زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجاربم در کنکور ارشد

ارسال: #۱۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
تجاربم در کنکور ارشد
خداییش بعضیا حرفاشون اصلا غیرمنطقی نیست
من برا کنکور امسال از هاتف کمک گرفتم
من نظریه هیچی بلد نبودم ولی با ویس و جزوه ها رسیدم بخونم
خیلی ازش ممنونم که جزوه ها رو ویس ها رو برامون آپلود میکنه
من توی اون ویس ها کلی نکته جدید یاد گرفتم
ساختمان داده آقای مقدم خیلی عالی بود
معماری دکتر اجلالی که حرف نداشت و واقعا برای من مفید بود با وجود این که من نظریه پاس نکردم
اگه این جزوه ها و ویس ها زودتر به دستم میرسید خیلی بهتر کنکور امسال نتیجه میگرفتم
برا من خیلی مفید بود

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
RE: تجاربم در کنکور ارشد
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)pariya2020 نوشته شده توسط:  به نظر من بچه های کارشناسی ناپیوسته با پیوسته فرق زیادی ندارن.تنها فرقشون در زدن تست های ریاضی هست که میتونن با یکم تلاش و تمرین ،ریاضی رو بالا بزنن.در مورد کتابها و منابع هم به نظر من کتاب های مقسمی برای ارشد کتاب مفیدی نیست.درسته که برای کارشناسی ناپیوسته خوب بود ولی برای ارشد کتابهای جامع و بهتری هم برای مطالعه وجود داره.من منابع پارسه و پوران را خوندم.کتابهای پوران برای تست واقعا عالیه.اما کسایی که می خوان از پایه چیزی رو یاد بگیرن بهتره سراغ کتابهای مرجع برن.

دوست عزیز من فکر میکنم شما کارشناسی پیوسته بودید که این حرف رو میزنید.ریاضیات رو به نظر من با یه کم تلاش نمیشه بالا زد و این رو سوالات امسال به خوبی نشون داد.بچه هایی که نا پیوسته بودن کاره سختی تو کنکور ارشد پیشه رو دارن.البته به جز دانشجویان چندتا دانشگاه معلوم که اوضاعشون بهتره.ولی امثال من نظریه نخوندیم ریاضی بلد نیستیم و اگه جزوه هامونو ببینید به خدا قسم به جز خنده هیچ کاری انجام نمیدید.خداوکیلی من تا زمانی که واسه ارشد شروع به درس خوندن نکردم همش فکر میکردم چقدر این درسا سادس.این همه میگن هوش مصنوعی هوش مصنوعی بعد میرری سره جلسه استاد یه نقشه کشیده ازتون خواسته اونو با ۳ رنگ مختلف رنگش کنید فقط همین.مراقبا داشتن از خنده می مردن.شاید باورتون نشه من ریاضی مهندسی رو با ۱۹ پاس کردم.میدونید چه جوری بود؟؟؟؟؟؟
فکر میکنم ۳۰ تا مثال تویه جزوه ی استاد بود که گفته بود فقط از جزوه سوال میاد ما هم همرو حفظ کردیم.همه ی دخترا ۲۰ گرفتن.
کنکور ساله قبل ترم ۳ بودیم همه ی کلاس مشترک منفی زدن من ۲۳ درصد.استاد داشت از هوش میرفت.خودش ۴۸ سالگی ارشد ازاد با هزار جور بدبختی گرفته بود.
البته من قبول دارم که اینا دلایل خوبی واسه ضعیف بودن نیست اما به هر حال تاثیرات زیادی رویه ادم میزاره
این اتفاقا فقط تویه این غیر انتفاعیا می افته.

