زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)

ارسال: #۱۹۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
RE: با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ق.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)ehsan0072 نوشته شده توسط:  البته دوستان درصد های مدیریت و زبان امسال از سال پیش ارزشش کمتر شده چون پارسال غیر مشترک ها همه ضریب ۱ بودن و تازه ۲تا سوال سیستم عامل هم حذف شد و درصد ها اومد بالا!بنظر من امسال کسایی که زبان و مدیریت ضعیف تری دارند تو رقابت زیاد عقب نخواهند افتاد!اینو به نسبت تخمین رتبه با مقایسه درصدهای پارسال میگم و با توجه به سختی%۱۵-۱۰ مشترک ها و حتی تخصصی ها که غیر سیستم عامل بنظرم هوش و پایگاه مفهومی تر از ۹۱ و با توجه به گزینه های مشابه زیادی که سوال ها داشت باعث شد درصد خطاها زیاد بشه!

اتفاقا کاملا بر عکس !! من مخالف این موضوع هستن امسال تعداد سوال های دروسی مثل مدیریت و معماری رو بردن بودن نقش درسی مثل مدیریت برای گرایش های تجارت و IT خیلی حیاتی و به ضریبش نگاه نکنید.من قبل از کنکور شنیده بودم که تعداد سوالات مدیریت قراره به ۱۵ تا افزایش پیدا کنه و برای این دو تا گرایش مهم میشه و معماری هم برای ۲ تا گرایش دیگه.این مطلب رو حتی از ۲ سه تا از بچه های دیگه شنیدم . البته باید بدونیم که دروس تخصصی و مشترک خیلی مهمن و تاثیرشون بسزاست اما با توجه به این نکته که امثال دروس مشترک خیلی سختتر از سال های دیگه بودش و میانگین درصدا در بازه بین ۱۰ درصد تا ۳۰ درصد هستش به نظر من دروس تخصصی و مدیریت رتبه اصلی رو تعیین می کنن چون رنج درصدی اکثر بچه ها در مشترک نزدیک به همه.البته این نظر منه.

منم مخالفم به شدت
امسال بی دلیل سوالات مدیریت زیاد نشده بود
به همون اندازه که دروس تخصصی تاثیرش بیشتر شد مدیریت و معماری هم بیشتر شد
در واقع از تاثیر مشترک و زبان خردی کم شد
ولی مدیریت مثل هر سال تاثیر شدیدی داره
امسال که چون مشترک خیلی سخت بود و واسه رتبه های زیر ۱۰۰ درصدش بین ۴۰ تا ۵۰ هست مدیریت و تخصصی تعیین کننده تر میشن.
این حرفو روزی که نتایج اومد واستون ثابت خواهد شد.

میانگین مشترک رتبه های زیر ۱۰۰ در بهترین حالت زیر ۴۳ هست . !

زیر ۴۳؟؟
اخه من ۶-۷ تا از دوستای درس خونم مشترک رو ۶۰ تا ۶۵ هم زدن
خیلیا هم که تو سایت پارسه باهاشون دوست بودم بالای ۵۵ زدن
نمیدونم والا
شاید دارن دروغ میگن

این نیز بگذرد
۱
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۹۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ
چند وقت بود این ورا نیومده بودم.
نمیخوام کسی ناامید کنم اما:
اطرفم چندین نفر رو دیدم که بالای ۴۵ زدن مشترک ها رو.
بالای ۴۰ تخصصی ها هم که خدا بده برکت.هر کی رو دیدم تخصصی خوب زده بود.(برعکس که خیلی ها مسترک خوب نزدند جز عده ای رتبه برتر آینده!)

