe , انرژی مثبت , deh-ab , Pakzad , mrousta , Parva , Helmaa , elhameli , sandra , zeinab , x86 , ماه بانو , masume_ml , good-wishes , kingmax
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط Eternal.)
RE: رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد
یا رسول الله ! مثل تو دیگر در پهنه زمین تکرار نخواهد شد، اما با تکرار صلوات بر
تو، نور حضورت را در قلب خود احساس مى کنیم.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

یا رسول اللّه! امروز ماتم سرای دل را به نام تو، سیه پوش کرده ایم و نام مبارک
تو را با درود و تحیّت بر زبان جاری می سازیم .

رحلت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم)تسلیت باد
ای کریم آل طه ! باور کنم، تشییع غریبانه پیکرت را در هجوم بی امان نفرت و کینه؟
شهادت دومین نور ولایت، صاحب کرامت و شفیع قیامت، امام حسن مجتبى علیه السلام ،
را بر شما عزیز گرامی تسلیت مى گویم.
]

با نام رضا به سینه ها گل بزنید
با اشک به بارگاه او پل بزنید
فرمود که هر زمان گرفتار شدید
بر دامن ما دست توسل بزنید

شهادت هشتمین اختر تابناک ولایت، امام رئوف، امام رضا علیه السلام ،
را بر شما دوستان تسلیت مى گویم

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , deh-ab , Pakzad , Parva , elhameli , sandra , nina69 , zeinab , x86 , ماه بانو , masume_ml , kingmax
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
چند ماه پیش برای اولین بار رفتم زیارت امام رضا بین اون همه جمیعت یهو جلوم راه باز شد و تا جلو رفتم باورم نمی شد انقدر هل شده بودم که همه ی خواسته هام یادم رفت .یا امام رضا
پیامبر رو دوست دارم چون مهربون بودن و حتی با دشمنشون با مهربانی رفتار کردن ،پیامبر جز عشق و کمال بشریت چیز دیگه ای نبودن

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Eternal , deh-ab , Pakzad , Parva , zeinab , ماه بانو , masume_ml , kingmax
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
Re: RE: رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد
(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  چند ماه پیش برای اولین بار رفتم زیارت امام رضا بین اون همه جمیعت یهو جلوم راه باز شد و تا جلو رفتم باورم نمی شد انقدر هل شده بودم که همه ی خواسته هام یادم رفت .یا امام رضا

ای بابا شما اینطوری و ما که مشهدیم هر ٢ ماه یه بارم حرم نمیریم...

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , x86
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چند حدیث از امام مجتبی (ع) :

از امام علیه السلام پرسیده شد که جوانمردی یعنی چه؟ فرمودند:جوانمردی عبارت است از حراست دین، و عزت نفس، و بانرمش برخورد نمودن و بررسی عملکرد خویش، و پرداخت حقوق و دوستی نمودن با مردم. (تحف العقول، ص ۲۲۷)

امام مجتبی علیه السلام فرموده است: به تحقیق خداوند روزی شما رابر عهده گرفته است، و شما را برای بندگی فراغت بخشیده و به شکرگزاری تشویق نموده است و نماز را بر شما واجب فرموده و به پرهیزکاری توصیه فرموده است. (تحف العقول، ص ۲۳۴)

امام حسن علیه السلام: در تفسیر آیه شریفه «وقفوهم انهم مسئولون » فرموده اند: به تحقیق «روز قیامت » هیچ بنده ای قدم از قدم برنمی دارد مگر اینکه نسبت به چهار چیز مورد بازجوئی و پرسش قرار می گیرد:
۱- از جوانی اش که در چه راهی مصرف نموده.
۲- و از عمرش که در چه کاری آنرا بکار گرفته.
۳- و از ثروتش که چگونه جمع و در چه راهی مصرف نموده.
۴- و از دوستی ما اهلبیت و خاندان پیامبرصلی الله علیه وآله وسلم. (بحار، ج ۴۴، ص ۱۳-۱۲)

