زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام زبان > جاوا یا سی شارپ ؟

ارسال: #۳۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: کدام زبان > جاوا یا سی شارپ ؟
(۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  دوستان چرا هرکسی همون چیزی رو ک کار کرده رو حمایت میکنه!
۱-کلا برنامه های جاوا با کمک jvm اجرا می شوند پس سرعت کمتری در حالت کلی از برنامه های کامپایل شده c# دارند.
۲-در حال حاضر سیستم عامل اندروید برای سیستم عامل های موبایل توی بورسه اما ممکنه شما هم شنیده باشید عمر اندروید حداکثر تا ۲۰۱۴ هستش! و از اون به بعد روند نزولی اندروید رو می تونید ببینید!! دلیلشم اینه که سیستم عامل بعدی میکروسافت ۸ یا با هر نام دیگه ای، قابلیت هایی رو ساپورت میکنه که اندروید یا هر شرکت دیگه توی خواب هم نمی تونه ببینه.این عشق اپن سورس بودن، اونم توی یک کشوری به اسم ایران که کپی رایت یه کلمه ناشناخته هست خیییییلی عجیبو خنده داره!
سیستم عامل ویندوز جدید که قابلیت اینو داره که روی هر دستگاهی نصب بشه و این یعنی تحقق رویاهای خیلی از ماها.دیگه هر نرم افزار و بازی برای ویندوز ساخته بشه عینا همون رو میتونید روی موبایل یا تبلتا نصب کنید.دیگه اون زمانه که اندروید بازی هاش در مقابل تکنولوژی های انحصاری قدرتمند مایکروسافت از قبیل directx , xna هیچ حرفی واسه گفتن نداره!
۳-محصولات میکروسافت و حوزه کاری این شرکت روز ب روز گسترده تر میشه
استفاده عام عموم ،اون توی ایران(به دلیل نبود مکینتاش برای رقابت) کاملا ایندش مشخصه مگه توی حوزه ای باشه که واقعا اپن سورسا بهتر باشن و یا فقط منحصر به تکنولوژی های خاصی باشه.
۱- برنامه های سی شارپ به زبان ماشین کامپایل نمی شن بلکه به CIL تبدیل میشن، ایده ای مشابه ایده جاوا و JVM. در سرعت اجرای برنامه ها فاکتورهای زیادی دخیله. انقدر نمیشه مساله رو ساده کرد.
۲- عشق متن باز بودن غلطه، عشق "آزادی بودن" درسته. شما تفاوت نرم افزار آزاد و نرم افزار بسته رو تا وقتی معنای آزادی رو نفهمید نمی تونید درک کنید و حتی قضاوت کنید. حتی تو ایران هم کاربرد خودشو داره آزادی. اینکه شما فکر کنید crysis 3 روی یه موبایل میتونه اجرا بشه خیلی خنده داره!!! موارد دیگری هم در این رابطه هست که حوصله ندارم بگم.
۳- باز هم شما متن باز رو با آزاد قاطی کردید!(یه دید عوامانه غلط که از دانشجوی ارشد کامپیوتر اصلا انتظار نمیره). این نیست که مایکروسافت روز به روز گسترده تر بشه بازارش. مثلا ویندوز فون بازارش نسبت به چند سال پیش کاملا محدوده یا رقابت کنسول های بازی نسل بعدی را معلوم نیست مایکروسافت میبره یا سونی (یا شاید حتی valve!) راجع به آینده ویندوز هم اصلا انقدر ها مشخص نیست. شما از گسترش لینوکس غافل شدید، در حالی که ممکنه طی چند سال آینده تو ایران گسترش داده بشه. ویندوز ۸ اقبال کمی به دست آورده و محتمله که مایکروسافت به سمت windows blue بره. ایده که خیلی راحت تبلیغی برای اوبونتو میتونه باشه! (الیته اوبونتو هم ممکنه غلطان بشه!!!)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Lonely Palm , Ali-B , Amoojan , Bahar_HS
ارسال: #۳۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط alirezad.)
آقا برو یکی رو انتخاب کن سریع شروع کن به یاد گرفتن.
این بحث ها فایده ای نداره.
من یک جاوا کار هستم . توی زمینه های زیر می تونید از جاوا استفاده کنید :
۱- برنامه نویسی دسکتاپ ( با SE )
۲- برنامه نویسی وب ( EE ) : قدرتمند ترین پلتفرم های برنامه نویسی وب رو داره ، مثل هایبرنیت ، اسپرینگ و ...
۳- برنامه نویسی موبایل ( شامل موبایل و تبلت و تلوزیون و ... ) با ME
۴- برنامه نویسی میکروکنترلر - با نسخه ی ME یا نسخه های سفارشی JVM که توی وب زیاده

