زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان

ارسال: #۱۶
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
یک روش مطمئن برای دانلود تمامی مقالات(بدون محدودیت)
سلام
برای دانلود مقاله سری به سایت زیر بزنید، یوزر و پس داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ
دانلود رایگان و نامحدود مقالات علمی و ژورنال های بین المللی
دوستان عزیز بنده امروز یه سامانه ی دانلود مقالات پیدا کردم به نام (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) که تو اون شما می تونید تمامی مقالات علمی، ژورنال های بین المللی، کتاب های الکترونیکی و پایان نامه ها رو از تمامی پایگاه های علمی جهان به صورت رایگان و نامحدود دانلود کنید. من که واقعا خوشم اومد. وب سایت های مشابه بابت هر مقاله حداقل ۴ یا ۵ هزار تومن میگیرن. ولی این سامانه کاملا رایگانه. به آدرس (
)
مراجعه کنید و مقالات مورد نیازتون رو دانلود کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baharrr , sdb_i , aseman1301 , virtual girl , hamraz1991
ارسال: #۱۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ
یک روش مطمئن برای دانلود تمامی مقالات(بدون محدودیت)
سایت زیر آخرشه خداییش:

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , nazanin_sh
ارسال: #۱۹
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
دانلود نامحدود از IEEE & Sciencedirect.com
من یه سایت پیدا کردم که از طریق اون میشه مقالات این دو تا پایگاه را به رایگان دانلود کرد
گفتم اینجا اعلام کنم که همه استفاده ببرن

پیروز باشید
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111 , Aurora , sdb_i , somayebeiranvand , mojimbn , patrick , vesta , nazi takpar , homakp , M*Gh , shima_24 , maneshty , javad94 , hermit , 3369916381 , mrpking , سجاد۶۷ , انرژی مثبت , tajik66 , aseman1301 , Bahar-AI
ارسال: #۲۰
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
RE: دانلود نامحدود از IEEE & Sciencedirect.com
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  من یه سایت پیدا کردم که از طریق اون میشه مقالات این دو تا پایگاه را به رایگان دانلود کرد
گفتم اینجا اعلام کنم که همه استفاده ببرن

پیروز باشید

ممنون
چرا برای من باز نمیشه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ
چون تازه راه اندازی شده
زیاد پایدار نیست فعلا.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
لینک مقاله ها کدوم قسمت منظورتون هست میشه لطف کنید راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۴ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ
سایت ایران پیپر هم خیلی خوبه. از همه پایگاه های مهم مقاله و علاوه بر اون، کتاب دانلود میکنه. بصورت رایگان!! این سایت یه سر و گردن از همه سایت ها بالاتره، من همشونو امتحان کردم. هر چی تا حالا خواستم سریع و بدون محدودیت بهم داده.
امیدوارم همیشه اینقد خوب کار کنه

توی سایتش زده این پایگاه هارو پشتیبانی میکنه:
Sciencedirect
Springer
Wiley
IEEE
Taylor & Francis Online
Taylor & Francis eBooks
Sage
Cambridge
Oxford
Jstor
Emerald Insight
ACS
RSC
IOP
AIP
ASME
ASCE
AIAA
Begell House
Scientific.Net
ACM
AMS
SIAM
Nature
OSA
ICE Virtual Library
World Scientific
SPIE
ingentaconnect
Thieme Connect
EurekaSelect (Bentham Science)
Inderscience
IOS Press
OnePetro
OneMine
CRCnetBASE
De Gruyter
IGI Global
Maney Online
CAB Direct
McGraw-Hill eBooks
Techno Press
ACI (concrete.org)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Aurora , diligent , farnod3
ارسال: #۲۴
۱۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ
ساینس هاب چرا بالا نمییاد این روزا ؟؟؟!!!

واسه شما هم نمیاد ؟

۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۶ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ
RE: شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان
(۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ساینس هاب چرا بالا نمییاد این روزا ؟؟؟!!!

واسه شما هم نمیاد ؟

سلام، برا منم چند روزه باز نمیشه، با آی پی های مختلف هم تست کردم بازم نشد. از ایران پیپر استفاده کن، به نظر از سای هابم حتی بهتره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۲۶
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
سلام.
واسه دانلود مقاله از این سایت هم میتونید استفاده کنید. من فعلا مشکل خاصی نداشتم باهاش:

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط amash.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)goodzila نوشته شده توسط:  [/color][/color]سلام دوستان
در شرایط تحریم های شدید امروزی، بسیاری از دوستان در دانلود مقالات مشکل دارند
برای همین امروز یک روش خیلی خوب برای دانلود تمامی مقالات خدمت شما دوستان ارائه می کنم
انشا الله مفید باشه.
روش دانلود:

بعد از پیدا کردن مقاله، آخر دامنه سایت عبارت sci-hub.org را اضافه می کنید(البته باید یک ف ی ل ت ر ش ک ن ترجیحا freegate در حالت اجرا باشد). بعد از این کار شما به یکی از دانشگاه های سایر کشورها وصل شده و امکان دانلود برای شما فراهم می شود. به مثال زیر دقت کنید:
فرض کنید دنبال دانلود ایم مقاله هستید
ieeexplore.ieee.org/xpl/articleDetails.jsp?tp=&arnumber=6007573&contentType=Conference+Publications&queryText%3Dfuzzy
حالا به آدرس بالا عبارت گفته شده را اضافه می کنیم
ieeexplore.ieee.org.sci-hub.org
و با ادامه لینک کاری نداریم
حالا امکان دانلود برای شما فراهم خواهد شد.
امیدوارم مفید باشه.

سلام
این روش بهترین روشه. مدتی بود که جواب نمیداد ولی اگه دامنه رو از org به cc تغییر بدید جواب میده
یا اینکه میتونید مستقیماً به سایت
رفته و آدرس مقاله رو وارد کنید.
ضمنا من بدون ف ی ل ت ر ش ک ن از این سایت مقاله دانلود میکنم!

(۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ساینس هاب چرا بالا نمییاد این روزا ؟؟؟!!!

واسه شما هم نمیاد ؟

آدرس جدید ساینس هاب :

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ
سلام.دوستان کسی میتونه ایمن مقاله را برای من دانلود کنه.مرسی.

۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان
(۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)rahkaransg نوشته شده توسط:  سلام.دوستان کسی میتونه ایمن مقاله را برای من دانلود کنه.مرسی.

سلام.
کل مقالات این ژورنال به صورت یکجا:

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahkaransg
ارسال: #۳۰
۱۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان اگر کسی از طریق دانشگاهش دسترسی به دانلود رایگان مقاله از سیویلیکا داره ممنون میشم به آی دی تلگرام NETW97@ پیام بدید برایم چند دونه مقاله لینکش رو میفرستم دانلود کنید. سپاسگزارم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۷۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۳۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۳۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۸۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۴۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۴۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۱۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close