زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مرخصی در ترم اول و سپس انصراف

ارسال: #۱۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ
Exclamation RE: مرخصی در ترم اول و سپس انصراف
سلام عزیزان من از دانشگاه ملی قبول شدم ولی چون در یک درس مردود شدم نمیتونم مدرک دیپلم بگیرم وبرم داشنگاه بنظرتون چیکار میشه کرد
توروخدا کمک کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط Allen.)
RE: مرخصی در ترم اول و سپس انصراف
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  یادش بخیر ... چه اضطرابی داشتم ... تهش به شریف ختم شد...
کلا باید از خدمت فرار کرد! Big Grin چه معنی داره ۲ سال از عمر تلف بشه بابت هیچ و پوچ؟!
همچنان در حال فرار از خدمتم تا ایشالا پذیرش رو بگیریم و برای همیشه بای بای!

سلام به شما

این تاپیک برای خیلی سال پیشه ولی من تازه باهاش مواجه شدم. در واقع من الان دقیقا توی همون موقعیتی هستم که شما سال ۹۱ بودید! بحث هایی که توی تاپیک شد رو خوندم و متوجه شدم که بعد از شرکت دوباره توی کنکور شریف قبول شدید. بعد هم صحبت از پذیرش و "بای بای" کردیدSmile. دوست دارم بدونم که این مسیری که طی کردین براتون چطور بود و الان که یه چند سالی گذشته چه فکری نسبت تصمیم اون موقعتون می کنید؟ برگردید عقب همون تصمیم رو میگیرید دوباره؟

من امسال ارشد عمران شرکت کردم و رتبه زیرگروهم ۱۰۳۰ شد (سهمیه آزاد). با این رتبه نمیتونم رشته مورد علاقم رو توی شریف یا تهران بخونم (باید زیر ۱۵۰ یا ۱۷۰ بشم). میخوام فعلاً دانشگاه آزاد رو ثبت نام کنم و... (بقیش هم مشابه داستان شما).

هر نظری که دارین خیلی ممنون میشم که در میون بذارین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: زیرنویس subf2m
ارسال: #۱۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۹, ۰۱:۵۷ ق.ظ
RE: مرخصی در ترم اول و سپس انصراف
باربری پاسداران به عنوان ۱۰ شرکت برتر حمل و نقل استان تهران که سهم زیادی در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل را به خود اختصاص داده در خدمت افرادی که قصد اسباب کشی در سراسر تهران را دارند می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های باربری پاسداران داشتن نظم و برنامه کاری دقیق است که باعث می شود تمام خدمات در سریع ترین زمان و با بالاتری کیفیت ممکن ارائه گردد. پروسه ارسال کادر فنی و خودرو باربری و همینطور حمل و نقل و جابه جایی بار در زمان مشخص و طبق برنامه ای از قبل تعیین شده صورت می گیرد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۱۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۱۶ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۴۶۶ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۶۵۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول) melinaa ۰ ۱,۷۴۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa
  مرخصی آموزشی - کمک... iman_amani ۳ ۳,۵۲۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Sad اعزام اول شهریور کمک iman_amani ۸ ۵,۸۷۸ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sina72
  ترم تابستان دانشگاه بیرجند Boruto ۰ ۱,۴۵۵ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Boruto

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close