یک سخن معروف هست که شرکت سان می گفت : جاوا را برنامه نویسان ساخته اند.
این حرف خیلی معنی میده. یعنی امکانات اضافی توی این زبان نیست. هر چه هست مفید و کاربردی هست و برای راحتی برنامه نویسان قرار داده شده.

جاوا خیلی سریع داره پیشرفت می کنه. نمونش همین javaFX هست. برو یه سرچ کن ببین چه غولیه. یه مدت ذیگه انیمیشن سازه ها میان با جاوا انیمیشن می سازن Big Grin

نکته آخر : خودت رو محدود نکن. با نیازت پیش برو.

کار، تلاش، امید، صبر ....
۶
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: masiha.n , Bahar_HS
ارسال: #۳۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
من دیگه ادامه نمیدم. بحث تاپیک داره منحرف میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۳۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
اقا چرا دعوا میکنید ؟
برادران و خواهران عزیز خیلی ساده است :
- اگر میخواید برنامه های تجاری مثل انبارداری و حسابداری و ... برای کار در بازار بنویسید سی شارپ رو یاد بگیرید. چون امکانات مناسبی برای این کار داره و دستتون که عادت کنه میتونید خیلی سریع اینطور برنامه ها رو تولید کنید .
- اگر میخواید یک زبان همه کاره یاد بگیرید که باهاش کارهای خیلی بزرگ انجام بدید جاوا رو یاد بگیرید . جاوا رو که یاد بگیرید سی شارپ خیلی راحت میشه . تنها تفاوت شاید توی کتابخونه های این دو زبان باشه که هر کدوم کتابخونه های مخصوص خودشون رو دارن که خیلی هم کامل هستند. در واقع تفاوت زبان ها و قدرتشون رو میشه از روی کتابخونه های اماده این زبان ها تشخیص داد و تصمیم گرفت سمت کدوم رفت .
زیاد سخت نگیرید . مهم اینه سمت هر کدوم میرید تا اخرش پیش برید و خوب اون زبان رو یاد بگیرید با همه ریزه کاری هاش . نه اینکه از هر زبان یه چیزی رو بدونید و نتونید با هیچکدوم کارهای منحصر به فرد بکنید .
یه جمله هست که میگه :‌" اعتقاد داشتن به چند چیز به صورت همزمان عین اعتقاد نداشتن به هیچکدومه!"

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , d_felfelak , arefeh.hp , Haniye_se
ارسال: #۳۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
پولی که از راه نوشتن برنامه با ویژوال استدیو دزدی کرک شده بدست بیاد خوردن نداره،،
حالا هرچقدر هم که می‌خواد سی شارپ خوب و راحت باشه، که البته نیست.
۰
۱۰
ارسال: #۳۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  پولی که از راه نوشتن برنامه با ویژوال استدیو دزدی کرک شده بدست بیاد خوردن نداره،،
حالا هرچقدر هم که می‌خواد سی شارپ خوب و راحت باشه، که البته نیست.