من خودم خراب کردم و اصلا فعلا نرفتم کلید رو بگیرمSmile)))
۱
۰
ارسال: #۱۹۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط neda_Network.)
دروس مشترک و تخصصی امسال واقعا مشکل داره و اصلاح نکنن به نفع اونایی میشه که شانسی زدن کسایی که میگن مشترک بالای ۵۰ زدن البته یه عده ی کم بقیه یا دروغ میگن یه میخوان روحیه شما را خراب کنن یا شانسی زدن چون در حال حاضر تمام دوستان من و آشنایان امیر کبیر و شریف و... هم نتونستن بالای ۴۰ بزنن اونم مث ما با شک و شبهه با این درصدای نزدیک بهم امسال حق کسایی ضایع میشه که معدلشون کمه یا شانسی نزدن
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , rahhil , Mänu
ارسال: #۱۹۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط MSZ.)
والا ما که با هرکی حرف میزنیم، حتی درس خونا، مشترک رو به زور حدود ۳۰ تا ۳۵ زدن
حالا اینکه یه هو این همه آدم پیدا شدن که مشترک رو بالای ۵۵ یا بعضا بین ۶۰ تا ۶۵ (!!!) زدن، نمی دونم چطور شده!!!

حالا نمیخوام بگم حتما همشون دارن دروغ میگن... ولی خدا وکیلی و انصافا کمی با عقل جور در نمیاد!

حالا احتمالا عقل من مشکل داره که با عقل من جور در نمیاد! ولی خیلی های دیگه رو هم دیدم که با عقل اونا هم جور در نمیاد!

آخه عزیزم ... ۴۵ قبول... ۵۱ هم قبول... ولی دیگه ۶۵ مشترکت رو دقیقا کجای دلم جا بدم؟!!!!
والا!
۱۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , rahhil , Mänu , xani , virtual girl
ارسال: #۲۰۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  والا ما که با هرکی حرف میزنیم، حتی درس خونا، مشترک رو به زور خدود ۳۰ تا ۳۵ زدن
حالا اینکه یه هو این همه آدم پیدا شدن که مشترک رو بالای ۵۵ یا بعضا بین ۶۰ تا ۶۵ (!!!) زدن، نمی دونم چطور شده!!!

حالا نمیخوام بگم حتما همشون دارن دروغ میگن... ولی خدا وکیلی و انصافا کمی با عقل جور در نمیاد!

حالا احتمالا عقل من مشکل داره که با عقل من جور در نمیاد! ولی خیلی های دیگه رو هم دیدم که با عقل اونا هم جور در نمیاد!

آخه عزیزم ... ۴۵ قبول... ۵۱ هم قبول... ولی دیگه ۶۵ مشترکت رو دقیقا کجای دلم جا بدم؟!!!!
والا!
واقعا اینا یا شانسی زدن یا دارن دروغ میگن چون من کسی را میشناسم که رتبه کنکور کارشناسیش ۱۰ بوده الانم امیر کبیر خونده و الان تو کنکور با این همه بار علمی و نخبه بودنش نزدیک ۴۰ زده و مث ما خیلی ناراحته برای همین مورد چون واقعا نخبه هاشم تو رنج ۴۰ موندن از آدمایی که به راحتی دروغ میگن تا روحیه بقیه را خراب کنن متنفرم من بودم میگفتم مشکل نیست صبر کن تا جوابا بیاد کارنامتا نشونم بده اینجوری بهتر میشه فهمید کی چیکار کرده این شانسی زدن خیلیا خراب کرده تلاش بقیه را واقعا عدالت نیست اگه اصلاح نشه جوابا
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۰۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
منم امسال آزمایشی شرکت کردم ولی با اینکه فقط طراحی و ساختمان رو تو مشترکا زدم و قوی بودم بد نزدم
زبان:۳۸
مشترک:بین ۲۰ تا ۳۰
مدیریت:بین ۵۰ تا ۶۰
تخصصی مشترک:بین ۲۰ تا ۳۰
دقیق نمیدونم چون تو هر درسی یکی دوتا سوال یادم نیس کدومو زدم
بنظرتون خوبه؟
۱
۰
ارسال: #۲۰۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  منم امسال آزمایشی شرکت کردم ولی با اینکه فقط طراحی و ساختمان رو تو مشترکا زدم و قوی بودم بد نزدم
بنظرتون خوبه؟

