زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Oracle Express 11g

ارسال:

روفی پرسیده:

Oracle Express 11g

بازم سلام!

من برنامه ی Oracle Express 11g رو میخوام،از کجا باید تهیه کنم؟
اصن میشه دانلودش کرد؟
کسی لینکی چیزی داره ازش الان؟

Smile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

روفی پاسخ داده:

Oracle Express 11g

کسی اینجا نـــــــــــــــــــــــیس؟

۰
ارسال:

Helmaa پاسخ داده:

Oracle Express 11g

من نسخه Enterprise اش رو از بازار گرفتم ۴۰۰۰ تومن(همشهری نیستیم که در اختیارتون بذارم.)،
درباره لینک دانلودش هم ببین به دردتون میخوره :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال:

روفی پاسخ داده:

Oracle Express 11g

این نسخه ای که شما گفتید فرق داره با اینی که من گفتم؟
ببخشید آخه اطلاعاتم کمه!

این ارور رو میده همشSad

sorry you must accept the license agreement before downloadig

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

Helmaa پاسخ داده:

RE: Oracle Express 11g

بله فرق داره نسخه Enterprise اش خیلی سنگینه واسه پروژه های سبک همون Express نصب کنید کافیه!

مشخصات هر دو در زیر اومده:

Oracle Database Enterprise Edition Oracle Database Enterprise Edition provides the performance, availability, scalability, and security required for mission-critical applications such as high-volume online transaction processing (OLTP) applications, query-intensive data warehouses, and demanding Internet applications. Oracle Database Enterprise Edition contains all of the components of Oracle Database, and can be further enhanced with the purchase of the options and packs
Oracle Database Express Edition
Oracle Database Express Edition (Oracle Database XE) is an entry-level edition of Oracle Database that is quick to download, simple to install and manage, and is free to develop, deploy, and distribute. Oracle Database XE makes it easy to upgrade to the other editions of Oracle without costly and complex migrations. Oracle Database XE can be installed on any size machine with any number of CPUs, stores up to 4GB of user data, using up to 1GB of memory, and using only one CPU on the host machine
.

در مورد ارور هم قبل از اینکه دانلودش کنی Accept License Agreement رو تیک بزن.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

روفی پاسخ داده:

Oracle Express 11g

ببخشید من ویندوزم سون ۶۴بیتی هستش،اما اینجا نداره برا این رو که،
فقط لینوکس ۶۴ و ویندوز ۳۲ رو داره!
باید ویندوز ۳۲ رو بزنم؟

ببینید من بعد از این که اون تیک رو زدم و روی دانلود برای ویندوز کلیک کردم یه صفحه ای باز شد که این سه خط رو نوشته بود و بعدش او ۵ تا لینک ها رو داشت.الان موندم باید چیکار کنم؟
میشه اگه امکانش هس راهنماییم کنید؟

Thank you for accessing Oracle Technology Network

In compliance with U.S. and applicable Export laws we are unable to process your request
Please contact RPLS-Ops_ww@oracle.com if you believe you are receiving this notice in error.

Back to Previous Page
Site Map
Product Index
Software Download Index
To search for your page, try our Search function

ارسال:

Mindhunter پاسخ داده:

RE: Oracle Express 11g

(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ق.ظ)روفی نوشته شده توسط:  ببخشید من ویندوزم سون ۶۴بیتی هستش،اما اینجا نداره برا این رو که،
فقط لینوکس ۶۴ و ویندوز ۳۲ رو داره!
باید ویندوز ۳۲ رو بزنم؟

ببینید من بعد از این که اون تیک رو زدم و روی دانلود برای ویندوز کلیک کردم یه صفحه ای باز شد که این سه خط رو نوشته بود و بعدش او ۵ تا لینک ها رو داشت.الان موندم باید چیکار کنم؟
میشه اگه امکانش هس راهنماییم کنید؟

Thank you for accessing Oracle Technology Network

In compliance with U.S. and applicable Export laws we are unable to process your request
Please contact RPLS-Ops_ww@oracle.com if you believe you are receiving this notice in error.

Back to Previous Page
Site Map
Product Index
Software Download Index
To search for your page, try our Search function

دوست عزیز Oracle ایران رو تحریم کرده و ما نمیتونیم از محصولاتش استفاده کنیم!! به سایت های داخلی سر بزنید مثل سافت۹۸ یا ....
البته با تغییر آیپی هم میتونید دانلودش کنید Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  Oracle text mining vahidfazelinia ۰ ۱,۱۳۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidfazelinia
Lightbulb چگونگی رفع آسیب پذیری ASP.NET padding Oracle Vulnerability white bird ۲ ۲,۲۶۳ ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mrdudu
Question Data replication techniques in database software, Oracle 10G or 11G saultimate ۳ ۲,۵۸۶ ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saultimate
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۲۹ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  باز شدن تمام آیکونها با برنامه nero Express ACM ۳ ۲,۸۰۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ACM

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close