شما نخور!
اگه برای شما سی شارپ خوب و راحت نیست قرار نیست برای بقیه هم باشه . هر زبانی یه سری طرفدار داره . اگه شما طرفدار این زبان نیستی با این حرف های غیر علمی ذهن کسی رو که میخواد بره سمت این زبان مسموم نکن .
مهم اینه با این زبان ها و امکانات تعبیه شده در اونها شما ۴ تا کار علمی انجام بدی که ارزش داشته باشه و به ۴ نفر خدمت کنی . کار ۴ نفر رو راحت کنی . حالا کرک شده به درک . مگه اونها ما رو تحریم کردن این همه مشکلات برای ما ایجاد کردن گناه نیست ؟ وقتی این حرفت درسته که تو همه زمینه های زندگی هم اینقدر مقید باشی !‌ نه اینکه صرفا چون با مایکروسافت مشکل داری حرف بزنی.
( به این دلیل که خیلی از اشخاص الان از همین طریق دارن پول در میارن این حرف ها رو زدم . چون این حرف شما یعنی همه اونها حرام خور هستن . در حالی که خیلی از اونها خیلی پاک تر از من و شما هستن و تنها هدفشون کسب روزی حلال و کمک به خلق خداست تا از دیوار مردم بالا نرن و دستشون رو جلوی ادم های نامرد دراز نکنن .)

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۷
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۳۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
سلام دوستان

به نظر من نرین سراغ جاوا خیلی بهتره.جاوا پیرتون میکنه تا یاد بگیرین.انقد اعصاب خوردی داره که نگو.ولی وقتی یادگرفتین وااای چ لذتی داره.به نظرم تو ایران رو سی شارپ وقت بذارین خیلی بیشتر از جاوا پیشرفت میکنین.کار سی شارپ واقعا زیاده وخوب.
جاوا واقعا به علاقه نیاز داره.یعنی کسی که به جاوا علاقه داره واقعا جاوا بهش میرسه!!!!

بابای.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , arefeh.hp
ارسال: #۳۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  جاوا :
۱- کلا با کلاس کار میکنه، میشه گفت کاملا شی گرا هستش
.
.
.

سی شارپ :
۱- هم میتونی با کلاس ها برنامه رو بنویسی هم بدون کلاس
.
.
.
زبان سی شارپ و جاوا هر دو جزء زبان های برنامه نویسی کاملا شی گرا هستن. در زبان های برنامه نویسی شی گرا every thing is object حساب می شه.

(۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  ۱-کلا برنامه های جاوا با کمک jvm اجرا می شوند پس سرعت کمتری در حالت کلی از برنامه های کامپایل شده c# دارند.
ساختار کامپایل شدن کد در جاوا و سی شارپ دو مرحله ای و کاملا شبیه به همه! هیچ فرقی نداره. توی جاوا با استفاده از jvm و توی سی شارپ هم با استفاده از clr. کامپایل دو مرحله ای چه مزیتی داره؟ استقلال از پلتفرم.
برنامه ای که به زبان جاوا نوشته می شه روی پلتفرمهای مختلف قابل اجرا شدن هست، از قبیل ویندوز، لینوکس، سیستم عامل های موبایل، و غیره.
برنامه ای هم که با زبان سی شارپ نوشته میشه به دلیل ساختار مشابه کامپایل شدن کدهای اون با جاوا یک قابلیت استقلال از پلتفرمی رو داره اما نه به طور کامل. می تونید برنامه ای توی محیط ویژوال استودیو ویندوز با سی شارپ بنویسید و اونو ببرید و تو لینوکس با mono tools اجراش کنید. البته خودم تا حالا همچین کاری نکردم. ولی دیگه سراغ ندارم کسی تونسته باشه برنامه ای به زبان C# نوشته باشه و اونو ببره توی گوشی sony ericsson k750 اجراش کنه در حالی که با جاوا میشه همچین کاری کرد! اگرچه به خاطر ساختار کامپایل کدش قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه. جاوا یک نسخه به اسم j2me مخصوص برنامه نویسی موبایل داره.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: faryou
ارسال: #۳۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  زبان سی شارپ و جاوا هر دو جزء زبان های برنامه نویسی کاملا شی گرا هستن. در زبان های برنامه نویسی شی گرا every thing is object حساب می شه.
در جاوا همه چیز شی نیست. مثال واضحش نوع داده های اولیه هستن که برای کارایی شی نیستن. در پایتون فکر کنم همه چیز شی باشه (حتی تابع ها و مدول ها)

(۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  ولی دیگه سراغ ندارم کسی تونسته باشه برنامه ای به زبان C# نوشته باشه و اونو ببره توی گوشی sony ericsson k750 اجراش کنه در حالی که با جاوا میشه همچین کاری کرد! اگرچه به خاطر ساختار کامپایل کدش قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه. جاوا یک نسخه به اسم j2me مخصوص برنامه نویسی موبایل داره.
در مواردی این حرف تقریبا درسته و در مواردی درست نیست. مثلا در مواردی ممکنه از کلاسی از کتابخانه java se استفاده شده باشه که تو java me‌ نباشه.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در جاوا همه چیز شی نیست. مثال واضحش نوع داده های اولیه هستن که برای کارایی شی نیستن. در پایتون فکر کنم همه چیز شی باشه (حتی تابع ها و مدول ها)
نظرتونو به نوشته های اول فصل دوم کتاب thinking in java جلب می کنم:
۲: Everything
is an Object

Although it is based on C++, Java is more of a “pure” object-oriented language.

Both C++ and Java are hybrid languages, but in Java the designers felt that the hybridization was not as important as it was in C++. A hybrid language allows multiple programming styles; the reason C++ is hybrid is to support backward compatibility with the C language. Because C++ is a superset of the C language, it includes many of that language’s undesirable features, which can make some aspects of C++ overly complicated. Feedback

The Java language assumes that you want to do only object-oriented programming. This means that before you can begin you must shift your mindset into an object-oriented world (unless it’s already there). The benefit of this initial effort is the ability to program in a language that is simpler to learn and to use than many other OOP languages. In this chapter we’ll see the basic components of a Java program and we’ll learn that everything in Java is an object, even a Java program

(۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در مواردی این حرف تقریبا درسته و در مواردی درست نیست. مثلا در مواردی ممکنه از کلاسی از کتابخانه java se استفاده شده باشه که تو java me‌ نباشه.
بله من هم قبول دارم که توی نسخه se کلاسهایی هست که نسخه me اونا رو نداره. اما هر دو جزء زبان جاوا محسوب میشن. بسته به نوع سخت افزار از یکی از این نسخه ها استفاده میشه و این قابلیت مستقل بودن از پلتفرم رو زیر سوال نمیبره

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۱
۱
ارسال: #۴۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در مواردی این حرف تقریبا درسته و در مواردی درست نیست. مثلا در مواردی ممکنه از کلاسی از کتابخانه java se استفاده شده باشه که تو java me‌ نباشه.
بله من هم قبول دارم که توی نسخه se کلاسهایی هست که نسخه me اونا رو نداره. اما هر دو جزء زبان جاوا محسوب میشن. بسته به نوع سخت افزار از یکی از این نسخه ها استفاده میشه و این قابلیت مستقل بودن از پلتفرم رو زیر سوال نمیبره
کتابخانه جزو زبان محسوب نمیشه.

(۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  نظرتونو به نوشته های اول فصل دوم کتاب thinking in java جلب می کنم:
[align=left]
۲: Everything
is an Object
این غلطه. درستش اینه: در جاوا هر کدی درون یه کلاس قرار دارد. البته مواردی مثل دستور package خارج از هر کلاسی هستند.

اگر فکر می کنید داده های اولیه کلاس هستند یه متد یا فیلد براشون بگید.
این جمله از یه منبع معتبر تر:
You may have noticed that the new keyword isn't used when initializing a variable of a primitive type. Primitive types are special data types built into the language; they are not objects created from a class.