امام فرمودند: جایگاههای دانش و چراغهای درخشان هدایت باشید زیرا روشنی روز بعضی از بعضی دیگرش بیشتر است. (کافی، ج ۱، ص ۳۰۱)

امام حسن علیه السلام فرمود: بین حق و باطل به اندازه چهار انگشت فاصله است، آنچه با چشم ببینی حق است و چه بسا که باطل زیادی را با گوش بشنوی. (از هر معصوم چهل حدیث، ص ۱۰۵)

امام حسن علیه السلام به یکی از فرزندانشان فرمودند: ای پسرم بااحدی برادری مکن تا آنکه بدانی کجاها می رود و از کجاهامی آید، و چون از حالش خوب آگاه شدی و رفتارش راپسندیدی با او برادری کن. به شرط اینکه رفتارت براساس چشم پوشی از لغزش و همراهی در سختی باشد. (از هر معصوم چهل حدیث، ص ۱۰۸- تحف العقول، ص ۲۳۶)

امام حسن علیه السلام فرمودند: همانا بیناترین چشم ها آن است که درطریق خیر نفوذ کند، و شنواترین گوش ها آنست که پذیرنده ترباشد و سالم ترین دلها آن است که از شبهه پاک باشد. (از هر معصوم چهل حدیث، ص ۱۱۱)

امام حسن علیه السلام فرمود: نابودی مردم در سه چیز است:
۱- بزرگ نمائی ۲- افزون خواهی بسیار ۳- حسد و رشک بردن.
بزرگ نمائی که به وسیله آن دین نابود می گردد و به واسطه آن شیطان ملعون رانده درگاه خدا شد و حرص که به خاطر آن آدم از بهشت خارج شد، و رشک که سررشته همه بدی است و به واسطه آن قابیل هابیل را کشت. (از هر معصوم چهل حدیث، ص ۱۱۳)

امام حسن علیه السلام فرمود: دانشت را به مردم بیاموز، و خود نیزدانش دیگران را فراگیر. (چهل حدیث از هر معصوم، ص ۱۱۶)

امام حسن مجتبی علیه السلام فرمود: هیچ بی نیازی برتر از عقل نیست و هیچ نیازمندی هم مثل نادانی نیست و هیچ وحشتی بدتر ازخودپسندی نیست، وهیچ عیشی لذت بخشترازاخلاق نیکونیست. (از هر معصوم چهل حدیث، ص ۱۱۶)

از امام مجتبی معنای غنا پرسیده شد، فرمود: خوشنود بودن انسان به مقداری که خدا روزی او نموده هر چند کم باشد. (تحف العقول، ص ۲۲۸)

برگزفته از سایت تبیان

فایل‌(های) پیوست شده

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , Fardad-A , Pakzad , mrousta , Parva , banafshe , sandra , zeinab , x86 , ماه بانو , masume_ml , kingmax
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ق.ظ
منم تسلیت میگم؛ امروز هیئت داریم ؛ برای نیت‌های پاکتون دعا میکنم البته اگه لایق باشم، اشالله همه کنکوریا هم موفق باشن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Eternal , sandra , zeinab , x86 , ماه بانو , masume_ml , kingmax
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چند حدیث از امام رضا (ع) :

سه ویژگى برجسته مؤمن
مؤمن، مؤمن واقعى نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پیامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستى و پریشان حالى است.

ویژگیهاى دهگانه عاقل
عقل شخص مسلمان تمام نیست، مگر این که ده خصلت را دارا باشد:
۱ـ از او امید خیر باشد.
۲ـ از بدى او در امان باشند.
۳ـ خیر اندک دیگرى را بسیار شمارد.
۴ـ خیر بسیار خود را اندک شمارد.
۵ـ هر چه حاجت از او خواهند دلتنگ نشود.
۶ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود.
۷ـ فقر در راه خدایش از توانگرى محبوبتر باشد.
۸ـ خوارى در راه خدایش از عزّت با دشمنش محبوبتر باشد.
۹ـ گمنامى را از پرنامى خواهانتر باشد.
۱۰ـ سپس فرمود: دهمى چیست و چیست دهمى؟ به او گفته شد: چیست؟ فرمود: احدى را ننگرد جز این که بگوید او از من بهتر و پرهیزکارتر است.