تازه آزمایشی بوده؟ شما رو باید بدون کنکور هرجا که خواستی بفرستند.!!!!! افراد دارن چند ساله امتحان میدن اندازه شما نزدند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , redarmy
ارسال: #۲۰۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط k_111.)
من آخه نمیدونم این آدمائی که اینجور راه میرن به راحتی دورغ میگن پیش خودشون فکر نمیکنن که فردا جوابها اومد و گند کارشون در اومده چطور می خان توجیه کنند
این فکر رو نمیکنن که فردا کسی ازش پرسید که با ۶۵ درصد مشترک چطور تک رقمی نشدی چی جوابشون رو می خواهند بدهن
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , neda_Network , Mänu
ارسال: #۲۰۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان عزیز.
اگه لطف کنید یه تخمین هم واسه ما بزنید... Sad
زبان : ۰
مشترک : ۲۶
مدیریت : ۲
تخصصی مشترک : ۵۶
معماری : ۸
کنکور امسال خیلی مفهومی و طولانی بود.امیدوارم همه موفق و راضی باشن...
۲
۰
ارسال: #۲۰۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ق.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)ehsan0072 نوشته شده توسط:  البته دوستان درصد های مدیریت و زبان امسال از سال پیش ارزشش کمتر شده چون پارسال غیر مشترک ها همه ضریب ۱ بودن و تازه ۲تا سوال سیستم عامل هم حذف شد و درصد ها اومد بالا!بنظر من امسال کسایی که زبان و مدیریت ضعیف تری دارند تو رقابت زیاد عقب نخواهند افتاد!اینو به نسبت تخمین رتبه با مقایسه درصدهای پارسال میگم و با توجه به سختی%۱۵-۱۰ مشترک ها و حتی تخصصی ها که غیر سیستم عامل بنظرم هوش و پایگاه مفهومی تر از ۹۱ و با توجه به گزینه های مشابه زیادی که سوال ها داشت باعث شد درصد خطاها زیاد بشه!

اتفاقا کاملا بر عکس !! من مخالف این موضوع هستن امسال تعداد سوال های دروسی مثل مدیریت و معماری رو بردن بودن نقش درسی مثل مدیریت برای گرایش های تجارت و IT خیلی حیاتی و به ضریبش نگاه نکنید.من قبل از کنکور شنیده بودم که تعداد سوالات مدیریت قراره به ۱۵ تا افزایش پیدا کنه و برای این دو تا گرایش مهم میشه و معماری هم برای ۲ تا گرایش دیگه.این مطلب رو حتی از ۲ سه تا از بچه های دیگه شنیدم . البته باید بدونیم که دروس تخصصی و مشترک خیلی مهمن و تاثیرشون بسزاست اما با توجه به این نکته که امثال دروس مشترک خیلی سختتر از سال های دیگه بودش و میانگین درصدا در بازه بین ۱۰ درصد تا ۳۰ درصد هستش به نظر من دروس تخصصی و مدیریت رتبه اصلی رو تعیین می کنن چون رنج درصدی اکثر بچه ها در مشترک نزدیک به همه.البته این نظر منه.

منم مخالفم به شدت
امسال بی دلیل سوالات مدیریت زیاد نشده بود
به همون اندازه که دروس تخصصی تاثیرش بیشتر شد مدیریت و معماری هم بیشتر شد
در واقع از تاثیر مشترک و زبان خردی کم شد
ولی مدیریت مثل هر سال تاثیر شدیدی داره
امسال که چون مشترک خیلی سخت بود و واسه رتبه های زیر ۱۰۰ درصدش بین ۴۰ تا ۵۰ هست مدیریت و تخصصی تعیین کننده تر میشن.
این حرفو روزی که نتایج اومد واستون ثابت خواهد شد.