منبع:http://docs.oracle.com/javase/tutorial/java/nutsandbolts/datatypes.html

همینطور:
The primitive types represent single values—not complex objects. Although Java is
otherwise completely object-oriented, the primitive types are not.

منبع: Java The Complete Reference 7th ed
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faryou
ارسال: #۴۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
راجع به این حرف که گفتید کتابخانه جزء زبان محسوب نمیشه باید بگم J2ME یا J2SE یا J2EE هیچ کدوم کتابخانه نیستن. بلکه نسخه ای از زبان جاوا هستن که برای مقاصد مختلف تهیه شدن:

had multiple configurations built for different types of platforms. For example, J2EE targeted enterprise applications and the greatly stripped-down version J2ME for mobile applications (Mobile Java). J2SE designated the Standard Edition. In 2006, for marketing purposes, Sun renamed new J2 versions as Java EE, Java ME, and Java SE, respectively.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گذشته از این ما سر واژه ها که جنگ نداریم. در کل من میخوام بگم جاوا مستقل از پلتفرم هست.

در مورد موضوع دوم پست قبلی با توجه به این که به منابع معتبرتر در زمینه اینکه زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان برنامه نویسی کاملا شی گرا نیست ، ولی یک زبان برنامه نویسی شی گرا هست اشاره کردید تشکر می کنم و اونو قبول می کنم. (من که از خودم حرف در نیاوردم اونو از روی کتاب thinking in java نقل کردم).
باز هم من سر حرفم هستم که خیلی از قابلیتهای سی شارپ و جاوا مثل همه. چون مفهوم هستن و هر دو زبان هم همه این مفهوم ها رو دارن. حالا نوع داده های اولیه جاوا شی نیستن قبول. فرقای دیگه با هم دارن هم قبول. ولی ببینید خیلی از مفاهیم مثل الگوهای طراحی نرم افزار، برنامه نویسی شی گرا، نحوه کامپایل شدن کدها، لیستهای جنریک، استریم ها، و غیره بسیار شبیه به همه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۳
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط *angle*.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  در یک کلام بستگی به کاربرد داره، میخوای چه نوع برنامه ای( محاسباتی، دیتا بیسی، گرافیکی و ....) و محیطی که میخوای برنامه نویسی کنی داره و به درخواست مشتری (سی شارپ تو ایران با توجه به سیستم های اکثریت ویندوز ، طرفدار بیشتری داره)هم بستگی داره.
هر زبانی برای یک سری کاربردها و پلتفرم ها ایجاد شده، درسته که این دو زبان خیلی طیفی وسیعی از کاربردها رو شامل میشه اما باز محدودیت و تفاوت هایی بین این دو مخصوصا برای برای قابل حمل و سیستمی هستش.
من توصیه می کنم برای برنامه نویسی در ویندوز از سی شارپ( کد سی واقعا سریعه و بهینه سازی هاش خیلی قابل توجه) برای برنامه نویسی قابل حمل از جاوا، برای وب اپلیکیشن جاوا و برای کاربردهای گرافیکی سی شارپ( یه پیشنهاد تجربی)
دوست عزیز من می خوام c# یاد بگیرم نمی دونم از چه کتابی شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید کتاب wrox چندتا مغازه تو انقلابپرسیدم نمی شناختن این کتاب رو اگه مغازه خاصی می شناسید که این کتاب می فروشه بهم معرفی کنید یا کتاب دیگه ای پیشنهاد می کنید؟ممنون میشم مدیران عزیز و اقای esi که تجربه بیشتری دارند نظر بدن
با سپاس
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ
فیلم آموزش ASP.Net به زبان فارسی از مقدماتی تا پیشرفته را از لینکهای زیر دانلود کنید
بعد از دیدن این آموزش یک طراح سایت حرفه ای خواهید شد

فیلم آموزش سی شارپ به زبان فارسی از مقدماتی تا پیشرفته را از لینکهای زیر دانلود کنید

۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
سپاسگذارم از لطفتون عالی بود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۲۴ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۶۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۷۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close