ایمان، تقوا و یقین
ایمان یک درجه بالاتر از اسلام است، و تقوا یک درجه بالاتر از ایمان است و به فرزند آدم چیزى بالاتر از یقین داده نشده است.

نشانه هاى فهم
از نشانه هاى دین فهمى، حلم و علم است، و خاموشى درى از درهاى حکمت است. خاموشى و سکوت، دوستى آور و راهنماى هر کار خیرى است.

حُسن ظنّ به خدا
به خداوند خوشبین باش، زیرا هر که به خدا خوشبین باشد، خدا با گمانِ خوشِ او همراه است، و هر که به رزق و روزى اندک خشنودباشد، خداوند به کردار اندک او خشنود باشد، و هر که به اندک از روزى حلال خشنود باشد، بارش سبک و خانواده اش در نعمت باشد و خداوند او را به درد دنیا و دوایش بینا سازد و او را از دنیا به سلامت به دارالسّلامِ بهشت رساند.

بهترین بندگان خدا
از امام رضا(علیه السلام) درباره بهترین بندگان سؤال شد.
فرمود: آنان که هر گاه نیکى کنند خوشحال شوند، و هرگاه بدى کنند آمرزش خواهند، و هر گاه عطا شوند شکر گزارند و هر گاه بلا بینند صبر کنند، و هر گاه خشم کنند درگذرند.

رفع اندوه از مؤمن.
هر کس اندوه و مشکلى را از مؤمنى برطرف نماید، خداوند در روز قیامت اندوه را از قلبش برطرف سازد.

بهترین اعمال بعد از واجبات
بعد از انجام واجبات، کارى بهتر از ایجاد خوشحالى براى مؤمن، نزد خداوند بزرگ نیست.

برگزفته از ادرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , banafshe , Fardad-A , Eternal , sandra , zeinab , x86 , masume_ml , kingmax
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط Helmaa.)
صحبت کبوتر بقیع با کبوتر امام رضا

ای کبوتر که نشستی روی گنبد طلا

هر طرف پر میزنی دور و بر امام رضا

من کبوتر بقیع ام با تو خیلی فرق دارم

سرم رو به جای گنبد روی خاکها میزارم

اونجا هرکی میپره طائر افلاکی میشه

اینجا هرکی میپره بال و پرش خاکی میشه

اونجا خادم ها با زائرها همه مهربونند

اینجا زائرها رو از کنار قبرها میرونند

توکه هرشب میسوزه صدتا چراغ دور و برت

به امام رضا بگو غریب تویی یا مادرت؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Eternal , sandra , zeinab , x86 , masume_ml , kingmax
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
پیامبر اکرم (ص) فرموده‌اند:
" وقتی بنده‌ای بمیرد، مردم گویند: چه به جای گذاشت؛ و فرشتگان گویند: چه همراه آورد. (نهج‌الفصاحه، ص ۴۷، ح ۲۴۲) "

مردی از دنیا می‌رود که آخرت را همچون پنجره‌ای دیگر بر نگاه‌های بشر گشود، تا بنگرند، تا بدانند که ساحل‌نشینان دنیا را روزنه‌ای هست که می‌تواند به دریای آخرت برساندشان؛
مردی از دنیا می‌رود که انسان‌ها را گره زد به وظیفه خویش؛ مردی که زیر بازوی عقل را گرفت تا برخیزد، مرهم بر زخم‌های معنویت نهاد تا جان بگیرد و ایمان را همچون شعله‌ای همواره سوزان، در چراغدان جان و روان آدمی برافروخت تا از تیرگی‌ها نهراسد و در تاریکی‌ها نمیرد.

هنوز صدای «إِقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذیِ خَلَقَ» است که می‌آید و در غارهای تفکر مشتاقان، ندای عرش را برمی‌انگیزد.

پیامبر می‌رود؛ ولی...
تا همیشه وام‌دار پیامبری‌اش هستیم.