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۲
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!! کنکور امسال نشون داد که دیگه باید بیخیال مقسمی و پوران پژوهش شد.تعجب میکنم که چطور فکر میکنید که کتاب دکتر حقیقت کامله!! دوستانی که هم کتاب حقیقت و هم کتاب های مرجع رو خوندن لطفن نظر بدن. به نظر من کنکور امسال یک درس خوبی داشت برای همه اینکه نیاید و فقط روی روش سوال دادن سالهای قبل حساب نکنید امسال سوال حفظیاتی داده بود واسه سیستم عامل دستشون درد نکنه بزار بفهمونن به ما که تویی که دنبال جزوه اون استاد و ویس اونیکی کلاسی داری خودتو علاف میکنی. بردار من، موفقیت بزرگ با زمان کم بدست نمیاد. وقت بزارین کتاب مرجع بخونین . جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!
دوست گرامی!
شما از ویس و جزوه تا حالا استفاده کردی؟
شما چند دور کتاب سیستم دکتر حقیقت خوندید؟!
اصلا موضوع این نیست که مطلقا حرف شما درسته یا مطلقا حرفهای اقا هاتف
هرکسی به نوعی درس بهتر یادمیگیره، مثلا من ادمی هستم که اگر یکبار یک استاد خوب درسو برام خوب توضیح بده خیلی خیلی بهتر درسو یاد میگیرم تا چند بار یک کتاب مرجعو خودم بخونم، حالا ممکنه یک نفر برعکس باشه
البته بستگی به نوع درس هم داره، مثلا قضیه درسی مثل معماری با درسی مثل امار یا ریاضی مهندسی فرق داره
اینقدر مطلق درمورد حرفهای کسی نظر ندید، ممکنه حرفهای اقا هاتف برای عده ای مفید باشه و برای عده ای مفید نباشه و این خواننده هست که باید تصمیم بگیره این حرفها براش مفید بوده یا نه! خداروشکر اینجا همه عاقل و بالغ هستند و قوه تصمیم گیری دارند و خودشون میتونند تشخیص بدن و لازم ندارند کسی بیاد بگه این حرفها درسته یا غلط!!!

همینجا میخوام یک بار دیگه از اقا هاتف تشکر بکنم که ویس و جزوه هایی که براشون کلی هزینه زمانی و مالی کرده مجانی در اختیار همه قرار داده تا همه استفاده بکنن، هرکسی این کار نمیکنه
ممنون اقا هاتف
۱۰
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , Pakzad , هاتف , Payam92 , mehrdad372 , azad_ahmadi , sellena , hnarghani , nina69 , fatemehkh , soniasa , farnaz.sad
ارسال: #۱۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
دوستان هنوز خیلی زوده بخواین در مورد منابع با هم بحث کنین.صبر کنین نتایج بیاد نفرات برتر میگن چجوری و چیو خوندن و موفق شدن.در صورتی که یه چیز خیلی مهم تر اینکه باید بدونین هر سال کنکور ما سوال اشتباه حتما داره یا بهتر بگم جشنواره سوالات اشتباه.که این دیگه کار به این نداره شما مرجع خوندین یا نه.
کنکور امسال یه نقطه عطف بود که ازین به بعد معلوم نیست چجوری باشه.
جناب هاتف هم تجربیات خودشون رو گفتن چه درست چه غلط و مشاور هیچ موسسه ای هم نیستن که بخوان تبلیغ خودشون رو بکنن. اگر هم قرار باشه انتقاد کنین با لحن بهتر هم میشه.

خدایا به من آن ده که به
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , Mänu
ارسال: #۲۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)pariya2020 نوشته شده توسط:  
این اتفاقا فقط تویه این غیر انتفاعیا می افته.
کاملا حرفتون رو میفهمم،تصور کنید من ترم ۴ کارشناسی ناپیوسته معدلم بالای ۱۹ شدBig Grin
همه نمره هام ۱۹ ۲۰ بودTongue
خیلی برام جالب بود آخه من تو دوره دبیرستان خودمو میکشتم معدلم به ۱۹ نمیرسیدBig Grin

واقعا وضع تحصیل تو دانشگاه های غیرانتفاعی شناخته نشده افتضاحه،و افرادی که میخوان کنکور ارشد شرکت کنند به مشکل میخورن.چون فوق العاده از نظر آموزشی بد و بی کیفیت هستن.
منم با شما همدردم اما سعی کردم خودم تلاش کنم و خدا رو شکر از تلاش خودم راضی هستم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۲
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
از آقای هاتف تشکر میکنم بابت ویس و جزواتشون
شخصا اکثر کلاسارو رفتم و میدونم این که کسی در حین گذروندن کلاس زمان بذاره واسه اسکن و آپلود ویس معناش چیه.
حس کمک به بقیه که تهران نیستند یا به هر نحوی نمیتونن دسترسی به کلاس کنکور داشته باشن خیلی ارزشمنده .

