زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک درخواست از تمامی دانشجویان ارشد در گرایش های مختلف آی تی

ارسال:

MSZ پرسیده:

Question یک درخواست از تمامی دانشجویان ارشد در گرایش های مختلف آی تی

سلام دوستان
من یک درخواست از دوستانی که دارن گرایش های مختلف آی تی (هر کدوم از ۴ گرایش) رو در هر کدوم از دانشگاه های ایران میخونن دارم

در واقع یک سوال دارم:

لطفا به من بگین در مقطع ارشد (حالا در هر گرایشی و در هر دانشگاهی که هستین) چقدر با ریاضیات سر و کار دارین؟
منظورم گسسته نیست... منظورم همون ریاضی و معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی و این حرفا هست

یه توضیح هم بدم که چرا این سوال رو میکنم: من به عنوان یک فارغ التحصیل لیسانس آی تی، اصلا درس ریاضی مهندسی رو نخوندم (جزو درسای دوره لیسانس ما نبود) درس های ریاضی ۱ و ۲ و معادلات رو هم فقط در حد پاس کردن خونده بودم و الان هیچ چیزی یادم نمونده... یعنی اگر الان امتحان ریاضی ۱ بدم، بدون تعارف بگم که ممکنه ۰ بگیرم!

از طرفی هم کنکور ارشد رو دادیم و تصمیم گرفتم که هرجا قبول شدم، برم بخونم... اما چون هدفم اینه که حتما معدل خیلی خوبی تو مقطع ارشد داشته باشم (بنا به چندین دلیل مختلف) میخوام با پایه خوبی وارد دوره ارشد بشم

میخوام بدونم که تو هر گرایش و در هر دانشگاه چقدر با این تیپ ریاضیات سر و کار دارین تا حسابش بیاد دستم تا تو این ۶ ماهه بشینم و کمی رو مباحثی که نیاز هست برای ارشد کار کنم

ممکنه این پست من به نظرتون خیلی کم اهمیت بیاد، ولی جواب دادن شما خیلی برای من مهمه و خیلی بهم کمک میکنه. پس لطفا اگر اطلاعاتی راجع به این سوال من دارین تو این تاپیک مشارکت کنین

سپاس از توجه تون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

MSZ پاسخ داده:

دوستان، کسی نیست که بخواد راهنمایی کنه؟
ممنون میشم اگر توجه کنین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

mrousta پاسخ داده:

سلام دوست عزیز

تا الان که من ترم ۲ شبکه یزد هستم و تقریبا" با ۶ تا درس(از ۸ تا درس ) روبرو شدم،زیاد با مباحث تخصصی ریاضی روبرو نشدم
فکر میکنم فقط درس ارزیابی شبکه های کامپیوتری یه مقدار بحث ریاضی داره(اونم توی بحث queueها) اونم در حد انتگرال و معادله و سیکماو ... (که زیاد هم واسه من سخت نبودن)
و توی درس wireless networks تا الان یه مقدار در مورد سری فوریه و ... داشتیم
در رابطه با مابقی دروس هم دیگه چیزی یادم نمیادUndecided

در مورد معدل هم باید بگم که اگه میخای معدل بالا بیاری دور شبکه یزد رو خط بکش!
چون این ترم تقریبا" ۶۰% کلاسمون مشروط شدن!!!! با اینکه مرتب درس میخوندن! و اگه یه ترم دیگه هم مشروط بشن،یعنی اخراج!!!Confused

۰
ارسال:

MSZ پاسخ داده:

خیلی ممنونم ازتون که توجه کردین و پاسخ دادین

منتظر اطلاعات سایر دوستان عزیز هم هستم

پیشاپیش ممنونم از همه...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

mammad_asir پاسخ داده:

دوستان منتظریماااااااااا

۰
ارسال:

zeinab پاسخ داده:

سوال خوبی پرسیدین. از بچه ها هم برا جوابشون ممنون.

۰
ارسال:

MSZ پاسخ داده:

بچه ها کس دیگه ای نیست جواب بده؟
دونستن این اطلاعات واقعا خیلی مهمه... هم برای من و هم برای خیلی های دیگه که شرایط مشابه من رو دارن
لطف می کنین اگر در حد چند ثانیه زمان بزارین و جوابی بدین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

yasemi پاسخ داده:

ارزیابی شبکه های کامپیوتری مهمترین و سخت ترین درس ارشد شبکه است خیلی به استادی که دارید بستگی داره که چظوره درس میده اگه استاد مسلط به این درس باشه حسابی سخت میشه درسای دیگه هم خیلی کم ریاضیات داره کلا به استاد که چقدر مسلط هست بر میگرده

۰
ارسال:

rahhil پاسخ داده:

RE: یک درخواست از تمامی دانشجویان ارشد در گرایش های مختلف آی تی

امیدوارم این دو فایل مفید باشند
شامل توضیحاتی دربارۀ واحدهای هر گرایش و سر فصلهای دروس و مباحثی که دربر میگیرند.
شاید از روی مباحث مطرح در هر درس به جوابتون برسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close