امام حسن مجتبی (ع) می فرمایند :
" هر که به نیک گزینى خداوند دلگرم باشد، آرزو نمیکند در وضعى جز آنچه خدا برایش برگزیده، باشد. "

من هم رحلت پیامبر ( ص) و شهادت دومین نور ولایت، امام حسن مجتبى علیه السلام ، را تسلیت مى گویم. ( الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم )
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , masume_ml , good-wishes , انرژی مثبت , Fardad-A , x86 , kingmax
ارسال: #۱۰
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
وصف راستین و حقیقی حضرت رسول(ص) را باید در کلام امیرالمومنین جست. این توصیفات چنان لطیف و چنان ژرف اند که آدمی را در برابر سحر کلام و عمق معنا به تعجب وامیدارند. در خطبه ۸۷ توصیف حضرت رسول را چنین می خوانیم: " او پیشوای کسی است که راه پرهیزکاری پوید… چراغی است که پرتو آن دمید و درخششی است که روشنی آن بلند گردید، و آتش زنه ای است که نور آن درخشید. رفتار او میانه روی در کار است و شریعت او راه حق را نمودار. سخنش حق را از باطل جدا سازد و داوری او عدالت است."

همچنین توصیف زیبای دیگری را در خطبه ۱۰۵ نهج البلاغه می یابیم: " خدا محمد(ص) را برانگیخت. گواهی دهنده، مژده رساننده و ترساننده، بهترین آفریدگان، آنگاه که خردسال می نمود، نژاده تر؛ هنگامی که کهن سال بود، پاکیزه تر پاکیزگان در خوی، گاهِ بخشش ابر برابر دستش خشک می نمود." و این جمله پایانی چه زیبا ودل انگیز بخشندگی حضرت رسول را می ستاید، چونان عاشقی که معشوق را می ستاید ؛ و به راستی کجا می توان کسی را یافت که عاشق تر از علی بر رسول خدا باشد.

در خطبه ۱۶۰ حضرت امیر نحوه زندگانی حضرت رسول اکرم را چنین توصیف می کند: " از دنیا چندان نخورد که دهان را پرکند و بدان ننگریست چندان که گوشه چشم بدان افکند. تهیگاه او از همه مردم لاغرتر بود و شکم او از همه خالی تر، دنیا را بدو نشان دادند، آن را نپذیرفت و چون دانست خدا چیزی را دشمن می دارد، آن را دشمن دانست و چیزی را خوار می شمرد آن را خوار انگاشت.…. او که درود خدا بر وی باد روی زمین می خورد و چون بندگان می نشست و به دست خود پای افزار خویش را پینه می بست و جامه خود را وصله می نمود و بر خر بی پالان سوار می شد و دیگری را بر ترک خود سوار می فرمود. "

بگرفته از سایت اوینی
-----------------------------------------------
منم رحلت رسول خاتم و امام حسن (ع) رو خدمت دوستان تسلیت میگم. ان شالله که عمل کننده به دستوراتشون باشیم.

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
امام حسن مجتبی (ع) می فرمایند :
" هر که به نیک گزینى خداوند دلگرم باشد، آرزو نمىکند در وضعى جز آنچه خدا برایش برگزیده، باشد. "

حدیث بسیار زیبایی بود. ممنون از شما برای انتخاب این حدیث.

سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Fardad-A , x86 , good-wishes , kingmax
ارسال: #۱۱
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
رحلت پیامبر اکرم(ص)، حضرت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت امام رضا (ع) رو تسلیت میگم.
درسته که نمیتونیم مثل این بزرگوارا بشیم، اما سعی کنیم پیرو راهشون باشیم!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , x86 , Fardad-A , good-wishes , انرژی مثبت , kingmax
ارسال: #۱۲
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط good-wishes.)
تمام عالم امکان چو جسم و مصطفی، جان است.