میانگین مشترک رتبه های زیر ۱۰۰ در بهترین حالت زیر ۴۳ هست . !

زیر ۴۳؟؟
اخه من ۶-۷ تا از دوستای درس خونم مشترک رو ۶۰ تا ۶۵ هم زدن
خیلیا هم که تو سایت پارسه باهاشون دوست بودم بالای ۵۵ زدن
نمیدونم والا
شاید دارن دروغ میگن

با احتمال خوبی مطمئن هستم یک نفر هم امسال مشترک رو ۶۵ نتونسته بزنه
۳
۰
ارسال: #۲۰۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  منم امسال آزمایشی شرکت کردم ولی با اینکه فقط طراحی و ساختمان رو تو مشترکا زدم و قوی بودم بد نزدم
بنظرتون خوبه؟

تازه آزمایشی بوده؟ شما رو باید بدون کنکور هرجا که خواستی بفرستند.!!!!! افراد دارن چند ساله امتحان میدن اندازه شما نزدند.

دقیقا"

تازه شاگرد اول و معدل بالا هم هست

شریف قبول میشه سال دیگه

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال: #۲۰۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  با این درصدای نزدیک بهم امسال حق کسایی ضایع میشه که معدلشون کمه یا شانسی نزدن
موافقم

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  آخه عزیزم ... ۴۵ قبول... ۵۱ هم قبول... ولی دیگه ۶۵ مشترکت رو دقیقا کجای دلم جا بدم؟!!!!
والا!
آخ راست میگی
والا!

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۵
۰
ارسال: #۲۰۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط netsupport.)
زبان ۷/۲۷%
مشترک ۳/۲۳%
مدیریت ۴۰%
تخصصی ۳۰%
معماری ۱۱%

به نظر شما امکان قبولی وجود داره یا مث پارسال از گردونه حذف میشم؟؟!!Huh

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۱
۰
ارسال: #۲۰۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)netsupport نوشته شده توسط:  زبان ۷/۲۷%
مشترک ۳/۲۳%
مدیریت ۴۰%
تخصصی ۳۰%
معماری ۱۱%

به نظر شما امکان قبولی وجود داره یا مث پارسال از گردونه حذف میشم؟؟!!

فکر میکنم (و انشالله) رتبه زیر ۲۰۰ میارین حتما
که با این رتبه تو دانشگاه های دولتی قبول میشین حتما...
توکل به خدا
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: netsupport
ارسال: #۲۱۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط ayubes.)
سلام بچه های ایمد ارم هرکس به اندازه زحمتش موفق شود من که در ازمون هایی مدرسان شرکت کرده بودم ودر ازمون های جامع یک بار رتبه ام ۱ویه بار ۷ بودم
در ارشد سراسری خیلی سخت مشترک بالای ۵۰ بزنی وتخصصی پایگاه داده رو هیلی نارحتم که واسه خاطر جند اشتباه کودکان نمودار تخصیص رو اشتباه زدم ج.ن فبلا اون سوال رو دیده بودم
در کل درصد های امسال نسبت به پارسال پایین هستش به الخص مشترک من خودم پارسال شرکت کردم ۱۱۰۰شدم ودرصد های پارسالم
زبان س
مشترک ۳۳/۳۳ مدیریت ۱۶/۶
پایگاه ۰ هوش ۲۲/۲۲
سیستم ۱۶/۶
ولی امسال مشترک خیلی سخت بود وشاید بالاترین درصد نزدیک ۵۰ باشه من امسال برسی کذدم
زبان ۶/۶
مشترک ۳۸/۸
مدیریت ۵۳
تخصصی ۳۰
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۱۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۴۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۲ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۵۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۴۴۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۵۰۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۶۰ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۲۱۵ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۷۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۴۰۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close