از توصیه های مفیدتون واسه کنکوریای آینده نیز سپاسگزارم
به نظرم با همینا هم میشه موفق بود و رتبه عالی گرفت در صورتیکه درست به کار ببندیم.
Smile

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , Pakzad , هاتف , mehrdad372 , farnaz.sad , kimidoonekekie
ارسال: #۲۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
ما رکورد زدیم
۰
۲
ارسال: #۲۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  طرف برگشته میگه من برای درس شبکه مقسمی خوندم و رتبه یک شدم.معلومه داره دروغ میگه. رتبه یک دو سه سال قبل یه لیست داده بود که مطمئنن خوندشون بدرد دانشگاه آزاد هم نمیخوره. ...
این طرز حرف زدن شما اصلا درست نیست!
شما دارید رسما توهین میکنید
شاید در توان شما نباشه با خوندن کتابهای تست رتبه خوب بیارید، دلیل نمیشه برای دیگران هم اینطور باشه
اینجا یه مکان عمومیه که هرکس برحسب شرایط خودش ازش استفاده میکنه، مکان شخصی نیست و متعلق به شخص خاصی نیست که بیاد اینجا بگه این درسته اون غلط، فلانی دروغ میگه اون یکی راست، این مفید اون گمراه کننده...
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , هاتف , azad_ahmadi , Pakzad , nina69 , Andrew S.Tanenbaum , h4cker
ارسال: #۲۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  رشته کامپیوتر به نسبت بقیه رشته ها منابع کمتری داره (دیدم توی بعضی رشته ها......

سلام دوست خوبم.
به نظرم داری یکم تند میری.اینجا کسی واسه خودنمایی نیومده.همه اینجا هستن تا به هم کمک کنن.آقا هاتف هم از روی دلسوزی این کارو انجام میدن.شما اختیار دارین که از این جزوه ها استفاده کنین یا نکنین.حرفتون درست باید منابع رو خوندولی جزوه هاهم واقعا خوبن.

آقا هاتف تجارب خودشو گفته، نگفته که راه موفقیت اینه، شاید براشون مشکل پیش اومده ونتونستن کنکورو خوب بدن، این دلیل میشه که کسی که کنکورش خراب شده حرفاش باطله و نباید توجه کرد؟؟؟؟؟درست عکسشه باید ببینیم که چراو چه عاملی باعث شده ایشون کنکورو خوب ندنواینجوری بشه تا واسه ما تجربه بشه و پیش نیاد.
دوست عزیزم اگه از زحمات و خدمات دیگران تشکر نمیکنی، جداقل با حرفات دلسردشون نکن.شایدیکی مث من این جزوه ها ب دردش بخوره.

شما اختیار دارین و هر روشی که بهتره رو پیش بگیرینو نظرتونو بگین.خواهش میکنم کسیو ناامید نکنین.ایشالا که همه موفق بشن.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , svk7 , عزیز دادخواه , هاتف , Pakzad , nina69 , fatemehkh
ارسال: #۲۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط Payam92.)
تجاربم در کنکور ارشد
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!! کنکور امسال نشون داد که دیگه باید بیخیال مقسمی و پوران پژوهش شد.تعجب میکنم که چطور فکر میکنید که کتاب دکتر حقیقت کامله!! دوستانی که هم کتاب حقیقت و هم کتاب های مرجع رو خوندن لطفن نظر بدن. به نظر من کنکور امسال ...

..