امام حسن مجتبی علیه السلام فرمود: هیچ بی نیازی برتر از عقل نیست و هیچ نیازمندی هم مثل نادانی نیست و هیچ وحشتی بدتر ازخودپسندی نیست، وهیچ عیشی لذت بخشترازاخلاق نیکونیست. (چهل حدیث از هر معصوم ، ص ۱۱۶)

امام رضا (ع) میفرمایند : بالاترین درجه عقل خودشناسی است

رحلت رسول مهربانی و فرزندان پاکشون امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) رو خدمت دوستان تسلیت عرض میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Aurora , x86 , kingmax
ارسال: #۱۳
۱۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
عزیزانی که توفیق دارند این شبها مشرف میشن حرم امام رضا (ع) دیگران رو از دعای خیرشون بی نصیب نذارند

یادش بخیر صحن انقلاب دقیقا روبروی گنبد طلا، در راستای پنجره فولاد ، تقریبا کنار دری که به بست طبرسی منتهی میشد، جای من بود Undecided
هر سال با یه گوشه حرم فاز میگرفتم .
الان که دیگه کلا نول هستم :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , x86 , انرژی مثبت , kingmax
ارسال: #۱۴
۱۰ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ
خودم این تصنیف رو خیلی دوست دارم ، توفیق زیارت که چند سالی هست نصیبم نشده Sad،
حداقل یه کم حال و هوای حرم داشته باشیم :

آمده‌ام، آمدم ای شاه پناهم بده
خط امانی زگناهم بده
ای حرمت ملجا درماندگان
دور مران از در و راهم بده
ای حرمت ملجا درماندگان
دور مران از در و راهم بده
لایق وصل تو که من نیستم
لایق وصل تو که من نیستم
اذن به یک لحظه نگاهم بده ( رضاجان )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , equilibrium , Fardad-A , Eternal , انرژی مثبت , kingmax
ارسال: #۱۵
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
من ندیدم که کریمی به کرم فکر کند
به چه مقدار به زائر بدهم فکر کند

از شما خواستن عشق است ضرر خواهد کرد
هر که در وقت گدایی به رقم فکر کند

بهتر این است که زائر اگر آمد به حرم
دو قدم عشق بورزد، سه قدم فکر کند

به کف صحن به گنبد به غم گوهرشاد
زیر این قبه به هستی به عدم فکر کند

به دو گلدسته دو تا ساق به دوش گنبد
به رواقی که شده پیش تو خم فکر کند

به چرا سال گذشته دو سه بار و امسال-
فقط این بار...به این قسمت کم فکر کند

به خودش...نه، به کسانی که به یادش آمد
چون که در آینه کاری حرم فکر کند

موقع دست به سینه شدن و عرض سلام
کربلایی شده هرکس به علم فکر کند

چون که از باب جواد تو کسی داخل شد
خنده داراست که دیگر به قسم فکر کند

دیر وقتی ست که تا در حرمت دم بدهد
جای دم حضرت عیسی به دو دم فکر کند

بهترین نوع زیارت شده اینکه امشب-
هم کسی گریه کند پبش تو هم فکر کند
" مهدی رحیمی "

یا ثامن الحجج (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Eternal , Fardad-A , kingmax , happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۵۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۰۳۴ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91
  کسی اطلاعای در مورد دانشگاه های امنیت ملی و امام حسین و یا مال اشتر داره ؟! rozitir ۰ ۱,۸۰۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  رتبه های قبولی در دانشگاه امام حسین یا مالک اشتر در گرایش امنیت وشبکه یا نرم افزار محمدسبحانی ۱ ۷,۰۹۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۱ ۲,۱۸۳ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: haj_baba
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۳ ۳,۶۳۷ ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: haj_baba
  با مدرک ارشد غیر انتفاعی امام رضا میشه استاد دانشگاه شد؟؟ s_sh72 ۲ ۲,۲۴۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s_sh72
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) husen ۲ ۸,۹۰۸ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h
  دانشگاه امام حسین (ع) seyedmiladhashemi ۱۰ ۷,۲۸۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud
  دانشگاه غیردولتی - غیرانتفاعی امام رضا mahz3000 ۰ ۲,۰۵۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mahz3000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close