دوست عزیز با خوندن این حرفای شما حالم بد شد ، حرفات کاملا بی اساس و سرشار از توهینه ، به شما توصیه میکنم اول تجدید نظری توی رفتار و گفتار داشته باشی بعد بیای اینجا پست بذاری ، یعنی چی نفرات برتر دارن دروغ میگن !!! شاید شما باید روزی ۱۵ ساعت درس بخونی دلیلی نیست که نفر اول که بدون هیچ ادعایی به صورت رایگان تجربه هاشو نوشته دروغ گفته باشه ، اگه اون نتیجه ای که خواستی نگرفتی نمیتونی بندازی پای کسی دیگه ..

در ضمن چرا این تاپیک رو به حاشیه میبری اگه دوست داری نظرتو محترمانه بگو چرا توهین میکنی فردا باید به خدا جواب پس بدی برای این بهتان های که میزنی..

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  علاف این حرفا بودم هزار کتابو تا نصف رفتم تا یکی گفت اون بده این خوبه انداختمش دور ، نصف درسام رو هزار بار خوندم نصف دیگه شو هیچ! آقا جان (خودمو میگم)یه کتاب مرجع (برای بیشتر درسای ما فقط یک منبع معتبر هست که همه میشناسن) با یه کتاب تست و جمع بندی و یه کم شهامت بزار روی میزت یا حق مردانه بگو و شروع کن . آقا مگه دکتر فلانی بیشتر از اونی که توی کتابش نوشته بلده؟ هر رو سه چهار ساعت توی راه باشیم که مثلن سر کلاس فلانی بریم؟ بعدشم تجارب ارزشمند بنده زمانی ارزش داره که به یه هدف درست حسابی رسیده باشه من که هنوز خودم توی کف کنکور موندم ینی چی که بیام اینجا فتوا بدم که های ملت چنین بخوانید و چنان نخوانید.
خب سعی کن سری بعد دهن بین نباشی و خودتو علاف نکن نظرهمه رو بخون بد تصمیم بگیر بهش پای بند باش وبعد عمل کن تا آخرش پشیمون نشی.

من یادگیری درسی مثل نظریه رو به جزوه ای که *هاتف عزیز* زحمت کشیدن مدیونم یادمه وقتی کتابهای کنکوری رو خوندم گیچ شدم ، خواستم کلا بی خیالش بشم اما ایشون بود که جزوه و ویس دکتر کارگهی رو گذاشت و من فقط و فقط با خوندن این جزوه و شنیدن ویس تونستم ۳تا تست نظریه امسال رو ۱۰۰% بزنم.
هاتف یه دنیا ممنون امید وارم همیشه موفق و سلامت باشی.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱۰
۲
ارسال: #۲۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
دوستان عزیز یه مقداری گفتارمون مهربانانه تر باشه بهتره. نیازی به این نیست که کسی نظر خودش رو گفته همه اونو سرزنش کنیم. بهرحال هرکسی نظری داره که برای خودش [و شاید بقیه] قابل احترامه. در نهایت احترام نظر همدیگه رو رد یا تائید کردن خیلی بهتره. گاهی فیلترینگ در گفتار دوای بسیاری از مشکلات ماست.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , narges_r , fatima1537 , fateme66 , انرژی مثبت , SaMiRa.e , shima_24 , fatemehkh , good-wishes , Mänu
ارسال: #۲۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!! کنکور امسال نشون داد که دیگه باید بیخیال مقسمی و پوران پژوهش شد.تعجب میکنم که چطور فکر میکنید که کتاب دکتر حقیقت کامله!! دوستانی که هم کتاب حقیقت و هم کتاب های مرجع رو خوندن لطفن نظر بدن. به نظر من کنکور امسال یک درس خوبی داشت برای همه اینکه نیاید و فقط روی روش سوال دادن سالهای قبل حساب نکنید امسال سوال حفظیاتی داده بود واسه سیستم عامل دستشون درد نکنه بزار بفهمونن به ما که تویی که دنبال جزوه اون استاد و ویس اونیکی کلاسی داری خودتو علاف میکنی. بردار من، موفقیت بزرگ با زمان کم بدست نمیاد. وقت بزارین کتاب مرجع بخونین . جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!

شما درست می فرمایید. اما دو تا مطلب هست؛ یک. این دوست عزیزمون با نیت خیر این تجارب رو در اختیار دیگران گذاشته و این تجارب حتما در موفقیتشون تاثیر مثبت داشته که اونهارو در اختیار دیگران گذاشته و شما نباید با لحن بد در مورد پست ایشون نظر بدید. دوم اینکه با اطمینان به شما می گم که خوندن فقط کتاب مرجع برای کنکور شرط قبولی نیست و باید در کنارش حتما از کتابهای تست استفاده بشه و این دو برای رسیدن به نتیجه ی خوب مکمل همدیگه هستن.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , fatemehkh
ارسال: #۲۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
بچه ها یه واقعیتی رو هم باید قبول کنیم

از خودتون این سوالات رو بپرسید و با صداقت جواب بدید:

۱) آیا واقعا خوب خوب درست خونده بودم که کنکور برام سخت بود؟
۲) آیا واقعا تمام مطالب رو پوشش داده بودم و تسلط کافی رو داشتم؟

من با اینهایی که میگن باید حتما مرجع میخوندید تا قبول می شدید اصلا موافق نیستم چون اصلا وقت نمیشه! خود من امسال اولین سوال سیستم عامل رو که در مورد برنامه ریزی زمانبند بود با برنامه ریزی هوش مصنوعی اشتباه گرفتم و چون قسمت برنامه ریزی هوش مصنوعی رو نخونده بودم سر جلسه فکر کردم این سوال هم از هوش هست و از این سوال رد شدم با اینکه بلد بودم پس خودم مقصرم.

به نظر من منابع خیلی خوبی برای تمام درسها تو بازار پیدا میشه لازم نیست حتما برای درسی مثل سیستم عامل کتاب آقای حقیقت رو می خوندید تا حتما خوب جواب میدادید بلکه یه منبع خوب مثل کتاب آقای موسوی یا هر کتاب دیگه ای رو هم می خوندید ولی کاملا مسلط بودید حتما از پس سوالات بر میومدید.

به نظر من با این حرفها داریم اونایی رو که امسال میخوان تازه شروع کنن گمراه میکنیم که حتما مرجع بخونن و این درست نیست.

لپ کلام: تسلط به مطالب خیلی مهمتر از خود منبع هست.

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , zeinab
ارسال: #۲۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
در اینکه هاتف جان پسرگلی هستند هیچ شکی نیست
اما به نظر بنده شرکت در کلاس های کنکوری هیچ تضمینی برای فرد نداره وحتی مثبت هم میتونه نباشه
کلاس کنکوری برای ۱-۲ درس خوبه بیشتر یا توهم کاذب میده یا استرس.. هردو تخریب گر هستند
در خصوص نحوه درس خوندن
کسانی که پشت دکتر حقیقت سینه می زدند و مرثیه سرایی ایشون رو گوش میدادن مشخص هست که هیچ سودی نبردن به نسبت میزان تلاششون!!!
درس رو باید مدل دکتر کارگهی - اجلالی مفهومی یادگرفت نه با کتاب ویرایش ۹۱ دکتر حقیقت که با داشتن نسخه ۹۰ دکتر بگه برید بخرید کلی توفیق داشته قیمتشم با میمون فضایی رفته بالا!!! اخرشم بنگ بنگ...
در خصوص ریاضی ها کسی که پایش ضعیفه باید واقع بین باشه
مثلا نمیتونه هر ۴ تا رو باهم بخونه
نهایتش ۱-۲ درس رو بردار بعضی سرفصل ها رو با نگاه کنکوری چند بار بخونه مثل امار!!!
بعضی ها پامیشن برای درس پایگاه داده- مهندسی نرم افزار میرن سر کلاس خب مشخص هست اخر کار چه نتیجه ایی میگیرن!!!
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marzaman
ارسال: #۳۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط esmaeli.sh.)
کاربر هاتف به خاطر همه کمکات میلیاردها بار ممنونBig Grin

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۴۷۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۲۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۱۶ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۱۹ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۲۷ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۶۵۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۵۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۸۹۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  رتبه کنکور مهم تره یا مصاحبه کنکور؟ shahryar711 ۲ ۳,۵۴۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close